Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,252 posts in this topic

Николаев,  28 грн,  от 3т - 30. говорят некоторые крупные экспортеры крепко обделались с сахаром. поэтому ни контрактов,  ни цены,  ни движения. конкретно кто называть не хотят. про сахар в этом году слышу уже второй раз

Значит если это работает в Аргентине и Канаде то почему у нас это не может работать?

7 минут назад, artemishe сказал:

Николаев,  28 грн,  от 3т - 30. говорят некоторые крупные экспортеры крепко обделались с сахаром. поэтому ни контрактов,  ни цены,  ни движения. конкретно кто называть не хотят. про сахар в этом году слышу уже второй раз

Это новый развод ещё в этом году начали кукарекать на ГФС ещё скоро что то новое придумают 

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

У мене є пояснення чому це не можливо до кінця цього року

Я вважаю, що більшість, тут на форумі, не сумнівається, що у Вас є, от тільки з поясненнями тугувато.

4 минуты назад, Женя К сказал:

Значит если это работает в Аргентине и Канаде то почему у нас это не может работать?

Все может работать - пусть Стретович создаёт и покажет хоть какую-то работу (хотя забыл замы то Экспортёры :umora:)

30 минут назад, Женя К сказал:

Нам нужно избрать нормального главу профспілки, платить ему хорошую зарплату

Есть и подходящая кандидатура - Стретович 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4

7 минут назад, Віктор просто сказал:

Я вважаю, що більшість, тут на форумі, не сумнівається, що у Вас є, от тільки з поясненнями тугувато.

Мені простіше пояснити, чому у Вас торік мед по 43 купили, а цього могло і не бути, тому світле майбутнє попереду.

8 минут назад, mixaskm сказал:

Все может работать - пусть Стретович создаёт и покажет хоть какую-то работу (хотя забыл замы то Экспортёры :umora:)

а кто его выбирал и кто замов выбирал ? Такая профспілка  из экспортёров  во главе должна работать с экспортёрами ,а не с пчеловодами. 

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

мед по 43 купили, а цього могло і не бути

Звичайно, якби я його не накачав.

8 минут назад, Мико сказал:

відразу перед очима кадр з кіно: " Песчаны карьер!  - Я!..."

51 минуту назад, Женя К сказал:

нас и дальше будут продолжать нагибать...

та ми й самі добре "нагибаємся" як барани волочим мед до заготовача мотивуючи "життєвими обставинами" :at::(Такими темпами скоро й приплачувать будем щоб  нас ощастливили й взяли мед:blink:

11 часов назад, asaltan сказал:

Проціжений мед з-під медогонки - продукт, готовий до продажу, а кукурудза з-під комбайна не відповідає стандарту ні по вологості, ні по зерновій та сміттєвій домішці. Таку кукурудзу неможливо довго зберігати, неможливо без сушки і обробітку продати. Її все-одно приймають і продають по заліковій вазі.:hi:

звідки такі знання пр кукурудзу ? невже перепрофілюєтесь:umora:

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Далі кожен робить висновок самостійно. ......

Розумію, що вангувати справа не вдячна, але для себе зробив  висновок ......враховуючи вже існуючи запаси меду у земляків, мій прогноз------масові здачі почнуться як тільки скупники накинуть 10-20 центів  в результаті   гідної ціни на опті соняху нам не бачити як мінімум до 2021 року

Только что, Николай S сказал:

Розумію, що вангувати справа не вдячна, але для себе зробив  висновок ......враховуючи вже існуючи запаси меду у земляків, мій прогноз------масові здачі почнуться як тільки скупники накинуть 10-20 центів  в результаті   гідної ціни на опті соняху нам не бачити як мінімум до 2021 року

Висновок вірний, єдине на скільки вистачить ресурсу. Тому потрібно вивезти максимум 

6 хвилин тому, Николай S сказав:

масові здачі почнуться як тільки скупники накинуть 10-20 центів

Хоч приблизно, який на сьогодні баланс - скільки здали, скільки залишилось.

6 минут назад, лінивий пасічник сказал:

звідки такі знання пр кукурудзу ? невже перепрофілюєтесь:umora:

не такі вже і глибокі:umora:, сьогодні зранку я перейшов дорогу по цигарки зайшов в кафешку, поки пив каву перекинувсь словами з земляком, питаю як справи, відповідь :  " так як і у тебе з медом, тільки твій мед в бочкак я мій сонях на корню, навіть якщо  соберу то змушений буду здати почім дадуть бо сушити та зберігати нігде"

2 минуты назад, nibond сказал:

Хоч приблизно, який на сьогодні баланс - скільки здали, скільки залишилось.

В кожному регіоні буде свій показник, в мене чимала віддаленість від заготовачів тому приблизний показник такий  10 %  продано, 40% взято проби без фіксівання ціни і далі мовчок а 50% пасічники сказали що при  такий цінах  опту не буде, варто добавити, в нас людей які живуть лише з пасіки  велика рідкість.  

51 минуту назад, Мико сказал:

Хаа,ищем человека,с опытом работы на руководящую должность СПУ?)

24 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Висновок вірний, єдине на скільки вистачить ресурсу. Тому потрібно вивезти максимум 

Отож бо й воно, експортер отримав свій досвід, другий раз лишнього на торги не виставить само собою і пасічнику  "зайвого"  не заплатить, навіщо йому несучи більші витрати  вимивати власні кошти з бізнесу і робити надлишкові запаси коли пасічник сидячи на бобах віддасть дешевше саме коли буде потрібно.

Edited by Николай S

Сегодня звонил одному, даже количество не спрашивал - 27:blink:. Мир меда Старобельск,  29 цена фиксируется при заключении договора. Если завтра будет дороже ник-то не доплатит:dntknw:. Ссылаются на большой объем, уверяют что больше не будет) Я думаю блефуют! :hmm:Короче сейчас наверно не стоить им звонить, пора создать "группировку" и не звонить - пусть они нервничают. Номера ведь у них наши есть!:umora:

2 минуты назад, Andrey82 сказал:

Сегодня звонил одному, даже количество не спрашивал - 27:blink:. Мир меда Старобельск,  29 цена фиксируется при заключении договора. Если завтра будет дороже ник-то не доплатит:dntknw:. Ссылаются на большой объем, уверяют что больше не будет) Я думаю блефуют! :hmm:Короче сейчас наверно не стоить им звонить, пора создать "группировку" и не звонить - пусть они нервничают. Номера ведь у них наши есть!:umora:

Сьогодні звонив, 30 пасічнику, 33 з доставкою на склад 20 т.

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Сьогодні звонив, 30 пасічнику, 33 з доставкою на склад 20 т.

У нас такой цены к сожалению нет...

50 хвилин тому, Николай S сказав:

Золотые слова "Вениамин Бенидиктович", а главное вовремя сказаны. 

35 хвилин тому, Andrey82 сказав:

правильно позиция (не звонить) когда будет пристойная цена они сами позвонят,  так было уже не один год. 

14 часов назад, chernega сказал:

А якщо підніметься то половина пасічників навесні будуть лисі і з покусаними ліктями.

Це і мав на увазі. Тому тут у кожного своя голова на плечах, незалежно в + чи -,  але на жаль досить часто  ми керуємось стадними інсктинтами, або почуваємось загнаним зайцем і тоді здоровий глузд відходить далеко на задній план. Але що тут зробиш, Володимир вже не раз писав що це у нашій крові.