Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,209 posts in this topic

2 минуты назад, Миха сказал:

Можна не гадати на "гущі", а просто глянути на курс забитий в проекті бюджету на 2020 рік..Згоден на 100% - це звичайні спекуляції. 

А какой курс был заложен 2019 году и какой был весь год? тут много факторов.

9 минут назад, Ысч сказал:

"артподготовка" длится 3-6 месяцев

Так больше полу года падает по немногу, а за последний год даже не растет.

5 минут назад, Sanich сказал:

Правильно будет так. "Поиметь каждое финансовое учреждение МИРА МЕЧТАЕТ гонтарева".

Це "паіметь" мріє зробити інша "бабушка". 

11 минут назад, Ысч сказал:

обвалам курса

И что в Вашем понятии обвал?

8 минут назад, Sanich сказал:

без політики - полетять голови! 

Вибачаюсь пане Санич, не я почав. Але винен шо повівся. Каюсь.:ah:

1 минуту назад, mixaskm сказал:

И что в Вашем понятии обвал?

Это когда ты весь такой уверенный шо экономика страны начала выздоравливать ну и все такое, а тут бац, и курс провалился не десяточку гривен за пару дней. Для Вас это выглядит как-то иначе?

3 минуты назад, Ысч сказал:

Для Вас это выглядит как-то иначе?

Ну когда он будет (на десяточку)?

17 хвилин тому, ромео сказав:

Якщо звичайний (як то кажуть, пересічний) пасічник хоче обвалу, щоб отримати хоч якийсь зиск зі стрибка долара, то що вже казати про сильніших в нашій країні. 

Ну за всіх я би не казав. Можливо ті, що живуть виключно з пасік. Наприлад, мій основний дохід - щомісячна заробітня у вигляді гривневого еквіваленту. І мене влаштовує зміцнення нацвалюти;)

1 година тому, medhon сказав:

До речі, при совдепі, якщо мені не змінює пам'ять, гречаний мед особливо не користувався попитом через свій специфічний смак. 

Ой не скажіть при наявності гречаного меду (який у мене був крайній раз у 1991році:() на базарі стояла черга.

1 година тому, medhon сказав:

Пшениці набагато менше.

Все дуже просто прибуток з пшениці приблизно 16-17 тис з одного гектара. Такий же прибуток від сої, але на пшеницю для отримання такого доходу потрібно внести добрив тис. на 6, а сою посіяв і усьо:).

17 часов назад, Дмитрий 94 сказал:

От було хорошо, коли долар по 8грн був, мед по12грн. Хоч якась стабільність була..не те що зараз

При долларе 8 гр.  мёд был и по 8 гр. и по 22-24 гр.   

34 хвилини тому, Шульц сказав:

Ой не скажіть при наявності гречаного меду (який у мене був крайній раз у 1991році:() на базарі стояла черга.

Може на базарі, а в колгоспі люди його неохоче виписували на зарплату.

Edited by medhon

3 часа назад, Олег8 сказал:

Валюта зміцнюється коли економіка росте.у нас росте економіка? Щось не віриться

Ударними темпами :umora:

Я тоже в этом году вывез на гречку а достали ещё и подсолнух за 5 км, а в прошлом году стояла до весны гречка никому не нужна была как только продал сразу телефон начал обрываться дай гречку а её нету в этом году... 

2 часа назад, Олександр Коваль сказал:

до речі, ріпак не скрізь зійшов  - дощу не було, десь в два-три рази менше посіяли ніж в тому році

Менше меду - більша ціна мабуть. Весною за ріпак обіцяли 40-42 а коли прийшлось то 38. :blink:, Але знайшов купця який забрав по 47.

2 часа назад, mixaskm сказал:

Ну когда он будет (на десяточку)?

Будет. Я тоже так думаю. Че то ничто не подешевело. Доллар станет по 20, а бензил как был по 25 , так и останется. Никакая гривна не укрепляется. Это развод. Я тоже жду обвала курса гривны.

7 минут назад, Фанат сказал:

Я тоже жду обвала курса гривны.

Все ждут - но когда? . Обвал может и через пол года быть, а может и через 5 лет. Я лично тоже думал еще в прошлом году начнется обвал но пошло укрепление (искусственное или еще какое то но укрепление ).

Edited by mixaskm

5 часов назад, Олег8 сказал:

Валюта зміцнюється коли економіка росте.у нас росте економіка? Щось не віриться

В нашому випадку кономіка на курс не сильно  впливає,а впливає кількість валюти, яка надходить в країну і   те як її після цього використовуює держава та населення Раніше за доларами ходили до мінял ,а зараз їдемо до Європи   Зараз банки мають надлишок валюти , але   і його не можуть продати, тому і знижують її курс.

Edited by Stol

2 часа назад, medhon сказал:

Наприлад, мій основний дохід - щомісячна заробітня у вигляді гривневого еквіваленту. І мене влаштовує зміцнення нацвалюти;)

Цікаво, що саме вас влаштовує? Ви ж не за долари хліб купуєте, мясо, бензин і т.д. А все це не подешевшало ні на копійку

11 хвилину тому, Дмитрий 94 сказав:

Цікаво, що саме вас влаштовує? Ви ж не за долари хліб купуєте, мясо, бензин і т.д. А все це не подешевшало ні на копійку

Вище вже написали, що укріплення гривні - це тимчасове явище, відповідно можливість прикупити дешевше бакси. 

Edited by medhon

9 минут назад, medhon сказал:

Вище вже написали, що укріплення гривні - це тимчасове явище, відповідно можливість прикупити трішки дешевше бакси. 

Все у світі тимчасове Але сьогодні за 25грн мжна в Україні купити більше товару ніж в США за 1 долар

17 часов назад, Женя К сказал:

всегда цена на мёд была в два раза больше цены на сахар . это равно 24 -26 грн. кг имею ввиду до того как начали экспортировать мёд. это кажись лет 10 назад и до этого. Это нас и так балуют экспортёры ценой...

А меня дополнение , давайте посчитаем по той цене бензина , лет 10 назад, сколько на литр бензина шло кг меда?

3 часа назад, medhon сказал:

Ну за всіх я би не казав. Можливо ті, що живуть виключно з пасік. Наприлад, мій основний дохід - щомісячна заробітня у вигляді гривневого еквіваленту. І мене влаштовує зміцнення нацвалюти;)

это ваш звездный час, наслаждайтесь.  мы потерпим.  

6 минут назад, медогон сказал:

А меня дополнение , давайте посчитаем по той цене бензина , лет 10 назад, сколько на литр бензина шло кг меда?

Раніше считали наоборот :umora: скільки на 1кг меда можна було купить літрів бензіна

:dntknw:

Edited by Женя К

9 минут назад, AVA сказал:

Раніше считали наоборот :umora: скільки на 1кг меда можна було купить літрів бензіна

згоден , але сутті не міняє