Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,288 posts in this topic

13 години тому, Lionn сказав:

Помню когдато гречиху с разнотравьем не взяли.

можливо тому, що гречка робить мед темнішим і, відповідно , вся партія 20 т. буде темніша на якусь одиніцю Пфунда, дуже ймовірно отримати за неї на декілька центів менше.Те , що здаеться смачним, привабливим, красивим і гармонічним вам інакше розчинюеться іншими споживачами.Переконати европейського споживача, що гречаний мед смакота, ліки і перевага над іншими медами-справа титанічна.

Вчора спілкувавсь з колегою.Зайшла мова про мед і можливість продати оптом і дорожче. Товарищ навів мені слова одного з менеджерів(можливо співвласників) "Якобс" ,вони купують близко 5тис. т. всякого меду: Я радий з тіеї обставини, що ви так дешево продаете такий добрий мед". Покупці  нашого меду бажають купувати мед ще кращій і ще дешевше, оскільки ми визискуем їхніх грошей, то , начебто , знаходимось в ролі прохачів.Мрія про такий розвиток подій- ми (в обличчі наших єкспортерів) посміхнулись оптовим покупцям і сказали по 1,7євро мед ми вам продавати не будем і дійсно не продаем , споживае внутрішній ринок, часткова контробанда і "сірий єкспорт".Можливо доживу що це стане реальністью і це добавить мені радощів життя. На сьогодні не так. Навідь мої старші діти меду(безкоштовного) споживають мізерно мало віносно інших цукрів.Цей бій за споживацькі переваги нами програн.

50 минут назад, Wladimir_K сказал:

Яка земля і де?

Головна вимога сертифікувати пасіку.

пасіка не може бути органічною, якщо бджоли збирають мед з рослин, які ростуть на не органічній змелі. 

Тобто, це треба шукати фермерів, які мають сертифікат органік на свої площі і там ставити пасіку. 

Отримати сертифікат органік на пасіку, яка стоїть у мене біля хати, а за парканом фермер фігачить пестициди і сіє не органічний соняшнки,  не получиться.

13 минут назад, Олег8 сказал:

пасіка не може бути органічною, якщо бджоли збирають мед з рослин, які ростуть на не органічній змелі. 

Тобто, це треба шукати фермерів, які мають сертифікат органік на свої площі і там ставити пасіку. 

Отримати сертифікат органік на пасіку, яка стоїть у мене біля хати, а за парканом фермер фігачить пестициди і сіє не органічний соняшнки,  не получиться.

Де Ви живете? В Україні лише на  1% чи 2  всі земель вирощують органічну продукцію.

Ціна на мед понизять найближчим часом ще.

42 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

А ціни на пальне найближчим часом піднімуть. Тобто за кілограм меду вже не купиш літри бензину...

Edited by medhon

42 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Та й так шось забарились 

3 часа назад, asaltan сказал:

Ребят что скажите про эту группу?https://www.facebook.com/groups/324946824988616/

11 минут назад, medhon сказал:

А ціни на пальне найближчим часом піднімуть. Тобто за кілограм меду вже не купиш літри бензину...

обещают газ к осени 16 -18...

Edited by Jon

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Хай понижають - треба ж показати пасічникам, що саме зараз у них є можливість здати мед по нормальній ціні,;)Створити паніку ......так би мовити .Адже зменшуючи оптову  ціну  вони психологічно все більш тиснуть на свідомість багатьох - а пасічники , не витримують, і банально здаються .Тримайтеся брати !!!! Доречі, цікаво що в цьому році експортери з пасічниками зустрічатися не хочуть.......а в минулому році так плакали , плакали.......:umora:

Edited by Necuk
доповнення

33 минуты назад, Jon сказал:

Ребят что скажите про эту группу?https://www.facebook.com/groups/324946824988616/

обещают газ к осени 16 -18...

а што можна сказать! если она закритая! не чево ни почитать не узнать ! может она для избраних а не для нас!

44 минуты назад, Necuk сказал:

в цьому році експортери з пасічниками зустрічатися не хочуть

Да когда им нужно они тогда и встречаются, а как нет чхали они на нас и наши проблемы 

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Де Ви живете? В Україні лише на  1% чи 2  всі земель вирощують органічну продукцію.

Яка різниця де я живу? Я кажу, що потрібно для того щоб сертифікувати пасіку

10 минут назад, Олег8 сказал:

Яка різниця де я живу? Я кажу, що потрібно для того щоб сертифікувати пасіку

Потрібна пасіка в першу чергу сертифікована.

Експортерів менше ніж пасічників - відповідно простіше домовлятися про + чи - ціни. Якби хоч  50 % пасічників України мали домовленість про ціну меду,яка більш менш покриває затратну частину та дає можливість існувати в цій країні як виробнику цього продукту то "друзі" експортери носили б "хлібні шишки" (як на весілля за українською традицією) кликавши вас на зустріч:umora:

Какая цена в Луганской обл. ?:hi:

6 часов назад, Олег8 сказал:

та що тут думати. Якщо є можливість і бажання, то робіть органік пасіку, більше будете отримувати за мед. Вимоги там, наскільки розумію, має бути органічна земля на якій стоїть пасіка. 

Ні, я ліпше буду виводити маток, люблю я то робити, і мені та справа більше до душі

46 минут назад, Укроп сказал:

Ні, я ліпше буду виводити маток, люблю я то робити, і мені та справа більше до душі

Теж вивод маток дуже подобаєця !!! перші яйця від першої закладки маток як малі діти, аж душа співає :ah:, а коли зателефонує покупець та виразить слова вдячності  хочеця ще більше уділяти увагу кожному маточнику...

6 минут назад, Віталій.В сказал:

Теж вивод маток дуже подобаєця !!! перші яйця від першої закладки маток як малі діти, аж душа співає :ah:, а коли зателефонує покупець та виразить слова вдячності  хочеця ще більше уділяти увагу кожному маточнику...

Тоже наверное надо начинать маток продавать, чтобы сразу стало очень нравиться их выводить от яичка до клеточки

2 часа назад, QWERTY1999 сказал:

30грн мир меда, старобельск. 

39 минут назад, Mаксим сказал:

Тоже наверное надо начинать маток продавать, чтобы сразу стало очень нравиться их выводить от яичка до клеточки

Маток вивожу для себя,  продаю только лишние около 10-ка может не много более.

Александрия 30грн, обещают что будет по 28 . 

41 минуту назад, Mаксим сказал:

Правильно написали, что до клеточки. Ибо то что дальше не так и увлекательно ещё хуже услышать от кого то что не нравится 

1 час назад, Укроп сказал:

А вот мед сдал и нравится кому то или нет - кушайте на здоровье. А с матками иначе. И никак ценан на них не будет оторвана от цены на мед. Чем дальше тем больше будет зависимость. 

5 часов назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

а што можна сказать! если она закритая! не чево ни почитать не узнать ! может она для избраних а не для нас!

Всё работает 

1 година тому, КАЕ сказав:

Правильно написали, что до клеточки. Ибо то что дальше не так и увлекательно ещё хуже услышать от кого то что не нравится 

:IMHO:Ну а хіба матковод може впливати на генетику матки??? Тим більше ф1.  Буває що і погані матки виходять... То для чого   щось погане говорити?  

( а от нормальна  інформація про матку для матковода я думаю потрібна).

П.с...  Я  не матковод.

Edited by Міхал-69

2 часа назад, Міхал-69 сказал:

:IMHO:Ну а хіба матковод може впливати на генетику матки??? Тим більше ф1.  Буває що і погані матки виходять... То для чого   щось погане говорити?  

:blink:  Так в этом и есть часть его работы подобрать материал для вывода маток.  А от чего нибудь то пчеловоды и сами роевых и свищевых могут наловить. если не у себя то у компаньонов.

7 часов назад, mixaskm сказал:

Да когда им нужно они тогда и встречаются, а как нет чхали они на нас и наши проблемы 

Так может простимулируем их для диалога путем придержки меда?

21 минуту назад, АТВ сказал:

Так я с радостью - только у многих синдром "зрачки" 

2 часа назад, Міхал-69 сказал:

То для чого   щось погане говорити?  

( а от нормальна  інформація про матку для матковода я думаю потрібна).

Тут не згодний, наприклад я маток продаю не для того щоб заробити копійку хоча і це  не зайве, основна моя ціль почути відгуки про маток як добрі так і погані, договір з покупцем із  самого початку ящо з маткою щось не так не чекайте, зразу дзвоніть до мене все порішаємо.  

22 минуты назад, АТВ сказал:

Так мы уже второй месяц как "стимулируем", но все равно ни кто не слышит нашего "молчеливого крика",  а вообще на :IMHO1:рост цены на мед  не за горами вот только планка высоты цены вряд ли будет  высокой, именно по этой причине и резко опускают цену ниже плинтуса, по 32 грн толком не повезли и если оставить цену 32 то повышение до 35 ти грн как бы и не повышение и такая цена вряд ли сподвигнет пчеловодов , а вот если опустить до 30 а лучше 28, а через неделю цены 28-мь  поднять до 35-ти уже разница чувствительная, думаю зашевелится не мало коллег.