Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,444 posts in this topic

23 минуты назад, NVN сказал:

Я понимаю что хочется "всё и сейчас" но так не бывает. А года через 3-5 пасека в 1000 семей уже будет не такая уж и редкость.:IMHO1:

Так у нас в каждом районе такие уже есть , а в некоторых  по несколько.

37 минут назад, медогон сказал:

1000 семе множим по 35 на семью множим на 30гр., сколько, 1.05млн.гр. плюс воск, а теперь расходы,  какой выхлоп , давайте вместе просчитаем этот --бизнес план--

Расчеты начинайте с немецкого грузовика, японского погрузчика, финской линии по откачке и зимовника с автоматическим климатом. 

Edited by Mаксим

7 минут назад, Mаксим сказал:

Расчеты начинайте с немецкого грузовика, японского погрузчика, линии по откачке и зимовника с автоматическим климатом. 

Налоги , зарплата, с женой не потянеш , с сыном то же, столярный цех...Или тогда уже сам пчеловод всех щимит, при цене 30, я не знаю...Тогда уже пчеловод --Барыга__

Edited by медогон

4 часа назад, Фанат сказал:

Это 280 кг меда или 280 кг меда вместе с тарой??

Ну это зависит от аппетита Вашего заготовителя.

3 часа назад, Фанат сказал:

Вы видели Баскевича в этом году и Фабро Ваню, Алексея Golden honey??? Че то они плохо все втроем выглядят.:blink: Не думаю, что они соображали на троих, причем регулярно и на протяжении сезона.:umora: От работы даже кони дохнут...:dntknw: :umora:Мне не хочется.:af:

Ничего . ребята молодые. сейчас за осень зиму отдохнут. массу нагонят. а весной снова в бой.

Хотя эти не угомонные себе и зимой в столярке работы найдут.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

1 година тому, Фанат сказав:

Это 280 кг меда или 280 кг меда вместе с тарой?

1. В агріноловські бочки стандартним об'мом 213 літрів і вагою тари 15,4-16,0 кг ми відвантажуємо на експорт по 295-297 кг нетто з запасом під кришкою 3-5 см. Якщо заливати під кришку, то при нагріванні мед зірве кришку і виллється. 

2. Бочки ААК мають приблизно такий же об'єм, але тара на 1-4 кг важча.

3. Конусні бочки практично усі мають різний об'єм, мед в них приймаємо, але не відвантажуємо.:hi:

1 час назад, Фанат сказал:

От работы даже кони дохнут..

главное лошадей не загнать... было 50 семей качал из сил выбивался, как переезд так проблема, а потом перевалило за сто, а потом и за двести, работаешь себе размеренно да и все, не брать лишнего в руки и не делать лишних движений, не жалеть денег на оплату труда... когда на заводе работал в кб штаны протирал больше времени уходило на работу

1 час назад, медогон сказал:

1000 сем

не нужно форсировать этот процесс добавляйте по 20-30% каждый год и сами не заметите как выросли. не пчелами же едиными жить, надо и на себя деньги тратить и на семью.. 1000 семей это огромный ресурс,и выхлоп там тоже хороший. если сложить все докучи  - мед, воск, пакеты, я думаю 2 -4  ляма валовый доход

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Бочка под крышку а там  280 кг.   проблемы с возвратом тары                     

У  В ас   в обл  е  експортери  чесні і добросовісні , принаймні знав  двох , мав справу з ними .

Ні з  тарою ні з  договом  по ціні не мав претензій ,  бочку вертали  мою . абож  за згодою  аналогічну . Нюанси обговорюються заздалегідь.

Працюювати з пасічником  чесно не всі  заготовачі  хочуть , жаба давить.

Хто старається правцювати чесно -  страда опісля від  " наєздов" конкурентів :IMHO:

4 минуты назад, artemishe сказал:

главное лошадей не загнать... было 50 семей качал из сил выбивался, как переезд так проблема, а потом перевалило за сто, а потом и за двести, работаешь себе размеренно да и все, не брать лишнего в руки и не делать лишних движений, не жалеть денег на оплату труда... когда на заводе работал в кб штаны протирал больше времени уходило на работу

не нужно форсировать этот процесс добавляйте по 20-30% каждый год и сами не заметите как выросли. не пчелами же едиными жить, надо и на себя деньги тратить и на семью.. 1000 семей это огромный ресурс,и выхлоп там тоже хороший. если сложить все докучи  - мед, воск, пакеты, я думаю 2 -4  ляма валовый доход

За не гнать лошадей согласен . Остальное , там качели , взял одно , второе вниз.

для себя тоже решил разширятся буду но не более 10-15 шт в год  как говорится спешка нужна только при ловле блох и еще чего-то

6 минут назад, медогон сказал:

За не гнать лошадей согласен . Остальное , там качели , взял одно , второе вниз.

Я  теж такої думки , не варто працювати щоб  хтось з цього мав навар більший як ти .

Мій свояк  розширився до 400 , має на сімю  менший  дохід ніж  я .:hmm:

2 минуты назад, Лозко Василий сказал:

Я  теж такої думки , не варто працювати щоб  хтось з цього мав навар більший як ти .

Мій свояк  розширився до 400 , має на сімю  менший  дохід ніж  я .:hmm:

Так завжди

6 минут назад, медогон сказал:

Так завжди

Та ні , на цей час минулого року він  мед уже здав , а тепер сторожує його  на місці кочівлі .

Радив йому , продай пакети і не переймайся кочівлею , так ні хоче багато меду .

Медозбір тягне за собою затрати і немалі  і тд і  тп.

Але  кожен із нас вибирає свою  дорогу ,  яку сам і  "штурмує"

Всім вдалої  з дачі меду  і зимівлі.:hi:

19 минут назад, Олег8 сказал:

То власне що з того що ви частину пасіку продасте? Від того нічого не зміниться, що ви гордо в на олх виставите оголошення. 

От якби такі як ви,  вулики на дрова пустили, а бджіл в роїння і таких по країні десь хочаб 20% від загальної маси, ото б діло було. А так це все, як один говорить, "сказав, як в лужу пер..ув" 

Не згоден , чоловік потім наляже на роздріб, повірте , вийде ,  Легше на пуп , а вихлоп однаковий

3 минуты назад, медогон сказал:

Не згоден , чоловік потім наляже на роздріб, повірте , вийде ,  Легше на пуп , а вихлоп однаковий

Якщо він пенсіонер і не має роботи, то так. А я не буду роботу кидати, щоб на базарі стояти. Кожному своє.

3 минуты назад, Лозко Василий сказал:

Та ні , на цей час минулого року він  мед уже здав , а тепер сторожує його  на місці кочівлі .

Радив йому , продай пакети і не переймайся кочівлею , так ні хоче багато меду .

Медозбір тягне за собою затрати і немалі  і тд і  тп.

Але  кожен із нас вибирає свою  дорогу ,  яку сам і  "штурмує"

Всім вдалої  з дачі меду  і зимівлі.:hi:

Так завжди , нове діло вистрелює через роки, але повірте , він той мед не виллє в полі , трошки потерпе--здасть, на пуп тяжко--так , але чоловік зробить свої висновки, підправить діло і....я думаю на слідуючий рік знову поїде, ще й вуликів добаве .З ростом доходів , росте ціна забаганок..

4 минуты назад, Олег8 сказал:

Якщо він пенсіонер і не має роботи, то так. А я не буду роботу кидати, щоб на базарі стояти. Кожному своє.

І це Ваш вибір, я думаю ще й добрий вибір , слабих сторон не бачу

2 часа назад, медогон сказал:

1000 семе множим по 35 на семью множим на 30гр., сколько, 1.05млн.гр. плюс воск, а теперь расходы,  какой выхлоп , давайте вместе просчитаем этот --бизнес план--

1000 семей на выхлопе может и нормаль будет. А вы посчитайте на старте. Я не считаю пчел-одни только ульи если сам то в 500 может и вложишься. Покупать-порядка ляма. Рамки не считаем а вот вощины-даже если по полпачки на улей это 500 пачек-еще полляма. Так что на старте нужно как минимум 2 ляма и ждать выхлопа через 2 года, а позже может и плюсы

Edited by АТВ

17 минут назад, АТВ сказал:

1000 семей на выхлопе может и нормаль будет. А вы посчитайте на старте. Я не считаю пчел-одни только ульи если сам то в 500 может и вложишься. Покупать-порядка ляма. Рамки не считаем а вот вощины-даже если по полпачки на улей это 500 пачек-еще полляма. Так что на старте нужно как минимум 2 ляма и ждать выхлопа через 2 года, а позже может и плюсы

Думаю Ваши цифры  нужно  умножать на 1.5, по ульям точно , вощина --  согласен, и то  если лежаки , корпусные . тоже множим на 1.5 , там минимум 40 рамок на семью, а при 1000  нужно 5ь корпусов на семью, при таких тратах . можна смело идти на выборы нар. деп.

Edited by медогон

для себя решил -расширяться буду до 60-70.но ежегодно буду продавать 15 пакетов(имеется спрос)Для меда колосок  и строящаяся  7 м платформа . Хочу освоить вывод маток(имеется спрос) т.как джентер стоит без дела.Планирую купить нуклеусы на 30 маткомест.Уже имею ио бакфаст и карнику ф1.больше не потяну т.к основная работа и возраст 60+.Помощников нет-еще одна причина,

3 часа назад, Фанат сказал:

Вы видели Баскевича в этом году и Фабро Ваню, Алексея Golden honey??? Че то они плохо все втроем выглядят.:blink: Не думаю, что они соображали на троих, причем регулярно и на протяжении сезона.:umora: От работы даже кони дохнут...:dntknw: :umora:Мне не хочется.:af:

Это почему они такие, потому что у них 1000  нет, а вот будет , так и выглядеть веселее будут)) все просто)

Київ, базар на Виноградарі (той шо на вихідних, великий), ціна за літру: соняшник - 100 грн, різнотрав'я - 100-140, акація 150-180, липа - 180. 

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Ничего . ребята молодые. сейчас за осень зиму отдохнут. массу нагонят. а весной снова в бой.

Кто то обещал ежедневные видео с налобной камеры 

вот только нихрена нет , думали матки и 300 семей это в тенёчке лежать в гамаке 

Фигушки 

• Like 13
  • Thanks 1
  • Haha 1

Експортери мають теж розуміти, що по суті, якщо з бізнесу виходить (+/-) 100 пасічників, то це значить, що має вийти і один експортер, надіятись на те, що нішу цих пасічників швидко займуть інші не варто, по перше для цього треба мати досвід, а по друге люди зараз вміють рахувати гроші і вкладатися в ризиковані види бізнесу не поспішають, можливо стане більше пасічників-хобістів з десятком-півтора вуликів, так як популяризація бджільництва зараз дуже сильна, але експортерам від них ні холодно, ні жарко.

Має бути співпраця і довіра між пасічниками і експортерами, адже по-суті і ті і другі «їдуть в одній упряжі», ціна на мед  має формуватися прозоро, треба проводити відкриті зустрічі експортерів і пасічників, де б експортери чітко і, саме головне чесно! пояснювали б свої витрати і ризики, ситуацію на світових ринках і т.д, і на основі цього вирішувалася б максимально можлива ціна, яка б задовольнила обидві сторони, бджолярі здебільшого розумні люди і прекрасно все б зрозуміли.

Чи можливо, наприклад, щоб найуспішніші експортери згуртувалися і створили фонди безвідсоткового кредитуваня для купівлі обладнання та будівництва цехів для пасічників, а ті в свою чергу здавали б їм більший вал меду і поступово б виплачували кредитне тіло, при цьому чим вища буде ціна на мед тим швидше виплачувався б кредит, або просто стати інвесторами, можливо так могли б виникнути довгострокові партнерські відносини ?

Чи можливо щоб експортери (і, можливо, найуспішніші пасічники-промисловці в тому числі) інвестували частину виручки в рекламу бренду «український мед» і підвищували позиції нашого меду на світовому ринку?

З моєї точки зору, ніякого перевиробництва меду в Україні немає і експортерам слід стимулювати якомога більше його виробництво, так як їх позиції з крупними партіями будуть набагато сильнішими на світових ринках і від цього виграють усі, а падіння виробництва, призведе лише до того, що українську нішу займуть інші гравці і від цього програють всі.

Чому пасічники і експортери не можуть відстоювати свої інтереси однією силою, адже, до прикладу, тіж самі потрави бджіл і багато інших проблем стосуються всіх?

Так як пасічник викручується як може, щоб добути мед, так і експортери мають робити все можливе, щоб виторгувати за нього максимальну можливу ціну на світовому ринку і запропонувати її пасічнику, врахувавши свою маржу.

Багато українських пасічників мріють мати свою промислову пасіку в 500-1000 сімей і більше з цехами, складами та іншим обладнанням, а чи мріють експортери летіти в першому класі на бізнес- зустріч, скажімо, в Нью-Йорк, знаючи, що в них за плечима є лот в десяток і більше тисяч тон високоякісного українського, гарно розрекламованого брендового меду?  І чи можливо це без довіри між бджолярами та експортерами та їх довгострокових і партнерських відносин? - думаю питання риторичне.

Український господар по своїй природі індивідуаліст, не даром є приказка «гуртове-то чортове», «моя хата зкраю» але в деяких питаннях потрібно єднатися і згадувати інші приказки «свій до свого по своє» і «гуртом і батька легше бити». Без довіри ми можемо скотитись до рівня «щурячого суспільства», де ніхто не довіряє один одному, а це дно панове.

Все вище написане, звичайно IMHO.

13 минут назад, Медвідь сказал:

Експортери мають теж розуміти, що по суті, якщо з бізнесу виходить (+/-) 100 пасічників, то це значить, що має вийти і один експортер, надіятись на те, що нішу цих пасічників швидко займуть інші не варто, по перше для цього треба мати досвід, а по друге люди зараз вміють рахувати гроші і вкладатися в ризиковані види бізнесу не поспішають, можливо стане більше пасічників-хобістів з десятком-півтора вуликів, так як популяризація бджільництва зараз дуже сильна, але експортерам від них ні холодно, ні жарко.

Має бути співпраця і довіра між пасічниками і експортерами, адже по-суті і ті і другі «їдуть в одній упряжі», ціна на мед  має формуватися прозоро, треба проводити відкриті зустрічі експортерів і пасічників, де б експортери чітко і, саме головне чесно! пояснювали б свої витрати і ризики, ситуацію на світових ринках і т.д, і на основі цього вирішувалася б максимально можлива ціна, яка б задовольнила обидві сторони, бджолярі здебільшого розумні люди і прекрасно все б зрозуміли.

Чи можливо, наприклад, щоб найуспішніші експортери згуртувалися і створили фонди безвідсоткового кредитуваня для купівлі обладнання та будівництва цехів для пасічників, а ті в свою чергу здавали б їм більший вал меду і поступово б виплачували кредитне тіло, при цьому чим вища буде ціна на мед тим швидше виплачувався б кредит, або просто стати інвесторами, можливо так могли б виникнути довгострокові партнерські відносини ?

Чи можливо щоб експортери (і, можливо, найуспішніші пасічники-промисловці в тому числі) інвестували частину виручки в рекламу бренду «український мед» і підвищували позиції нашого меду на світовому ринку?

З моєї точки зору, ніякого перевиробництва меду в Україні немає і експортерам слід стимулювати якомога більше його виробництво, так як їх позиції з крупними партіями будуть набагато сильнішими на світових ринках і від цього виграють усі, а падіння виробництва, призведе лише до того, що українську нішу займуть інші гравці і від цього програють всі.

Чому пасічники і експортери не можуть відстоювати свої інтереси однією силою, адже, до прикладу, тіж самі потрави бджіл і багато інших проблем стосуються всіх?

Так як пасічник викручується як може, щоб добути мед, так і експортери мають робити все можливе, щоб виторгувати за нього максимальну можливу ціну на світовому ринку і запропонувати її пасічнику, врахувавши свою маржу.

Багато українських пасічників мріють мати свою промислову пасіку в 500-1000 сімей і більше з цехами, складами та іншим обладнанням, а чи мріють експортери летіти в першому класі на бізнес- зустріч, скажімо, в Нью-Йорк, знаючи, що в них за плечима є лот в десяток і більше тисяч тон високоякісного українського, гарно розрекламованого брендового меду?  І чи можливо це без довіри між бджолярами та експортерами та їх довгострокових і партнерських відносин? - думаю питання риторичне.

Український господар по своїй природі індивідуаліст, не даром є приказка «гуртове-то чортове», «моя хата зкраю» але в деяких питаннях потрібно єднатися і згадувати інші приказки «свій до свого по своє» і «гуртом і батька легше бити». Без довіри ми можемо скотитись до рівня «щурячого суспільства», де ніхто не довіряє один одному, а це дно панове.

Все вище написане, звичайно IMHO.

Ну--ну ....

Edited by медогон