Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

52,900 posts in this topic

3 часа назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Кто его видел скажите мне пожалуйста., это 17-ти %-й мёд?!

Я почему спрашиваю.

Качал в этом году акацию. Так вот после откачки проверяют влагу в мёде, что открутил: 19 ед. показал влагомер. Ну думаю, а ну проверю влажность в мёде с забруса...и ЧТО ЖЕ! 19,5!!!

ТАК где я возьму 17 ед., если пчелы 19,5 запечатали. Что мне его потом вентилятором выдувать?!))

П.с. погода была жаркая тогда

Сверьте свой рефрактометр.

У меня в бочках 16-16.5%, рефрактометр сверялся в разных лабораториях с профессиональными приборами и не раз сверялся с заготовителями.

47 минут назад, roman72201 сказал:

Сверьте свой рефрактометр.

У меня в бочках 16-16.5%, рефрактометр сверялся в разных лабораториях с профессиональными приборами и не раз сверялся с заготовителями.

Спасибо, надо будет попробовать

5 часов назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Качал в этом году акацию. Так вот после откачки проверяют влагу в мёде, что открутил: 19 ед. показал влагомер. Ну думаю, а ну проверю влажность в мёде с забруса...и ЧТО ЖЕ! 19,5!!!

не может быть 

акация 19% это юшка там и без прибора видно что дела плохи

и как по мне акация должна быть менее 17

7 часов назад, Wladimir_K сказал:

Це питання не до мене. Я мав змогу побачити досить багато меду, який здають, як по фото так і в "живу", то чесно досить великий відсоток його це не мед це більше "субстанція" і це одна з причин, чому нас усіх поставили "в позу" на сьогодні. До речі, на скільки розумію ця схема влаштовує більшість і пасічників і експортерів і тим більше заготовачів. Гребемо все в кучу і масою давимо ЄС і США.

Якщо не зраджує пам'ять рік чи два назад хтось тут викидував таблицю оптових цін на мед, то виходило що китайський недо мед в закупівлі був дорощий ніж наш. А виходить в позу ставлять нас. І з моїх знайомих пасічників ніхто субстанцій не здає, бо і за норм мед, заготівельник так мозок винесе... А де це такі заготовачі добрі живуть шо приймають субстанції? 

11 часов назад, Wladimir_K сказал:

Зберігайте мед при температурі +15-+20 постійно і через рік ніхто не скаже, що він торішній. А так якщо мед попаде при вище +30 у ньому миттєво пройдуть зміни і вже будуть не ті хімікофізичні показники і "не той мед".

Ого, це ж скільки часу на заводах при температурі 20 градусів Експортери декристалізують мед? Бо при 30 миттєво пройдуть зміни, а при сорока... Боюсь навіть уявити. 

11 часов назад, Wladimir_K сказал:

Якщо чесно, думаю вже найближчому майбутньому, ми побачимо різницю в ціні меду в залежності від його якісних показників.

Угу. Вже бачимо минулорічний 29,а там і закристалізований по 25 і тд і тп. Видумають що небуть аби з під медогонки за копійки здали 

Це питання не до мене. Я мав змогу побачити досить багато меду, який здають, як по фото так і в "живу", то чесно досить великий відсоток його це не мед це більше "субстанція" і це одна з причин, чому нас усіх поставили "в позу" на сьогодні. До речі, на скільки розумію ця схема влаштовує більшість і пасічників і експортерів і тим більше заготовачів. Гребемо все в кучу і масою давимо ЄС і США.

Не понятно зачем покупают "субстанцию "

И зачем давить массой ЕС и США 

Что бы себе самому понизить цену 

Золоті слова , які дійсно показують виного в малій ціні на мед це експортери 

Тому що розмови про аналіз меду це тільки розмови щоб збить ціну ,

а в дійсності гребуть в чом попало і що попало

Називаєтся нахріна я зімую на соняху , як можна давать не те що сахар  на і ГФС жить круглий рік 

І чим менша ціна закупки меду , тим буде більше каламуті меду 

Гроші то впасіки вклали , а тепер потрвбно щось закаламутить щоб вернуть вложені кошти 

27 минут назад, tofan сказал:

Ого, це ж скільки часу на заводах при температурі 20 градусів Експортери декристалізують мед? Бо при 30 миттєво пройдуть зміни, а при сорока... Боюсь навіть уявити. 

От ще людина написала , про те що я раніше писав 

До лампочки майже ті умови здеріганя гомомішалка своєю температурою змішуваня ,

а ще більше термокамери для розігріву меду вбивають мед набагато більше 

38 минут назад, tofan сказал:

Якби дійсно експортери переживали за качество меду , то мед з під медогонки був би на розхват 

Поки його можна без розігріву нормально перімішать , а виходить наоборот 

чим холодніше на вулиці тим мед дорощий 

Кожен рік якась нова "лапша" з"являється. Скоро буде "неправильные пчёлы носят неправильный мёд".

А, ще про "неправильні вулики" забув...:umora: Варіантів багато, років на 50 вистачить.

2 часа назад, tofan сказал:

Якщо не зраджує пам'ять рік чи два назад хтось тут викидував таблицю оптових цін на мед, то виходило що китайський недо мед в закупівлі був дорощий ніж наш. А виходить в позу ставлять нас. І з моїх знайомих пасічників ніхто субстанцій не здає, бо і за норм мед, заготівельник так мозок винесе... А де це такі заготовачі добрі живуть шо приймають субстанції? 

Китай довольно развитая страна и себестоимость искувственно приготовленого мёда у них гораздо больше нашего натурально. Отсюда закупочная цена их мёда выше!!!

2 часа назад, tofan сказал:

По видеороликам Лично у Очколаса на заводе было озвучено что распускают мёд в помещениях в бочка при температуре не выше 40...

Edited by Jon

2 часа назад, AVA сказал:

Золоті слова , які дійсно показують виного в малій ціні на мед це експортери 

Тому що розмови про аналіз меду це тільки розмови щоб збить ціну ,

а в дійсності гребуть в чом попало і що попало

Називаєтся нахріна я зімую на соняху , як можна давать не те що сахар  на і ГФС жить круглий рік 

Гроші то впасіки вклали , а тепер потрвбно щось закаламутить щоб вернуть вложені кошти 

Мне заготовитель уже наверно года три четыре твердит , что мёд в битончиках по 50 кг , и в другой таре кроме бочки , брать не будут. Недавно смотрю стоят у него битоны и всё нормально. 

Про себя думаю кому ты лепиш это твои деньги и мёд будешь принимать даже в мешках...так оно и есть возможно сбивает пчеловодам цену ещё за тару...

14 минут назад, Jon сказал:

Про себя думаю кому ты лепиш это твои деньги и мёд будешь принимать даже в мешках...так оно и есть возможно сбивает пчеловодам цену ещё за тару...

:ay:

а мпотом нормальні пасічники вигрібають по повній 

Для чого я зімував на меду :dntknw:

З такою ціную :hmm:

"Общем чем дальше в лес тем больше ГФС" 

Викачав усе, залишив тільки один вулик - для порівняння на чому краще зимують. В наступному році при таких цінах на мед навіть не буду порівнювати - всі будуть зимувати на медові:)  Бо виходить шо за ті сра...і копійки, які дають бариги, мушу тепер витрачати час, сили, енергію, власний відпочинок, щоб калапуцяти і роздавати сироп. Нехай самі з ним граються  :wave:

Edited by medhon

3 часа назад, tofan сказал:

Вже бачимо минулорічний 29,а там і закристалізований по 25 і тд і тп. Видумають що небуть аби з під медогонки за копійки здали 

Скоро буде ціна знижуватися за те що мед - солодкий, липне, трохи кислуватий післясмак.:)

Edited by <Юра>

3 часа назад, AVA сказал:

Яка ціна  - така й якість , і навпаки . 

За що боролись на те й напоролись.

7 часов назад, artemishe сказал:

не может быть 

акация 19% это юшка там и без прибора видно что дела плохи

и как по мне акация должна быть менее 17

Ошибаетесь...Был он у меня очень густой. У меня осталось несколько бутлей для себя, этой акации. Могу видео на вайбер скинуть насколько он густой, если не верите

И Вы видели, что я написал? В запечатанном меду влаги больше оказалось...

12 години тому, Анатолий Сергеевич сказав:

Кто его видел скажите мне пожалуйста., это 17-ти %-й мёд?!

Я почему спрашиваю.

ТАК где я возьму 17 ед., если пчелы 19,5 запечатали. Что мне его потом вентилятором выдувать?!))

П.с. погода была жаркая тогда

у нас в цьому році сонях був 15,9-17%

в минулому навіть відкачування на 2 тижні відтермінували, бо навіть запечатаний мед лився як молоко, рефрактометр довелося купувати. А був вище 19% коли вже девайс купили. Чекали доки всядеться до 18,5%, поки відкачали весь, то став нижче 17,5%

15 часов назад, Arius сказал:

Продавав минулого року мед, цьогорічний і минулорічний, 

На перёд заплатили. :umora:

18 минут назад, Анатолий Сергеевич сказал:

В запечатанном меду влаги больше оказалось.

созревание меда продолжается и после запечатывания.  откачайте сразу,  через неделю,  или через две недели. разница будет,  во влажности

В 05.09.2019 в 09:01, Wladimir_K сказал:

Такий експортер як Джеса рекордними темпами вивозить мед по смішній ціні.

На сьогоднi за обем дають 33гр. кг.

14 минут назад, Сергей 2014 сказал:

На сьогоднi за обем дають 33гр. кг.

І плюс 3 заготовачу.

4 часа назад, artemishe сказал:

созревание меда продолжается и после запечатывания.  откачайте сразу,  через неделю,  или через две недели. разница будет,  во влажности

Правильно а через два місяця той прибор нікуди не засунеш  на соняху

5 часов назад, <юра> сказал:

Скоро буде ціна знижуватися за те що мед - солодкий, липне, трохи кислуватий післясмак.:)

Дивно ,но описаний рапс уже зібрав жидкого  меду зверху до 30л 

Хорошо що нездав по 34грн 

Edited by AVA