Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,459 posts in this topic

Це трохи не втему позавчора тут проскакувала інфа що типу всьо заборонили фрукти і овочі в європу везти може з медом таке бути.

Декілька днів і питання вирішилось https://gordonua.com/news/money/ukraina-poluchila-razreshenie-evrokomissii-na-eksport-ovoshchey-i-fruktov-v-es-1248748.html

20 хвилин тому, medhon сказав:

якщо мед зберігався при мінусовій температурі

Це було б добре, але де Ви знайдете таке сховище, принаймі зберігати зараз значні кількості меду при від'ємній температурі - дуже дорого.:IMHO:

56 минут назад, medhon сказал:

Ок, а якщо мед зберігався при мінусовій температурі, теж лабораторія покаже що він "торішній "?

На скільки знаю такі температури не шкодять характеристикам.

1 час назад, medhon сказал:

Ок, а якщо мед зберігався при мінусовій температурі, теж лабораторія покаже що він "торішній "?

на ОГРОМНЕЙШИХ складах экспортёров не видно обогревателей!

42 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

На скільки знаю такі температури не шкодять характеристикам.

Якщо шкодить тільки більше + 30, як ви написали, тоді мені в гаражі можна тримати роками і він буде "цьогорічним" - зимою мінус, а літом більше 27 не буває. Так виходить? ;)

Edited by medhon

59 минут назад, Jon сказал:

на ОГРОМНЕЙШИХ складах экспортёров не видно обогревателей!

Колись заїхав до бартніка, там діжки стояли в кілька поверхів під відкритим небом.з медом,  здавати треба мед зараз , по 32 33 хоч по 20, скоро долар буде 10 ось вам і буде омріяних 2-3 долара:umora: 

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 4

40 минут назад, medhon сказал:

Якщо шкодить тільки більше + 30, як ви написали, тоді мені в гаражі можна тримати роками і він буде "цьогорічним" - зимою мінус, а літом більше 27 не буває. Так виходить? ;)

А що +27 і +30 має велике значення.

+27 і +20 ось показники.

Написав діапазон +15-+20, а в більшості пасічників і навіть експортерів таких умов немає.

38 минут назад, Wladimir_K сказал:

А що +27 і +30 має велике значення.

+27 і +20 ось показники.

Написав діапазон +15-+20, а в більшості пасічників і навіть експортерів таких умов немає.

У більшості стоїть мед у глиняних хатах, потім може продатися  як свіжий навіть , через 5 років, да і останнім часом аналіз усе менше роблять, тільки візуально пальцевий, і гайда грузити.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Хто не пам'ятає історії подій, то й ніколи не уникне помилок в майбутньому.

Відмотайте в пам'яті час до осені 2016 р 

Дякую форумчанам за відгуки. Пам"ятаю осінь 2016 р. коли здавали мед за безцінь, а зимою ціна суттєво піднялася. В 2018 році я здав мед в жовтні місяці по 45 грн.. а сьогодні пропонують по 33 грн. Де логика у цьому. Я розумію, що комусь, заводи, пароходи, ресторани і т.д., а комусь це в збиток. Потрібно робити виводи.

29 минут назад, FSI сказал:

Дякую форумчанам за відгуки. Пам"ятаю осінь 2016 р. коли здавали мед за безцінь, а зимою ціна суттєво піднялася. В 2018 році я здав мед в жовтні місяці по 45 грн.. а сьогодні пропонують по 33 грн. Де логика у цьому. Я розумію, що комусь, заводи, пароходи, ресторани і т.д., а комусь це в збиток. Потрібно робити виводи.

Ждём, сейчас все ждут и пчеловоды и экспортёры. Ой не к добру это , не к добру , местом чувствую ...

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

вологістю 17%

Кто его видел скажите мне пожалуйста., это 17-ти %-й мёд?!

Я почему спрашиваю.

Качал в этом году акацию. Так вот после откачки проверяют влагу в мёде, что открутил: 19 ед. показал влагомер. Ну думаю, а ну проверю влажность в мёде с забруса...и ЧТО ЖЕ! 19,5!!!

ТАК где я возьму 17 ед., если пчелы 19,5 запечатали. Что мне его потом вентилятором выдувать?!))

П.с. погода была жаркая тогда

4 минуты назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Я почему спрашиваю.

Качал в этом году акацию. Так вот после откачки проверяют влагу в мёде, что открутил: 19 ед. показал влагомер. Ну думаю, а ну проверю влажность в мёде с забруса...и ЧТО ЖЕ! 19,5!!!

ТАК где я возьму 17 ед., если пчелы 19,5 запечатали. Что мне его потом вентилятором выдувать?!))

Знаю норму 18% при експорті. У моїх знайомих скажімо сонях цього року 17%.

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

То что Вы знаете норму это хорошо, но по факту цифры другие...

Продавав минулого року мед, цьогорічний і минулорічний, я навіть не казав якого він року. Взяли аалізи, приїхали і забрали. Візуально і на смак однаковий. Навіщо зайвий раз нервувати заготівельника і змушувати його збивати ціну? ;) 

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Я мед здавав і дід один здавав рефрактометр у його меду 16 показав - кисіль:crazy:!

8 часов назад, Анатолий Сергеевич сказал:

И продаёт он потом этот "минулоричний'', в туже цену, что и последний, а нам рассказывают о кислотности и тд., чтобы в очередной раз нас " нагреть"...

смагин говорил что мед не портится и особо ничем не отличается от прошлогоднего,так что пусть не заливают про 29 грн

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

І ще мед з нульвими показниками антибіотиків і вологістю 17% повинен коштувати дорожче.

Чому пасічник має прикривати гріхи інших.

тогда нужно будет самостоятельно анализ делать,а то они такого напишут,что еще и доплатить прийдется)

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

это всё хорошо и правильно и так должно быть , но нам за это не доплачивают...:dntknw:

1 минуту назад, Jon сказал:

это всё хорошо и правильно и так должно быть , но нам за это не доплачивают...:dntknw:

Це питання не до мене. Я мав змогу побачити досить багато меду, який здають, як по фото так і в "живу", то чесно досить великий відсоток його це не мед це більше "субстанція" і це одна з причин, чому нас усіх поставили "в позу" на сьогодні. До речі, на скільки розумію ця схема влаштовує більшість і пасічників і експортерів і тим більше заготовачів. Гребемо все в кучу і масою давимо ЄС і США.

34 минуты назад, Анатолий Сергеевич сказал:

Я почему спрашиваю.

Цей рік міряв сонях - повністю печатка 16-16,5 відсотків, повністю непечатана рамка була 17-18 відсотків. Але в нас була  сильна посуха.

8 минут назад, MaXUA123 сказал:

Цей рік міряв сонях - повністю печатка 16-16,5 відсотків, повністю непечатана рамка була 17-18 відсотків. Але в нас була  сильна посуха.

Ну правда треба добавити, перелопачував фляги, вирішив помірять, то показав 18 відсотків. Але я не знаю наскільки в мене правильний рефрактометр.

10 минут назад, MaXUA123 сказал:

Але я не знаю наскільки в мене правильний рефрактометр

Аналогично, кто его знает, что там китайцы наштамповали )

56 минут назад, Arius сказал:

Продавав минулого року мед, цьогорічний і минулорічний, я навіть не казав якого він року. Взяли аалізи, приїхали і забрали. Візуально і на смак однаковий. Навіщо зайвий раз нервувати заготівельника і змушувати його збивати ціну? 

Ох и не нравятся мне эти вбросы про "прошлогодний" мед. Никогда не было "прошлогоднего" меда а тут на тебе...

Полагаю, создается новая "линия разлома" - чтобы было поменьше "слишком умных и стойких". Байка про "переходные остатки" которую гоняли пару предыдущих сезонов чтобы разгонять волну про перепроизводство, и как следствие снижать закупочную цену, скорее всего не дала ожидаемого эффекта, ищут новые "болевые точки". Теперь "переходные остатки" превратились в  "старый" мед.

Еще одна мысль - если лабораторными исследованиями так легко определить  "прошлогодний мед"  который уступает в качестве (и цене) "свежему" почему раньше этому не уделялось внимания? Скорее всего что к джентельменскому набору с лабораторными исследованиями на наличие антибиотика скоро добавится и исследование на "старость" меда а потом вдруг окажется что и "свежий" мед при определенных (пока непонятных) условиях бывает как "старый". А если по лаборатории он как "старый" значит и цена на него будет как на "старый". 

Можете скринить этот пост. Он может оказаться пропореским уже в этом году.:IMHO1:

• Like 11
  • Thanks 2
  • Sad 1

32 минуты назад, Ысч сказал:

Ох и не нравятся мне эти вбросы про "прошлогодний" мед. Никогда не было "прошлогоднего" меда а тут на тебе...

Полагаю, создается новая "линия разлома" - чтобы было поменьше "слишком умных и стойких". Байка про "переходные остатки" которую гоняли пару предыдущих сезонов чтобы разгонять волну про перепроизводство, и как следствие снижать закупочную цену, скорее всего не дала ожидаемого эффекта, ищут новые "болевые точки". Теперь "переходные остатки" превратились в  "старый" мед.

Еще одна мысль - если лабораторными исследованиями так легко определить  "прошлогодний мед"  который уступает в качестве (и цене) "свежему" почему раньше этому не уделялось внимания? Скорее всего что к джентельменскому набору с лабораторными исследованиями на наличие антибиотика скоро добавится и исследование на "старость" меда а потом вдруг окажется что и "свежий" мед при определенных (пока непонятных) условиях бывает как "старый". А если по лаборатории он как "старый" значит и цена на него будет как на "старый". 

Можете скринить этот пост. Он может оказаться пропореским уже в этом году.:IMHO1:

Минулорічного мабуть в заготівельників як і в пасічників не залишилось,бо не всі експортні контракти були виконані нашими компаніями,а якщо в когось і залишивсь якийсь бідон,то він погоди не створить в великому потоці.

Залишу тут, хай полежить.