Jump to content
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,698 posts in this topic

10 минут назад, mits сказал:

А как выглядит в цифрах, смешная цена? Кстати, там где база Джесы, и вокруг неё по районам, с мёдом в этом году, всё ОК.

1.4-1.5 Дол. за кг

18 минут назад, Wladimir_K сказал:

1.4-1.5 Дол. за кг

Так где он его берет по такой цене?

50 минут назад, Wladimir_K сказал:

На сьогодні склади забиті медом у наших експортерів. Експортувати мед вони не спішать очікуючи вищої ціни. 

Тому, які можуть бути питання про зростання ціни.

Для тих, хто хоче ціни агітуйте колег здавати мед і далі чим його менше лишиться тим краще, а експортерів його швидше експортувати, щоб ми на кінець року вийшли на цифру експорту близько до 70 тис. т.

А далі ми вже з ціною розберемося якось.

На сьогодні нічого глобально не змінилося, щоб понижувати ціну, крім повних складів. В Одеській обл. дійсно на складах немає запасів і їх немає коли заповнювати, там і меду мало і там такий експортер як Джеса рекордними темпами вивозить мед по смішній ціні.

то я так і не зрозумів, вивозять мед чи тримають  у себе в складах?

50 минут назад, Wladimir_K сказал:

На сьогодні склади забиті медом у наших експортерів. Експортувати мед вони не спішать очікуючи вищої ціни. 

Тому, які можуть бути питання про зростання ціни.

Так вони виявляэться iне дурнi зовсiм раз чекають вищоi цiни. А поруч з нами з дитинства зростали. Це ж треба так 

6 минут назад, Олег8 сказал:

то я так і не зрозумів, вивозять мед чи тримають  у себе в складах?

Основна більшість тримає на складах.

9 минут назад, КАЕ сказал:

Так вони виявляэться iне дурнi зовсiм раз чекають вищоi цiни. А поруч з нами з дитинства зростали. Це ж треба так 

А вони психологічно і ментально схожі з пасічниками. Вони як торік пасіники мед не продають, обгрунтовують напевне високою ціною закупівлі  і великою собівартістю виробництва.

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

А вони психологічно і ментально схожі з пасічниками. Вони як торік пасіники мед не продають, обгрунтовують напевне низькою ціною і великою собівартістю виробництва.

У нас Мабуть навчаються Мабуть так. I це нас порiднюэ. Ми думаэмо за iх соб iвартicть, а вони за нашу. Так поважаючи один одного iживемо А якже  iнакше? Ми ж чемнi та поряднi люди Слiдкуэмо щоб лишнього не було. Куди ж його потiм? :umora:

Edited by КАЕ

2 години тому, mixaskm сказав:

Так где он его берет по такой цене?

Мабуть минулорічний по ціні 28 грн (1,1$)

3 минуты назад, nibond сказал:

Мабуть минулорічний по ціні 28 грн (1,1$)

Сьогоді перезвонили.  Нагорнюк  приймає минулорічний по 29 грн., а цього року 33 грн. 

Сьогодні телефонував перекупщик чі заготівельник... поцікавився в якій тарі мед ( хоча в об'яві продам мед соняха 2019р по 42  тара вказана :dntknw: ) і який врожай в наших краях, моя тара його не влаштувала  ( мед в бочках ) гарно відзивався про мед в бананових ящиках, каже бочки тяжко грузити на машину, але купили б навіть 20 тон,   моя пропозиція що мед перефасую  його не влаштувала :hmm: 

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

Сьогодні телефонував перекупщик чі заготівельник... поцікавився в якій тарі мед ( хоча в об'яві продам мед соняха 2019р по 42  тара вказана :dntknw: ) і який врожай в наших краях, моя тара його не влаштувала  ( мед в бочках ) гарно відзивався про мед в бананових ящиках, каже бочки тяжко грузити на машину, але купили б навіть 20 тон,   моя пропозиція що мед перефасую  його не влаштувала :hmm: 

Спішити здавати не буду. Почекаю до кінця жовтня, а потім буду рішати. Раніше в  минулі роки в середньому ціна була 1,7 долара, це 42.00 грн. на сьогодні. Рахую що ціна більш менш допустима, а потакій ціні як 33 грн., це збиткова для пасічника, особливо для того хто кочує. Сьогодні підрахував свій  дохід та витрати,  майже нуль. Дуже розчарований.

15 минут назад, FSI сказал:

Сьогоді перезвонили.  Нагорнюк  приймає минулорічний по 29 грн., а цього року 33 грн. 

А як його зараз визначити, усе камінь

23 минуты назад, FSI сказал:

И продаёт он потом этот "минулоричний'', в туже цену, что и последний, а нам рассказывают о кислотности и тд., чтобы в очередной раз нас " нагреть"...

9 минут назад, kysopatriu сказал:

Не переживайте, они визначать что угодно, только чтобы как можно дешевле его у нас купить))

20 минут назад, kysopatriu сказал:

По показниках, які дасть лабораторія.

Інвертаза, діастаза, ГМФ.

1 час назад, FSI сказал:

Спішити здавати не буду. Почекаю до кінця жовтня, а потім буду рішати. Раніше в  минулі роки в середньому ціна була 1,7 долара, це 42.00 грн. на сьогодні. Рахую що ціна більш менш допустима, а потакій ціні як 33 грн., це збиткова для пасічника, особливо для того хто кочує. Сьогодні підрахував свій  дохід та витрати,  майже нуль. Дуже розчарований.

Хто не пам'ятає історії подій, то й ніколи не уникне помилок в майбутньому.

Відмотайте в пам'яті час до осені 2016 р 

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Ціни  подивився які були  мені відомі в 2016 р.  Так там нече нічого цікавого в мене не записано. Цікаве було весною 2017.

Єдине нагадайте який тоді був курс?

Ціни  подивився які були  мені відомі в 2016 р.  Так там нече нічого цікавого в мене не записано. Цікаве було весною 2017.
Єдине нагадайте який тоді був курс?
Приблизно як сьогодні

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Дійсно так. Аж в середині лютого зросла ціна з 30 до 44, хоча і долар так само почав зростати, але не такими темпами. 

Мені мій мед не муляє, за таку ціну хай краще на моєму складі постоїть.

3 часа назад, FSI сказал:

а как он определяет мне интересно ? На глаз? рапс садится за 5 дней в бочке , подсолнух за неделю , разнотравье по разному неделя полторы. Какие анализы показывают прошлогодний мёд и  кто из заготовителей платит за эти анализы?

3 часа назад, FSI сказал:

При такой цене на топливо и на всё остальное даже по 35 и по 38 в ноль!

3 часа назад, Анатолий Сергеевич сказал:

И продаёт он потом этот "минулоричний'', в туже цену, что и последний, а нам рассказывают о кислотности и тд., чтобы в очередной раз нас " нагреть"...

Ну так Владимир же когда то писал ,что мёд который собирают в этом году экспортируют в следующем или через год остатки...В следующем году весь мёд что собрали в этом не экспортируется ,а запасается - лежит на остатке...

36 минут назад, Jon сказал:

а как он определяет мне интересно ? На глаз? рапс садится за 5 дней в бочке , подсолнух за неделю , разнотравье по разному неделя полторы. Какие анализы показывают прошлогодний мёд и  кто из заготовителей платит за эти анализы?

Зберігайте мед при температурі +15-+20 постійно і через рік ніхто не скаже, що він торішній. А так якщо мед попаде при вище +30 у ньому миттєво пройдуть зміни і вже будуть не ті хімікофізичні показники і "не той мед".

Якщо чесно, думаю вже найближчому майбутньому, ми побачимо різницю в ціні меду в залежності від його якісних показників.

І ще мед з нульвими показниками антибіотиків і вологістю 17% повинен коштувати дорожче.

Чому пасічник має прикривати гріхи інших.

• Like 11
  • Thanks 1
  • Haha 1

8 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Зберігайте мед при температурі +15-+20 постійно і через рік ніхто не скаже, що він торішній. А так якщо мед попаде при вище +30 у ньому миттєво пройдуть зміни і вже будуть не ті хімікофізичні показники і "не той мед".

Якщо чесно, думаю вже найближчому майбутньому, ми побачимо різницю в ціні меду в залежності від його якісних показників.

Ок, а якщо мед зберігався при мінусовій температурі, теж лабораторія покаже що він "торішній "?