Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,496 posts in this topic

1 час назад, AVA сказал:

я ізначально під пусту бочку бруски підкладаю 

тут все рашают коренастые грузчики с хорошей пузякой.  нет пузяки - тяжело с бочкой орудовать

Рекомендую в інтернет-магазині sm-tools.com.ua код товару 200481 Рокла (Тележка гидравлическая для бочек).

Дозволяє взяти бочку, перевезти і поставити на причіп або бус.:hi:

31 минуту назад, asaltan сказал:

Рекомендую в інтернет-магазині sm-tools.com.ua код товару 200481 Рокла (Тележка гидравлическая для бочек).

накиньте  ціну на гривень 10, бо  народу  не до рокли, на харчі не всі зароблять.:hi:

• Like 16
  • Thanks 1
  • Haha 1

Переделал бочкокат .

18 часов назад, mixaskm сказал:

Не в обиду но таких видосов можно снять сотнями. Плюс когда их выставляет Заготовитель:wave: 

Наполовину порожня і навіть більше фура. Можливо , що настануть години , коли і ложка меду буде богацтвом:hmm:

Скриншот с доски объявления, цена пару лет тому назад (до 5)тому и сейчас, но все равно почти 8 злотых, это  $1.85(злотый-гривна-доллар)
кто там говорил что по $1.6 Контракты ? ТАК рукой подать в Польшу 
На 20 тыс. тонн даже если они $0.4 цента за кг получают это $8.000 грязными, ну нормально.. Нам можно и по $1.1 сдать, люди на 2 машинах пробы берут, не выгодно на 1 ездить :)))

Сохраненное изображение 2019-9-2_14-29-48.666.jpg

Сохраненное изображение 2019-9-2_14-31-51.327.jpg

Edited by Alex127
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1

20 часов назад, Ivan S сказал:

Як не крути, а меду по Україні цей рік менше зібрали. І складається враження, що світові медозбори 2019 теж не рекордні. Так що по ціні багато цікавого може статись.:IMHO:

Поки будуть здавати по31 то нічого цікавого не буде. На мою думку. 

17 минут назад, tofan сказал:

Поки будуть здавати по31 то нічого цікавого не буде. На мою думку. 

100% згоден. І в цьому основна проблема. А друга в тому, що низового виробника в нас нагло дурять. Щось вже мовчать про Аргентину, як вона ніби опускає ціни для України. Два роки страшилка проходила, а тепер чомусь не згадують. Бо там вже закупка вище нашої. Найпростіший критерій для виявлення "лапші", на мою думку - наскільки ми опускаємось в рейтингу вартості серед інших країн. А котимось ми все нижче і нижче. В"єтнам, Індія.. В усякому випадку така інформація розповсюджується для внутрішнього середовища. І це при тому, що якість українського меду навряд стала гірше, а скоріш навпаки.:IMHO:

Edited by Ivan S

19 часов назад, Мико сказал:

Так в календарь нужно посмотреть 

Школьники и студенты обуты , одеты , деньгами на первое время снабжены 

Теперь сдача мёда заглохла Вот они тут и прохлаждаются 

Конец первого акта. :umora:

АНТРАКТ. :wave:

БУФЕТ. :az:

Не понимаю почему пчеловоды набросились на видео с фурой мёда. ничего не обычного. я бы даже сказал что для масштаба Украины и Аскании Пак это капля в море. 

Когда я прошлый год на Асканию сдавал мёд то передо мной на разгрузке стояло сразу  2 фуры. я приехал ближе к вечеру.  разгружался почти ночью ( к стати там разгрузка круглосуточно и разгрузка очень быстро. 2 кары просто летают с мёдом).   сколько было на разгрузке днём я не интересовался.  

А теперь  посчитайте к примеру  50 000 000 кг  ( я даже не беру рекордные 70 тыс. тон )  делим на 20 000 кг  ( фура)  и получаем 2 500 фур экспорта за год с Украины.  265 дней делим на 2500 получаем почти 7 фур  в день должно пересекать границу это если работать даже в праздники и выходные.     

А пчеловоды наделали переполоху увидев фуру мёда в степях  Украины.   считал быстро так как в тему заскочил на чуток   пусть Мико проверит. а мне нужно ехать на пасеку перевозить пчёл.  ходка вечер ходка утро.

• Like 6
  • Haha 4
  • Confused 1

Сергей Тюркин 

Ви прям математичний геній, а по маніпулятору зробили такий прокол:hi:

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Не понимаю почему пчеловоды набросились на видео с фурой мёда. ничего не обычного.

Необычно то, что видео постит заготовитель. И главное, я бы даже сказал скрытый посыл - мед по 31 грн за кило сдают так шо все дороги забиты груженными фурами. 

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

А теперь  посчитайте к примеру  50 000 000 кг  ( я даже не беру рекордные 70 тыс. тон )  делим на 20 000 кг  ( фура)  и получаем 2 500 фур экспорта за год с Украины.  265 дней делим на 2500 получаем почти 7 фур  в день должно пересекать границу это если работать даже в праздники и выходные.     

почему 265 дней? 

265 дней получается если 24 дневный месяц рабочий - это если ежедневка с выходными! 

цена думаю появится после НГ.

8 хвилин тому, Jon сказав:

почему 265 дней? 

Усі догадались, що 365, але промовчали, та й ділити треба навпаки...:az:

Edited by asaltan

3 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Мико проверит. 

52 минуты назад, Jon сказал:

почему 265 дней? 

68000 т : 300 рабочих дней =226 тонн в день 

226 тонн : 21т (обычная  загрузка фуры) =10 фур в день 

Всі взялися активно рахувати ... Зазвичай найбільше вивозять з жовтня по грудень і в цей період стає критичним надання дозволів з Польщі. На цих дозволах в цю пору цілий бізнес. Тому у листопаді і грудні з фур черги і вивозять десятками в день.

Дехто з перекупів почав розуміти,що меду не лишнього і починають піднімати ціну до 34 і зв'язувати наявних продавців обіцянками забрати після аналізів

23 минуты назад, ГЕО-ГРАФ сказал:

Дехто з перекупів почав розуміти,що меду не лишнього і починають піднімати ціну до 34 і зв'язувати наявних продавців обіцянками забрати після аналізів

Мав на днях розмову зі знайомим також казав що пішли пропозиції по 34,правда я не уточняв хто, бо 34 це не ціна.

Це як наші українські "акції"  у магазинах: спочатку піднімають (завишають) ціну - а потім типу акція налітай( занижують до звичайної ринкової)))

Так і тут тільки навпаки : скоро акція - по 34)))

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 3

51 минуту назад, ГЕО-ГРАФ сказал:

починають піднімати ціну до 34 і зв'язувати наявних продавців обіцянками забрати після аналізів

навіщо йти на подібне зв"язування? дайте їм п"ять днів на аналізи і якщо все гаразд хай розраховуються та забирають свій мед.  Якщо "буть мозги значить зриваємо пломби та даємо мед на аналізи іншим покупцям.

12 часов назад, Пахомич сказал:

Наполовину порожня і навіть більше фура. 

Хм. А в каком месте она порожня?

Скриншот 2019-09-02 23.18.01.png

Edited by Gring

13 минут назад, Gring сказал:

Хм. А в каком месте она порожня?

Ну, верхня частина... порожня ж...;)

52 минуты назад, ромео сказал:

Ну, верхня частина... порожня ж...;)

Ну да. И на крыше место есть...

1 час назад, Gring сказал:

Ну да. И на крыше место есть...

А одну і в кабіну можна:) 

17 часов назад, asaltan сказал:

Асалтан анахрена ти дал своим заготовителям заряженние на2процента влагомери по Луганской обл ето беспредел друг