Jump to content
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,788 posts in this topic

Тільки що, охотник пчел сказав:

прямо зняв з клави, я  років 9 тому замав ту гармату, воно то добре але не дуже:IMHO: тільки тим що бігом, а кліщ лишаеться , в кого до 100 сімей, взагалі немае сенсу. проливав торік, задоволений.

Я буду лить.2 роки противаю..ТТТ

Всьо чао:wave:, бо дядьки нєрвують:umora:  що я *самосовершенство от улыбки до жеста* стала багато:umora:  

Воркуйте:af:

7 минут назад, Inna сказал:

Я буду лить.2 роки противаю.

Вам по сроку служби, струляти не можна,:umora: тільки ляти лишаеться.:wave: а по темі- знову лякають що буде на 2 гр меньше, бл.. не вспів здати 2 бочки по 33, тепер на ручки і зошити хвате, а на яйці вже нелишиться:umora:

В 31.08.2019 в 16:07, uam_63 сказал:

І яка буде ціна на пакет?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

а скільки буде коштувати 30 кг меду?

22 хвилини тому, artemishe сказав:

до речі,  чиста акація не кристаллізується

Так і є,  11р викачки минулого року закінчилася, а кристалізації не було. А от густина помітно збільшилась.

1 година тому, Inna сказав:

То Ви іншого меду крім соняху не бачили

Я перепробував меду більше, ніж Ви з'їли борщу і вже потроху вчуся, як справжній дегустатор, мед не ковтати, а випльовувати.:ay:

А взагалі мова йшла про базарний мед.:hi:

3 часа назад, AVA сказал:

Ну хто , як не пасічники, які самостійно можуть з одної пасіки , загрузить фуру меду ,

все таки колись зможуть проїхать мимо воріт експортера і похать їм рукою 

В том году сам загрузил 16 бочек, без проблем. Бочкокат был фирмы экспортёра. И теперь вопрос - где его можно купить?

6 годин тому, Inna сказав:

І я :wave:

Цікаво мед вроздріб Ви продали, для опту,кажете, не вистачає, а в темі по повідомленням в лідерах. Чи Вам в Києві поговорити немає з ким?:hmm:

3 часа назад, Віталій.В сказал:

Это если не расширяться :IMHO1:, с 2016г и 10-ти пакетов  ( 29 апреля 2016 из пчеловодства имел только желание ) сейчас немного более 50 семей , по этому каждый год своего воска не хватает, правда в этом году уже есть около 20-ти кг и еще около 30-ти кг нужно докупить.

это проблемы роста,  все через них проходят.  дефицит во всем - от воска до оборотных средств.  единственное что могу посоветовать - качайте мед печатным.  бывали года что у меня весь воск был забрусный,  рамки не выбраковывались вообще 

2 часа назад, Павло Михайлович сказал:

Гмм....В яку тему не зайду-там Інна!:dntknw::blink:

Інтересно, а на марші в Одесі не зустрічали:blink:

2 часа назад, Dimitrij сказал:

В том году сам загрузил 16 бочек, без проблем. Бочкокат был фирмы экспортёра. И теперь вопрос - где его можно купить?

У нас в магазине видел, 2500 или 2600 стоит

3 часа назад, artemishe сказал:

до речі,  чиста акація не кристаллізується

Сколько лет, не качаю Акацию, всегда с желтизной и всегда садится в Августе. Может у меня не та Акация растёт или Свидыны(кустарник такой) много?  "садится" это становится как клей для обоев и прозрачности нет. П.С. Рапс у нас сеют раз на 7 лет и перед Акацией  всегда рамы торохтят.

7 часов назад, Dimitrij сказал:

Весною у Градижску біля Кременчуга на зустрічі пасічників думаю буде

Це щоб помацать і по інету некуплять непонятно що 

Я сам зварив  собі

Edited by AVA

10 минут назад, AVA сказал:

Я сам зварив  собі

Фото можна ?

Бочкокатом можливо тільки бочки преміщати, чі ще єсть якийсь механізм підйому для погрузки ?

4 часа назад, mits сказал:

Сколько лет, не качаю Акацию, всегда с желтизной и всегда садится в Августе. Может у меня не та Акация растёт или Свидыны(кустарник такой) много?  "садится" это становится как клей для обоев и прозрачности нет. П.С. Рапс у нас сеют раз на 7 лет и перед Акацией  всегда рамы торохтят.

Взяток слабий ще щось несуть паралельно 

Акація чиста виходить якщо взяток іде 3-5 кг в день,  тоді бросають паралельні взятки 

В 2017 коли взяток доходив до 8кг вдень , після викачки днів 5 стояла біла мутна як молоко ,

потім шум сплив і стала чиста як сльоза 

Чим більше цього шума при викачкі тим , потом буде чистіша 

4 часа назад, mits сказал:

Наверное у Вас такая акация, которая гледичия

6763.jpg

6 минут назад, Віталій.В сказал:

Фото можна ?

Бочкокатом можливо тільки бочки преміщати, чі ще єсть якийсь механізм підйому для погрузки ?

Чисто бочкокат , просто з полу взять і перевезти по дворі , у мене тел  нефоткає зараз нема кому 

10 минут назад, AVA сказал:

Чисто бочкокат , просто з полу взять і перевезти по дворі , у мене тел  нефоткає зараз нема кому 

Все идет к тому что придется самому бочки грузить и отвозить, пока не представляю как я это сделаю.

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

Все идет к тому что придется самому бочки грузить и отвозить, пока не представляю как я это сделаю.

Труба, тельфер, сварочный и немного времени. 

9 минут назад, Віталій.В сказал:

Бочкокатом можна по щиту викотить на прицеп авто . якщо є місце в дворі можна приямок зробить для прицепа 

У мінімум у двох із розгона . тільки колеса побільші в діаметрі

З двору у колеги заготівельники викачують на хороший бугор , розгон трохи беруть

Edited by AVA

11 минут назад, Віталій.В сказал:

Або ізначально зробить склад на уровні прицепа , на постамент можна викотить і пів бочки потом долить і хай кристалізуєтся 

16 минут назад, AVA сказал:

Бочкокатом можна по щиту викотить на прицеп авто

Вот интересное решение, на мой взгляд конструкция тележки хлипковатая, но идея :ay:.

9 минут назад, Віталій.В сказал:

Вот интересное решение, на мой взгляд конструкция тележки хлипковатая, но идея :ay:.

Це якщо бетону качать 

Я спочатку зробив з колесами диаметр 200мм ширина 50мм . непокотю по траві і землі

переробив на диаметр  450мм з с/х техніки лущильника кажись

я ізначально під пусту бочку бруски підкладаю 

Edited by AVA

5 часов назад, mits сказал:

справедливости ради надо сказать что у меня акация на песке.  там в принципе ничего больше нет.  до зацветания минуса и после тоже и сразу,  как только отцвела.  пустыня.

1 час назад, Mаксим сказал:

Наверное у Вас такая акация, которая гледичия

6763.jpg

Шутите?:umora: У нас её, почему то Панская Акация называют. Цветёт, через 2 недели, после белой.

1 минуту назад, mits сказал:

Шутите?:umora: У нас её, почему то Панская Акация называют. Цветёт, через 2 недели, после белой.

Можливо її сажали як декор біля маєтків , цвіт красивий