Jump to content
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

44,776 posts in this topic

Чим менші будуть здачі, тим більше буде з'являтися ботів, але ж і фантазія у них буде знижуватися :umora: спочатку було що по 33 гривні нормас - не проканало, люди розкусили. Потім задвинулась тема що 33 гривні не дуже нормас, а через кілька постів, коли люди зарамсили, уже й геть не добре стало, АЛЕ!  - "ми ж пасічники, ми за ідею і виключно з любові до природи тримаємо пасіки, гроші вкладаємо не заради якогось розвитку, а заради "мистецтва", а хто цього не розуміє і не хоче собі у збиток працювати, той не тру-пасічник, а барига, якому треба зайнятися не бджолами, а своїм якимось барижним ділом! " ну і тому подібна проплачена маячня :umora:

Але й це не проканало, бо все ж переважна більшість форумчан не кончені лохи. ;)

Тепер треба запасатися попокорном і чекати чергового "пасічника ", який почне пробувати розводити бджоляра, намагаючись посіяти зерно вагання, і чекати поки почнуть пасічники чухати потилиці і  думати - "а мо' й справді віддати по чому дають, он люди "розумні" пишуть, шо зараз погано, а буде й гірше. "

Але, боюсь, що боти будуть таким же УГ як і до цього - будуть товкти одну ж і ту мантру, і ніхто на них не вестиметься, і ККД у них буде падати пропорційно тим грошикам які їм будуть платити зацікавлені в дешевому меді перекупи :umora:

Edited by medhon

22 хвилини тому, medhon сказав:

Тепер треба запасатися попокорном і чекати чергового "пасічника ",

Згідно даних, як рахували не знаю:dntknw:В Україні від 16 до 19 тис пасічників.Здають, форуми не читають.Яка ціна є, така є.Це факт. Пасіка-просто свіжа копійка в хаті.Тому й за ціну особливо *жопу не рвуть*.Це :IMHO: іііі не всі живуть онлайн.

2 хвилини тому, Bee-beep сказав:

Згідно даних, як рахували не знаю:dntknw:В Україні від 16 до 19 тис пасічників.Здають, форуми не читають.Яка ціна є, така є.Це факт. Пасіка-просто свіжа копійка в хаті.Тому й за ціну особливо *жопу не рвуть*.Це :IMHO: іііі не всі живуть онлайн.

Я вибачаюсь, а ви взагалі читаєте яку маячню тут деякі індивіди пишуть?;)

5 хвилин тому, fanat сказав:

Да понятно что законы экономики нерушимы:спрос и предложение

В Україні не все так однозначно.Я просто слідкую за цією ситуацією зі строни.Без всякого інтересу шкурного.

Так от, коли є картельна змова, а на опті вона прослідковується:

+ гравці одні і тіж самі

+ вони проводять регулярні зустрічі 

+ є погодження ціни,100% між ними.Вони ж там не в карти грають на мед))

+мені просто як людині не сподобалась манера срілкування Нагорнюка з пасічниками на відео (канал О.Пасічника).Можливо я помиляюсь і він чудова людина, але спіч був в хамовитій манері.

В таких умовах ніякі закони ринку не діють, є диктат ціни.:IMHO1:

7 хвилин тому, medhon сказав:

Я вибачаюсь, а ви взагалі читаєте яку маячню тут деякі індивіди пишуть?;)

В мене є час по вечорам,читаю вибірково.Більше люблю похіхі:umora: не вистачало ще тут себе грузить...реалу вистачає за гланди:blink:

20 минут назад, Bee-beep сказал:

Для багатьох показником є  не інет і обговорення в ньому ціни меду  

" Головне щоб сосід пасічник не здав дороще "   :umora:

Скажу так європа диктує ціни,а вона с....а ще та.А бариги наші не взмозі домовлятися з ними,вони тільки між собою договорняки складають.Тай народ наш убогий ,травневого меду цього року майже нема,а той що був пішов на внутрішній ринок,а хрен шо там заробиш на наших пенсіонерах ,соняшник змушені здавати бабосіки то нада.

1 минуту назад, Bee-beep сказал:

В Україні не все так однозначно.Я просто слідкую за цією ситуацією зі строни.Без всякого інтересу шкурного.

Так от, коли є картельна змова, а на опті вона прослідковується:

+ гравці одні і тіж самі

+ вони проводять регулярні зустрічі 

+ є погодження ціни,100% між ними.Вони ж там не в карти грають на мед))

+мені просто як людині не сподобалась манера срілкування Нагорнюка з пасічниками на відео (канал О.Пасічника).Можливо я помиляюсь і він чудова людина, але спіч був в хамовитій манері.

В таких умовах ніякі закони ринку не діють, є диктат ціни.:IMHO1:

С годом в год , применяя всякого рода информационную,, обработку'' масс ,пытаются сделать из нас дураков . И некоторые уникумы, с криком :все пропало!!  Сдаются не считаясь с потерями . Когото винить поздно. Со временем систему отлихорадит, наладится доверие,или уйдем в основном на внутренний рынок с рентабельной ценной в массы . Лучше пусть наши дети едят мед

22 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Скажу так європа диктує ціни,а вона с....а ще та.А бариги наші не взмозі домовлятися з ними,вони тільки між собою договорняки складають

Так вони не вміють домовлятись за ціну, чи розучились, бо ще років з 10 тому експортували за ціною близькою до 3 дол.
Чому в минулому році різко знизився експорт і хто виграв чи програв від цього.
Думаю без відповідей на ці запитання ми не взмозі приймати правильні рішення.

Edited by nibond

6 минут назад, fanat сказал:

С годом в год , применяя всякого рода информационную,, обработку'' масс ,пытаются сделать из нас дураков . И некоторые уникумы, с криком :все пропало!!  Сдаются не считаясь с потерями . Когото винить поздно. Со временем систему отлихорадит, наладится доверие,или уйдем в основном на внутренний рынок с рентабельной ценной в массы . Лучше пусть наши дети едят мед

Навіщо на цю дату когось "обробляти"? Торік вже у цю пору і осінь дійсно багато хто йшов у маси і інтерв'ю давали і ролики випускали.

Зазвичай тут діють прості закони ринку і потрібно розрізняти, як внутрішню так і зовнішні нюанси ціноутворення.

7 минут назад, nibond сказал:

Так вони не вміють домовлятись за ціну, чи розучились, бо ще років з 10 тому експортували за ціною близькою до 3 дол.
Чому в минулому році різко знизився експорт і хто виграв чи програв від цього.
Думаю без відповідей на ці запитання ми не в змозі приймати правильні рішення.

В минулому році експорт впав, бо пасічники морально не були готові здавати по ціні, яка падала. На цю дату тормозів немає і є страх певний експортерів, що може знову "схожа історія повторитися", тому і відсутні глобальні ігри з ціною.

У світі ще досить недавно був дефіцит меду і не було таких 2 гравців як В'єтнам і Індія і ще декількох включно з нами, якщо порівнювати об'єми. На сьогодні в усіх гравців маржа скорочується до мінімум і це вже тягнеться останніх декілька років, якщо не помиляюсь з 2016 р.

По моєму баченню ситуації розрядка певна можлива лише при зростанні ціни на цукор у світі, поки прогнози зростання і дефіциту його на 2019 не справдилися в повній мірі є профіцит.

12 минут назад, Wladimir_K сказал:

Навіщо на цю дату когось "обробляти"? Торік вже у цю пору і осінь дійсно багато хто йшов у маси і інтерв'ю давали і ролики випускали.

Зазвичай тут діють прості закони ринку і потрібно розрізняти, як внутрішню так і зовнішні нюанси ціноутворення.

Мне интересно ,какие они цены ставили - 75 грн или допустим 50 за кг. И для кого- учебные заведения,пансионаты и ТД.

5 часов назад, Wladimir_K сказал:

2 гравців як В'єтнам і Індія

Так как наш мед может стоять рядом с этими играками у них там полная антисанитария (в речках трупы плавают , про мусор вообще молчу).

40 минут назад, mixaskm сказал:

Так как наш мед может стоять рядом с этими играками у них там полная антисанитария (в речках трупы плавают , про мусор вообще молчу).

А навіщо стояти?

Меди даних країн зменшують загальний попит на мед і щоб брати на переробку український США купує індійський і в'єтнамський, бо він дешевший, відповідно попит падає в рази.

Разом з тим ці 2 країни виробляють в рази більше сучасних речей, про виробництво яких ми тут на місці тільки мріємо.

Тай дивлячись на тару в якій багато наших колег здає по складах (коробки від бананів, різні мішки, каструлі і т. д)  я б мед особисто не купував би і якщо цю тару побачили німці, то вони тим більше не купували б. Тому наш мед в ЄС не хочуть маркувати, як український, а лише ховать під лейблою "походженням не з ЄС". ЄС фактично не купує індійський і в'єтнамський.

7 годин тому, fanat сказав:

ходят слухи-новая Верховна Рада примет закон согласно которому,  как в Японии,  каждый школьник и каждый ребенок в дет саду будет получать на обед мед за счет государства. Нам нужна здоровая нация. Кто умеет,  напишите петицию президенту по этому вопросу-я подпишусь. 

Э

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

12 минут назад, vladimir5 сказал:

ходят слухи-новая Верховна Рада примет закон согласно которому,  как в Японии,  каждый школьник и каждый ребенок в д

Це мабуть треба перенести в тему "Гыыы".

8 годин тому, Bee-beep сказав:

мені просто як людині не сподобалась манера срілкування Нагорнюка з пасічниками на відео (канал О.Пасічника).Можливо я помиляюсь і він чудова людина, але спіч був в хамовитій манері.

Мені здається, що Нагорнюк - пасічник, а не експортер (може, взагалі - експерт).

Wladimir_K, проясність ситуацію, дайте, будь-ласка, статистику, скільки Нагорнюк експортував меду в 2018 та 2019 році.:hmm:

9 минут назад, asaltan сказал:

Мені здається, що Нагорнюк - пасічник, а не експортер (може, взагалі - експерт).

Wladimir_K, проясність ситуацію, дайте, будь-ласка, статистику, скільки Нагорнюк експортував меду в 2018 та 2019 році.:hmm:

Пан Нагорнюк за 6 міс. експортує стільки, скільки Ви пане Анатолій в кращі часи за рік, тому на цифру з 3 нулями в цьому році точно вийдуть. До Нагорнюка перейшов працювати, його товариш по СПУ з СанБі Україні і у них суттєво зросли об'єми.

1 година тому, SashaSM сказав:

Це мабуть треба перенести в тему "Гыыы".

Та ні, треба розповсюджувати, в тому числі в засобах масової дезінформації- може справді. 

10 годин тому, Wladimir_K сказав:

Зазвичай тут діють прості закони ринку і потрібно розрізняти, як внутрішню так і зовнішні нюанси ціноутворення

:hmm:Закони ринку діють коли є боротьба за ринок і свій шмат пирога в ньому.:IMHO:А коли, всі як попуги-попки дають одну ціну.:dntknw:

Я думаю, що і Україна між ними поділена +/- територіально.Це лише припущення.

2 години тому, asaltan сказав:

За погодження ціни між вами і змову не хочете прокоментувати???

В мене ж знаєте, чисто інтерес *вільного слухача*.:af:

48 минут назад, Bee-beep сказал:

За погодження ціни між вами і змову не хочете прокоментувати???

В мене ж знаєте, чисто інтерес *вільного слухача*.:af:

Я ж писав, що стараюсь писати тут правду. Даних у мене є набагато більше, але вони не для загальної аудотиторії. Торік в цей час була спроба експортерів знизити ціну, на сьогодні її немає, сьогоднішня ціна відображає те, що є насправді.

А от чи ціна підніметься, як торік під квоти, відверто не знаю. Якщо пасічники будуть багато здавати меду, то не підніметься точно, але на сьогодні знаю нашим експортерам ціну контрактів, ніхто не хоче піднімати  як торік у вересні, а ціну закупівлі вони те ж понизити не можуть.

18 годин тому, medhon сказав:

:hmm: Адресувалися слова не конкретно асканіїпарк, а вашим, гм, як це їх назвати, прихильникам на зарплаті, чи за ідею, які дозволяють собі хамити незнайомим людям ;)

Користуючись нагодою - в найближчий час слід очікувати збільшення закупівельної ціни, чи краще почекати нормальних пропозицій? :hmm:

Доброго дня.

Не знаю, про яких наших "прихильників", тим більше "на зарплаті" іде мова. Я, як співробітник Асканії тут присутній, присутній під своїм ім"ям, інших не знаю. Так що, якщо є питання до нас, задавайте мені, якщо ні - задавайте питання адресно. А то так Ви не дуже відрізняїтесь від того, кого звинувачуєте у хамстві. :IMHO:

З приводу прогнозів. Моє бачення ринкової ситуації на краще не змінилось. Здавати чи ні - Ваше право, поради - не вдячна справа.

Єдине, дозволю собі декілька коментарів, які писав тут вже не раз. 

1. Скажіть, будь-ласка, кого з Вас експортер змусив займатися бджільництвом? Комусь експортер обіцяв пожиттєвий контракт і високу ціну? Ви зайнялись цією справою з власною волі.

Ви звинувачуєте експортерів в тому, що їх стало занадто багато... А чим пасічники відрізняються від експортерів? Ви побачили в 2014 ціну в $1,5 (а в 17-му ще 1 1,7), бобачили можливість заробляти живу копійку, і всі кинулись заводити / розширяти пасіки... Все логічно, правильно, але чому Ви зараз в усіх негараздах звинувачуєте експортерів? Ви замислювались, кому Ви будите продавати свій мед, якщо ціна експортерів Вас не влаштує?

2. "у експортерів договорняк", "експортери не вміють торгуватися"... 

Слухайте, то що Вам заважає, домовитись 20 пасічникам, зібрати партію в 100 тонн, поїхати в Німеччину, і домовитись про продаж свого меду за 2,5 євро?

Якщо у вас на ринку не продається мед, покупців не влащтовує ціна, чи його на ринку багато, Ви теж обговорюєте кожного "невдячного" покупця, чи щось робите?

P.S. На відповідь не розраховую. Поділився власними думками. У Вас вони свої, у мене - свої.

А до конструктивного діалогу, кому він цікавий, завжди відкритий.

4 минуты назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Доброго дня.

З приводу прогнозів. Моє бачення ринкової ситуації на краще не змінилось. Здавати чи ні - Ваше право, поради - не вдячна справа.

Будь-ласка , щодо  закупівельних цін станом на сьогодні  в Асканіїї?

5 минут назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Які шляхи принімаются що до скасування в"їзного мита 17.2% , на мед хотя б не з соняха 

17.2% до ціни акації і липи це відчутна різниця 

1 година тому, Асканія-Пак, Віктор сказав:

На відповідь не розраховую. Поділився власними думками. У Вас вони свої, у мене - свої.

І вам доброго.

Даремно на відповідь не розраховуєте, вона буде ;)

1. "Ви замислювались, кому Ви будите продавати свій мед, якщо ціна експортерів Вас не влаштує?"

Якщо ви думаєте, що ви такі незамінні, то напевно я вас розчарую, коли нагадаю про святе місце, яке пустим не буває. На вас  світ клином не сходиться, пам'ятайте це! Не буде вас, вітчизняних експортерів, прийдуть з-за кордону. Слава богу живемо не за "залізним занавісом". Звісно, сподіватися на те, що вони будуть кращими за вас, не варто, для чого це їм, якшо свої "рідні" не переймалися долею пасічників. Але іноді зміни бувають і на краще, так що будемо дивитися ;) місце українських бджолярів, приміром, німецькі, навряд чи захочуть зайняти, а от німецькі закупщики можливо і захочуть змінити вас на цьому "пекельному", "альтруїстичному" і "збитковому" посту ;) так що я б не був таким на вашому місці категоричним. 

2."Слухайте, то що Вам заважає, домовитись 20 пасічникам, зібрати партію в 100 тонн, поїхати в Німеччину, і домовитись про продаж свого меду за 2,5 євро?"

А в якій країні рядові пасічники їздять оптом здавати мед за кордон? Їм, пасічникам, нема коли цим займатися, вони пасіками займаються. Одною ...опою на два базари важко встигнути, і якщо хочеш досягти успіху у справі, треба чимось одним займатися.

А тепер від мене питання. Якщо ви такі чесні і відверті, то дайте відповідь на одне маааааааленьке запитання - це чесно з боку закупівельників по відношенню до пасічників, коли закупівельні ціни протягом року "скачуть" від 30 до 50 гривень протягом всього якихось півроку? Чому не можна одразу встановити  більш-менш адекватну ціну і не "ловити на лоха " на початку сезону? Який в цьому криється "сакральний сенс", окрім як банальної наживи? 

На відміну від вас, на відповідь сподіваюсь :hi:

Edited by medhon