Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

53,564 posts in this topic

4 часа назад, Супер Пчеловод сказал:

Сегодня обзванивал закупщиков цена 32-33 грн! Сказали начала падать! В понедельник цена была   34 грн.

:( 

Сейчас вверх пойдет .То падала пока Романович в теме вага контрольного писал про привесы в много килограмм,а сейчас кто внимательно следит ,то там цифра стоит 800 грамм .Так что цена не замедлит подняться.Ожидаем.:hmm:

1 час назад, Віталій.В сказал:

А я если честно немного запаниковал и только что сделал вот такую пушку  https://www.youtube.com/watch?v=KKqMRjQdUz0

Відео не про те як позбутись кліща , а про те як сліпий лисого стриже.

5 часов назад, Мико сказал:

Очень скоро будет один доллар 

И тут кто кого неизвестно 

А какая уже разница, что сейчас отдать мёд и остаться без денег, что оставить мёд дома и седеть без денег? :dntknw: К стати, видел сегодня минералку "моршинская" 0,33 л по цене 16,40 за баночку. Товар тоже как бы не сильно "обходимый" но.......;)

Edited by mits
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Haha 1

12 часов назад, mits сказал:

А какая уже разница, что сейчас отдать мёд и остаться без денег, что оставить мёд дома и седеть без денег? :dntknw: К стати, видел сегодня минералку "моршинская" 0,33 л по цене 16,40 за баночку. Товар тоже как бы не сильно "обходимый" но.......;)

Не може мінералка коштувати в магазині дешевше, коли мед український акацієвий по 275грн за кг, а просте різнотрав'я по 190

IMG_20190802_174917.jpg

12 часов назад, mits сказал:

IMG_20190802_174858.jpg

Edited by mascot

На базарі сьогодні були у нас торгаші з «району». Продавали свій сонях аж по....... 40 грн/0.5л, 75грн/1л, 210грн/3л. Це якась жопа. Я постояв, подивився, дістав одну баночку 0.5л, віддав знайомій, якій обіцяв, за 50 грн, розвернувся і поїхав додому... до самой с*аки такі торги. Поїде мій мед на Адьосу. В мене його сусіда по 50грн/0.5л забере хоч увесь. Ще й баночки поверне.

1 час назад, Вадим Попов сказал:

На базарі сьогодні були у нас торгаші з «району». Продавали свій сонях аж по....... 40 грн/0.5л, 75грн/1л, 210грн/3л. Це якась жопа. Я постояв, подивився, дістав одну баночку 0.5л, віддав знайомій, якій обіцяв, за 50 грн, розвернувся і поїхав додому... до самой с*аки такі торги. Поїде мій мед на Адьосу. В мене його сусіда по 50грн/0.5л забере хоч увесь. Ще й баночки поверне.

А Ви що хотіли. До мене ця те ж "зараза" вже дійшла, по 80 грн.

19 часов назад, штрыкач сказал:

вчера привезли, мне под мед новые бочки , спросил цену, сказали  33 за кило .Заготовитель с Мелитополя

На каких условиях бочки дают?

2 години тому, Вадим Попов сказав:

Минулого базару хтось продавав по 70 гр за літр. Знайома взяла, а потім тихенько прийшла і купила в дружини півлітра, бо той їсти неможливо. Каже піде на самогон, а діти хочуть меду, то взяла півлітра за 60 гр .Що там бодяжать, що він неїстівний невідомо. Спродались до 10 години і здиміли. Пасічників серйозних знаю, хто то був - невідомо. Кажуть ніби з одного з сіл району. Маєм свій варіант "козацького".

Бочки привезли на условиях сдать им мед до Нового года , на бочки подписал договор аренды . В договоре стоимость одной новой бочки 910 грн.

У нас тоже все старые бочки в срочном порядке позабирали завод не принимает в б/у бочках  цена тоже 33гр за кг

13 минут назад, Михаил46 сказал:

У нас тоже все старые бочки в срочном порядке позабирали завод не принимает в б/у бочках  цена тоже 33гр за кг

А це що за нова хрень , " завод неприніма у б/у бочках "

Можна детальніше , якщо своя б/у також неприніма

Edited by AVA

38 минут назад, штрыкач сказал:

на бочки подписал договор аренды

і у скільки обходиться оренда?

53 минуты назад, AVA сказал:

А це що за нова хрень , " завод неприніма у б/у бочках "

Можна детальніше , якщо своя б/у також неприніма

Патамушта) они решили не гемонизировать мёд, не тратится, а сразу отправлять в новых бочках от пчеловода к покупателю....а нам потом будут плакатся о расходах итд

Edited by Анатолий Сергеевич

5 годин тому, Вадим Попов сказав:

Коли мав 5 вуликів теж так думав, але сьогодні вважаю за вигоду і таку ціну, бо здатись по 33 -  це ще дешевше. До речі у мене, на опті для одеситів, беруть лише по 220 і вибір дуже великий. В четвер меду було більше чим оптовиків, так що скоро літр в нас буде 65

4 години тому, Wladimir_K сказав:

А Ви що хотіли. До мене ця те ж "зараза" вже дійшла, по 80 грн.

Я продаю по 220/3л і це не зараза, а спосіб вижити. Не забувайте, що краще в Києві тримати 20 сімей, чим на вінничині сотню, особливо коли до Вінниці 100 км.

• Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1

Я продаю по 220/3л і це не зараза, а спосіб вижити. Не забувайте, що краще в Києві тримати 20 сімей, чим на вінничині сотню, особливо коли до Вінниці 100 км.
Та воно то так, ще й якийсь лісник проїхав щойно по селу, продавав мед. По 60 за літр (це ж десь по 40 за кг), ще й з доставкою під хату. Сусідка купила в нього меду майже на тисячу. Він і мені пропонував. Потім побачив вулики. Зразу почав виправдовуватися, що в нього вуликів небагато, до опту недотягує, а продати треба, і що він не хотів мені ціну перебивати, але він тут щороку їздить... Кон'юнктура ринку така... і т.д.
Короче, буде мій мед стояти до кращих часів.

3 часа назад, ромео сказал:

сказали- прошлые года раздавали бочки под честное слово, некоторые пчеловоды не вернули бочки, и теперь все через договор. У меня своей тары мало а  с кастрюль  выковыривать не охота. Мед садится в этом году буквально  за несколько дней. Когда верну бочки нужно с них взять другую бумагу  - о том что я вернул тару , а то не только некоторые пчеловоды  есть непорядочные - но и заготовители тоже есть разные 

IMG_20190803_180357.jpg

IMG_20190803_180404.jpg

3 часа назад, ромео сказал:

сказали- прошлые года раздавали бочки под честное слово, некоторые пчеловоды не вернули бочки, и теперь все через договор. У меня своей тары мало а  с кастрюль  выковыривать не охота. Мед садится в этом году буквально  за несколько дней. Когда верну бочки нужно с них взять другую бумагу  - о том что я вернул тару , а то не только некоторые пчеловоды  есть непорядочные - но и заготовители тоже есть разные 

6 часов назад, Вадим Попов сказал:

Поїде мій мед на Адьосу. В мене його сусіда по 50грн/0.5л забере хоч увесь. Ще й баночки поверне.

Только что с рынка. Киевский кто знает. акация с липой белого цвета мелкая садка/рапс:IMHO1:/ 0,5л --70гр, подсолнух 0,5л  - 55гр. Прошелся по рынку и насчитал 14 продавцов. Ко всем не подходил а то признали во мне пчеловода / по задаваемым вопросам/ и поперли как конкурента. Так что и Адьес тоже медом завален.:hi: Вот такие печальные вести с полей. Я уверен что мед будет дороже только не нужно друг перед дружкой выскакивать и сбивать цену.:IMHO1:

В 02.08.2019 в 18:11, Мико сказал:

Очень скоро будет один доллар 

И тут кто кого неизвестно 

В этом сезоне выкачал мало из-за жары и севосмена. Поэтому понаблюдаю с Эгипта ,а потом из Чехии за весёлыми ,,качельками''.

1 час назад, Nikan сказал:

особливо коли до Вінниці 100 км.

Ви не мій сусід випадково ?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Вот так и заготовщики катают ,,бутылку '' с контрактами,да с подгонкой цен для скупки у пчеловодов.

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1

2 часа назад, Nikan сказал:

Я продаю по 220/3л

А чому не по 200 ? 20-ка ж не сильно велику роль грає... 

А якщо хтось поряд з вами поставить 200, то будете по 180 продавати? Є якась нижня планка?

Чи може у вас з'явились десятки нових покупців, яких у минулі роки не було, через отих 20 грн? Сильно зросли продажі?

І що зараз на отих 200грн можна купити? Один похід в магазин за найнеобхіднішим обходиться в скільки банок меду?

Я можу зрозуміти, що в глухому селі, з двору, просити 300грн - для людей шокуюче. Але, припустимо 250-260, то мінімум... А коли ще й на базар везти, то продавати по 200 - це дискредитація меду як продукту. В усі часи мед вважався дорогим товаром. Чого ж ми зараз робимо все для того, щоб зробити його товаром рівня ... (навіть не знаю з чим порівняти...що є дешевше 40грн/кг? Для прикладу, морозиво... 60-80г пачка коштує 20грн...  )

...самі собі робимо ведмежу послугу.

Edited by ромео

1 час назад, Вадим Попов сказал:

Та воно то так, ще й якийсь лісник проїхав щойно по селу, продавав мед. По 60 за літр (це ж десь по 40 за кг), ще й з доставкою під хату. Сусідка купила в нього меду майже на тисячу. Він і мені пропонував. Потім побачив вулики. Зразу почав виправдовуватися, що в нього вуликів небагато, до опту недотягує, а продати треба, і що він не хотів мені ціну перебивати, але він тут щороку їздить... Кон'юнктура ринку така... і т.д.
Короче, буде мій мед стояти до кращих часів.

на ринок вийшли середнячки , тут нічого не поробиш 

Це саме неубиваемий клас , вони ні опт ні розніца :dntknw:

Та пофіг сонях все рівно оптом закінчется , вони чисту акацію рубають 

Edited by AVA

1 час назад, Иосифович сказал:

Только что с рынка. Киевский кто знает. акация с липой белого цвета мелкая садка/рапс:IMHO1:/ 0,5л --70гр, подсолнух 0,5л  - 55гр. Прошелся по рынку и насчитал 14 продавцов. Ко всем не подходил а то признали во мне пчеловода / по задаваемым вопросам/ и поперли как конкурента. Так что и Адьес тоже медом завален.:hi: Вот такие печальные вести с полей. Я уверен что мед будет дороже только не нужно друг перед дружкой выскакивать и сбивать цену.:IMHO1:

Так уже выскочели . :IMHO1:Понаезжали с деревень ,и цену опустили . А после говорят что мед не берут . 

2 минуты назад, koste сказал:

Так уже выскочели . :IMHO1:Понаезжали с деревень ,и цену опустили . А после говорят что мед не берут . 

Если Вы обо мне --так я здесь живу на ж/м Таирова.:dntknw: Прочитал сообщение да и вместо прогулки прошелся по рынку.  А  торговцы да --большая часть Винницкая и Одесская обл.

2 минуты назад, Иосифович сказал:

Если Вы обо мне --так я здесь живу на ж/м Таирова.:dntknw: Прочитал сообщение да и вместо прогулки прошелся по рынку.  А  торговцы да --большая часть Винницкая и Одесская обл.

Я понимаю . Я о том что к нам приехало кучя людей каторые сбивают нашу цену .:hi: