Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

52,773 posts in this topic

6 годин тому, medhon сказав:

а продавець буде обирати - цьому продам, а цьому - ні:af:

Базар має великі вуха і гарну пам'ять. І не будуть розбиратися потенційні покупці, чому раптом їхній продавець такий злий і неадекватний. Більшість покупців приходять по рекомендаціях, і вперше вони можуть кілька разів прийти і поморочити голову перед тим як купити

9 годин тому, Wladimir_K сказав:

Є правило, покупець завжди правий, якщо я незгідний , то ще раз читаю першу частину.

Тому буває, що мені "нахамили" в магазині і я при будь-яких розкладах і навіть вигідній ціні більше там нічого купувати не буду і це до речі правильно.

Ви якось все з ніг на голову поствили.

Є дві категорії: люблять послухать і самі язика почесать.

І такі,як я..не люблю коли мені чешуть по вухам і сама не *гружу*.От в таких випадках, аби не хамить і не псувати собі і людині настрій,  бо всі ми різні.Зручно казати: я Вас почула.Дякую, на все добре.

Я не мала на увазі відверте хамство ні з того ні з іншого боку.

Якщо продавцю, таке додаткове спілкування(крім ціна і вага) і є готовность  з боку покупця підтримати діалог на *задану тему*.Допомагає в реалізації товару, то що в цьому поганого?

12 часов назад, язичник сказал:

Шо ж ви такі слабенькі, шо вас не цікавлять думки людей, які приносять вам свої гроші. Процес ефективний в безперервності

Вы, знаете, обычно большинство кто приносит деньги разговаривают мало, бывает конечно про "поджелудочную " , но очень редко, а " слабенький" это наверное профессиональное выгорание, отдыхаю с пчелами активно четыре месяца в году, а потом слушаю про болячки, политику, семейные проблемы ну и.п., бывают интересные собеседники, но очень редко.

Никогда стара.юсь не слушать про чужие болячки-это отрицательная энергия-в АТБ пусть рассказывают свои истории.А интересных собесбдников -1 на 100 в основном несут всякий бред- типа а сахара у вас в меде нет,Люди с деньгами обычно покупают- и уходят

12 часов назад, виталий херсон сказал:

Вы, знаете, обычно большинство кто приносит деньги разговаривают мало, бывает конечно про "поджелудочную " , но очень редко, а " слабенький" это наверное профессиональное выгорание, отдыхаю с пчелами активно четыре месяца в году, а потом слушаю про болячки, политику, семейные проблемы ну и.п., бывают интересные собеседники, но очень редко.

Наблюдал как тогрует перекупщица (10 тонн за год ) 

Пока покупатель стоит в раздумьях , рот не закрывается ,

заискивающе глазки под лоб закатывает ,льстит покупателю 

Как только деньги перекочевали к ней ,

теряет полностью интерес 

Может уйти типа мыть тряпку или поворачивается к соседке 

и заводит разговор не о чём 

Покупатель оборвавшись на полу слове идёт восвояси ,

с таким выражением ,вроде получил пощёчину 

53 минуты назад, Н и К о Л а Й сказал:

Тема про ціну на мед :dntknw:

Чи це варіант як у закупівельників будемо виторговувать ціну 2 долара :umora:

Edited by AVA

А ще кумарить коли тіпо потенційний покупець несе всяку пургу на кшталт "а звідки мед, а чого він такий світлий/темний/густий/рідкий, а у мого баби/діда/відставної кози барабанщика були бджоли, і такого меду я більш ніколи не їв/їла! І тому я знаю як має виглядати справжній мед, а у вас він якийсь підозрілий.... А по чому хоть продаєте? Ого!?!  А я в кума/свата/ дешевше беру, а брат сестри троюріднього племінника вопше мені дарить. В цьому році тіки ше предлагав... Та я вже і набралася/набрався на цей рік, та в мене ше мед надцятирічної давності стоїть - ніхто не хоче їсти". А в цей час реальні покупці втикиють поки тіло несе маячню, а потім розвертається і йде геть. :ah:

• Like 13
  • Thanks 2
  • Haha 8

3 години тому, medhon сказав:

А ще кумарить коли тіпо потенційний покупець несе всяку пургу на кшталт "а звідки мед, а чого він такий світлий/темний/густий/рідкий, а у мого баби/діда/відставної кози барабанщика були бджоли, і такого меду я більш ніколи не їв/їла! І тому я знаю як має виглядати справжній мед, а у вас він якийсь підозрілий.... А по чому хоть продаєте? Ого!?!  А я в кума/свата/ дешевше беру, а брат сестри троюріднього племінника вопше мені дарить. В цьому році тіки ше предлагав... Та я вже і набралася/набрався на цей рік, та в мене ше мед надцятирічної давності стоїть - ніхто не хоче їсти". А в цей час реальні покупці втикиють поки тіло несе маячню, а потім розвертається і йде геть. :ah:

Не для слабких нервів:(ось саме тому я не стою (поки що)  на базарі,  а постійні клієнти розбирають. 

1 година тому, vladimir5 сказав:

Не для слабких нервів:(

То мед треба їсти і жодного грама цукру. Нерви будуть, як у отамана Сірка:ay:

5 годин тому, AVA сказав:

Тема про ціну на мед :dntknw:

Чим більше меду споживають українці, тим міцніша нація і вищі експортні ціни:ax:

5 минут назад, язичник сказал:

Чим більше меду споживають українці, тим міцніша нація і вищі експортні ціни:ax:

https://m.youtube.com/watch?v=v2s2Wl8psAo

Смотреть  з 16:50 минуты

Ребята по чём мёд в Запорожской области?

45 минут назад, Vitalii сказал:

Ребята по чём мёд в Запорожской области?

Сегодня обзванивал закупщиков цена 32-33 грн! Сказали начала падать! В понедельник цена была   34 грн.

:( 

Edited by Супер Пчеловод

15 хвилин тому, Супер Пчеловод сказав:

Сегодня обзванивал закупщиков цена 32-33 грн! Сказали начала падать! В понедельник цена была   34 грн.

Он воно що?! Виявляється був "ріст"!:blink: Ех, проворонив я своє щастя... Признавайтеся, хто ще "лоханувся" і не здав коли ціна "виросла"? Тіки чесно! ;)

29 минут назад, Супер Пчеловод сказал:

Сказали начала падать! В понедельник цена была   34 грн.

Тут два варианта:

1. долар вниз и цену закупки опускаем

2.по 33 толком не повезли, предлагаем 34 но снова не везут, надо взять пасечника на слабо и  опускаем до 32 ( ведь все равно не везут ) пасечник теоретически должен запаниковать что цена пошла в низ и галопа сдавать пока не стал 30 и т.д. и с этого момента началось как в покер у кого "галагоны" крепче ?  у того что бочки дома, или у того что контракты не выполнены ...

Edited by Віталій.В

1 час назад, Віталій.В сказал:

Тут два варианта:

2.по 33 толком не повезли, предлагаем 34 но снова не везут, надо взять пасечника на слабо и  опускаем до 32 ( ведь все равно не везут ) пасечник теоретически должен запаниковать что цена пошла в низ и галопа сдавать пока не стал 30 и т.д. и с этого момента началось как в покер у кого "галагоны" крепче ?  у того что бочки дома, или у того что контракты не выполнены ...

Так долар сегодня после обеда вырос на 40 коп.

вчера привезли, мне под мед новые бочки , спросил цену, сказали  33 за кило .Заготовитель с Мелитополя

2 часа назад, Віталій.В сказал:

Тут два варианта:

2.по 33 толком не повезли, предлагаем 34 но снова не везут, надо взять пасечника на слабо и  опускаем до 32 ( ведь все равно не везут ) пасечник теоретически должен запаниковать что цена пошла в низ и галопа сдавать пока не стал 30 

Очень скоро будет один доллар 

И тут кто кого неизвестно 

1 час назад, Мико сказал:

Очень скоро будет один доллар 

И тут кто кого неизвестно 

Что предлагаете ? 

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

Что предлагаете ? 

каждый решает сам 

7 минут назад, Мико сказал:

каждый решает сам 

Согласен :hi:.

4 часа назад, Супер Пчеловод сказал:

Ужас який!  В мене аж око почало стикатися :umora:

16 минут назад, Север сказал:

Ужас який!  В мене аж око почало стикатися :umora:

А я если честно немного запаниковал и только что сделал вот такую пушку  https://www.youtube.com/watch?v=KKqMRjQdUz0