Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 42 339 сообщений

8 часов назад, охотник пчел сказал:

Було би кому носити, ......

Було б що носити,:umora: а носіїв вдосталь, поруч виставили на продаж пісьля обльоту стільки,  що аж сумно дивитись....

Поделиться сообщением

Пришли смс, меда не надо, контрактов нет а смс шлют.

Странно.

Повторяю медаа нет и не будет, в Китай там все есть.

Теперь курите бамбук Вы господа, мы свой за зиму скурили пока цены ждали!:hi:

Поделиться сообщением

10 годин тому, Николай S сказав:

Було б що носити,:umora: а носіїв вдосталь, поруч виставили на продаж пісьля обльоту стільки,  що аж сумно дивитись....

Пакети, чи повністю пасіки продають?

Поделиться сообщением

18 хвилин тому, muk сказав:

Повторяю медаа нет и не будет, в Китай там все есть

Коли  експортери так зроблять, через рік вулики підуть на дрова, а бджоли на корм курям. Пасіки люди заводили не тому, що якийсь там рік ціна на мед підскочила. А тому що є можливість гуртової здачі товару, відсутність роботи та ще кількох факторів.  Такі, що прийшли в бджільництво, побачивши ціну за кілограм 2.5 долара, так само вже й пішли з бджільництва. Я вже десь описував таку ситуацію.  Гроші зайві є, а тут з усіх кутків кричать, що пасіка це надприбутки на "голому місці". Треба тільки купити бджіл і вперед, гроші в штабелі складати.  Таких початківців вистачило максимум на сезон-два. Потім продажа  інвертаря та пустих вуликів, і повернення до звичного способу життя.

Щодо цін? Вони не будуть рости, як і на всякий інший вид сільгосппродукції.  Якщо колись хтось жив краще в рази за роботягу, маючи два десятки вуликів, та ще й носив зарплату в організацію, щоб йому стаж якийсь капав, щоб не посадили за тунеядство, то тепер такого не буде. Колись з 20 соток городу, вирощуючи помідори та перець, також вистачало на прожиття, на порядок від більше того, що горбатився на "дядю".  Чи три-п"ять гектарів поля, на яких вирощувались овочі.  Зараз ті три гектари як мертвому припарка. А хто вирощує, то садяться як мінімум десятки гектарів. Інші вже землю давно продали.  Я теж колись продавав польові помідори  по півдолара кілограм, гуртом. Але часи міняються, як би нам того не хотілось. Звичайно,  образливо, коли твоя продукція не ціниться, як в Німеччині чи Канаді.  Але ж і живемо не там.   Та й тамтешні пасічники не від розваги мають пасіки в тисячі сімей.  

Хто це розуміє, той тримає пару сотень сімей і більше, звичайно бурчить щодо ціни, але мед здає, і працює далі. Бо коли почне гратись -"дай два доляра, а то мед  сховаю", то весною ноги протягне, разом з пасікою. А так гратись може тільки той, в кого є прибутки, незалежні від пасіки, та тара, куди ті тони меду сладати роками.  Або гарна роздрібна продажа, а "чекання два долЯра". розвага на форумі, довгими зимовими вечорами.

Я теж хочу "мільйон", який мають експортери:umora:. Але для цього мені потрібно взяти спочатку кілька мільйонів, щоб вкласти в це діло, та розуму побільше, ніж потрібно , щоб на форуми порахувати прибутки оптовиків.  Або пасіку сімей так в 500...

До чого це я тут настрочив?  Пасічник, скупник, експортер - це один ланцюжок.  Тільки дві останні ланки, якщо кудись зникне перша, переорієнтуються на щось інше. А перша, якщо зникнуть дві останні - відправиться на заробітки.  Країна не з"їсть ті десятки тисяч тон меду, що зараз виробляються. Принаймні за такою ціною . 

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Сергій-апі сказал:

Пакети, чи повністю пасіки продають?

Вибирайте, що до душі:umora:

http://tochok.info/forum/84-продажа-пчел-пакетов-маток/

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Володимир Джос сказал:

Хто це розуміє, той тримає пару сотень сімей і більше, звичайно бурчить щодо ціни, але мед здає, і працює далі. Бо коли почне гратись -"дай два доляра, а то мед  сховаю", то весною ноги протягне, разом з пасікою. А так гратись може тільки той, в кого є прибутки, незалежні від пасіки, та тара, куди ті тони меду сладати роками.  Або гарна роздрібна продажа, а "чекання два долЯра". розвага на форумі, довгими зимовими вечорами.

Скільки читаю Ваші повідомлення завжди бачу, що б"єте не в брову а в око :umora: можна тільки уточнити, що тримати треба рівно стільки скільки зможеш продати в роздріб, піду подумаю :hmm:як ще якусь точку роздрібної  торгіівлі організувати і бажано не одну.

Поделиться сообщением

Согласен со всем, не в бровь а в глаз) Я когда-то писал на форуме что без заготовителей и экспортеров мы бы не расширяли пасеки и многие из нас не жили бы только с пчеловодства. Так сразу я стал барыгой и их защищаю) И не надо писать про цену 27 грн, кого не устраивала тот не сдал! 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Колосов Денис сказал:

Согласен со всем, не в бровь а в глаз) Я когда-то писал на форуме что без заготовителей и экспортеров мы бы не расширяли пасеки и многие из нас не жили бы только с пчеловодства. Так сразу я стал барыгой и их защищаю) И не надо писать про цену 27 грн, кого не устраивала тот не сдал! 

Що за настрої, а як же "б... і з..." кругом, " меду немає і не менше 2 дол.".

Чи "чекаємо, нездаємо і буде 50 чи 2 дол.", чи "в Аргентині все затопило і меду немає тримаємося".

Щось зовсім не то й тренд, так зовсім не серйозно, свої переконання потрібно підтверджувати реальними діями.

Поделиться сообщением

В 13.03.2019 в 09:54, Укроп сказал:

І яке Ваше бачення, щоб скоротити поголів’я бджолярів? Яким чином це зробити? також це стосується кількості сімей

Тут пряма залежність від посівів соняху. Допоки Україна матиме 60% світового експорту олії, доти в нас буде багато пасік і пасічників. Зменшаться посіви - зменшиться і їх кількість

Поделиться сообщением

37 хвилин тому, Николай S сказав:

як ще якусь точку роздрібної  торгіівлі організувати і бажано не одну.

Якщо є ринок гарний збуту вроздріб, то добре. Але так не всім щастить. Наприклад, коли в нас ціна півлітри соняшника 50 гривень, в селі де живе жінчина рідня, в Хмельницькій області, можна купити лісового різнотрав"я за 150 гривень три літри.   Промислове місто,  автошлях з великим трафіком, заможне приміське село, давні свої клієнти, зазвичай підтримають велику роздрібну продажу.   Літом трохи торгую на ринку. Але то не моє, для цього треба мати особливий хист.  Продажі з дому, в більшості  на рівні  - "захворіли, треба на ліки".  Дехто  призвичаюється до меду, і купує його як постійний смачний продукт. Але таких ще мало.  Купівельна спроможність зазвичай теж відіграє свою роль. Хоча потік  покупців в сусідній магазин  за солодощами, показує,  що тут більше залежить від культри харчування.  Ті хто витрачає сотні гривень на цукерки, також іноді приходять за медом, коли хтось захворів на простуду. Пояснення, що мед це не миттєві ліки, а багатий вітамінами і корисний для здоров"я продукт на кожен день, вислуховуються і забуваються... Кашляти перестали, і потопали за цукерками.

І ще, дуже велика недовіра людей, щодо якості меду.  В цьому заслуга як ЗМІ, так і наших недобросовісних колег, для яких бізнес понад усе.  Довіра  наробляється роками, а втрачається миттєво. І знову її повернути не завжди можливо. Це стосується тих, хто вважає,  виробляння "акацієвого" меду з якогось там кукурузного сиропу. то просто бізнес. А якщо "спалився" то нічого страшного,  в інший раз повезе.  І ніякого розуміння, що ми живемо практично в замкнутому просторі, з миттєвим розповсюдженням інформації. Яка ніколи не забувається. Це як ремонт авто. Зробив гарно і дорого, запам"ятають, що гарно. Виручив, зліпив з, вибачаюсь, " з лайна пулю". але дешево, запам"ятають тільки лайно.   

Тому на кінцеву ціну меду впливає дуже багато факторів. Про які люди не задумуються, або не хочуть думати. Якщо хоча б 20-40 відсотків населення частково замінить цукор та цукерки медом, вже для гуртових цін будуть інші перспективи. Але для цього потрібно, щоб клієнт був впевнений, що йом продають мед. Якісний, і не важливо якого сорту. Хтось купить дорогий, хтось дешевший, але то повинен бути мед. А не сиропна суміш. Та й мед прокип"ячений на плитці теж мало відповідатиме стандартам якості. 

Поделиться сообщением

1 час назад, Володимир Джос сказал:

До чого це я тут настрочив?  Пасічник, скупник, експортер - це один ланцюжок.  Тільки дві останні ланки, якщо кудись зникне перша, переорієнтуються на щось інше. А перша, якщо зникнуть дві останні - відправиться на заробітки.  Країна не з"їсть ті десятки тисяч тон меду, що зараз виробляються. Принаймні за такою ціною .

Это вы описали метание из крайности в крайность:IMHO1:

Но не бывает так, что компоненты для пирога дорожают, а цена за пирог падает.

Поделиться сообщением

33 минуты назад, Володимир Джос сказал:

Якщо є ринок гарний збуту вроздріб, то добре. Але так не всім щастить. Наприклад, коли в нас ціна півлітри соняшника 50 гривень,.....

Готового ринку ні  в  кого немає, його потрібно створювати, от у Вас півлітра соняха 50грн.  в нас це 40грн. Живу в райцентрі, на ринку торгують медом максимум 3 чоловіки, один  постійно як є сенс чи шанс хоча б виторгувати на бензин і два менш активно але вони паралельно  пропонують і молочне з свого господарства. Чи є шанс в цій ситуації  щось мати з роздрібу? відповідь у кожного   буде своя...:hi:

Поделиться сообщением

Це дійсно правда, що ринок створюється "по банці, по літрі", коли починав займатися бджільництвом було проблематично продати 50 л., зараз продаю більше 600 л. (на сьогоднішній день продано мед весь під ноль (в дома залишилась літра меду). Колега продає в роздріб більше 2000 л.

Поделиться сообщением

Сподівання тільки на те що рівень життя в Україні буде зростати і відповідно буде можливість у людей витрачати кошти не тільки на комуналку і продукти першої необхідності, а і на такі товари, як мед. А якщо, все тільки буде занепадати, то роздріб це утопія в тих кількостях меду, який у нас є. 

Поделиться сообщением

В нас торгують медом ..Хммм, навіть не скажу точно. З десяток стаціонарних точок точно є, плюс з дому, плюс перекупи. Ринок насичений.  Я б продавав по тих самих 40 гривень за півлітру, і голову не морочив.  Але дешевше на ринку немає сенсу продавати. Туди треба доїхати, заплатити за місце, витратити час. Багато зараз не продаш, хіба що відкривати стаціонарну точку,  яка б постіно функціонувала цілий рік. Я до цього не готовий, та й не хочу.         Маленьке курортне містечко, в апендициті,  з цінами  на все, як в мегаполісі.:umora:.   Зговір всіх торгуючих. Хто живе в подібній місцевості, мене зрозуміє. Я не кажу, що це погано, чи добре. Просто так це є.  Зате Нова пошта ледь не в кожному селі  філіали має.  Я коли заводив пасіку, від початку орієнтувався на гуртову здачу.  На самі мінімальні ціни на той час, з самими великими витратами.  Повітряних палаців в голові не будував, тому що вже мав досвід практичної роботи в сільському господарстві. Де  прорахувати прибутки чи збитки практично нереально. Тому більш менш  стабільні і великі фірми, займаються вирощуванням різнобічної продукції. Коли збитки однієї культури, перекриваються прибутками з іншої. І в цілому виходить якийсь плюс.  Так само і з медом.  Сьогодні його треба більше, завтра менше. Десь вродило, десь не дуже.  Не всі пасічники професіонали найвищого гатунку. Так само і не всі бізнесмени  однаково успішні. Комусь пощастить зробити гарну оборудку, купивши і продавши вигідно гарний товар. А комусь і ні. Починаючи від товару, який виявиться не таким гарним, як очікувалось, так і від ціни його подальшого продажу, чи ще якихось форсмажорів. Нічого стовідсотково стабільного в цьому світі немає.  І особливо прибутків. Але коли вони більші за інших, то і шанс їх ще збільшити більший.  Це як бджолина сім"я весною. Сильна росте і розвивається, а слабенька на очах тане. 

Поделиться сообщением

кто-то по интернету мед продает и кого какие результаты? 

Поделиться сообщением

59 минут назад, Колосов Денис сказал:

Спробуйте спрогнозувати ситуацію самі, почнемо з рівня довіри до інтернет продавця  і бажаючих робити передплату,  а наложеним платежом Ви вилетите в трубу, то  забудуть, що замовляли то передумають забирати.:umora: Само собою треба пропонувати дешевше так як на покупця ще і пересилка лягає.

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

1 час назад, Сергій-апі сказал:

......було проблематично продати 50 л., зараз продаю більше 600 л.....

то показники коли Ви починали, якщо у мене було налагоджене  я легко з однієї точки в 2015-16 роках реалізовував від 1000 до 1500літрів, минулого року та точка ледве перевалила 800літрів:dntknw:

Поделиться сообщением

1 година тому, Колосов Денис сказав:

кто-то по интернету мед продает

Незнайомі люди дуже рідко замовляють.  Знайомі якщо і беруть, то ціна  низька. Тому що сюди входить ще й вартість пересилки, час, та кошти витрачені до офісів перевізників.  В різні регіони доставка трилітрового бутля меду, виходила до 95 гривень.  І як я вже казав, це довіра. А тут повний облом.  Завдяки нашим же колегам , які вважають обман "успішним бізнесом".    Хоча своя ніша для такої торгівлі є. Але для цього потрібна реклама. Взяти хоча б деяких  наших продавців маток та пакетів. Весь ютуб заповнений їхнім цілодобовим  стрімом з вулика:Jumpy:, що зимою, що літом.  Вони колись на роботу так відповідально не ходили, як зараз педантично  викладають свої відеонаробки в інтернет. Реклама двигун прогресу:ole_ole:. Головне, щоб товар відповідав красивій рекламі:umora:. Так само і з медом. Навряд  чи у Вас за півтисячі кілометрів замовлять соняшниковий мед.  Ціна якщо і коливається на якусь десятку гривень, то цю різницю "з"їсть". як уже згадувалось, перевезення.  Тому мед повинен бути ексклюзивний. І явно дорожчим, ніж розповсюджені сорти на просторах нашої країни.  А от тут  вже величезний простір для творчості.  Мабуть всі бачили ролики Олександра Медяника. Людина продає свій мед в сотах.  З рамочкою, в красивій коробочці, логотип.  Товар, можна сказати, штучний.  Вимагає певних витрат часу, матеріалів. але і ціна відповідна.  Можна "вирощувати" мед в банках. Красиво, незвичайно,  і зважаючи на оригінальність, ціна буде вищою, ніж гуртова здача:umora:.  Фантазуйте, пробуйте. Відразу нічого з неба не впаде, але є шанс, для тих, хто до цього підійде з розумом і витримкою, отримати гарні результати.  

Варіанти з пальмово-підсніжниковими і ромашковими медами розглядати не будемо. То вже робота "органів", які повинні боротись:hunter: із шахрайством, та на совісті хитрунів:af:, що пропонують такий товар. 

Поделиться сообщением

3 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Но не бывает так, что компоненты для пирога дорожают, а цена за пирог падает.

Ви знаєте, буває і так.  І це один із варіантів не втратити свій бізнес.  І я знаю  такі приклади.  І суми там   ніяк не схожі на вартість  десятка-другого тон меду, а значно вищі.  Ніде й ніколи нічого не відбувається гладко. Хтось розбагатіє, хтось збанкрутує.  Часи, коли провештався п"яний місяць на роботу, раз в два тижні постояв, похнюпивши голову "на розборі польотів", і в кінці в касі отримав стільки ж, а то й більше, того, хто сумлінно працював, ,  зникли в закутках історії. 

Звичайно, постійно в збитки ніхто не працює, і працювати не буде.  Але якщо отримував від свого бізнесу певну суму прибутку, і ця сума з часом зменшилась, є  вихід.  Зменшити свої витрати, більше працювати, вкласти більше в розвиток  поточного бізнесу, ( собівартісь більшої кількості продукції, зазвичай нижча), або переорієнтовуватись на інший.  Якщо перестанете купляти бджолярський інвертар, фірми які його виробляють,  до певного рівня знизять ціни. А далі або збанкрутують, або переорієнтуються  на те, що має попит.   Коли на той товар потреба збільшиться,   ціни ще зростуть. Ще й інші відкриють виробництво.  Тут вже згадувалось кимось... Зростання ціни на мед спровокує пратично єдиний фактор.  Тотальне зменшення кількості  самого меду.  Як це буде, без різниці. Масове отруєння всіх пасік, мор серед самих пасічників, пару безвзяточних років підряд. ще якісь фактори...  Але поки що такої тенденції нема.   Кому треба, той працює. кого не влаштовує, змінює діяльність. 

Поделиться сообщением

9 минут назад, Володимир Джос сказал:

мор серед самих пасічників

Ну это вы очень сурово загнули...:rofl:

Лучше пусть будет мед дешевый. 

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Ну это вы очень сурово загнули...:rofl:

Лучше пусть будет мед дешевый.

Нікого не хотів образити. Та й собі поки що "мору" не бажаю:umora:.  Просто багато людей живе мрійними надіями, які далекі від реальності. А по суті ніхто нікому і нічого не винен. Хто це розуміє, не витрачає свій нервовий запас на те, чого змініти не може. Принаймні відразу.  На вулиці вдень трохи +, вночі трохи -. А в бджілок дітки, хочуть істи і пити. Особливо пити... Піду подивлюсь, чи випили ситу, може добавити треба. А то з такою весною більше буде хвилювати гуртова ціна на підмор  зараз, а не ціна на мед в кінці сезону. 

Поделиться сообщением

З літа вісить обява на олх, продав 1 раз акацію мєлкий опт, і все глухо[emoji23][emoji23] це при тому що ціна адекватна стоїть.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

продавав теж в  інеті--враження двоякі -наче рух йде -але тара і всі заохочувальні скидки -прирівнювались -до оптової ціни)))а вибігати треба -тому 1л тому 2 ...бувало ,що розливався в дорозі -приходилось компенсувати кліенту цей мед ...ось так)))

Изменено пользователем asot

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти