Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

52,678 posts in this topic

У Овдиенка уже хорошая цена 1.5 дол., а не 2 дол., как раньше.

Когда же снова ждать цену? 

Edited by Aleks80

14 хвилини тому, Aleks80 сказав:

У Овдиенка

Просто балабол и хайповщик. Такой себе Остап Бендер в пчеловодстве. Правда, не один он. 

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 3

1 час назад, asaltan сказал:

А я не довіряю ні Вам, ні своїм враженням, а тільки серйозній лабораторії і після аналізу в цій лабораторії я маю право пропонувати Вам свою ціну, а Ви маєте повне право відмовитись. Саме так: ціна уторговується не до аналізу, а після!:IMHO:

Ваше право так считать, по падующим из года в год объемам ваших закупок видно что стратегия правильная. :ay:

49 минут назад, Джаз сказал:

Ваше право так считать, по падующим из года в год объемам ваших закупок видно что стратегия правильная. :ay:

Может кто то решил стать просто заготовителем=) 

16 часов назад, Борис01 сказал:

Позбавили життя...  (грохнули, убили)
А почём нынче мёд?

34-36

4 часа назад, Sanich сказал:

Просто балабол и хайповщик. Такой себе Остап Бендер в пчеловодстве. Правда, не один он. 

У одного Овдиенка канал не монентизируется, потому ему хайп не нужен. 

походу что-то намечается- за сегодня 2 СМС от заготовителей. До этого полгода тишина.

10 минут назад, АТВ сказал:

2 СМС 

Що пишуть? 

6 часов назад, asaltan сказал:

Його право називати ціну, а моє право погоджуватись чи ні після того, як мені стане відома якість його меду!:hi:

Причому провіреному саме в тій   лабораторії  яку вибираєте Ви, тож і не треба так настирливо вказувати на той факт, що виставлено на продаж без аналізу, бо як і на ринку в роздріб кожен має  свій смак так і в опті в кожного свої "дегустатори", залишається одне питання ------якого біса виробник він же і продавець  повинен  платити за аналіз для кожного експортера де хто захоче перевіряти чи ще і підзаробляє на цьому і навіть не факт що занадто  вумний покупец(експортер) взагалі робив той аналіз.:hi:

Edited by Николай S

7 минут назад, ромео сказал:

Що пишуть? 

32-35=)

5 хвилин тому, Николай S сказав:

Причому провіреному саме в тій   лабораторії  яку вибираєте Ви, тож і не треба так настирливо вказувати на той факт, що виставлено на продаж без аналізу, бо як і на ринку в роздріб кожен має  свій смак так і в опті в кожного свої "дегустатори", залишається одне питання ------якого біса виробник він же і продавець  повинен  платити за аналіз для кожного експортера де хто захоче перевіряти чи ще і підзаробляти на цьому і навіть не факт що занадто  вумний покупец(експортер) взагалі робив той аналіз.

Вибачте, зміст таких довгих фраз я не можу сприймати - лексичний аналізатор переповняється.:dntknw:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

4 минуты назад, Николай S сказал:

Причому провіреному саме в тій   лабораторії  яку вибираєте Ви, тож і не треба так настирливо вказувати на той факт, що виставлено на продаж без аналізу, бо як і на ринку в роздріб кожен має  свій смак так і в опті в кожного свої "дегустатори", залишається одне питання ------якого біса виробник він же і продавець  повинен  платити за аналіз для кожного експортера де хто захоче перевіряти чи ще і підзаробляти на цьому і навіть не факт що занадто  вумний покупец(експортер) взагалі робив той аналіз.:hi:

Пасечнику делать анализ можно чисто для себя. По тому как все равно каждый экспортер будет его переделывать по приезду меда на базу.

Я как пчеловод не хочу метаться от одного экспортера/заготовителя к другому. Я хочу работать постоянно с одним, но практика показывает, что они со временем зазнаются и приходится менять контору. 

30 хвилин тому, Андрей Баскевич сказав:

У одного Овдиенка канал не монентизируется, потому ему хайп не нужен. 

У него планы более амбициозные - создать под себя ГО. 

3 минуты назад, asaltan сказал:

Вибачте, зміст таких довгих фраз я не можу сприймати - лексичний аналізатор переповняється.:dntknw:

Я допоможу

14 минут назад, Николай S сказал:

Причому провіреному саме в тій   лабораторії  яку вибираєте Ви, тож і не треба так настирливо вказувати на той факт, що виставлено на продаж без аналізу, бо як і на ринку в роздріб кожен має  свій смак так і в опті в кожного свої "дегустатори", залишається одне питання ------якого біса виробник він же і продавець  повинен  платити за аналіз для кожного експортера де хто захоче перевіряти чи ще і підзаробляє на цьому і навіть не факт що занадто  вумний покупец(експортер) взагалі робив той аналіз.:hi:

7 минут назад, Sanich сказал:

У него планы более амбициозные - создать под себя ГО. 

То есть хайп для ГО, которое нужно для формирования партий меда и самостоятельного експорта? я так понял, нужен кредит доверия пасечников для его перехода в експортёры:umora: 

Edited by Николай S

21 хвилину тому, Николай S сказав:

якого біса виробник він же і продавець  повинен  платити за аналіз для кожного експортера

Звичайно, він не повинен платити, але і вимагати від експортера обов'язково купити мед за ціною, яку пасічник назвав до відбору проб - нонсенс.:IMHO:

1 час назад, Vitalii сказал:

34-36

У нас уже цену опустили ниже плинтуса 34 грн:( Даже 35 не хотят давать! 

Edited by Супер Пчеловод
  • Like 1
  • Confused 1
  • Sad 1

21 минуту назад, asaltan сказал:

Звичайно, він не повинен платити, але і вимагати від експортера обов'язково купити мед за ціною, яку пасічник назвав до відбору проб - нонсенс.:IMHO:

Згоден, це такий же нонсес як і вимога експортера зберігати партію меду на час проведення аналізу саме в його складі, ...... 

5 минут назад, Супер Пчеловод сказал:

У нас уже цену опустили ниже плинтуса 34 грн:( Даже 35 не хотят давать! 

Ну вот, а пакетчики спрашивают почему пакеты не берут по их цене?:dntknw:

3 минуты назад, dacha сказал:

Наверное вопрос нужно перефразировать -----    " будут ли брать вообще "

1 час назад, ромео сказал:

Що пишуть? 

просто покупают без цені

5 минут назад, dacha сказал:

С пакетами сейчас бегаю кричат, что дорого. А в конце апреля начало мая будут обрывать телефоны и просить продать хоть что то. 

6 часов назад, Aleks80 сказал:

У Овдиенка уже хорошая цена 1.5 дол., а не 2 дол., как раньше.

Когда же снова ждать цену? 

О горе! Знайшли "спеца", що й двох слів грамотно зв"язати не може. Я вже й не кажу про якість зйомки та тематику.

Питання: для чого ти, Овдієнку, в людей такий дорогоцінний час забираєш? :ah:

Edited by dacha

3 хвилини тому, dacha сказав:

Знайшли "спеца", що й двох слів грамотно зв"язати не може.

Підсвідомо люди надіються: неграмотний, значить брехати кеби не вистачить.:IMHO:

Доброго дня. Підкажіть  будь-ласка контакти хто закуповує мед по Київській області.