Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

55,500 posts in this topic

2 минуты назад, Борис Генадиевич сказал:

Так пусть вообще от ГМО откажутся. Может тогда у нас его перестанут сеять.

В ЄС від ГМО вже давно відмовилися і у них такі рослини заборонені, наскільки мені відомо. У продуктах харчування наявність ГМО рослин дозволена, вона маркується, але і ціна на такі продукти найдешевша. В Північній Америці і Китаї ГМО дозволено і активно культивують.

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

В ЄС від ГМО вже давно відмовилися і у них такі рослини заборонені, наскільки мені відомо. У продуктах харчування наявність ГМО рослин дозволена, вона маркується, але і ціна на такі продукти найдешевша. В Північній Америці і Китаї ГМО дозволено і активно культивують.

У нас тоже ставят маркировку" Без ГМО" ,  только за наличку 

"Без ГМО " стоит даже на тех продуктах ,где его не может быть априори 

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

А как же подсолнечное масло?

3 минуты назад, Борис Генадиевич сказал:

А как же подсолнечное масло?

Сонях в Україні не сіють ГМО, а в мед з соняха ГМО пилок попадає через пилок таких ГМО рослин, як кукурудза і соя.

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Сонях в Україні не сіють ГМО, а в мед з соняха ГМО пилок попадає через пилок таких ГМО рослин, як кукурудза і соя.

Якщо бджоли принесуть пилку з  нашої  обробленої кукурудзи, то більше вони зазвичай нічого нікому не принесуть. , нажаль:(

1 час назад, Олег8 сказал:

Я схиляюсь, що для галузі в Україні зараз це початок кінця. Всякі ці індуси, вєтнамці і китайці нарощують виробництво ударними темпами, ми з обєктивних причин не зможемо по цінах з ними конкурувати. Дуже хотілось помилятись.

Говорил об этом год назад. Сказали, что я гребанный перекуп. :umora:

Edited by Борис Генадиевич

7 минут назад, Борис Генадиевич сказал:

Говорил об этом год назад. Сказали, что я гребанный перекуп. :umora:

Всегда хочется верить в лучшее:)

44 минуты назад, Mihail-ves сказал:

А з чого врожай, весь південь в зернових та рапсі. Соняшнику капля, яка навіть самих бджілок (ту масу сімей яка зараз є) не нагодує. І що ще більше розстроює, то за зиму нічого не пропало на зернових, і пересівів не буде, навпаки ті клаптики які я думав будуть соняшник- засівають ярим ячменем.:( Все приплили, треба їхати купляти цукор.

в нашій зоні також пшениці, так що можливо хоч цей рік не буде того перевиробництва.,відпочинем:az:

11 минут назад, охотник пчел сказал:

не буде того перевиробництва.,відпочинем

Притримавши урожай минулорiчний

В нас теж фактично все під зерновими. Появились перші ластівки які продають пасіки і збираються відлітати до Польші.

Вот один из комментариев под видео ,для тех кто не читает комменты

photo.jpg

Igor Kirienko, Ukraine, Kiev
https://www.youtube.com/watch?v=rlkPNTzVKnc Сергій Сугак 2 часа назад Розказую про Очколаса. Особисто кілька років тому на зібранні пасічників "Бджолярський Круг" у Баришівці від самого Очколаса чув його історію становлення експортером меду. І так, поїхали. Є в Очколаса друг - бджоляр, який йому декілька років підряд жалівся на експортерів, які за півдарма скуповують у пасічників мед, а на експорт продають по нормальній ціні. І один раз Очколаса осінила ідея: "А чому б самому не стати експортером меду, чому б самому не отримувати ті бариші". Кошти він для вкладення в бізнес мав. Відкрив фірму, найняв персонал, вивчив ринок. Почав закуповувати мед по тій самій технології. Як і інші експортери. Але передс відкриттям фірми він достовірно підрахував, що чистий прибуток має складати не менше 1 долара США на 1 кг меду. За менше ніхто не працює. За більше - чудово буде. Для стабільності поставок та мінімального об'єму меду він зв'язався з агровиробником з Полтавської області, паном Семигреєнком, і запланували вони поставити пасіку в 16000 бджолосімей. Але не все так виявилось просто. Перш за все - це кадри і кадрісти. Кадрістів виявилось більше. Минулої зими в зимівлю відправили більше 3000 бджолосімей, а вийшло близько 800, що в 2018 році на 2019 - не знаю. Але напевне ж потреба в чужому меду та заробітках з нього вища, ніж можна отримати з власного. У власну пасіку вони вклали стільки, що ще років 5 будуть в нуль виходити. Чого тільки коштує лінія викачки меду від Юхані Вааро з Фінляндії, з яким я особисто спілкувався у м. Старий Салтів Харківської області на Бджолярському Крузі, куди Юхані привіз зразок автоматичної передвижної лінії в трейлері за ціною 60000Євро без розмитнення. Так от і вимушений пан Очколас брехати нам про ціни на мед у різних країнах і представляти себе таким суперпрофесіоналом у прогнозах на ціни меду, бо хочеться заробити більше, а ми, пасічники, стали розумніші останніми роками і навченими гірким досвідом. Нам експортери вже нагло у вічі довбуть, що ми повинні їм здавати дешево мед, нижче собівартості, бо вони загинаються. То і чорт з ними, хай загинаються. Без них ми швидше будемо об'єднуватись у кооперативи і самі продавати нормальні партії меду на експорт. Коли не буде оцих хитрих експортерів з їх хитрими розповідями, що ми мусимо дешево здавати мед, тоді ми самі будемо вимушені шукати шлях свого розвитку, а не будемо надіятись на когось, хто прийде і все нам добре зробить, дорого купить з місця, передплату зробить і такі інші блага. Ніхто нам цього не зробить, поки самі не зробимо. Ніхто не зацікавлений відірвати куш від себе і дати іншому, в даному випадку нам, пасічникам. Шановні пасічники, у нас в державі йде становлення ринку меду і йде сама справжня торгова війна. Виживе той, хто дивиться на роки вперед і думає глобально. Хто дивиться не далі довжини свого носа, той загнеться. А пан Очколас нехай розвиває пасіку з паном Семигреєнком, нехай багатіють на своєму, а не на нашому горбі.
Edited by Мико

1 година тому, Mihail-ves сказав:

весь південь в зернових та рапсі.

Рапс при підходящих умовах, виділяє не гірше соняха. Але питання потрав дуже актуальне.

26 минут назад, Мико сказал:

То неврожай у світі, то у нас перевиробництво, напевне потрібно було б визначитися з балансом, що і куди.

Найбільший експерт по Аргентині - аргентинський пасічник виходить.

Блогерів найбільших - купили.

Головне - "Нездавати" і буде ціна чи іншими словами "Дочекалися весни, тому тримайтеся".

Такі у мене враження і висновки.

1 час назад, Mihail-ves сказал:

А з чого врожай, весь південь в зернових та рапсі. Соняшнику капля, яка навіть самих бджілок (ту масу сімей яка зараз є) не нагодує. І що ще більше розстроює, то за зиму нічого не пропало на зернових, і пересівів не буде, навпаки ті клаптики які я думав будуть соняшник- засівають ярим ячменем.:( Все приплили, треба їхати купляти цукор.

В одесской области (Арцизский р-н) аналогично. Все в рапсе, пшеница, ячмень. Под подсолнух полей все меньше (не знаю почему). Семьи нужно готовить под рапс - я думаю в нашем регионе он будет главным взятком

6 минут назад, Колосов Денис сказал:

В одесской области (Арцизский р-н) аналогично. Все в рапсе, пшеница, ячмень. Под подсолнух полей все меньше (не знаю почему). Семьи нужно готовить под рапс - я думаю в нашем регионе он будет главным взятком

Те ящики  6 рамочные с пакетами ., присоединим к семьям,:umora:чтобы рапса качнуть, а потом готовим лестницы и опять заселяем 6 рамочники:umora:

На юге в связи изменения климата становится не выгодно выращивание подсолнечника, все фермера переходят на выращивание зерновых, рапса и пробуют другие культуры. Мой прогноз что через 3-5 лет на юге вообще перестанут выращивать подсолнечник если будет наблюдаться далее такая тенденция с погодой.

Надіслано від мого Redmi 4, використовуючи Tapatalk

I не тiльки пiвдень 
У мене теж скорочено майже вдвiчi площi пiд соняхом 
Мабуть "Корнел " розумнiший за пасiчникiв i не допустить перевиробництва олii
В нас теж скоротили соняшник, а ріпак добавили.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

4 минуты назад, Sesk сказал:

В нас теж скоротили соняшник, а ріпак добавили.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

2 минуты назад, Борис Генадиевич сказал:

Ожидаем массовых сообщений о потравах.

Ожидаем харошего урожая из рапса.

Медом из подсолнуха завалили Эвропу, теперь завалим медом из рапса, а подсолнух походу как акация будет эксклюзив:))))

11 минут назад, Wladimir_K сказал:

То неврожай у світі, то у нас перевиробництво, напевне потрібно було б визначитися з балансом, що і куди.

Найбільший експерт по Аргентині - аргентинський пасічник виходить.

Блогерів найбільших - купили.

Головне - "Нездавати" і буде ціна чи іншими словами "Дочекалися весни, тому тримайтеся".

Такі у мене враження і висновки.

Коли продавати свiй мед менi  як i бiльшостi пасiчникiв радники не потрiбнi 

Бджолярi самодостатнi дорослi чоловiки i самi можуть вирiшити 

I нi Коваленко нi Очколас  нi Нагорнюк не зможуть вплинути на мое рiшення i рiшення бiльшостi бджолярiв 

У когось нiде тримати продукцiю ,той з пiд медогонки продасть 

у декого мiсце для меду знайдеться ,але потрiбнi кошти 

у декого i кошти знайдуться iмiсце вiн знайде 

тому не пригорае коли продавать ,буде чекати солодкоi цiни 

Ось тiльки багатьох дивуе  ,чому у одних цiна прийомки 3$ у iнших 4$ , а у нас старт з 1 $ 

i це обурюе i правильно робе  , потiм каруселi з цiною 

Коливання потрiбнi бути  , але ж не в пiв цiни 

Як на це дивиться пасiчник 52 гривнi ,  потiм 27 гривень 

Звiсно думка про заготовачив i експортерiв у всих одна 

без мата не висловишся

Нiкого нe агiтую продавати мед i тримати мед вдома 

Кожен сам вирiшуе , що йому краще те i робить 

Всим вдалоi дозимiвлi i рентабельноi цiни на мед 

2 хвилини тому, Васька! сказав:

Медом из подсолнуха завалили Эвропу, теперь завалим медом из рапса, а подсолнух походу как акация будет эксклюзив:))))

Я вже нічому не дивуюсь. Раніше був один гречаний мед, тепер він ексклюзив.  Виріжуть акацію, теж буде ексклюзив.

5 минут назад, Васька! сказал:

Если в медовых регионах не станет соняшника, то там пчелы будут эксклюзив.

2 минуты назад, Urareno3643 сказал:

Я вже нічому не дивуюсь. Раніше був один гречаний мед, тепер він ексклюзив.  Виріжуть акацію, теж буде ексклюзив.

Оно все к этому идет, отрасль становится непрогназируемой, года 2 назад рапса было мало, а подсолнуха много, за цену меда вообще промолчу 

1 минуту назад, охотник пчел сказал:

Если в медовых регионах не станет соняшника, то там пчелы будут эксклюзив.

Благо дело Польша всех примет на работу 

Вот скоро отменят 180 дней по безвиз и тогда уезжать будут семьями 

Останутся пенсионеры -пчеловоды сократившие пасеки до 20 семей