Jump to content
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

44,969 posts in this topic

15 часов назад, Лозко Василий сказал:

Завтра продзвоню , поділюсь інформацією, та й покупця вже  шукати  пора, пока аналізи зроблять -- якраз березень.

Подзвонив, поспілкувавсь--  дають  40 при обємі , 1-5 тон не цікавить -- мінімум 10 , а ще краще комерційну партію.Підводять нас колеги до того ,щоб  формували партіїї  ми, я так зрозумів з розмови, накинуть за це копійки. Якось так.

8 минут назад, Лозко Василий сказал:

1-5 тон не цікавить -- мінімум 10

вони що, зразу фурами по селам мотаться будуть????

1 минуту назад, larson сказал:

вони що, зразу фурами по селам мотаться будуть????

Та ні бочковозами будуть звозить

Очколас нічого нового не сказав. Те що ж..па в галузі і без нього зрозуміло. А хто це заперечує мабуть повний бовдур.  35% падіння експорт це очевидний факт і тішитись нема чого. Для себе я роблю висновок, якщо на 35 % менше купили, значить десь покупці взяли мед з інших країн. А де гарантія, що в наступному році не скоротиться експорт ще на 35%? Я особисто буду скорочувати пасіку. Не хочу потім тримати мед в гаражі і не знати куди його діти. 

А якщо без сарказму, генетично-досвідної недовіри до оператора ринку? Хто ,конкретно побачив, невідпоідність слів В.В дійсності?Ціна на Аргентинський мед-правда(хтось викладав посилання на інтернет видання,вірю), Европа купила в нас менше меду,чомусь-правда, може менше запропонували. Незнаю скільки залишилось меду у пасічників, дуже можливо його розрахунки залишку меду вірні. Тільки чому він такий добрий(він підприемець-"акула капіталізму", як і ми) -закликае пояснювати ,умовляти примачів сировини.Не здав цей-здасть інший, на "руках" 40 тис. тонн а контрактів не заключено.Це невладаеться в голові,може Володимир пояснить навіщо їм ризикувати купуючи мед без надійної перспективи його продати з прибутком? По старим контрактам ще не виконано?

В сфері нематеріальних відносин існуе термін- "обличчя довіри".Коли дивишся на обличчя людини, слухаеш її і несвідомо проймаешся довірою до його особи-правду каже, пообіцяе,зробить,будь-що.Для мене В.В. Очколас не мае обличчя довіри(може мені не подобаються люди з надлишковою вагою,як мої антиподи?) попри всьому-симпатизуе, як шоумен,технарь ,здатний осягнути стан, запам'ятати і розтлумачити.

На відео промова одного, навряд чи це була вистава одного актора, де вся нарада?

11 минут назад, Лозко Василий сказал:

Підводять нас колеги до того ,щоб  формували партіїї  ми,

Ватный Bloomberg

Благодаря небывалым экономическим успехам, Украина по итогам 2018-го года заняла 53-е место из 60-ти инновационных экономик мира в ежегодном рейтинге Bloomberg. Всего лишь за год страна опустилась на 7 пунктов - с 46-го места в 2017-ом.

Конечно, не может не радовать, что по уровню инновационности украинская экономика наконец-то стала сопоставима с экономикой Туниса. Но если тенденция сохранится, то по итогам текущего года Украина рискует покинуть рейтинг.

2 минуты назад, Винодел сказал:

може мені не подобаються люди з надлишковою вагою,як мої антиподи?

:umora:

9 минут назад, Винодел сказал:

А якщо без сарказму, генетично-досвідної недовіри до оператора ринку?

Вам треба книжки писати:IMHO: чи пишите вже?  Очкалус торік скупив   половину пакетів в нашій області за що йому респект:hi: а ціна на мед така бо його забагато е,  після ціни 0.5 все стане на свое місце.

9 минут назад, охотник пчел сказал:

після ціни 0.5 все стане на свое місце.

И пакеты даже Очколасу будут ненужны.

Коротка бувальна нашого життя. Влітку, ні, в вересні мав розмову з Валентином Івановичем Ференчуком, думаю його особу представляти непотрібно,читачі знають. Торкнулось і про ціну, назвав нашу імовірно- перспективну, каже ні, немае такої  і називае на гривню- дві меншу, начебто така реальна. Не став спорити а пізніше дійсно здав по 40 і названа мною була реальною, по якій відбувались оборудки. До чого я , тоді на півдні брали дійсно дешевше, можете підтвердити або спростувати але цікаве не це. Він, ставший на старість більш масштабним пасічником ніж в молодості, свій мед (може десяток-півтора тон, вже підзабув) здав раніше і дешевше(може 35-37), тому що його переконала донька-дорожче не буде. А донька менеджер в комп."Медок"(може іншій, неважливо). Виходить в своїх прогнозах помилилась професіонал (і батько втратив гроші), для осіннього підвищення ціни спеціалісти не бачили підстав.Такі ото примхи ціноутворення на мед сирець в Україні.

17 хвилин тому, охотник пчел сказав:

Очкалус торік скупив   половину пакетів в нашій області

Або неточна інф. або точна а я необізнаний. Купував Льоня Веред з працівниками на гроші С.О. Сенігріенка для кластера(чи як воно там нині?) "Мрія" на полтавщині.Сам  В.В. О прикладав свою надлишкову енергію в сфері купілі і продажу меду("Український Центр Переробки Меду").Може я помиляюсь.

23 минуты назад, Винодел сказал:

Виходить в своїх прогнозах помилилась професіонал (і батько втратив гроші)

Я , не бачу в цьому проблеми . Да втратив 2 грн. В сільському господарстві кожного дня ідуть коливання цін на соняшник, кукурудзу і і.н., фермер може втратити із-за коливань ціни з 25 тон за день від 4 до 7 тис грн. і нічого... 

Це все відносне поняття 

52 минуты назад, Винодел сказал:

А якщо без сарказму, генетично-досвідної недовіри до оператора ринку? Хто ,конкретно побачив, невідпоідність слів В.В дійсності?Ціна на Аргентинський мед-правда(хтось викладав посилання на інтернет видання,вірю), Европа купила в нас менше меду,чомусь-правда, може менше запропонували. Незнаю скільки залишилось меду у пасічників, дуже можливо його розрахунки залишку меду вірні. Тільки чому він такий добрий(він підприемець-"акула капіталізму", як і ми) -закликае пояснювати ,умовляти примачів сировини.Не здав цей-здасть інший, на "руках" 40 тис. тонн а контрактів не заключено.Це невладаеться в голові,може Володимир пояснить навіщо їм ризикувати купуючи мед без надійної перспективи його продати з прибутком? По старим контрактам ще не виконано?

В сфері нематеріальних відносин існуе термін- "обличчя довіри".Коли дивишся на обличчя людини, слухаеш її і несвідомо проймаешся довірою до його особи-правду каже, пообіцяе,зробить,будь-що.Для мене В.В. Очколас не мае обличчя довіри(може мені не подобаються люди з надлишковою вагою,як мої антиподи?) попри всьому-симпатизуе, як шоумен,технарь ,здатний осягнути стан, запам'ятати і розтлумачити.

На відео промова одного, навряд чи це була вистава одного актора, де вся нарада?

Справа не в надлишковій вазі, я зараз на роботі і на компютері немає звуку, тому я не знаю, що він там говорив. Але мені достатньо подивитись на те як він говорить, щоб йому не вірити.

Наприклад відео з зустрічі пасічників  з експортерами, там теж хоть якусь довіру в мене викликали люди лише однієї фірми. І видно, що вони готові були щось змінювати.

41 минуту назад, Винодел сказал:

Або неточна інф. або точна а я необізнаний. Купував Льоня Веред з працівниками на гроші С.О. Сенігріенка для кластера(чи як воно там нині?) "Мрія" на полтавщині.Сам  В.В. О прикладав свою надлишкову енергію в сфері купілі і продажу меду("Український Центр Переробки Меду").Може я помиляюсь.

теж в Семенівці той кластер? знаю що пакети туди поїхала, Льоня був одним з  виконавців ціеї операції, доречі в цему році знову докупають , обяву дали що по свому регіоні будуть купляти.    А взагалі мені все одно хто  купляе, платять гроші і все ок.

32 минуты назад, MaXUA123 сказал:

Наприклад відео з зустрічі пасічників  з експортерами, там теж хоть якусь довіру в мене викликали люди лише однієї фірми. І видно, що вони готові були щось змінювати.

Назвати можете, до кого з тієї шайки є хоть якийсь мінімум довіри:hmm:

7 минут назад, Николай S сказал:

Назвати можете, до кого з тієї шайки є хоть якийсь мінімум довіри:hmm:

асканія, але це :IMHO1:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

2 минуты назад, MaXUA123 сказал:

асканія, але це :IMHO1:

У мене теж склалося враження, що вони найбільш  готові до діалогу, але це ще не факт,  що готові платити те що ми хочемо,  а де золота середина?  час покаже.....:IMHO:

6 минут назад, Николай S сказал:

У мене теж склалося враження, що вони найбільш  готові до діалогу, але це ще не факт,  що готові платити те що ми хочемо,

Порядочность и чистоплотность в бизнес-отношениях тоже дорого ценятся. А то наобещают взять подороже а потом начинаются качели - то тару не возвращают то еще какой-то гемор придумывают. Вариантов масса. Лично я в Аскания-Пак вижу только один недостаток - малый охват территории заготовителями, полагаю что по причине серьезных условий и требований к потенциальным представителям.  А отсюда и вытекают порядочность и чистоплотность бизнес-отношений. Замкнутый круг получается.:)

2 часа назад, Винодел сказал:

Коротка бувальна нашого життя. Влітку, ні, в вересні мав розмову з Валентином Івановичем Ференчуком, думаю його особу представляти непотрібно,читачі знають. Торкнулось і про ціну, назвав нашу імовірно- перспективну, каже ні, немае такої  і називае на гривню- дві меншу, начебто така реальна. Не став спорити а пізніше дійсно здав по 40 і названа мною була реальною, по якій відбувались оборудки. До чого я , тоді на півдні брали дійсно дешевше, можете підтвердити або спростувати але цікаве не це. Він, ставший на старість більш масштабним пасічником ніж в молодості, свій мед (може десяток-півтора тон, вже підзабув) здав раніше і дешевше(може 35-37), тому що його переконала донька-дорожче не буде. А донька менеджер в комп."Медок"(може іншій, неважливо). Виходить в своїх прогнозах помилилась професіонал (і батько втратив гроші), для осіннього підвищення ціни спеціалісти не бачили підстав.Такі ото примхи ціноутворення на мед сирець в Україні.

И Вы ему поверили? :( 

Так, не ловив його на брехні, мав ділові стосунки, все гаразд.Схожий на балакучого еврея, і що?

Навіщо йому було мені брехати, за звичкою, безкорисно? А чого ви питаете, маете сумніви що так було насправді як мені розказав?

25 минут назад, Винодел сказал:

Так, не ловив його на брехні, мав ділові стосунки, все гаразд.Схожий на балакучого еврея, і що?

Навіщо йому було мені брехати, за звичкою, безкорисно? А чого ви питаете, маете сумніви що так було насправді як мені розказав?

На форуме трепаться не буду.

2 часа назад, Николай S сказал:

У мене теж склалося враження, що вони найбільш  готові до діалогу, але це ще не факт,  що готові платити те що ми хочемо,  а де золота середина?  час покаже.....:IMHO:

Золота середина 1,5$

Так как в этой теме уже шёл разговор о заказанных мной рамках то здесь выставляю и видео этих рамок.  

Как по мне то качество изготовления отличное.

7 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

ак как в этой теме уже шёл разговор о заказанных мной рамках то здесь выставляю и видео этих рамок.  

Тогда здесь же поделитесь координатами для заказа

Edited by Владимир Д

2 часа назад, Владимир Д сказал:

Тогда здесь же поделитесь координатами для заказа

Да я думаю у кого одна две семьи можно и самому склепать.  

На счёт координат сомневаюсь. 

7 часов назад, Nikan сказал:

Не то слово! ОМФ у пасечника дома увеличивается, а после гомонизации и хранении на складах нет, может скоро и уменьшатся начнет.

Хлопці,   хто як зрозумів,   здається там була спроба пояснити чим аргентинський мед краще нашого?