Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

43,713 posts in this topic

1 минуту назад, Віктор просто сказал:

А навіщо пересиджувати? Треба працювати і, бажано, не тільки фізично, зберігаючи спокій. Назвіть, будь ласка, хоч одну причину, щоб я, з своєю сотнею змотував вудочки.

Ви здали мед і не по найгірший ціні.

Только что, Віктор просто сказал:

А навіщо пересиджувати? Треба працювати і, бажано, не тільки фізично, зберігаючи спокій. Назвіть, будь ласка, хоч одну причину, щоб я, з своєю сотнею змотував вудочки.

1 психологічно-інформаційний тиск на цьому форумі:umora:

1 минуту назад, Николай S сказал:

Мені всі відповіді надав в приват, посилався на брак часу.....

А можна відповіді в студію?

10 минут назад, NVN сказал:

Мне кажется что нужно было поставить :IMHO: А то одни мудрые уже советовали ждать 2$.

Будь який допис в цій темі треба розуміти як власну думку автора, або його план дій а  всім читаючим  треба приймати своє рішення  а не сліпо  копіювати  інших.

1 час назад, <юра> сказал:

1 психологічно-інформаційний тиск на цьому форумі:umora:

Який тиск, коли у Вас є запас вільних коштів, Ви вільні в своїх рішеннях, коли вигідно тоді здаєте і рахуєте скільки потрібно потратити на розвиток, а не граєте в рулетку "повезе не повезе".

Потрібно перечекати 1-2 роки вільно чекаєте і займаєтеся своєю справою і рахуєте, а не впадаєте з однієї крайності в іншу.

Відверто "здав 1-2 бочки, бо немає за що жити чи на свята" - це і є проблема сучасного бджільницва.

Звідси і крайнощі.

4 минуты назад, <Юра> сказал:

Це якось не зовсім коректно тому цитувати не буду.....загалом говорилось за те, що взагалі треба міняти формат відносин всіх учасників медового ринку, так як існуючи формат себе вичерпав.

16 часов назад, Егор Юрьев сказал:

Наслідком домінування такого “аматорства” у бджільництві і є нераціональна поведінка

Якщо причислити до бджільництва єкспорт меду , то  єкспорт теж на аматорному рівні коли кожен хоче продати дешевше  мед в Європу, і тут прослідковується теж менталітет "нашого брата" , "поклони бить", та "урвати" за рік-другий а там будь що буде.

Оце wladimir_к вам і рулетка!

Edited by <Юра>

9 минут назад, Wladimir_K сказал:

Ви здали мед і не по найгірший ціні.

Тому, що читаючи форум, роблю власні висновки і приймаю власні рішення, за які нікого не звинувачую. Треба розуміти, що ми всі тут не тільки колеги, а і конкуренти, і що конкуренція не завжди добросовісна. І не завжди той, хто говорить, що все пропало, змотуйте вудочки, першим змотається. На рахунок ціни, то весна покаже, хто був правий, але я точно не жалітимусь.

8 минут назад, <юра> сказал:

Якщо причислити до бджільництва єкспорт меду , то  єкспорт теж на аматорному рівні коли кожен хоче продати дешевше  мед в Європу, і тут прослідковується теж менталітет "нашого брата" , "поклони бить", та "урвати" за рік-другий а там будь що буде.

Оце wladimir_к вам і рулетка!

Ви криву подивіться ціни експорту і ціну яку платили пасічнику до 2015 р. ось Вам відповідь чому ми прийшли до цього і учасники цього всі і тут більше причина ментальність.

Товарищи учитесь общению.Зачем мне лепить то чего я не говорил и при этом возражать акцентируя внимание?Я свое мнение написал.

Статья очередной информационный вброс. 
Ничего нового, так просто напомнить о себе...

По поводу развития. Если вы не будет развиваться, хотя бы +30% в год, то это будут начало конца. Но это не означает что в этом году вы выкачали 1т подсолнуха, а в последующих 1,3т подсолнуха  и т.д. Качайте 1т подсолнуха и 300 кг сортового...:hi: 

3 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Статья очередной информационный вброс. 
Ничего нового, так просто напомнить о себе...

По поводу развития. Если вы не будет развиваться, хотя бы +30% в год, то это будут начало конца. Но это не означает что в этом году вы выкачали 1т подсолнуха, а в последующих 1,3т подсолнуха  и т.д. Качайте 1т подсолнуха и 300 кг сортового...:hi: 

А можна на оборот.

Edited by nik75

53 минуты назад, nik75 сказал:

А можна на оборот.

Не можно а нужно,   настаивайте всё так, что бы максимально брать то что имеет цену,  а то что не имеет цены сколько  можно перегоню на пчелу.

В 24.12.2018 в 11:48, Shveik сказав:

80 000 / 28 / 3  = 950 (долларів), це сума яку потрібно відкладати щомісяця працюючі на вакансії некваліфікованої рабсили? Я польські сайти працевлаштування моніторив і родич озвучив мою зарплату некваліфікованого робітника (але добре їсти і т.д.:umora:) зможу відкласти приблизно 550 доларів:dntknw:то може панянка була в Данії, Великобританії, Німеччині, але не в Польщі:IMHO:

ви уявляєте середню зарплату в Данії? Вона становить 20 тис крон при курсі приблизно 5 крон за долар мінус податки виходить приблизно  2 тис зелені 

19 хвилин тому, Володимир Бурлака сказав:

ви уявляєте середню зарплату в Данії? Вона становить 20 тис крон при курсі приблизно 5 крон за долар мінус податки виходить приблизно  2 тис зелені 

Що тут мені суперчить? Йшлося не про з/п, а про суму, яка доїхала додому. А так Данія у подальших  планах є, треба англійську покращувати.

Edited by Shveik

2 хвилини тому, Shveik сказав:

Що тут мені суперчить? Йшлося не про з/п, а про суму, яка доїхала додому. А так Данія в подальших у планах є, треба англійську покращувати.

проробив приблизно 3 роки в Данії, вернувсь до дому після помаранчевої революції, надіявся на краще, тепер жалкую що так стались обставини, потрібно було залишитись, але маєм те що маєм.:IMHO:

Мед поки не здавав і при такій ціні здавати не буду, бочки бартніка нові, в крайньому випадку продам 1 щоб заплатити за бочки але не більше, нехай стоїть.

Edited by Володимир Бурлака

3 минуты назад, Володимир Бурлака сказал:

Мед поки не здавав і при такій ціні здавати не буду, бочки бартніка нові, в крайньому випадку продам 1 щоб заплатити за бочки але не більше, нехай стоїть.

Правильно. В следующем году, по стране могут перетравить, не 1 тысячу семей, и будет Вам цена на мёд. А могут и не перетравить-тогда Вы в пролёте.:) Или погода, какой то фокус выкинет-тогда Вы "на коне".

4 часа назад, mits сказал:

Правильно. В следующем году, по стране могут перетравить, не 1 тысячу семей, и будет Вам цена на мёд. А могут и не перетравить-тогда Вы в пролёте.:) Или погода, какой то фокус выкинет-тогда Вы "на коне".

Этот год только по статистике перетравили несколько десятков тысяч семей.    то если продолжить вашу логики то получается что в 2019г  если снова тысяч 50 не перетравят то тогда многие не сдавшиеся будут под конём..:dntknw:

В 29.12.2018 в 08:50, NVN сказал:

А то одни мудрые уже советовали ждать 2$.

А еще мудрейшие сказали а фиг угадали мы на столько умные что экспортеров и заготовителей и по 40 грн медом завалим.

Цену на мед диктуют и всегда диктовали пчеловоды,только от своей бездарности и некчемности привыкли сопли жевать да других винить.Колхоз он и в Африке колхоз

Знаю что не по теме,но оливье на завтра получилось просто бомба :),щас тема немного поутихла наверное все на кухне....

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Edited by Aleks80

Edited by Aleks80

Edited by Aleks80

І нашо ці усі старі відео?

@Иван Иваныч чекаю від Вас Новорічний прогноз на наступний 2019 рік.