Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

43,731 posts in this topic

1 час назад, NVN сказал:
1 час назад, larson сказал:

Андрюха Баскевич на 500 сімей замахнувся, інтересно а він жінку провіряв таким образом на розширення?

Я думаю что она осознавала такую перспективу выходя замуж за зоотехника по пчеловодству. Так что проверка ополонкой ей не нужна.:umora:

Та не будет у меня 500 семей в ближайгие годы.. А за жену в точку,  она  уже говорит когда вложения закончатся. Вложения,  и на семью очень мало времени остаётся.  Когда выходила замуж пасека была маленькая,  я же занимался торговлей в интернете,  и магазин был. Мне пасека была в тягость.. Бо ездить далеко,  но Петя кучерява головка,  сказал будемо жити по новому.. И все изменилось,  товар был с Турции в долларах потому торговля упала, магазин продал и все пасека осталась токо.. А еще я раньше пел в ресторанах)) но то другая история. 

1 час назад, Мико сказал:

Да какая на вас надежда , в танчики играть и пиво пить

Не все в танчики играют..:IMHO1:

1 час назад, Николай Ахтырка сказал:

Ну шо мальчіки і девочки, передивився відео про зустріч і закралась така думка що треба меду з сімї качати більше 100 кг. то мабудь треба цукор згодовувати як Китайці тоді буде і хекспортерам нормальна ціна і нам непогано. Так шо хай готуються хекспортери медок приймати в наступному році.

Я ще чув варять з бузиною цукор і називається таке вариво "мед з бузини" колір буде кращий ніж гречаний мед. За колір можна і 5 грн накинути!

Edited by <Юра>
  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

1 час назад, Мико сказал:

Да какая на вас надежда , в танчики играть и пиво пить ,

особо продвинутые колёса глотать 

Работать  желающих нет 

У кого було бажання працювати,уже у Польщі працюють. 

Edited by Женя Циба

2 часа назад, Мико сказал:

Да какая на вас надежда , в танчики играть и пиво пить ,

особо продвинутые колёса глотать 

Работать  желающих нет 

Знаю одного такого "танкіста", в нього раніше теж пасіка була, а зараз в танки грає. На кочівлі в радіусі 3 км сімей 500 на гречку стягнули, а в цього Петі-танкіста біля вуликів під деревом рамки (сушка) лежали.Хлопці в нього запитують :

- Петя а що то в тебе за рамки?

- Та то в мене гнилець був, сім'я пропала а я рамки поклав щоб мед бджоли вибрали.

Зараз уже не пасічникує років 5 - ху-х. Хай краще в танки грає!!!

У другого було 10 сімей 2 роки "трудився" біля них. Серед качки меду (яка в нього 2 дні займала) каже:

Що я раб сам на себе так пахать , кинув ніж , вилку і на ставок купатися.

Edited by <Юра>

1 година тому, Мико сказав:

Только вот не так давно зоотехник по пчеловодству хотел распродать пасеку и даже дал объявление 

Його жінка допекла мабуть і таким чином він показав наскільки цінні бджоли і  вже давно є гривневим мільйонером.:IMHO:Та й взагалі варто трохи потерпіти і бджоли почнуть давати гарний прибуток.:af:

9 минут назад, Крук сказал:
2 часа назад, Мико сказал:

даже дал объявление 

Його жінка допекла мабуть і таким чином він показав наскільки цінні бджоли і  вже давно є гривневим мільйонером.:IMHO:Та й взагалі варто трохи потерпіти і бджоли почнуть давати гарний прибуток

Это было лет пять назад) проблему описал выше

2 часа назад, asaltan сказал:

Років 30 тому, Кривий Ріг, річка Саксагань,  чолов'яга невизначеного віку надумав топитись, а ми (ДНД) спасли. Сидить, плаче - життя пройшло мимо. Звільнився із зони, із документів - довідка про звільнення, у якій чітко написано: під час ув'язнення набув професію швеї.:(

Щось останнім часом у Вас якісь думки нехароші, зона,топитися і ТД, Ви краще думайте як це контракти гарні заключати. :)

• Like 11
  • Thanks 2
  • Haha 10

Семегреєнко(Семенівка)-37

Запорожье - 38. Мелитополь - до 500 кг:  37 грн, свыше 38 грн. Токмак и еще 2 заготовителя - сказали цены нет. 

2 моих знакомых пчеловодов из категории 100+ сдались по 40 и 41 примерно неделю назад. Один еще ждет.

Другие не настолько знакомые что бы посвящать меня в свои финансовые дела :crazy:

Только что, <Юра> сказал:

Я ще чув варять з бузиною цукор і називається таке вариво "мед з бузини" колір буде кращий ніж гречаний мед

Когда я был маленьким, ходил с дедом собирать бузину, а бабушка варила с нее мед. Цвет янтарный и прозрачный, вкуснятина обалденная. 

13 минут назад, Джаз сказал:

Когда я был маленьким, ходил с дедом собирать бузину, а бабушка варила с нее мед. Цвет янтарный и прозрачный, вкуснятина обалденная. 

Поділіться рецептом

У нас сейчас Бартник дает 35 но проговорился что через неделю будут снова давать 40-42 грн. Какието замуты это все не спроста:hmm: 

30 минут назад, Джаз сказал:

А ви  нічого не путаєте ? Опишить що то  б уло , як виглядало ?

7 минут назад, mixaskm сказал:

У нас сейчас Бартник дает 35 но проговорился что через неделю будут снова давать 40-42 грн. Какието замуты это все не спроста:hmm: 

Да куда уже проще, продолжают расхитывать  и  ждут,   что лохонёмся, побежим  сдавать....

Edited by Николай S
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1

37 минут назад, Олег8 сказал:

Поділіться рецептом

Спрошу и отпишусь. 

Спросил. Берем цвет бузины в самом разгаре цветения, разводим сахар с водой и варим все это дело. После варки процеживаем через марлю. Чем дольше варим, тем будет гуще. Бабушка говорит что также варила и с цвета акации. Пошло это все из послевоенных годов. 

Если надо в пропорция, могу сказать вечером.

16 минут назад, Лозко Василий сказал:

А ви  нічого не путаєте ? Опишить що то  б уло , як виглядало ?

Та нет, на сколько помню цвет янтарный, прозрачный, густоватая смесь, вкус отдает карамелью (по сути дела это она и есть). 

Еще из лепестков роз варили варенье. ;) Мне не нравилось, сильно душистое.

Edited by Джаз

1 минуту назад, Джаз сказал:

Спрошу и отпишусь. 

Та нет, на сколько помню цвет янтарный, прозрачный, густоватая смесь, вкус отдает карамелью (по сути дела это она и есть). 

Я запитав як виглядала рослина  чи кущ?

кущ напевне, з рослини не чув щоб щось готували

6 минут назад, Лозко Василий сказал:

Я запитав як виглядала рослина  чи кущ?

Блин, ну бузина. Большой зеленый куст.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð±Ñзина

1 минуту назад, Володимир Бурлака сказал:

кущ напевне, з рослини не чув щоб щось готували

Я  чому перепитую , росте в мене  на пасіці , садив років 25 тому, старі пасічники говорили що відлякує мишей.Кущ як  калина , суцвіття такеж -- ягода дрібніша ,чорна .

Сік добрий барвник , сильне проносне .

5 минут назад, Джаз сказал:

Блин, ну бузина. Большой зеленый куст.

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð±Ñзина

Вона.

В Данії з неї готують сік на паровій соковижималці, досить таки цілющі властивості вона має, з їхніх слів, восени ми пару раз споживали даний продукт з печивом.

38 минут назад, Джаз сказал:

Спрошу и отпишусь. 

Спросил. Берем цвет бузины в самом разгаре цветения, разводим сахар с водой и варим все это дело. После варки процеживаем через марлю. Чем дольше варим, тем будет гуще. Бабушка говорит что также варила и с цвета акации. Пошло это все из послевоенных годов. 

Если надо в пропорция, могу сказать вечером.

якщо можна то пропорцію дайте. Цікаво зварити.

16 минут назад, Володимир Бурлака сказал:

В Данії з неї готують сік на паровій соковижималці, досить таки цілющі властивості вона має, з їхніх слів, восени ми пару раз споживали даний продукт з печивом.

вона дійсно там ціниться дуже. Цвіт бузини навіть експортують в європу.

Edited by Олег8

Я  незнаю щодо варення , а вино мій кум підфарбовує, тільки  не переборщить  бо вийде проносне.

1 час назад, mixaskm сказал:

Уважаемые пасечники! Не делайте качели! Цена 37-38 НАДОЛГО и это в лучьшем случаи!!!

9 минут назад, fear76 сказал:

Уважаемые пасечники! Не делайте качели! Цена 37-38 НАДОЛГО и это в лучьшем случаи!!!

На чём основывается  такой прогноз?