Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 36 175 сообщений

27 хвилин тому, Sanich сказав:

та ладно. За 15 тис можна достойне житло купити. Навіть недалеко від обласного центру. 

Точно, але мабуть за 15 &.:IMHO:Це у нас біля Києва .

Поделиться сообщением

2 часа назад, Крук сказал:

Відповідь проста - такий бізнесмен буде зацікавлений в покращенні якості і збільшенні постачання Українського меду до своїх магазинів. За наш мед буде достойна ціна яка дозволить розвиватися українському бджільництву.  За рахунок демпінгу в його буде достатній простір для забезпечення стабільного прибутку і завойовування ринку меду в Європі а в перспективі і в інших країнах. Більше українського меду різних сортів - більші прибутки. Економія коштів у такого бізнесмена буде за рахунок виключення із харчового ланцюга крупних імпортерів і фірм по фасуванню меду. Розфасований мед із України зразу буде поставлятися до медових магазинів Європи які є власністю бізнесмена.

Такий бізнесмен буде мати ланцюжок своїх фірм  з різним місцем реестрації  і оподаткуванням   одні вироблятимуть, поставлятимуть  інші фасувати, експортувати, наступні закупляти  в експортера ....

врешті решт  бізнесмен задасть собі питання  ---нахріна мені виробництво якщо і на торгівлі прожити можна   :umora:

Поделиться сообщением

7 годин тому, Мико сказав:

Я ставлю в 4 ряди 

Але мiж рядами прокладки з ОСБ

І тут без "прокладок" не обходиться. :( 

Поделиться сообщением

6 годин тому, Stol сказав:

Таке приходить в голову тим ,хто вже здав  по 40грн і не розуміє ,що до кінця березня долар  замре.

Давайте укладемо спір: я гарантую, що десь на 15-20 відсотків гривня впаде до кінця березня . Бо  - з такими "вождями" дай Боже, щоб ми у наступному сезоні хоча б дебет з кредетом склали з нульовим сальдо, як я цего року.:ah::umora: Правда - зате маю тепер прекрасні чотиримісні нуки на половину 145-ї.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Давайте укладемо спір: я гарантую, що десь на 15-20 відсотків гривня впаде до кінця березня . Бо  - з такими "вождями" дай Боже, щоб ми у наступному сезоні хоча б дебет з кредетом склали з нульовим сальдо, як я цего року.:ah::umora: Правда - зате маю тепер прекрасні чотиримісні нуки на половину 145-ї.

Українці купили товарів і послуг на 5 мільярдів доларів більше чим заробили. Дебет з кредитом не сходиться на цю суму. Звичайно що нас чекає подальше падіння.

Поделиться сообщением

7 часов назад, охотник пчел сказал:

... нормальної  европейської ціни на мед нам не бачити

Чому нормальної европейської ціни на мед нам не бачити?

Поделиться сообщением

30 минут назад, Урош сказал:

Чому нормальної европейської ціни на мед нам не бачити?

Потому что не покупаем,своего хватает.

Поделиться сообщением

1 минуту назад, КАЕ сказал:

Как раз нет,сегодня выходной ,котел дровами растопил,газ экономлю,ищу телефон лесничества дрова прикупить.Все по нашему ,по Украински.На пенсии по экскурсиям не хожу.

Винницкая обл. Немиров Цена дров Зил-130 самосвал 5500. я не знаю сколько там дров. Но вот такая цена.

Поделиться сообщением

5 минут назад, КАЕ сказал:

Как раз нет,сегодня выходной ,котел дровами растопил,газ экономлю,ищу телефон лесничества дрова прикупить.Все по нашему ,по Украински.На пенсии по экскурсиям не хожу.А увидели бы цену Европейскую на мед ,если бы они наш здесь продавали.

Винницкая обл. Немиров. Цена дров 5500 это Зил-130 самосвал. Не знаю сколько там дров. Но вот такая цена.

Поделиться сообщением

16 минут назад, Урош сказал:

Винницкая обл. Немиров. Цена дров 5500 это Зил-130 самосвал. Не знаю сколько там дров. Но вот такая цена.

До Винницкой далеко.Но цену тоже слышал до 6000.Кубов сколько не помню точно или 6 или 7.Но газом обогреть дом нужно тысячи 4-5 гривень в месяц.Вот так и живем .Мы в Европу мед ,а они нам газ.Ну а остальные присматривают ,чтобы не продешевили ,продавая нам.Только непонятно как получается что у одних зубы на полку и не знают куда с этой "ложкой меда" еще приткнуться ,а у тех кто газ продает-карманы трескаются.Казалось бы если дорогой,так он для всех дорогой,все должны были бы почувствовать и те кто перепродает(уменьшение прибыли ) и те кто покупает.А так :dntknw:

Поделиться сообщением

59 минут назад, Олег8 сказал:

Вас і 1000 сімей не спасуть ні 2000

Зараз щоб розкачати до 1000 треба дуже добре вкластися, ну і наняти раб силу якої в нас нема. А Вас , Олег що спасе?? Дешевий мед? Ви заготовач? 

Поделиться сообщением

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Приймається.Якщо1 долар СШАна 20 березня 2019р буде більше 28,5грн , то я Вам висилаю 100$США в грн по курсу,якщо менше,то Ви висилаєте мені  до 10 червня 20 плідних маток бакфасту

Поделиться сообщением

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Вот так .  пчеловоды на цены мёда жалуются но при этом им как не квартиру в Киеве подавай так домик в Одессе у моря..

А в нас звикли що пасічник має бути лохом, їздити на якомусь драбадані,жити в халупі,і ще цілий рік з хліва не вилазити робити рамки і вулики.ну а коли заготовач собі за рік купляв квартиру в Києві це нормально?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Stol сказал:

, то я Вам висилаю 100$США в грн по курсу,                          Ви висилаєте мені  до 10 червня 20 плідних маток бакфасту

100 долларов =    +-10 маток.         20 не получается.

Поделиться сообщением

Как раз нет,сегодня выходной ,котел дровами растопил,газ экономлю,ищу телефон лесничества дрова прикупить.Все по нашему ,по Украински.На пенсии по экскурсиям не хожу.А увидели бы цену Европейскую на мед ,если бы они наш здесь продавали.
Це ви з дровами вже трохи запізнились потрібно було хочаб весною закуплятись ,а так тільки дьоготь в котлі будете розводити.

Надіслано від мого SM-T355, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

Чомусь в жодному відео де сльозно скаржилися наші експотери меду не розповідають. Які в ЕС категоріїї меду і їхні цінови діапазони

Що таке споживчий ринок меду і що таке промисловий ринок меду і яки умови???  Чому наш мед іноді в ЕС кваліфікують як сировину?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Урош сказал:

Чому наш мед іноді в ЕС кваліфікують як сировину?

Потому что это так и есть. произвести с такой себестоимостью они не могут. а разлить по баночкам и сами могут. так зачем им отдавать свои деньги за нашу фасовку. так что как здесь не крути а всё что отправляется в бочках это -- сырьё  для их заводов.

Поделиться сообщением

14 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Потому что это так и есть. произвести с такой себестоимостью они не могут. а разлить по баночкам и сами могут. так зачем им отдавать свои деньги за нашу фасовку. так что как здесь не крути а всё что отправляется в бочках это -- сырьё  для их заводов.

Потребительский рынок меда -это эко-меда, сортовые( акация, липа, монофлорные) и разнотравье. Все остальные меда это промышленные. Вот вам и сырье.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Урош сказал:

Потребительский рынок меда -это эко-меда, сортовые( акация, липа, монофлорные) и разнотравье. Все остальные меда это промышленные. Вот вам и сырье.

Без разници подсолнух. липа. Акация.разнотравье. --- всё что в бочке всё сырьё.

Поделиться сообщением

Бихайн.  на сегодняшний день цены нету.  с завтрашнего дня должна быть новая цена.

Поделиться сообщением

1 година тому, КАЕ сказав:

если дорогой,так он для всех дорогой

А чому він дорогий? Томущо є попит, а раз є попит, то буде і прибуток.

Поделиться сообщением

1 час назад, Stol сказал:

Приймається.Якщо1 долар СШАна 20 березня 2019р буде більше 28,5грн , то я Вам висилаю 100$США в грн по курсу,якщо менше,то Ви висилаєте мені  до 10 червня 20 плідних маток бакфасту

З Березнем все біш-менш зрозуміло. Що ви скажете про Січень? Чи буде взимку ще ріст? Чи пік ми вже проскочили у вересні?

Поделиться сообщением

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

100 долларов =    +-10 маток.         20 не получается.

З  Вами   по цій темі можу   домовитись  на 10 маток  бакфасту

Поделиться сообщением

41 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

произвести с такой себестоимостью они не могут. а разлить по баночкам и сами могут

100%, якщо б поіністю був відкритий ринок Євросоюзу, то їм довелося б підняти ціну на мед, щоб не було вигідно будувати нові заводи в Україні, тому нас ще не скоро там приймуть мабуть:IMHO:

Поделиться сообщением

1 кг. меда= 1 огурцов. Отлично работаем!

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти