Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 36 174 сообщения

Поделиться сообщением

2 години тому, Асканія-Пак, Віктор сказав:

Кооперацію пасічників бачу як один із шляхів розвитку окремих груп пасічників. І це тільки один зі шляхів, комусь він підійде, комусь ні. Хтось видумає щось краще, більш прогресивне.

Стосовно відео. Якби я мав чітку прописану концепцію, як це зробити, мабуть таке відео зняв. Поки такої концепції немає. Та і народитися вона може тільки в діалогу з пасічниками, яким це потрібно. 

Для повної довіри пасічників і експортерів повинна бути спільна зацікавленість в результаті. Кожен отримує пропорційно вкладеним коштам і праці. Але вимальовується знову ж таки цікава картина. Ось наприклад є велика група пасічників які вірять тільки Українському крупному експортеру із умовною назвою Поліглот. Але цей експортер в будь - якому разі буде звертатися до крупної європейської фірми - імпортеру меду типу Обдурал. І виставить ця фірма якусь там низьку ціну близьку до одного долара. І от вертається гендиректор Поліглоту і каже на зборах пасічників - вибачте, я намагався але в мене вийде прийняти мед по 1 долару. Уявіть яка буча підніметься на зборах. Такий буде лемент що вікна повилітають і ворони обхезяють суцільним шаром гуано землю під деревами. От Ви закликаєте до діалогу. І виникає питання - а що буде наслідком діалогу? Повинна бути якась користь, зацікавленість в результатах своєї праці. Ви ж все одно пустите мед по харчовому ланцюгу Європи де українському пасічнику залишиться мала частинка того що він заробив і рівно стільки щоб не здох від голоду. Так само рабів годували в древньому Римі. Висновок можна зробити очевидний - без власної мережі реалізації Українського меду і власної торгової марки всі експортери приречені кланятися європейським ясновельможним панам і в позі покірності просити купити мед на їх умовах. 

vorony-spochatku-groshi.jpg

Поделиться сообщением

В Болгарії за 10 тон меду можна купити пристойну хату, або квартиру,за кг меду 2літра солярки, а в нас що?Міко вон  у той ремонт весь свій мед вбахае і ще чи хвате:umora:

Только что, охотник пчел сказал:

IMG_20180803_112359.thumb.jpg.9de48ee2104164a52a74b549925e51e7.jpg

Поделиться сообщением

3 часа назад, Джаз сказал:

Вчера разговаривал с экстрасенсом, Марфа звать, говорит в 3-м поколении дар имеет. 

Спросил за цену на мед, говорит падать будет. :(

Спрашиваю: а шо делать? А она: дай еще полтинник. Я: на. И опять она: подожди немного, будут перемены. Все у тебя будет хорошо и семья счастлива. :wave:

з.ы. Напомнила мне Марфа, наших форумных экстрасенсов, слух пустили, а конкретики никакой. 

Це не та Марфа; що допомагаэ вирішувати проблеми по господарству?

Поделиться сообщением

5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Так это получится Колхоз...    Это точно не для меня.

Я непроти колгоспу  а ле не за колгосп:az:.  Знайдеться свій голова колгоспу

Поделиться сообщением

7 минут назад, Олег77 сказал:

Це не та Марфа; що допомагаэ вирішувати проблеми по господарству?

Гм, с моим хозяйством все в порядке, а кому она помогает я не знаю:dntknw:

Поделиться сообщением

Мед с подсолнуха, но пчелы шо-то еще параллельно наносили и в итоге вкус получился бодрящий - приличное кислое послевкусие. Это как -то может повлиять на его цену, или на медовуху сквасить?

Поделиться сообщением

3 часа назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

Мед с промышленной пасеки, 10, а тем более 20 тонн от одного пчеловода, и сегодня стоит дороже, чем 1 тонна. И кстати, как раз на 5%.

Рано или поздно мы должны будем прийти к тому, что мед в бочке будет стоить дороже меда в пластиковом ведре.

Сейчас цена 41 , сколько даёте Вы, за объем 20 тонн в бочках, с одного двора? 

Поделиться сообщением

48 минут назад, охотник пчел сказал:

Міко вон  у той ремонт весь свій мед вбахае і ще чи хвате:umora:

З такими розцiнками на роботи i матерiали

Вся начинка  теж поiде в село ,лишиться тiльки холодильник ,бо вiн новий 

Навiть маток Ш .З . з Нiмеччини прийдеться на новий сезон не брати 

Поделиться сообщением

1 година тому, djdf сказав:

В кооперації є варіанти . Є виробничі кооперативи ( щось схоже на колгосп) а є такі що займаються тільки  збутом (обслуговуючі).Для мене цікавим є другий варант, а голова буде такий якого виберете.

Изменено пользователем Микола І

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, Крук сказав:

- без власної мережі реалізації Українського меду і власної торгової марки всі експортери приречені кланятися європейським ясновельможним панам і в позі покірності просити купити мед на їх умовах. 

Чому ви думаєте, що в такому разі мед у пасічника будуть купувати дорожче, порівняно з звичайними перекупами? Адже, вклавшись в таке діло, бізнесмен захоче в першу чергу відбити свої кошти та отримати додатковий прибуток, а не забезпечити більшим прибутком пасічника. :IMHO:

Поделиться сообщением

14 минут назад, Sanich сказал:

бізнесмен захоче

саме перше це у нас в Україні кінцевий покупець не хоче, хоча ціна на звичайну карамельку на порядок дорожча чим у нас, і поки що один ноль не в нашу пользу

Поделиться сообщением

28 хвилин тому, Sanich сказав:

Чому ви думаєте, що в такому разі мед у пасічника будуть купувати дорожче, порівняно з звичайними перекупами? Адже, вклавшись в таке діло, бізнесмен захоче в першу чергу відбити свої кошти та отримати додатковий прибуток, а не забезпечити більшим прибутком пасічника. :IMHO:

Відповідь проста - такий бізнесмен буде зацікавлений в покращенні якості і збільшенні постачання Українського меду до своїх магазинів. За наш мед буде достойна ціна яка дозволить розвиватися українському бджільництву.  За рахунок демпінгу в його буде достатній простір для забезпечення стабільного прибутку і завойовування ринку меду в Європі а в перспективі і в інших країнах. Більше українського меду різних сортів - більші прибутки. Економія коштів у такого бізнесмена буде за рахунок виключення із харчового ланцюга крупних імпортерів і фірм по фасуванню меду. Розфасований мед із України зразу буде поставлятися до медових магазинів Європи які є власністю бізнесмена.

Изменено пользователем Крук

Поделиться сообщением

4 часа назад, Stol сказал:

Таке приходить в голову тим ,хто вже здав  по 40грн і не розуміє ,що до кінця березня долар  замре.

?

Чому?

Изменено пользователем Вадім Полтава

Поделиться сообщением

2 години тому, djdf сказав:

Я за колгосп,але не в нашому селі:umora:

Поделиться сообщением

58 минут назад, Крук сказал:

Відповідь проста - такий бізнесмен буде зацікавлений в покращенні якості і збільшенні постачання Українського меду до своїх магазинів. За наш мед буде достойна ціна яка дозволить розвиватися українському бджільництву.  За рахунок демпінгу в його буде достатній простір для забезпечення стабільного прибутку і завойовування ринку меду в Європі а в перспективі і в інших країнах. Більше українського меду різних сортів - більші прибутки. Економія коштів у такого бізнесмена буде за рахунок виключення із харчового ланцюга крупних імпортерів і фірм по фасуванню меду. Розфасований мед із України зразу буде поставлятися до медових магазинів Європи які є власністю бізнесмена.

Вся суть в том, что чем дешевле купишь и дороже продашь тем больше заработаешь. И есть смысл плясать с бубном только в том случае если дешево купить не получается. а дорого продать не получается без танцев.

И пока есть дешевый мед, нет смысла напрягаться.:IMHO1:

Поделиться сообщением

3 часа назад, охотник пчел сказал:

В Болгарії за 10 тон меду можна купити пристойну хату, або квартиру,за кг меду 2літра солярки, а в нас що?Міко вон  у той ремонт весь свій мед вбахае і ще чи хвате:umora:

За 10 тон і в нас хату купити можна.

Поделиться сообщением

1 година тому, Крук сказав:

Вибачте, але це більше схоже на сюжет роману "Незнайка на місяці", або "Плани XXXVII з"їзду КПСС".  Ви багато бачили подібних прикладів в Європі? 

Поделиться сообщением

45 минут назад, Олег8 сказал:

За 10 тон і в нас хату купити можна.

В нас не хату можна купити ,а халупу за ці гроші.а якщо першу букву поміняти на з то буде ще правельніше.тут вон цех треба, пощитав то за голову взявся,при такій ціні навіть братися не буду

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, охотник пчел сказав:

В нас не хату можна купити ,а халупу за ці гроші.а якщо першу букву поміняти на з то буде ще правельніше.тут вон цех треба, пощитав то за голову взявся,при такій ціні навіть братися не буду

та ладно. За 15 тис можна достойне житло купити. Навіть недалеко від обласного центру. 

Поделиться сообщением

3 минуты назад, охотник пчел сказал:

Ні, ну по факту можна, але за 20 км від райцентру з огорожею і добрим шматом присадибної ділянки якраз під новий точок)

Поделиться сообщением

2 минуты назад, охотник пчел сказал:

при такій ціні навіть братися не буду

@Андрей Баскевич  не одобрив би цю мислю, він щита шо завівши 500 сімей можна дозволити собі все, ми йому вірим, морально його підтримуєм і держим за нього кулаки, все в нього вийде, от тільки дожить би коли він стане мільярдером здаючи нашим експортерам свій мед

Поделиться сообщением

7 часов назад, Асканія-Пак, Віктор сказал:

До політики держави ніякого відношення не маю.

Кооперацію пасічників бачу як один із шляхів розвитку окремих груп пасічників. І це тільки один зі шляхів, комусь він підійде, комусь ні. Хтось видумає щось краще, більш прогресивне.

Стосовно відео. Якби я мав чітку прописану концепцію, як це зробити, мабуть таке відео зняв. Поки такої концепції немає. Та і народитися вона може тільки в діалогу з пасічниками, яким це потрібно. 

Тому, якщо цікаво поділитися думками, звертайтесь.

Є думки.......дивлячись з власного минулого досвіду створення приватних підприємств, головне питання яке мене цікавить при будь яких змінах це одне і те саме, наскільки я стану більш залежним  від бажаючих мене обідрати до останньої нитки?,  і висновок один ---можна нарощувати пасіку  не більше чим можна утримати без офіційно нанятих працівників, тобто сімейно, бо інакше   не лише збільшуються  витрати на оплату праці і податки на неї, а і потребують регулярних виплат  і я буду змушений  завжди здавати мед з під медогонки, звісно по ціні яку дадуть.....саме те про що сьогодні мріють наші  експортери........:umora:

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

8 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

....

После общения с заготовителями хочется сказать только одно #ІДІТЬУСРАКУ . Надо мед в больших обьемах, в бочках, выкачанного в лабораторных условиях? Заведите пасеку и  добывайте!  

Дак    отож.....якби кожен так сказав, то уже  б продали ми свій мед по пару баксів.....:umora:

Поделиться сообщением

20 хвилин тому, larson сказав:

@Андрей Баскевич  не одобрив би цю мислю, він щита шо завівши 500 сімей можна дозволити собі все, ми йому вірим, морально його підтримуєм і держим за нього кулаки, все в нього вийде, от тільки дожить би коли він стане мільярдером здаючи нашим експортерам свій мед

Навпаки - тоді він змушений буде обмежувати себе у всьому. :dntknw:

Рос. куркуль- "кулак" -  А знаєте чому? Бо спали ті багатярі на кулаці, щоб зорю не проспати та чим більш роботи впорати...:IMHO:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти