Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 35 805 сообщений

1 минуту назад, Sanich сказал:

Попередження за тролінг. Ваш смайл виглядає як злорадство над бджолярами. 

ВИ ДАЛЕКО НЕ ПРАВІ  в першу чергу я сміюсь над собою оскільки мій мед ще  в дома  після побаченого зробив висновок що власники мішків і каструль з медом не вичерпні

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, лінивий пасічник сказав:

ВИ ДАЛЕКО НЕ ПРАВІ  в першу чергу я сміюсь над собою оскільки мій мед ще  в дома  після побаченого зробив висновок що власники мішків і каструль з медом не вичерпні

ок. Помилково прийняв вас за заготовувача. :dntknw:

Поделиться сообщением

28 минут назад, СанФранцыско сказал:

Какая будет цена на мёд мы все узнаем . Знаю что многие уже сдали и продолжают сдавать . Лично я уже как три месяца назад сдал по 40 . Вложил деньги в другое направление ( ну чтобы не отсырели ) Всем остальным желаю удачных торгов .

Судячи з аватарки в памперсы!?. :umora:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Sanich сказал:

Помилково прийняв вас за заготовувача. 

заїхав подивитись як виглядає склад з медом я грішним ділом думав що по 40 не здають

Поделиться сообщением

4 часа назад, Николай S сказал:

Дякую, ткніть носом  де глянути....:umora:

Поделиться сообщением

1 минуту назад, В.Ю.А. сказал:

Судячи з аватарки в памперсы!?. :umora:

Аватарка ничего Вам не скажет . Написать можно и 1000 семей и стаж дедовский . Вы тут все под аватарками . кроме тех кто открыт и понимаеш с кем ведёш дискус.

Поделиться сообщением

1 година тому, vovchik v сказав:

Тут кожному своє . Можна від города відмовитись на користь + 50 сімей . Можна від роботи , тоді горизонт повністю відкривається :) і обмежується лише можливостями пасічника .

Здається, проживаючи в селі, неможливо відмовитись від города  і господарства.Крім того по господарству допоможуть члени родини.Може в чомусь я не правий,адже недавно перейшов рубіж за 30.

Поделиться сообщением

5 минут назад, Мико сказал:

Срочно сбрасывайте мёд по 40 иначе 

Микола Романович .Очень тяжело правильно принять решение . Поэтому Мы все здесь и общаемся и делаем выводы или предположения.

14 минут назад, лінивий пасічник сказал:

заїхав подивитись як виглядає склад з медом я грішним ділом думав що по 40 не здають

Ну и как . Неужели пустой склад увидели ?

Поделиться сообщением

Тільки що, Мико сказав:

Срочно сбрасывайте мёд по 40 иначе 

Романович, Ви беззаперечний авторитет на форумі, а тому навіть  Ваші жарти можуть посіяти паніку.Відносно ціни- скоро прийдуть морози, а з ними і ціна ( і оптом ,і вроздріб).

Поделиться сообщением

2 минуты назад, СанФранцыско сказал:

Ну и как . Неужели пустой склад увидели ?

велика кількість повернутої вже пустої тари від 10літрових битончиків без кришок та каструль різного сорту до пластикових і конусних бочок

Поделиться сообщением

Здавайтеся по40 бо буде дешевше, :umora:шлють смс Бихайв,новомед, і ще якась намахалова команда, в заготовача від бартніка -аншлаг прийняв 1т меду, зайшов після цего в запой і пропивае чужі бітони:umora:народ не здае бо нема в нас вже ні меду ні дурнів, бартнік в цему році тримае найнижчу ціну.

Поделиться сообщением

Только что, Віктор60 сказал:

Романович, Ви беззаперечний авторитет на форумі, 

То ви вже перегнули палицю ,на кшалт беззаперечностi 

Проби з тонни вiдiбрали ,здаю по 40 гривень 

Бо гараж заставлений  медом до дверей 

Нiкуди меблi виносити було 

Фото гаражу мабудь не буду виставляти 

а ось кiмнати дивiться 

20181103_161940.jpg

Поделиться сообщением

2 часа назад, Дмитрий 94 сказал:

Ага, якщо кожен ''сделає 500'' тоді точно мед по 0,5-1дол. буде. І битва за місце на полях соняшника

Ще один факт дуже важливий, я думаю що Андрій про це може теж говорив з пасічником з канади. Там точки стоять самі по собі, ніхто їх не охороняє, ніхто нічого не краде. Я особисто пересвідчився коли був на пасіці в іспанії

Поделиться сообщением

12 часов назад, Андрей Баскевич сказал:

Общаясь два дня с Канадским пчеловодом, понял одно у нас не так все плохо и надо бомбить на полную. 

Вот видишь Андрей , после общения с канадцами и белорусами начинаешь понимать что не всё так плохо как нам кажется .Как говорится и белое ,и чёрное .

Поделиться сообщением

1 час назад, лінивий пасічник сказал:

велика кількість повернутої вже пустої тари від 10літрових битончиків без кришок та каструль різного сорту до пластикових і конусних бочок

Та же картина и у нас . Блин жизнь диктует свои правила . не всегда выходит то что Мы хотим . Спасибо .

Поделиться сообщением

В полі мого зору досить багато точків без охорони, як і всі мої з 96-го року.Після першої суттевої кражі, в 97-му,раз і назавжди переконав себе, що  подібна пригода не похитне мого фінансового становища, психологічний аспект події подолати складніш (долаю кожного разу ).Допомогае той факт, що  злодій(він крав не тільки в мене) згорів по п'янці заснувши з цигаркою в ліжку- можна тішити думкою про Вищу Справедливість (навряд чи це насправді так).

Оборудка здачі по 40 відбулась мед задовільняе покупця- можу витрачати отримані гроші.

Думки вголос про проф. солідарність, корпораційні інтереси, ін. Сьогоднішня роздрібна ціна в нашому регіоні: акація-142гр\кг(для покупця, для мене менша на ціну упаковки транспортні та інші накладні видатки), соняшник-62гр\кг.вартість інших медів  в середені цього діапазона. Акацію і сон. я в роздріб до нового сезону не продам.По названим цінам і тими  обсягами що нині. Перше  що приходить в голову особі з розумовими здібностями  вищіми від олігофрена це продавати по ціні вище від оптової і нижче від середньої на ринку це , думаеться , дозволить продати більше.Таку дію, наприклад, пропонуе і відстоюе  мій батько(все життя інженер і нач. участка) мої слова про "корпоративні інтереси"(боротьба, робота всіеї пасічної громади территорії за підвищення ціни) йому незрозумілі.А як Ви , шановні читачі цих рядків, вважаете, чи буде моя продаж, наприклад ак. по 75гр\0.5л- актом зради,"штрейшхбрехерства"(страйколамства)  всіх колег на ринку.А якщо так, то чи справді  "Своя сорочка ближче до тіла". Що посовітуете мені робити, "зайвої" акації кілограм триста.

Изменено пользователем Винодел

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, Винодел сказав:

Що посовітуете мені робити, "зайвої" акації кілограм триста.

Акацієвий мед може стояти рік і нічого йому не буде. Якщо наступного року акація буде виділяти гірше що робити? Змішати свіжий із минулорічним і отримати достойну винагороду.

Поделиться сообщением

10 годин тому, СанФранцыско сказав:

Вот видишь Андрей , после общения с канадцами и белорусами начинаешь понимать что не всё так плохо как нам кажется .Как говорится и белое ,и чёрное .

Звісно не так погано... Тільки давайте врахуємо що Канада входить у десятку кращих країн за рівнем житття. На кілограм меду канадець може купити майже три літри пального. А на мінімальну зарплату - тридцять вуликів. Так що, давайте, здавайте по 35 грн. І мрійте далі як ми догоним і перегоним Канаду. Аргентина, Індія, а тепер уже і Канада... що далі?

Поделиться сообщением

На ютуб  канале  Булатова,  видео вышло.  Там Смагин выступал,  рекомендую посмотреть. С его слов вижу правду,  так как другие експортеры в личных переговорах росказуют тоже  самое. 

Думаю в этом году цену в 45 модно увидеть если доллар пригнет. 

Поделиться сообщением

При чем здесь уровень жизни. Уровень жизни может влиять на цену на продукт который потребляется внутри страны. А мы имеем с ценой которая формируется на экспорте, при чем экспорт в одни и те же страны.

Вот я представил как европеец  или американец сидит кушает мед и получает огромное удовольствие что есть мед купленный у канадца, молдаванина или белоруса дороже и что им лучше от этого живется.

Поделиться сообщением

Пересмотрел видео. Все, что-то хотят от пасечника. 

Почему никто ничего не хочет, от экспортеров которые испортили имидж, импортеров запрещенных пестицидов, фермеров которым все по, производителей вощины...

Крайними оказались пчеловоды.

А общее впечателение после видео - той страны которая гордилась и славилась своими медами больше нет. 

P.S.: об этом видео идет речь 

Изменено пользователем Борис Генадиевич

Поделиться сообщением

6 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

На ютуб  канале  Булатова,  видео вышло.  Там Смагин выступал,  рекомендую посмотреть. С его слов вижу правду,  так как другие експортеры в личных переговорах росказуют тоже  самое. 

Когда от вас ждать видео?

7 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

Контракты ж в €?

Поделиться сообщением

47 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

А долар на моменті - вниз! З 25 жовтня. Не багато, по трошку, але в даний час він поглядає вниз.

Поделиться сообщением

1 година тому, yurasaver сказав:

При чем здесь уровень жизни. Уровень жизни может влиять на цену на продукт который потребляется внутри страны. А мы имеем с ценой которая формируется на экспорте, при чем экспорт в одни и те же страны.

Вот я представил как европеец  или американец сидит кушает мед и получает огромное удовольствие что есть мед купленный у канадца, молдаванина или белоруса дороже и что им лучше от этого живется.

Я не знаю яке, там, задоволення  отримує європеєць. Але закупаючи мед у канадця по 3,5 ує ( зверніть увагу що це мінімум) вони точно не експортують його по 2 ує.Але важливіше інше. Нам стараються нав'язати ціну 35-40грн і підносять її так наче це вершина мрій. І що з такою ціною ми заживемо не гірше ніж у Канаді. А можливо і краще  бо у нас податок же менше. 

А на рівень життя, на мою думку, потрібно звертати увагу, бо так і будемо жити так далеко в ж... що з Канади і Європи навіть не видно.

Поделиться сообщением

15 минут назад, Руслан К. сказал:

Нам стараються нав'язати ціну 35-40грн і підносять її так наче це вершина мрій. І що з такою ціною ми заживемо не гірше ніж у Канаді. А можливо і краще  бо у нас податок же менше. 

Я саме про це і говорю, що намагаються навязати меншу закупівельну ціну аргументуючи це якимось незрозумілими факторами, які до формування ціни на зовнішньому ринку не має

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти