Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 35 640 сообщений

З акації продав по 70 гр. За липу+буркун буду просити аналогічно. Чи не демпінгую?
Продаю "з хати" по 60. Останнім часом повалили багато з села, по 50 штовхають. Метролога на них нема, холєра :angry:

Поделиться сообщением

... 7-8 июля качал мед

... "Рановато будет!" :blink:

Поделиться сообщением

В воскресенье тоже качал подсолнух. У нас уже есть поля которые отцвели полностью

Поделиться сообщением

по 80 грн за літр - розібрали... Правда в цьому році з медами не густо... Надіюсь ще з гречки взяти і з золотарника.... Дешевше віддавати точно не буду :dntknw:

Поделиться сообщением

В воскресенье тоже качал подсолнух. У нас уже есть поля которые отцвели полностью
По сколько вышло на семью?

Поделиться сообщением

У меня вышло мало так как сделал по два отводка с семьи. С двух ульев забрал 28 кг. В пяти остальных брать нечего

Изменено пользователем buben

Поделиться сообщением

Три дня назад качал липа-подсолнух :baby: 80 литров уже продано :ole_ole: Продавал по 60 грн- литр и по 165 грн. за 3 литра (55 грн.-литр) ;):wave:

Изменено пользователем Fabioan

Поделиться сообщением

на минулому тижні качав мед вийшло по кругу 15кг на сімю і + той мед що скачав весною (25кг на сімю) виходить за цей сезон вже по 40 кг . Думаю що ще щось буде з соняшника :wave:

Поделиться сообщением

Собираюсь на выходных качать с подсолнуха, но перспективы не радуют :(

Поделиться сообщением

Почему так?

Поделиться сообщением

у нас подсолнух этого года п 12 гривасов !!! по чём берут по остальным областям ???

Поделиться сообщением

продал липу по 30 грн за кг, розничная 60 грн за литр

Поделиться сообщением

Кто как фасует мёд и во что? Интересуют красивые баночки под мед. Слышал есть с сотом как-то. У кого какие идеи? Подскажите может где купить...

Поделиться сообщением

На объездной Пятихаток(Днепр.обл.) 3-х литровка-250гр.Возле Акимовки(за Мелитополем)-300гр.-правда говорят -акация.Подсолнух-подсолнухом. :hi:

Изменено пользователем вова77

Поделиться сообщением

акацї в мене практично не було, тому спокійно продав по 250 грн за 3л. Соняшник думаю продаватиму по 150-180 грн за банку.

Поделиться сообщением

Почему так?
Откачал, вышло аж по целых 10 кг на круг. Причина, из-за засухи семьи не развились, плюс фермера постоянно "помогают" боротся с лётной пчелой.

Поделиться сообщением

Гречку продавав по 60гр. за літр. Тепер пішов сонях, то буде по 50гр.

Поделиться сообщением

Ніщо так не надихає на заняття бджільництвом як ціна на мед...:) З оголошення

Закуповуємо мед Куплю мед врожаю 2011-2012 рр 2011 - 11 грн кг, 2012 - 12 грн кг, вологість не більше 19%

Поделиться сообщением

2012 - 12 грн кг, вологість не більше 19%

про ціну- все зрозуміло :) У мене питання по вологості. Сьогодні обдзвонив з 10 перекупів, більшість хоче вологість 18-19 відсотків. Якщо вологість більша- теж візьмуть, але зі зниженням ціни. одні скидають гривню на проценті вологості вищому від 18 інші- просто беруть дешевше. Раніше не заморочувався вологістю соняханіхто нічого не міряв і я сильно не "грузився" :ah: . В минулому році качали мед після закінчення взятку, мед був печатний процентів на 70. Поміряли вологість у ветлабораторії- вийшло 21%. В цьму році качали під час взятку, який триватиме ще тижня 3-4 ( поля зацвітають одне за іншим). Печатка була процентів 50-60, природньо був свіжий набризк. Міряв вологість. на дні бідона вологість близько 18- 19%. На поверхні- 20-22 І як його здавати з вимогами щодо вологості 18- 19%? :dntknw: ПРОбував перебовтати- на поверхні вологість падала на 1-1,5 %, все одно вище норми :ah: Я розумію, що береться середнє значенння, але хто буде бовтати кожен бідон і шукати це значення? Прокатаю мед кілометрів 200, візьмуть з якогось бідона з поверхні і шо? :dntknw: Цікаво, часто в соняшниковому меді буває вологість 18-19? Минулого року хтось на форумі писав, що міряв вологість повністю печатного меду- виходило 22%. Воно зрозуміло- сонях і рапс не акація й липа, його бджоли печатають набагато рідшим. :IMHO: ТОді як бути з вимогами щодо водогості 18%? :dntknw:

Поделиться сообщением

Допоможіть будь ласка форумчани :hi: . Не можу знайти у темі по чому липовий мед у Львівській області. Відгукніться хто з Львівської області.
у нас по 100 за літр.

Поделиться сообщением

полей с подсолнухом вокруг много (как и в прошлых годах), а мёда- кот наплакал: примерно 15кг на семью товарного. Зацвели последние поля подсолнуха, через неделю его не будет. Если откачать из ульев всё,что можно, и закормить сахаром,то получится, примерно, 30-35кг на семью за сезон. Обычно получал 40-45кг на семью товарного+оставлял на зимовку и на весеннее развитие. Пасеку в этом и прошлых годах увеличивал, примерно, на треть. В общем опт на подсолнух, возможно, достигнет и 30грн/кг. Кстати, в Ростовской обл. такая же ситуация Про другие областя России не знаю.

Изменено пользователем alex1982

Поделиться сообщением

Банка трех литровая подсолнуха этого года по 135 грн. продает народ!! :hi:

Поделиться сообщением

2012 - 12 грн кг, вологість не більше 19%

про ціну- все зрозуміло :) У мене питання по вологості. Сьогодні обдзвонив з 10 перекупів, більшість хоче вологість 18-19 відсотків. Якщо вологість більша- теж візьмуть, але зі зниженням ціни. одні скидають гривню на проценті вологості вищому від 18 інші- просто беруть дешевше. Раніше не заморочувався вологістю соняханіхто нічого не міряв і я сильно не "грузився" :ah: . В минулому році качали мед після закінчення взятку, мед був печатний процентів на 70. Поміряли вологість у ветлабораторії- вийшло 21%. В цьму році качали під час взятку, який триватиме ще тижня 3-4 ( поля зацвітають одне за іншим). Печатка була процентів 50-60, природньо був свіжий набризк. Міряв вологість. на дні бідона вологість близько 18- 19%. На поверхні- 20-22 І як його здавати з вимогами щодо вологості 18- 19%? :dntknw: ПРОбував перебовтати- на поверхні вологість падала на 1-1,5 %, все одно вище норми :ah: Я розумію, що береться середнє значенння, але хто буде бовтати кожен бідон і шукати це значення? Прокатаю мед кілометрів 200, візьмуть з якогось бідона з поверхні і шо? :dntknw: Цікаво, часто в соняшниковому меді буває вологість 18-19? Минулого року хтось на форумі писав, що міряв вологість повністю печатного меду- виходило 22%. Воно зрозуміло- сонях і рапс не акація й липа, його бджоли печатають набагато рідшим. :IMHO: ТОді як бути з вимогами щодо водогості 18%? :dntknw:
Це їхні проблеми, скільки процентів їм треба. А для виробників знов придумали лохотрон. :IMHO1:

Поделиться сообщением

Банка трех литровая подсолнуха этого года по 135 грн. продает народ!! :hi:
я думаю,скоро ещё дороже будет,когда полностью откачаются.

Поделиться сообщением

полей с подсолнухом вокруг много (как и в прошлых годах), а мёда- кот наплакал: примерно 15кг на семью товарного. Зацвели последние поля подсолнуха, через неделю его не будет. Если откачать из ульев всё,что можно, и закормить сахаром,то получится, примерно, 30-35кг на семью за сезон. Обычно получал 40-45кг на семью товарного+оставлял на зимовку и на весеннее развитие. Пасеку в этом и прошлых годах увеличивал, примерно, на треть. В общем опт на подсолнух, возможно, достигнет и 30грн/кг. Кстати, в Ростовской обл. такая же ситуация Про другие областя России не знаю.
:hi: Опт хотя бы достиг 15 грн :ak:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти