Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 28 088 сообщений

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

І так сьогодні понеділок, досить цікавий день, по логіці речей, у всіх експортерів ціна 30 грн, плюс мінус 2 грн. напевне допускається. (за словами @asaltan, 30 ціна була рекомендована), у заготовачів 26-28, по логіці речей.

Буде цікаво слухати пояснення, чому стала така ціна ...

З такою ціною хай ліпше зберігається у мене на складі, Слава Богу що можу собі таке позволить. Всі байки що мед псується якщо довго зберігати, то лише байки. Гарно дозрілий мед, зберігається роками

Поделиться сообщением

12 минут назад, Укроп сказал:

З такою ціною хай ліпше зберігається у мене на складі, Слава Богу що можу собі таке позволить. Всі байки що мед псується якщо довго зберігати, то лише байки. Гарно дозрілий мед, зберігається роками

Представляю, сколько за 5- 10 лет соберется, просто дальше ситуация с медом будет еще хуже, внутренний рынок переполнен, а количество мелких пасечников , которым нужны деньги, у которых это подработка, растет. Вот они за бесценок сдавая мед перекупщикам всю картину пересрут.

Изменено пользователем Василика

Поделиться сообщением

Кто может сказать у кого какие цены на подсолнух! Сегодня обзвонил заготовителей по Запорожской обл назвали цену 27-28 грн. Я в шоке! Они совсем нас хотят раздеть до гола! Я думаю что мед придется держать с такими ценами до весны! 

Изменено пользователем Супер Пчеловод

Поделиться сообщением

5 минут назад, Супер Пчеловод сказал:

Кто может сказать у кого какие цены на подсолнух! Сегодня обзвонил заготовителей по Запорожской обл назвали цену 27-28 грн. Я в шоке! Они совсем нас хотят раздеть до гола! Я думаю что мед придется держать с такими ценами до весны! 

если вы обзвонили всех заготовителей Запорож.обл., то можете не искать кардинальных отличий в других областях. Картина будет идентичная...

Поделиться сообщением

19 минут назад, Супер Пчеловод сказал:

Мне пока говорят 32, обещают ниже не будет потому что давали деньги на развитие под эту цену. Сегодня на конец дня должны быть результаты анализа акации и на деюсь с ценой определятся , пока 65 предлагают а за помешанную с рапсом 40. С такими цыфрами сдавать нет желания так как они меньше прошлогодних по всем позициям на такое же время

Поделиться сообщением

8 минут назад, 6pog9ra сказал:

Мне пока говорят 32, обещают ниже не будет потому что давали деньги на развитие под эту цену. Сегодня на конец дня должны быть результаты анализа акации и на деюсь с ценой определятся , пока 65 предлагают а за помешанную с рапсом 40. С такими цыфрами сдавать нет желания так как они меньше прошлогодних по всем позициям на такое же время

Какой експортер?

Поделиться сообщением

33 хвилини тому, Супер Пчеловод сказав:

Им пофиг на нас. Они просто и дальше хотят отдыхать на Мальдивах и ездить на новых Мерсах и менять их на Турцию и Рено не хотят. Поэтому и сокращать свою прыбыль никак не согласны. Если есть возможность держаться - я бы не сдавал. Цена ниже 40-ка грн. - желание нажиться на пчеловодах. 

Поделиться сообщением

1 час назад, Sanich сказал:

Им пофиг на нас. Они просто и дальше хотят отдыхать на Мальдивах и ездить на новых Мерсах и менять их на Турцию и Рено не хотят. Поэтому и сокращать свою прыбыль никак не согласны. Если есть возможность держаться - я бы не сдавал. Цена ниже 40-ка грн. - желание нажиться на пчеловодах. 

им пофиг на нас. а нам пофиг на них)) так и живем, кто кого)

Поделиться сообщением

12 минут назад, Олег8 сказал:

Якбиж то так. То і не булоб таких стрибків. А так одному пофіг а дев’ять інших здають по тому що є. От і маєм те що маєм

Поделиться сообщением

А кто знает, под сколько кг. мёда, заготовители в этом году, "одаривали" желающих пакетами? 

11 минут назад, Олег8 сказал:

Наш(Ференчук) вложил не мало средств, на склады, технику, тару. Так что не очень то и "пофиг". Деньги тратились с целью заготовки мёда, цыплят он в тех складах и бочках держать не будет.:IMHO1:

Поделиться сообщением

6 минут назад, Укроп сказал:

Якбиж то так. То і не булоб таких стрибків. А так одному пофіг а дев’ять інших здають по тому що є. От і маєм те що маєм

поживемо подивимось. Баскевича дивився, то судячи з його оцінки ситуації, то у нас меду майже нема, засуха, потрава, погана зимівля....Я особисто в це не вірю, але як воно буде подивимось і чи будуть здавати теж.

я не знаю хто такий Ференчук і що він там затіяв.

Изменено пользователем Олег8

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Олег8 сказал:

поживемо подивимось. Баскевича дивився, то судячи з його оцінки ситуації, то у нас меду майже нема, засуха, потрава, погана зимівля....Я особисто в це не вірю, але як воно буде подивимось і чи будуть здавати теж.

Я в минулому році зустрів свойого знайомого пасічника дурня, бо інакше назвати не повертається язик. Стояв із 100 сім’ями у Кропивницькій області на соняху, і продав мед прямо з медогонки по 35 гривень. Головне що сказав що знає що під зиму буде по 50, але здав по 35. Питаю що так прижало що прийшлося здавать? Каже ні, просто не знаю яка буде ціна взавтра. Кажу йому то Тиж сам кажеш що буде по 50, стоїть лише очима кліпає. Ви думаєте що таких придурків мало? Скоріше навпаки

Поделиться сообщением

Только что, mits сказал:

А кто знает, под сколько кг. мёда, заготовители в этом году, "одаривали" желающих пакетами? 

Наш(Ференчук) вложил не мало средств, на склады, технику, тару. Так что не очень то и "пофиг". Деньги тратились с целью заготовки мёда, цыплят он в тех складах и бочках держать не будет.:IMHO1:

Если это заготовитель ,то ему действительно цена пофиг , он зарабатывает на количестве пропущеного через склад меда 

У него навар с каждого кг независимо от цены

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Укроп сказав:

На жаль, так і є.

1 хвилину тому, Укроп сказав:

Я в минулому році зустрів свойого знайомого пасічника дурня, бо інакше назвати не повертається язик. Стояв із 100 сім’ями у Кропивницькій області на соняху, і продав мед прямо з медогонки по 35 гривень. Головне що сказав що знає що під зиму буде по 50, але здав по 35. Питаю що так прижало що прийшлося здавать? Каже ні, просто не знаю яка буде ціна взавтра. Кажу йому то Тиж сам кажеш що буде по 50, стоїть лише очима кліпає. Ви думаєте що таких придурків мало? Скоріше навпаки

Більшість людей налякана та дезорієнтована, тому керуються висловом "Краще синиця в руках сьогодні ніж журавель в небі і завтра". Пасічники мають просто між собою більше спілкуватися та поширювати інформацію. 

Поделиться сообщением

Ну вже є досвід минулих літ, люди ж висновки може зробили. А по суті це був один з небагатьох років коли ціна почала рости так стрімко, був чи то 2015 чи 2014 коли ціна стартувала з вищої ніж потім була з середини осені. То те що пасічники дезорієнтовані це дуже влучно сказано.  Тому давайте не забігати наперед і не ставити негативні ярлики на людей, які по суті ще нічого не зробили.

Поделиться сообщением

50 хвилин тому, Sanich сказав:

На жаль, так і є.

Більшість людей налякана та дезорієнтована, тому керуються висловом "Краще синиця в руках сьогодні ніж журавель в небі і завтра". Пасічники мають просто між собою більше спілкуватися та поширювати інформацію. 

цим зараз помоєму зайнявся голова СПУ, він як пореєструє всіх одразу 1кг по 100грн. буде, так і каже реєструйтесь ,а я вам покажу ціну .................

Поделиться сообщением

1 година тому, miro сказав:

цим зараз помоєму зайнявся голова СПУ, він як пореєструє всіх одразу 1кг по 100грн. буде, так і каже реєструйтесь ,а я вам покажу ціну .................

Це для тих хто в спілці меж експортер бере дорожче. Так і запитують : Ви в спілці? Якщо так і є квиток, то ціна на 10 грн. вища.

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, konoval_am сказав:

Це для тих хто в спілці меж експортер бере дорожче. Так і запитують : Ви в спілці? Якщо так і є квиток, то ціна на 10 грн. вища.

ми два рази спитов, чи я в спілці, а я два рази збрехов жи так, напевній на 20грн. вище дадут.

та до речі на СПУ вже давно скаргу збираюсь написати, чому я ще не в їх рядах, в ОМУ он і заяву писати не треба і ти вже там, а в СПУ бач папір ще треба ручкою зіпсувати.

Поделиться сообщением

Ціна соняха на цей час в діапазоні 26-35 грн. за кг., але це лише озвученні цифри, поки меду масово немає.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Олег8 сказал:

я не знаю хто такий Ференчук і що він там затіяв.

Один из самых крупных заготовителей мёда, в Одесской обл. Говорит, что сам за кордон, мёд возит, но что- то слабо верится.

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Ціна соняха на цей час в діапазоні 26-35 грн. за кг., але це лише озвученні цифри, поки меду масово немає.

И не будет , я так думаю .

Темболее оптовики готовы ждать . Но тут каму нужнее зароботать , тот и будет ждать своей цены . Преимущество меда в том что он не портится  и прекрасно сохраняется годами .

Поделиться сообщением

15 минут назад, koste сказал:

И не будет , я так думаю .

Темболее оптовики готовы ждать . Но тут каму нужнее зароботать , тот и будет ждать своей цены . Преимущество меда в том что он не портится  и прекрасно сохраняется годами .

З року в рік чую про не врожай. А меду все більшає і більшає. Вже би й дійсно той неврожай був би.

Поделиться сообщением

5 минут назад, Олег8 сказал:

З року в рік чую про не врожай. А меду все більшає і більшає. Вже би й дійсно той неврожай був би.

Не согласен ,оптовики расказывают что меда в каждом году море . :umora:

Поделиться сообщением

3 минуты назад, koste сказал:

Не согласен ,оптовики расказывают что меда в каждом году море . :umora:

І що вони не праві? Щорічно рекорди по експорту б'ють. 

Поделиться сообщением

9 минут назад, Олег8 сказал:

І що вони не праві? Щорічно рекорди по експорту б'ють. 

Только не весь нового урожая . Попадал на обьявления о пакупке меда с антибиотиками . Так что думаю что и его экспортируют тоже .:hi:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти