Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 30 105 сообщений

На сегодня Харьков опт акация 70, липа 60.

Отправлено с моего HTC One dual sim через Tapatalk

Поделиться сообщением

36 минут назад, Олег8 сказал:

подивився офіційну статистику, за червень з україни експортовано приблизно 1 500 тон. Враховуючи експортні можливості, мені здається це мягко кажучи дуже мало. Та і взагалі, за пів року всього 16 тис тонн, це теж надзвичайно мало, порівнянно з минулим роком коли за пів року було 30 тис тон. відчуття, що меду у людей залишилось доф.га на руках.

от тепер то точно зможемо залити европу медом, тільки питання кому від цього краще.

тому мій прогноз бігається з прогнозом пана ВолодимраК . і ще мені здається, що може виникнути питання не в ціні, а з тим щоби його впринципі на опті продати, враховуючи вищесказане.

В загальному в 2018 р., на мою думку експорт може і не перетину цифру 50 тис. т. по песимістичнимому сценарію, а по оптимістичному можливо десь 50+, тому "цунамі" відкладеться до 2019 р. і коли "рване" питання часу.

Поделиться сообщением

14 минут назад, Wladimir_K сказал:

В загальному в 2018 р., на мою думку експорт може і не перетину цифру 50 тис. т. по песимістичнимому сценарію, а по оптимістичному можливо десь 50+, тому "цунамі" відкладеться до 2019 р. і коли "рване" питання часу.

найгірше, як на мене, це те що покупці закордоні це все теж розуміють і в таких умовах в їх руках дуже серйозні козирі і нагнути нас по ціні виявиться ще простішим ніж нам здається. А якщо в цьому році дійсно буде мала здача меду через низьку ціну, то в 2019 році навіть уявити важко, як сильно може рванути ця бульбашка і взагалі що тоді буде з ціною теж наштовхує на роздуми... 

Поделиться сообщением

9 минут назад, Олег8 сказал:

найгірше, як на мене, це те що покупці закордоні це все теж розуміють і в таких умовах в їх руках дуже серйозні козирі і нагнути нас по ціні виявиться ще простішим ніж нам здається. А якщо в цьому році дійсно буде мала здача меду через низьку ціну, то в 2019 році навіть уявити важко, як сильно може рванути ця бульбашка і взагалі що тоді буде з ціною теж наштовхує на роздуми... 

Це роздуми для тих пасічників, які вміють рахувати.

Якщо США трохи включиться, то можливо і розрулиться при низькій ціні обо у когось з великої трійки найбільших експортерів меду чи у нас будет сильний неврожай, але мій сценарій, що "рване" однозначно, а вже в середині 2020 ринок заспокоїться і можна буде працювати, але вистачить усім за цей час.

Поделиться сообщением

39 минут назад, Wladimir_K сказал:

Це роздуми для тих пасічників, які вміють рахувати.

Якщо США трохи включиться, то можливо і розрулиться при низькій ціні обо у когось з великої трійки найбільших експортерів меду чи у нас будет сильний неврожай, але мій сценарій, що "рване" однозначно, а вже в середині 2020 ринок заспокоїться і можна буде працювати, але вистачить усім за цей час.

ну знаєте, є і другий варіант.  якщо зібють ціну нашого меду дешевше всяких індусів і вєтнамців, то буде не так страшно. Вірніше буде страшно, але по другому:)

Поделиться сообщением

6 минут назад, Олег8 сказал:

ну знаєте, є і другий варіант.  якщо зібють ціну нашого меду дешевше всяких індусів і вєтнамців, то буде не так страшно. Вірніше буде страшно, але по другому:)

Це явище короткочасне, зараз пасічники здавати мед не будуть по причині низької ціни, експортери те ж виставлять в понеділок низьку ціну, імпортери  меду маючи запас те ж будуть грати на пониження і весь цей об'єм буде накопичуватися.

Китай, В'єтнам, Аргентина і Індія у вигіднішому положенні, тому що у них багато меду з високим співвідношенням ф/г, а він має хоч якийсь попит.

Поделиться сообщением

3 часа назад, 6pog9ra сказал:

В запорожской области предлагают 32 за рапс подсолнух и 65 за акацию. Но пока и за эти деньги не забирают. Цена вообще не радует. В прошлом сезоне акацию сдал по 75

Добро пожаловать.........тут таких як ви .......хоть греблю гати.

Изменено пользователем Олег77

Поделиться сообщением

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Мене взагалі дивує пасивність пасічників саме в спільній здачі меду в Запоріжській і Дніпропетровській областях, є багато чисельних спілок, проводять зібрання тут при правильній організації "гори можна звернути",

Зарекался десять раз, но опять же спрошу: Какой вы предлагаете механизм спильной сдачи и кому, а самое главное, насколько грв дороже чем у местных заготовителей? 10 грв будет сверху их цены? Потому что 3, 5, 7 - это накладные расходы и периодическая оплата психиатра по вызову, рискнувшему взвалить на свои плечи бремя организатора такой операции.

Изменено пользователем Bombus

Поделиться сообщением

Щось, я вже не розумію. То пишуть що Український мед ціниться в Євромі, то вже 

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Китай, В'єтнам, Аргентина і Індія у вигіднішому положенні, тому що у них багато меду з високим співвідношенням ф/г, а він має хоч якийсь попит.

Поделиться сообщением

17 минут назад, Bombus сказал:

Зарекался десять раз, но опять же спрошу: Какой вы предлагаете механизм спильной сдачи и кому, а самое главное, насколько грв дороже чем у местных заготовителей? 10 грв будет сверху их цены? Потому что 3, 5, 7 - это накладные расходы и периодическая оплата психиатра по вызову, рискнувшему взвалить на свои плечи бремя организатора такой операции.

Тому і при такому підході краще, щоб мед забирали заготовачі.

А є такі ж що без психіатра і самі можуть організуватися інші до заготовачів.

Поделиться сообщением

Только что, Konstantin_b сказал:

Щось, я вже не розумію. То пишуть що Український мед ціниться в Євромі, то вже 

Ну типу у них мед більш схожей на наше різнотравья або на акацію з рапсом

Більше фруктози 

Поделиться сообщением

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

А є такі ж що без психіатра і самі можуть організуватися інші до заготовачів.

Так насколько же дороже, вы мне скажите?! Ибо если на 3,5 грв дороже и человек согласен за такую маржу взвалить на себя такой груз ответственности и маразма, то ему уже, как показывает опыт, просто психиатр может не помочь расслабиться.))

Поделиться сообщением

57 минут назад, Bombus сказал:

Так насколько же дороже, вы мне скажите?! Ибо если на 3,5 грв дороже и человек согласен за такую маржу взвалить на себя такой груз ответственности и маразма, то ему уже, как показывает опыт, просто психиатр может не помочь расслабиться.))

Це як рахувати, по 3.5 досить непогано, якщо порахувати калькулятором.

Поделиться сообщением

Только что, Wladimir_K сказал:

Це як рахувати, по 3.5 досить непогано, якщо порахувати калькулятором.

Це якщо без доставки то хорошо

Поделиться сообщением

8 минут назад, AVA сказал:

Це якщо без доставки то хорошо

Доставка і всі витрати максимум 1.5 грн., ніхто по 500 кг. -1 т. не возить, тобто 100 т. в місяць і річний дохід.

Торік 20 т. завезли і по 1.5 грн. на кг. з витратами.

Поделиться сообщением

Доставка і всі витрати максимум 1.5 грн., ніхто по 500 кг. -1 т. не возить, тобто 100 т. в місяць і річний дохід.

Торік 20 т. завезли і по 1.5 грн. на кг.

Щоб зібрати 100 т потрібно стати дрібним заготовачем

Получаєтся з чим боролися до того і прийшли

Поделиться сообщением

14 минут назад, AVA сказал:

Щоб зібрати 100 т потрібно стати дрібним заготовачем

Получаєтся з чим боролися до того і прийшли

Я ж про дрібного заготовача і вів мову, саме послуги заготовача оцінював.

А так поле пошуку для спільної здачі непочатий край і ціни тако ж, особливо коли по телефону всі дають одну ціну, а вже при розмові, якщо гарно знайомі зовсім іншу, єдине мені це робити просто ради інтересу і без краплі вдячності вже набридло, цього сезону допомагав пасічникам, яких вважаю друзями.

Скажімо та, акація  цього сезону 74 грн. за кг., чи ріпак по 41, чи сонях по 39 ціни цього місяця ?

Поделиться сообщением

Я ж про дрібного заготовача і вів мову.

А так поле пошуку непочатийкрайй і ціни тако ж, особливо коли по телефону всі дають одну ціну, а вже при розмові зовсвм іншу.

Скажімо та, акація  цього сезону 74 грн. за кг., чи ріпак по 41, чи сонях по 39.

Тільки це все повині робити чомусь пасічники . а експортери просто взяли і скинули ціну на 10 грн

меду .на брали і пофіг їм вся ця логістика , а я повинен бігать по селі собирать людей . щоб як небудь вернуть 3 грн   зі  зброшеної ціни 10грн:hmm:

Изменено пользователем AVA

Поделиться сообщением

14 минут назад, AVA сказал:

Тільки це все повині робити чомусь пасічники . а експортери просто взяли і скинули ціну на 10 грн

меду .на брали і пофіг їм вся ця логістика , а я повинен бігать по селі собирать людей . щоб як небудь вернуть 3 грн   зі  зброшеної ціни 10грн:hmm:

І я взяв позвонив знайомому який швидко забрав мед по тій же самій фактично ціні і зараз впевнений, що експортер, який кинув нас при здачі, виконає всі зобов'язання на 100, як мені сказали "все зрозуміли і повторень не буде".

А у решти пасічників все нормально, адже нічого і фактивно не описують.

Доходить до того, що заготовачі повертають пасту тару і по факту кажуть у меді був антибіотик ст його продали по 30 грн. за кг, давайте різницю.

І ціна на 10 грн. просто так не падає, взяли аналізи швидко зробили їх і за 5-7 днів забрали мед по ті й ціні яка була на момент взяття аналізів,  в іншому разі потрібно, щоб назавжди забули дорогу, а не "ламаємся", як ...

Поделиться сообщением

12 години тому, Wladimir_K сказав:

Мене завжди це "стукає по голові", чому не взяти нормальну тару і продати по нормальній ціні

В дідів пасіки по десятку вуликів... Стаціонари...  Які там бочки та опти.... Один накачав меду, інший накопав картоплі... ото і весь їхній опт

Поделиться сообщением

І я взяв позвонив знайомому який швидко забрав мед по тій же самій фактично ціні і зараз впевнений, що експортер, який кинув нас при здачі, виконає всі зобов'язання на 100, як мені сказали "все зрозуміли і повторень не буде".

А у решти пасічників все нормально, адже нічого і фактивно не описують.

Доходить до того, що заготовачі повертають пасту тару і по факту кажуть у меді був антибіотик ст його продали по 30 грн. за кг, давайте різницю.

І ціна на 10 грн. просто так не падає, взяли аналізи швидко зробили їх і за 5-7 днів забрали мед по ті й ціні яка була на момент взяття аналізів,  в іншому разі потрібно, щоб назавжди забули дорогу, а не "ламаємся", як ...

Мав на увазі сезоні не обосновані заниженя цін у прошлому році різниця за два місяці склала 13 грн.

Це конкретна здача у нас у селі.

Вся ця логістика про спільну здачу . що б  з економити  2-3 гр , вигідна тільки при чесній стабільній ціні , ну з учотом коливань закупок на зовнішньому ринку

Поделиться сообщением

3 години тому, Bombus сказав:

Ибо если на 3,5 грв дороже и человек согласен за такую маржу взвалить на себя такой груз ответственности и маразма, то ему уже, как показывает опыт, просто психиатр может не помочь расслабиться.))

Как сказать. Ведь прибавка 3,5 в формуле  "цена сдачи" - "рентабельность" дает прибавку 20-30 %. Тоесть в ваш  семейный бюджет идет чистыми 20-30% больше денег. Я бы не сказал, что это прям "мало". 

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Sanich сказал:

Как сказать. Ведь прибавка 3,5 в формуле  "цена сдачи" - "рентабельность" дает прибавку 20-30 %. Тоесть в ваш  семейный бюджет идет чистыми 20-30% больше денег. Я бы не сказал, что это прям "мало". 

Рентабельность? В этом году ни копейки ещё не потратил на пасеку(пока). Вощину меняю и за ту расплачиваюсь мервой. Какая же она та "рентабельность"?

Поделиться сообщением

3 минуты назад, mits сказал:

Рентабельность? В этом году ни копейки ещё не потратил на пасеку(пока

Да ешкин кот, куда я попал!:blink: 

С октября месяца и по щас - 5 т баксов как с куста.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Bombus сказал:

Да ешкин кот, куда я попал!:blink: 

С октября месяца и по щас - 5 т баксов как с куста.

А что за куст был?:umora:

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти