Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 27 951 сообщение

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

А як ціна на липу у порівнянні з акацією ?  Буду вдячний за будь-яку інфо з вашого регіону. :az:

Цікавить саме роздріб...:hmm:

Пане Леонид.вернулся  с Кийова .постоянные клиенты выгребают все в асортименте.  1литр. Рапс-120. Микс-сад.рапс.акация- 140-150. Липа-180. Акация прозора-220.  берут от  3-15литров в одни руки. Ось така картина в Кийови

Поделиться сообщением

Знакомый пасечник стоит по выходным  на Печерске... липа-200.акация-250.за день приход.4-6 т.

Изменено пользователем SAN63

Поделиться сообщением

7 часов назад, SAN63 сказал:

Пане Леонид.вернулся  с Кийова .постоянные клиенты выгребают все в асортименте.  1литр. Рапс-120. Микс-сад.рапс.акация- 140-150. Липа-180. Акация прозора-220.  берут от  3-15литров в одни руки. Ось така картина в Кийови

А Вы туда мед без проблем перевезли?

Поделиться сообщением

Только что, Джаз сказал:

А Вы туда мед без проблем перевезли?

Я думаю це наш Кийов( Київ ) , а не в Чехії

Поделиться сообщением

В 03.07.2018 в 07:26, Wladimir_K сказал:

"Мир Меда" великий заготовач, який працює за маржу від експортера, шукайте тоді експортера, який готовий дати на 2 грн. більше.

Мне говорили что с 2017 года они тоже начали работу как экспортеры! Только экспортируют не как мир меда а как ВРМ- , есть еще какое то продолжение  названия но я честно не запомнил. 

Поделиться сообщением

14 минут назад, Супер Пчеловод сказал:

Мне говорили что с 2017 года они тоже начали работу как экспортеры! Только экспортируют не как мир меда а как ВРМ- , есть еще какое то продолжение  названия но я честно не запомнил. 

"ВРМ-Агро" 390 т. на кінець серпня 2017 р., враховуючи об'єми "Мир Меда" це "капля в морі".

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

"ВРМ-Агро" 390 т. на кінець серпня 2017 р., враховуючи об'єми "Мир Меда" це "капля в морі".

ого, а які у них об"єми, якщо 390 т капля в морі?

Поделиться сообщением

5 минут назад, Олег8 сказал:

ого, а які у них об"єми, якщо 390 т капля в морі?

Як мінімум декілька тис. т.., так возять гомонізований мед декільком великим за об'ємами експортерам.

Поделиться сообщением

1 час назад, AVA сказал:

Я думаю це наш Кийов( Київ ) , а не в Чехії

Тю, нашо так коверкать. 

Я уже 3 литровки начал мыть на экспорт :(

Поделиться сообщением

16 hours ago, SAN63 said:

клиенты выгребают все в асортименте

Так і є,

з мого досвіду: достатньо комусь в Viber групі будинку (Київ) розмістити інфо про смачний мед - досить швидко з`являється багато бажаючих купити. Зазначу, що людей цікавить насамперед не ціна а смак і, як би там не було, товарний вигляд меду. 

Поделиться сообщением

В 02.07.2018 в 14:39, Джаз сказал:

Средняя цена экспорта 2017 - 1,98 $

Взагалі то 2,01 2,02  американських.  Так що треба перерахувати.

Изменено пользователем Николай Ахтырка

Поделиться сообщением

В Wed Jul 04 2018 в 17:18, Николай Ахтырка сказал:

Взагалі то 2,01 2,02  американських.  Так що треба перерахувати.

Я взял инфу из официальной статистики. А вы?

Поделиться сообщением

48 минут назад, Джаз сказал:

Я взял инфу из официальной статистики. А вы?

Якщо звідси то виходить більше двох зелених.

Поделиться сообщением

12 години тому, Timen сказав:

Так і є,

з мого досвіду: достатньо комусь в Viber групі будинку (Київ) розмістити інфо про смачний мед - досить швидко з`являється багато бажаючих купити. Зазначу, що людей цікавить насамперед не ціна а смак і, як би там не було, товарний вигляд меду. 

Щоб продати по такій ціні мед треба працювати, рекламувати, шукати клієнтів. Атак як в радянські часи щоб біля хати черга з пустими трилітровими банками вишикувалась. Думаю такого не буде. Хто хоче знайде людей і продасьть свій мед по достойній ціні.

Поделиться сообщением

В 04.07.2018 в 01:12, SAN63 сказав:

Знакомый пасечник стоит по выходным  на Печерске... липа-200.акация-250.за день приход.4-6 т.

То добре! Але не кожен і зможе ж себе пересилити, щоб стати за прилавок, хоча б і умовний...:ah:

А я трилітрівки чистої акації і липи по 550 гривасів розпродую знайомим.:dntknw:

Поделиться сообщением

Только что, ДобровоЛ сказал:

То добре! Але не кожен і зможе ж себе пересилити, щоб стати за прилавок, хоча б і умовний...:ah:

А я трилітрівки чистої акації і липи по 550 гривасів розпродую знайомим.:dntknw:

За те що по 200 - 250грн.  літр меду розгрібають за день на 5 тис., треба себе пересилювати:umora:

Та 90% пасічникам це тільки може снится, тут прилавка даже по 150 грн за літр нема і в проекті:(

Поделиться сообщением

Что слышно по резельтатам Каховской сходки?

Поделиться сообщением

52 минуты назад, АТВ сказал:

Зібрання експортерів, на скільки мені відомо має відбутися в кінці цього тижня, можливо його і не буде, так як глобально з ціною все зрозуміло і серед експортерів немає спільної думки про ефективність її проведення.

Думаю при бажанні можна було б оточнити, так само корисно було б зі сторони експортерів робити певний відеозвіт з ключовими тезами, щоб ми хоча б орієнтувалися хоч трохи куди рухається експорт меду.

На рахунок меду ціна останні місяці без змін.

Акація 58-74 грн. за кг., сонях 30-33 (є окрема пропозиції до 37), але частина незнає ще ціни, або взагалі мед з соняху не купують, ріпак 31-41 грн. за кг., різнотрав'я 40-50 грн. за кг.є варіант до 60 при якісному співвідношення ф/г., липа 55-60 грн. за кг., думаю сильних відхилень від цього діапазону немає, хіба контрабанда або продаж меду оптовими покупцями, що продають на базарі.

На цей час заготовачі і окремі експортери розсилаються СМС з ціною 42 грн. за кг, дана ціна має місце саме на якісне різнотрав'я, а не на сонях і як на мене вона є одною з найнижчих.

Поделиться сообщением

52 минуты назад, АТВ сказал:

Ничего, по причине её отсутствия.

Поделиться сообщением

Сайт Асоціації експортерів меду

Можливо будуть збиратися експортери, які входять в асоціацію експортерів і переробників меду.

Так як певна кількість експортерів планує визначитися з ціною до наступного понеділка, то напевне щось подібне до зібрання буде.

Поделиться сообщением

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

Сайт Асоціації експортерів меду

Можливо будуть збиратися експортери, які входять в асоціацію експортерів і переробників меду.

Так як певна кількість експортерів планує визначитися з ціною до наступного понеділка, то напевне щось подібне до зібрання буде.

чого вони так поспішають визначитись? мед ж ще немає?

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Олег8 сказал:

чого вони так поспішають визначитись? мед ж ще немає?

На півдні вже є скачанний  сонях врожаю 2018 р.

До речі є навіть така технологія коли сонях сіють осінню, уявляєте коли з'являються перші сходи.

Поделиться сообщением

10 минут назад, Wladimir_K сказал:

На півдні вже є скачанний  сонях врожаю 2018 р.

До речі є навіть така технологія коли сонях сіють осінню, уявляєте коли з'являються перші сходи.

Шось вперше чую про озимий сонях 

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Мико сказав:

Шось вперше чую про озимий сонях 

Тиждень тому знайомий фермер перед дощами устиг зібрати ячмінь, зразу після дощів задискував поле і у вологу землю посіяв соняшник. Каже, що устигне зібрати врожай.:hi:

Изменено пользователем asaltan

Поделиться сообщением

2 минуты назад, asaltan сказал:

Тиждень тому знайомий фермер перед дощами устиг зібрати ячмінь, зразу після дощів задискував поле і у вологу землю посіяв соняшник. Каже, що устигне зібрати врожай.:hi:

Але ж не на зиму ,

21 минуту назад, Wladimir_K сказал:

уявляєте коли з'являються перші сходи.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти