Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 32 551 сообщение

В 24.06.2018 в 18:43, Wladimir_K сказал:

42 малюють за рінотрав'я

45 вже, і не акація:hi:

Поделиться сообщением

33 минуты назад, охотник пчел сказал:

45 вже, і не акація:hi:

Різнотрав'я без домішків ріпаку купують від 40-50 грн. за кг в середньому, ріпак 35-40 і більше,  на півдні акація за 70 грн. кг. відсутня, зразки не проходять пилковий аналіз  в основному,  це з вчорашніх розмов з окремими представниками експортерів, але це не означає, що ціна соняшника буде ті ж 40, на цей час діапазон середній 30-32 у більшості.

Поделиться сообщением

Володя мені здаеться що цьогорічна погода підкоригує ціну на соняшник в сторону підвищення. 

Поделиться сообщением

14 минут назад, Олександр_ сказал:

Володя мені здаеться що цьогорічна погода підкоригує ціну на соняшник в сторону підвищення. 

Наш регіон ніколи не впливає на ціну, ключову роль грає південь і центр, тут потрібно тоді лише одне це підняття ціни у імпортерів, а далі наші експортери підтягнуться, бо "грати" у них немає чим - склади пусті в основної більшості.

Поделиться сообщением

Або експортерів у нас поменшає як і пасічників уже весною 2019 р., якщо ціна буде біля 30.

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Або експортерів у нас поменшає як і пасічників уже весною 2019 р., якщо ціна буде біля 30.

Вже е такі "пасічники " які понабирали по сто пакетів а тепер не знають що з ними робити .

Поделиться сообщением

18 годин тому, Wladimir_K сказав:

Навіщо, фолувалінат кругом працює однаково,

До того ж порівнювати Варостоп з Манхау по крайній мірі не коректно, бо там різні діючі речовини. Для популяцій кліща стійких до флувалінату Манхау буде десертом до обіду. У мене флювалінат останні роки вже не діяв. Крім того, в нього вміст флювалінату 40 мг, а в того ж Варотому - 80, тому мабуть рекомендують ставити по стрічці кожні 7-10 днів. Якщо порівнювати вартість дози діючої речовини , то ціни сумірні: манхау - 1 стрічка 4 грн  40 мг, варотом - 1 стрічка 10 грн 80 мг  . Китай звичайно завжди буде дешевше, на що і повелись наші аграріїї  - І що ми маємо?

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Олександр_ сказал:

Вже е такі "пасічники " які понабирали по сто пакетів а тепер не знають що з ними робити .

а що робити? тут що якісь варіанти є?для чого вони купляли ті пакети? качати мед, продавати або не продавати і далі працювати.

ми знаходимось в умовах ринку, може не завжи чесного, але ж. Це якби так все просто було, купив пакети, за рік все відбив і гуляй душа, то у нас би не 400 тис пасчіників було би, а 1 ,5 мільйона .  Всім хочеться високої ціни і мені теж, але тверезо треба підходити до всього.

Изменено пользователем Олег8

Поделиться сообщением

46 минут назад, nibond сказал:

До того ж порівнювати Варостоп з Манхау по крайній мірі не коректно, бо там різні діючі речовини. Для популяцій кліща стійких до флувалінату Манхау буде десертом до обіду. У мене флювалінат останні роки вже не діяв. Крім того, в нього вміст флювалінату 40 мг, а в того ж Варотому - 80, тому мабуть рекомендують ставити по стрічці кожні 7-10 днів. Якщо порівнювати вартість дози діючої речовини , то ціни сумірні: манхау - 1 стрічка 4 грн  40 мг, варотом - 1 стрічка 10 грн 80 мг  . Китай звичайно завжди буде дешевше, на що і повелись наші аграріїї  - І що ми маємо?

Поки на власних фінансах не відчуємо, то не зрозуміємо.

А ще звернув на один нюанс в пакуванні, при пакуванні болгари кожну пластину пакують в полієтелен окремо і мені здається, що це не просто так - для зручності, плюс на кожну партію сертифікат.

Поделиться сообщением

Интересно почему на юге акация не проходит. Сады пчелы перегоняют в расплода.

Во время акации ничего не цветёт, способное перебить взяток с акации. Иногда только рапс попадает по срокам и то под конец цвета (как в этом году, а вообще я первый раз его увидел в округе с 2015 года), но если ставить магазин во время взятка, то там будет акация.

Лох, бузына и мистическая глядичая цветут позже акации.

На сейчас первые поля подсолнуха зацвели на 50%, нектара ещё нет.

Поделиться сообщением

Про причини низької ціни https://agropolit.com/news/8859-ukrayinskiy-med-zrivnyavsya-v-tsini-z-neyakisnim-kitayskim

Изменено пользователем Борис01

Поделиться сообщением

1 час назад, Борис01 сказал:

Может и так, а зачем работать если и так не плохо?

Поделиться сообщением

2 години тому, Джаз сказав:

Интересно почему на юге акация не проходит. Сады пчелы перегоняют в расплода.

Во время акации ничего не цветёт, способное перебить взяток с акации. Иногда только рапс попадает по срокам и то под конец цвета (как в этом году, а вообще я первый раз его увидел в округе с 2015 года), но если ставить магазин во время взятка, то там будет акация.

Лох, бузына и мистическая глядичая цветут позже акации.

На сейчас первые поля подсолнуха зацвели на 50%, нектара ещё нет.

Все там проходить, ніхто не здасть якісну акацію за 70-80 гр. Вона по 180 - 190 розходиться. Для чистої акаціїї треба, магазіни під час взятку з світлою сушью, щоб була мала кількість засіву і відкритого розплоду і дений принос якомога більший.  Маслина, аморфій,бузина і досить поширена у нас гледичія пересікаються під кінець цвітіння. А от скумпія, чистотіл і мачок те дає пилок під час акації. Пилок не перебиває акацію, його бджоли заносять кожного ранку для поповнення запасів і в те місце де працювала матка.Ізолюйте матку і принос пилку зменьшиться( та це не вигідно ).

Поделиться сообщением

Я знаю где у нас может подпортить акацию, черноклен даст тёмный цвет ( красный) всё остальное цвет позже . За бузину я вообще не понимаю , у меня её кругом пасеки море .Но пчёл на ней не видел , на сирени и то видел немного , а на бузине :dntknw:

Изменено пользователем blek-269

Поделиться сообщением

1 година тому, blek-269 сказав:

Я знаю где у нас может подпортить акацию, черноклен даст тёмный цвет ( красный) всё остальное цвет позже . За бузину я вообще не понимаю , у меня её кругом пасеки море .Но пчёл на ней не видел , на сирени и то видел немного , а на бузине :dntknw:

Скоріш за все то різне, є такі місця і у мене де бузину не відвідують. А от бузок дійсно є такий що бджоли на ньому повно, проте досить рідко зустрічається.

Поделиться сообщением

Цена на подсолнух будет минимум 42! Это с проверенных источников.. и никого не слушайте ,живите своим умом! Кто желает скидывайте по 30грн, на хлебушек будет!

Изменено пользователем Андрей Баскевич

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Андрей Баскевич сказал:

Цене будет 42!

Что это за цена......Со мной уже по 49 грн за кг хотят договорится.Говорю как можно договорится о том чего еще нет........

Поделиться сообщением

В 25.06.2018 в 19:23, seim сказал:

акація в середньому по Україні 200 грн/л. А в тому році по чому липа була?

у нас акация по 140 грн, разнотравие 120

липа будет около 120-100

Поделиться сообщением

Майский в розницу продаем по 160 грн за 1 литр.Прошлогодний  подсолнух 120 грн..........

Поделиться сообщением

40 минут назад, valik1986 сказал:

у нас акация по 140 грн, разнотравие 120

липа будет около 120-100

Починайте потихеньку розходитись, з такою ціною, вигідніше оптом здать.

Поделиться сообщением

Майский в розницу продаем по 160 грн за 1 литр.Прошлогодний  подсолнух 120 грн..........
В Станице продают по 200 за литр , а у нас по 120 и 180 , а прошлогодний по 100 У нас очередей не наблюдаю , хотя меда этого года почти нет ,а вернее сказать нету , капли меда . Разно травья под? Дожди вот только пошли ,одно будет подсолнух это ожидания что будет .

Отправлено с моего X5 через Tapatalk

Поделиться сообщением

2 часа назад, Андрей Баскевич сказал:

Цена на подсолнух будет минимум 42! Это с проверенных источников.. и никого не слушайте ,живите своим умом! Кто желает скидывайте по 30грн, на хлебушек будет!

Андрей , ты обещал, снять видео как перевозишь пчел. Быт на пасеке. Ждемс

Поделиться сообщением

2 години тому, ved сказав:

У нас  акація - по 200-250 за літр. А сонях торішній десь - 300 - 350 за трилітрівку.:wave:

Поделиться сообщением

Наглядная и естественная классификация пчеловодов по классам - одни обсуждают опт, а другие никак своей базарной ценой не нахвалятся!))

Поделиться сообщением

15 минут назад, Bombus сказал:

Наглядная и естественная классификация пчеловодов по классам - одни обсуждают опт, а другие никак своей базарной ценой не нахвалятся!))

И к чему эта ваша констатация факта?? Каждому свое, у всех свои объемы!

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти