Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 36 183 сообщения

2 години тому, Олег8 сказав:

он практически весь не нужен был..

і я був щасливий, коли вперше в 2001 році продав гуртом по 0,5 $

Поделиться сообщением

1 година тому, AVA сказав:

Уже практично є , котрий рік собираються  "бухать  "

http://tochok.info/topic/12960-реєстрація-учасників-зустрічі-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів 

Вирішення цієї проблеми до банальності просте - створюється асоціацію бджолярів 

Сотню баранів легше зібрати в одну стайню, попробуй зажени отару в 400 тис.( прошу вибачення у тих хто близько до серця взяв мій вислів:hi:)

А з асоціації вийде те що й завжди, побухають і здадуть почім дадуть. В минулому році Овдіенко добре всіх загітував, але всеодно з г...м змішали, більше він не поведеться.

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, Kolja.BI сказав:

А з асоціації вийде те що й завжди, побухають і здадуть почім дадуть. В минулому році Овдіенко добре всіх загітував, але всеодно з г...м змішали, більше він не поведеться.

Коли згадують Овдієнка, мені на думку спадає 2 мудрості.

1. Стадо баранов под предводительством льва всегда победит стадо львов под предводительством барана.

2. Краще з розумним загубити ніж з дурним знайти.

Так агітував, що його найближчі сподвижники швиденько здали по 45. :dntknw:

Поделиться сообщением

2 часа назад, AVA сказал:

Уже практично є , котрий рік собираються  "бухать  "

http://tochok.info/topic/12960-реєстрація-учасників-зустрічі-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів 

Вирішення цієї проблеми до банальності просте - створюється асоціацію бджолярів 

У мене досить мало вільного часу, щоб тратить на такі речі, як "бухать", навіть слухати окремі доповіді викликали розчарування.

Тому цього року зустріч проведемо в більш практичному руслі і хотілося економічного ухилу. А щось робити спільно можна з людьми, які мають спільні погляди.

Поделиться сообщением

Сьогодні говорив з сусідом, у нього магазин в райцентрі. Кинув ціну по 100 грн/л. Каже що вже майже 500 літрів продав-люди беруть непогано. Каже - краще по 100 продам ніж здавати по 38.

Поделиться сообщением

12 часов назад, Олег8 сказал:

Вам вже пора писати детектив пора, про світовий заговор)))

Вам потрібно ви і пишіть.

Поделиться сообщением

11 часов назад, Bombus сказал:

Заговор - сговор, действительно существует. Украина переведена в ранг стран подлежащих разграблению. Никто в ЕС или в США, или России больше не относится к нам как к объекту. Мы субъект, со всеми вытекающими из этого предпосылками. Помощи ждать неоткуда, местное олегархическое  ворье прекрасно это понимает и будет доить население до последнего. Для пчеловода ближайшим  олегархом является экспортер. Взывать к совести, пониманию, вхождению в ваше положение, бандита, грабящего ваш дом - вот такие же, а может и меньшие шансы,  у всех наших стонов в этой теме, обращённые к экспортерам. Они откровенно ржут или зевают от скуки, как пан золотой лауреат апимондии. Они не пожалеют и не пойдут ради благополучия пчеловодов на уступки. Они уступят там, где их прижмут - дадут откат контролирующим органам, на таможне, силовикам, если те наедут. Но никогда не бросят косточку обгрызенную пчеловодам! Цена закупочная будет такой, какую они установят договорившись и зависит она будет от чего угодно, только не от нас и наших хотелок. Ибо мы никто и звать нас никак. Самое печальное в том, что получится  у того же пана Володимира толкнуть фуру на экспорт с двумя тоннами от mitsa в сборе и следующая фура будет заготавливаться уже  по ценам среднеукранским, дурных среди закупивельныкив, поднимать Украину с колен за свой счёт - нет.

За этот пост Сергей ,подписка и 10 лайков в любой теме.(готов был 20 ,но помню знакомство с вами стоит 100грн.):umora:

Поделиться сообщением

Скоро ціна меду захмарно виросте,{пригадується ціна гречки перед виборами}.Передвиборча компанія починається,"рошену" на всіх не вистачить,доведеться підсолоджувати медом по ціні цукерок.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Sanich сказал:

1. Стадо баранов под предводительством льва всегда победит стадо львов под предводительством барана.

Ми перше чи друге?:hmm:

Поделиться сообщением

2 часа назад, sunflower сказал:

За этот пост Сергей ,подписка и 10 лайков в любой теме.(готов был 20 ,но помню знакомство с вами стоит 100грн.):umora:

Бомбус, мечтаю познакомиться лично - ямайским ромом взносы берешь?:az: Кстати, чтобы в тему - ямайский мед все ближе к 25 долл. США за кг.

Поделиться сообщением

10 часов назад, Sanich сказал:

Коли згадують Овдієнка, мені на думку спадає 2 мудрості.

2. Краще з розумним загубити ніж з дурним знайти.

Так агітував, що його найближчі сподвижники швиденько здали по 45. :dntknw:

Він і зараз агітує, тільки дослівно, "такий блеф, як торік вже не пройде, на опті ціна буде низька, тому мед всі продаємо в роздріб, поки ціна висока".

А як же сайт з продажу меду за кордоном і де пасічників "інвестиції", які зібрав шановний Овдієнко і ко?

Мед це звичайний товар, як і тисячі інших видів продукції, а сучасний світ є глобальним, тому всі теорії, як "на бідному пасічнику наживаються злі експортери", маю не зовсім об'єктивне значення, частково зниження ціни змови можливе, але в підсумку нідо чого доброго це не призводить з обох сторін, як було в осінь/зиму 2016/2017 р.

Україна дійшла фактично до межі перевиробництва меду з соняшника і далі, або виходимо на перше місце по низькій ціні, а перед нами  на цей час лише В'єтнам, ще більшим падінням ціни і банкрутством частини пасічників, або неврожай у світі меду і Україні чи розширення ринків збуту, які приймуть цей надлишок меду.

Поделиться сообщением

10 часов назад, Sanich сказал:

Так агітував, що його найближчі сподвижники швиденько здали по 45

Самое печально что не по 45 сдали, а что Авдеееко кричал нужно держать до 2дол, а когда 1,7-1,8 начали давать снял видео и всех начал призывать сдавать ибо и так хорошая цена и цену обвалили 

Поделиться сообщением

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Мед це звичайний товар, як і тисячі інших видів продукції, а сучасний світ є глобальним, тому всі теорії, як "на бідному пасічнику наживаються злі експортери", маю не зовсім об'єктивне значення, частково зниження ціни змови можливе, але в підсумку нідо чого доброго це не призводить з обох сторін, як було в осінь/зиму 2016/2017 р.

Я сподіваюся, що пасічники колись дійдуть до реальних дієвих об'єднань з ціллю здачі меду, а таке явище, як заготівельник, а можливо і експортер зникнуть. Потрібен просто час на самоорганізацію. 

Поделиться сообщением

Теории, заговоры скоро о нас напишет Дэн Браун :crazy: .

А по факту, по чем закупают молоко у селян и почем его продают, никаких заговоров, просто накрутка под 400%. 

Изменено пользователем Джаз

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, Sanich сказав:

Я сподіваюся, що пасічники колись дійдуть до реальних дієвих об'єднань з ціллю здачі меду, а таке явище, як заготівельник, а можливо і експортер зникнуть. Потрібен просто час на самоорганізацію. 

враховуючи тинденцію розвитку медозбірників на Заході, це лише мотивуватиме до пошуку ринку з відповідною ціною, і моє бачення, що цей ринок збуту за відповідною ціною виникне швидко з усіма вимогами організації сервісу, так завжди є, приходять невдахи скупо платять ,а швидко заробляють, тоді на ринку утворюється можливість виникнення нового конкурента, не з ціною на 5 копійок більше, а з організацією роботи по закупівлі продукції.

Поделиться сообщением

37 минут назад, Sanich сказал:

Весь цей час,останній рік з певною періодичністю, займався організацією спільної здачі меду і як не парадоксально мене цікавив психологічний портрет середньостатистичного пасічника, тому у мене є великі і дуже великі сумніви у хоча б об'єднанні і спільній здачі, локально це можливо глобально ні, якщо навіть організації, в яких є не одна сотня пасічників (а таких знаю декілька) не можуть координувати свої дії і спільно здавати мед.

Найголовніша риса  ментальності всі кругом винні і зобов'язанні, а центр всесвіту крутиться навколо 2-5 т. власного меду, хто від цього відійшов, у того бджільництво є бізнес і питання ціни найвищої чи найменшої не стоїть, а стоїть питання рентабельності і вигоди, погана ціна меду, продали пакети, продали акацію, збирають пилок, сонях в холодний склад до кращих часів і тд.

У мене є в районі знайомий пасічник, який кожен рік здає по низькій ціні місцевому заготовачу, і впевнений на 100%, що і цього року те ж здасть, обгрунтування "зимою Дол. буде по 30 чи немає де зберігати", а от розказувати, як його н... ще буде довго і так повторюють з періодичністю кожен рік.

Поделиться сообщением

У мене соняшника немає, та й пасіка не велика, я роблю ставку на пакети весною, а потім мед в роздріб по 120 грн за літру. В кого соняшник -така тактика не підійде.

Поделиться сообщением

32 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Весь цей час,останній рік з певною періодичністю, займався організацією спільної здачі меду і як не парадоксально мене цікавив психологічний портрет середньостатистичного пасічника, тому у мене є великі і дуже великі сумніви у хоча б об'єднанні і спільній здачі, локально це можливо глобально ні, якщо навіть організації, в яких є не одна сотня пасічників (а таких знаю декілька) не можуть координувати свої дії і спільно здавати мед.

Найголовніша риса  ментальності всі кругом винні і зобов'язанні, а центр всесвіту крутиться навколо 2-5 т. власного меду, хто від цього відійшов, у того бджільництво є бізнес і питання ціни найвищої чи найменшої не стоїть, а стоїть питання рентабельності і вигоди, погана ціна меду, продали пакети, продали акацію, збирають пилок, сонях в холодний склад до кращих часів і тд.

У мене є в районі знайомий пасічник, який кожен рік здає по низькій ціні місцевому заготовачу, і впевнений на 100%, що і цього року те ж здасть, обгрунтування "зимою Дол. буде по 30 чи немає де зберігати", а от розказувати, як його н... ще буде довго і так повторюють з періодичністю кожен рік.

На все потрібен час і кілька прикладів вдалої саморганізації.

Поделиться сообщением

1 година тому, Sanich сказав:

таке явище, як заготівельник, а можливо і експортер зникнуть. Потрібен просто час на самоорганізацію. 

Нікуди ця, чи подібна ланка, не зникне... Виробник, склад,  гуртові продажі, експорт... Щоб зникли виділені Вами, потрібно, щоб всі ці етапи були об"єднані під однією людиною, чи фірмою...  А це вже промислове бджільництво. де навряд  чи власники десяти тисяч сімей, будуть обговорювати між собою, що їх  "надув"  якийсь оптовик... Або організація стаціонарних прийомних пунктів, з якоюсь фіксованою ціною, однаковою на всій території...  Але тут знову з"являється проблема... Або один власник, або змова... Як не крути, але на даному економічному етапі, коли всі сторони зацікавлені тільки в сьогоденному прибутку, без прицілу на майбутню співпрацю між собою,  на взаємовигідних умовах, такий "дикий" базар ще буде актуальний... Об"єднання діло гарне... Але як я вже колись наголошував. завжди знайдеться якийсь собі "вася пупкін". який всуне в загальну партію невеличкий, я на його думку "брачок"... З антибіотика, сиропчик...   А якщо об"єднуватись, і на кожну партію робити окремий аналіз, то яке то тоді об"єднання... Я  сам на місці закупника, не вважав би таку оборудку   гуртовою здачею.   Перший шлях в цьому напрямку. можуть покласти, як на мене, члени однієї кочової бригади, наприклад... Які вже давно один одного знають, і стовідсотково один одному довіряють, та мають спільні плани на майбутнє... Все інше, "вася пупкін", що зі сторони пасічників, що зі сторони закупників  та експортерів... Як наголошував на даному форумі один з них, йому "до лампочки", буде в нас мед завтра, чи ми зимою виздихаєм. чи в Польщу поїдем... Він займеться ще чимось, поки не "виздихають" його чергові бізнеспартнери.. А там вже можна і на пмж кудись вибиратись, з накопиченим капіталом... 

Був потрібен гуртовикам мед, брали і по 50 гривень... Зараз виходить, не дуже потрібен, будуть очікувати... А здавати осінню, зимою, весною, чи тримати кілька років, то вже діло кожного окремого власника меду... Ситуації життєві у всіх свої, і ніяк не прив"язуються до одного штампа.

Зараз в нас на ринку "чистіша" акація" -90 гривень півлітра...Це в тих, в кого свої стаціонарні ларьки... "Табуреточники" продають дешевше... "Акація". як сказав мій один колега, "коричнева",  в табуреточників 60-70  півлітра...

Поделиться сообщением

46 минут назад, Володимир Джос сказал:

Нікуди ця, чи подібна ланка, не зникне... Виробник, склад,  гуртові продажі, експорт... Щоб зникли виділені Вами, потрібно, щоб всі ці етапи були об"єднані під однією людиною, чи фірмою...  А це вже промислове бджільництво. де навряд  чи власники десяти тисяч сімей, будуть обговорювати між собою, що їх  "надув"  якийсь оптовик... Або організація стаціонарних прийомних пунктів, з якоюсь фіксованою ціною, однаковою на всій території...  Але тут знову з"являється проблема... Або один власник, або змова... Як не крути, але на даному економічному етапі, коли всі сторони зацікавлені тільки в сьогоденному прибутку, без прицілу на майбутню співпрацю між собою,  на взаємовигідних умовах, такий "дикий" базар ще буде актуальний... Об"єднання діло гарне... Але як я вже колись наголошував. завжди знайдеться якийсь собі "вася пупкін". який всуне в загальну партію невеличкий, я на його думку "брачок"... З антибіотика, сиропчик...   А якщо об"єднуватись, і на кожну партію робити окремий аналіз, то яке то тоді об"єднання... Я  сам на місці закупника, не вважав би таку оборудку   гуртовою здачею.   Перший шлях в цьому напрямку. можуть покласти, як на мене, члени однієї кочової бригади, наприклад... Які вже давно один одного знають, і стовідсотково один одному довіряють, та мають спільні плани на майбутнє... Все інше, "вася пупкін", що зі сторони пасічників, що зі сторони закупників  та експортерів... Як наголошував на даному форумі один з них, йому "до лампочки", буде в нас мед завтра, чи ми зимою виздихаєм. чи в Польщу поїдем... Він займеться ще чимось, поки не "виздихають" його чергові бізнеспартнери.. А там вже можна і на пмж кудись вибиратись, з накопиченим капіталом... 

Був потрібен гуртовикам мед, брали і по 50 гривень... Зараз виходить, не дуже потрібен, будуть очікувати... А здавати осінню, зимою, весною, чи тримати кілька років, то вже діло кожного окремого власника меду... Ситуації життєві у всіх свої, і ніяк не прив"язуються до одного штампа.

Зараз в нас на ринку "чистіша" акація" -90 гривень півлітра...Це в тих, в кого свої стаціонарні ларьки... "Табуреточники" продають дешевше... "Акація". як сказав мій один колега, "коричнева",  в табуреточників 60-70  півлітра...

Тоді Ви не уявляєте, що таке спільна здача.

Можу привідкрити трохи інформації, як здавали мед спільно в одній з областей на півдні України, власник з-за кордону (в Україні у них є представництво, тоді у всіх ціна була 42-45, а у них 50, але у вартість входила тара бочка) направив свого представника, який поїхав подивився наявні  об'єми і на пасічників, далі доручили тим хто організовував пасічників брати аналізи і пломбувати і  зразки меду відсилати на перевірку, а далі приїздила фура 20 т. і пасічники її завантажували і отримували кошти  (робота по взяттю зразків і погрузка оплачувалася окремо), найбільший мінус тут лише це час на аналізи їх робили досить довго.   Так схема робоча, частина їм так і нездала чекає і 2 Дол. до цієї пори, частина спільно в одній з центральних областей здала іншому експортеру по 51 грн. і вважаю те ж молодці.

Бочки пасічники те ж спільно купують і таких груп по Україні є декілька, те само зараз відбувається діапазон здачі акації від 39-74 і тут  називається хто кого.

Поделиться сообщением

36 хвилин тому, Володимир Джос сказав:

Але як я вже колись наголошував. завжди знайдеться якийсь собі "вася пупкін". який всуне в загальну партію невеличкий, я на його думку "брачок"... З антибіотика, сиропчик...

Тому це має бути юридично оформлене з прописаними фінансовими санкціями до того, хто таке зробить. Саморганізація - ще не означає відсутність контролю чи відповідальності. Кожен повинен буде нести відповідальність перед іншими учасниками договору. 

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Sanich сказал:

Тому це має бути юридично оформлене з прописаними фінансовими санкціями до того, хто таке зробить. Саморганізаціє - ще не означає відсутність контролю чи відповідальності. Кожен повинен юуде нести відповідальність перед іншими учасниками договору. 

Тут санкції потрібні коли обіцяв спільно здавати, а потім передумав, а так питання аналізів не проблема, їх роблять спочатку на всю партію 20 т., а якщо проблеми роблять окремо і знаходять пасічника у якого антибіотик, ця схема відпрацьована ще 2017 на спільній здачі власного меду.

Проблеми виникають, коли працюють так через заготовачів, там невідомо хто робив аналізи і навіть де і буває вже з усіма розрахувалися, а потім везуть уже пусті рочки з вимог повернути частину коштів бо мед з антибіотиком десь у когось знайшли.

Поделиться сообщением

14 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Тут санкції потрібні коли обіцяв спільно здавати, а потім передумав, а так питання аналізів не проблема, їх роблять спочатку на всю партію 20 т., а якщо проблеми роблять окремо і знаходять пасічника у якого антибіотик, ця схема відпрацьована ще 2017 на спільній здачі власного меду.

Все має бути оговорено і юридично оформлено. А поки пасічники ховаються один від одного, то самі і формують те "болото", в якому заготівельники та експортери ловлять рибку. Кожен має дивитися на себе і запитувати, що він зробив, щоб його не обманював експортер та заготовлювач. А сидіти в інтернеті і жалітися, який поганий експортер чи заготівельник - то пусте. Нікому від того ні холодно ні гаряче-  просто пар спустив і пішов тихенько знову здавати "по чому приймуть". 

Поделиться сообщением

32 хвилини тому, Sanich сказав:

Кожен має дивитися на себе і запитувати, що він зробив

Золоті слова... І це наша головна проблема - хочу щоб гарно і чесно відносно мене, а я, як вийде, та як мені вигідно...   І на цьому етапі  всі гарні починання зводяться нанівець.  Здача меду, ще та тема...  Всі дійсно "шифруються"...Один мухлює з субсидіями, інший з податками... От вам і тіньовий ринок, в якому "рибак" ловить гарний гешефт... Ніхто не знає, ні скільки меду вироблено, ні скільки хто гуртом купив... Тільки деякі, і то мабуть мало реальні цифри випливають, коли товар проходить митницю. Це проблема взагалі то глобальна в країні... І в такому мутному болоті, щоб одна галузь стала кришталево чистою, чи максимально відкритою.???, поки що нереально...

Поделиться сообщением

Це перспектива не найближчого майбутнього. Самостійний експорт, це досить непроста справа починаючи від процесу переробки меду і закінчуючи пошуками покупця і що найнеприємніше продавати  з відстрочкою платежу. В іншому випадку ми будемо просто не конкурентні. І от знаючи натуру колег, питання, чи всі будуть задоволення ситуацією, коли продали мед по ціні умовно 2 евро, за тих 1,5 -2 місяці поки отримаємо гроші курс євро впаде і отримаємо не 50 грн, а 48. уявляєте який скандал буде. Колективна відповідальність і колективні ризики, це щось з розряду фантастики. Я так і не знайшов прикладів, коли великі країни експортери опираються на експортерів-кооперативщиків. Це справа великих грошей, певних знань і мабуть великих ризиків. Адже для того щоб ти позиціонувався, як серйозний експортер у тебе мають бути контракти, під контракти має бути мед на складі, ринок не гарантує стабільності ціни ніколи, (це не тільки з медом так) Як кооператив буде гарантувати об"єм припустимо 5 000 тон, якщо він умовний. У пасічників мед є, але ніхто в нашій країні пасічника не забов"яже гарантовано в кооператив віддати мед. Він вільний птах. А нема гарантії об"єму, хто з покупців буде ризикувати з такою організацією підписувати контракт?  Якщо навіть у мене особистий досвід колективної здачі негативний, то про колективний експорт я взагалі мовчу.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти