Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 35 964 сообщения

10 часов назад, Бджолопотам сказал:

поставив під липу, та схоже з липою буде проліт цього року...

Через погоду чи хвороби ? Сьогодні перший день , як почала зацвітати - в мене на неї плани - в смислі фінансові :)

Поделиться сообщением

2 часа назад, Любитель меда сказал:

Там,кстати,еще и работать нужно.В отличии от украинских реалий,поляк знает,за что он платит,не проволыните на перекурах рабочее время.Да и хорошо там,где нас нет.В прямом смысле слова.А зная менталитет нашего человека- и там заноет,какие вокруг все не такие и не такое :umora:

Вы еще здесь? Золотая Польша вас ждет!))

Это мы и без вас знаем.

Вы еще здесь? Золотая Польша вас ждет!))

Как правда по мозгам бьет, хамить ненадо любитель, 

Поделиться сообщением

52 минуты назад, Виктор С сказал:

Это мы и без вас знаем.

Как правда по мозгам бьет, хамить ненадо любитель, 

Тут ситуація наступна, якщо пасічники готові плати за послуги заготовачів в середньому 2-6 грн. бувають більші і невзмозі об'єднантися, то тут нічого не поробиш, якщо хочуть вищу ціну об'єднуються у великі партії і спілкуються напряму з експортерами, тоді 4-5 грн. отримують додатково.

І ще мені подобається теза, що бджільництво нам потрібно розглядати, як бізнес навіть маючи сторонній дохід і тоді все буде сприйматися простіше.

Поделиться сообщением

5 годин тому, Георгий14 сказав:

250 грн за кг , чи за всю рамку ? 

за всю рамку... Для нашої місцевості це дуже гарна ціна....

Поделиться сообщением

1 година тому, Wladimir_K сказав:

об'єднуються у великі партії і спілкуються напряму з експортерами

А тут знову  "засада"... "Вася пупкін" обробив пасіку антибіотиками, а "петя іванов" взагалі "правильний бізнесмен", і стовідсотково впевнений, що мед треба робити з сиропу, без залежності від погоди, медоносів та інших кочівних витрат. Що він і робить,.бо це  в його понятті,  бізнес.   Знаю приклади, коли давні і "перевірені" колеги, разом здали мед...  В результаті отримали його назад, втратили час і кошти...Тому що один з них , "хитророблений", вирішив  що "пронесе"...   Ера "дикого постсовкового капіталізму"...  

Перечитував подібні теми на інших форумах, і років 10 тому... Мало що змінилось з риторіки, крім ціни...  А соняшник на підході, страсті киплять...

Поделиться сообщением

2 години тому, Георгий14 сказав:

Через погоду

Спека і дощу давно не було (більше двох місяців)... Після викачки весняного меду думав купити більше відер під мед... та бачу що не знадобиться...

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Володимир Джос сказав:

А тут знову  "засада"... "Вася пупкін" обробив пасіку антибіотиками, а "петя іванов" взагалі "правильний бізнесмен", і стовідсотково впевнений, що мед треба робити з сиропу, без залежності від погоди, медоносів та інших кочівних витрат. Що він і робить,.бо це  в його понятті,  бізнес.   Знаю приклади, коли давні і "перевірені" колеги, разом здали мед...  В результаті отримали його назад, втратили час і кошти...Тому що один з них , "хитророблений", вирішив  що "пронесе"...   Ера "дикого постсовкового капіталізму"...  

Перечитував подібні теми на інших форумах, і років 10 тому... Мало що змінилось з риторіки, крім ціни...  А соняшник на підході, страсті киплять...

В мене на пасіці є лише один "антибіотик" - пропилен плівка 200-ї щільності, аби щось підозріле попало одразу туди, вечером ,на хутір, півлітра солярки і лікування пройшло, то вже роками на пасіці спокій і тишина, але скажу чесно, якщо десь виявляється недуга одразу шукаю матку і знищую, створюю безрозплідний період та забираю на відкачку корма, але на своїй пасіці антибіотиків незастосовуватиму ніколи.Ну і пасіку треба триматьи завжди свобідною від паразитів, у нашому випадку це кліщ.

Поделиться сообщением

Кліща всі намагаються знищити...тут нічого вигадувати не треба...Купа препаратів, які дозволені до застосування, і виконання рекомендацій, як ними користуватись...Звичайно, і тут можуть бути негаразди. Від неякісних препаратів, до неправильного використання, чи купівлі бджіл на сумнівній суші..... Можна віднести до форсмажорів. А коли людина  годує бджіл канді з антибіотиками "для профілактики", чи лікує щось, тими ж антибіотиками, тут вже "злий" умисел, коли намагаються продати такий мед, як якісний...   Це підстава для експортера, і підстава для себе і своїх колег на майбутнє.  На обмані виграєш раз-другий, а потім так гикнеться,  що не зрадієш...

А все це, як не дивно для когось, впливає на ціну меду. І потрави наші безкінечні та бездумні. і використання препаратів, які не можна , Бездумна і безконтрольна обробка полів фунгицідами, інсектицідами, гербіцидами, якщо і не привела до падежу бджоли,   теж можуть мати вплив на мед, і так далі....

Знову повертаємось до репутації...  А нам ще вчитись і вчитись, як її мати, і зберегти... Всім ланкам виробництва, зберігання та продажу...

Поделиться сообщением

31 хвилину тому, Володимир Джос сказав:

Кліща всі намагаються знищити...тут нічого вигадувати не треба...Купа препаратів, які дозволені до застосування, і виконання рекомендацій, як ними користуватись...Звичайно, і тут можуть бути негаразди. Від неякісних препаратів, до неправильного використання, чи купівлі бджіл на сумнівній суші..... Можна віднести до форсмажорів. А коли людина  годує бджіл канді з антибіотиками "для профілактики", чи лікує щось, тими ж антибіотиками, тут вже "злий" умисел, коли намагаються продати такий мед, як якісний...   Це підстава для експортера, і підстава для себе і своїх колег на майбутнє.  На обмані виграєш раз-другий, а потім так гикнеться,  що не зрадієш...

А все це, як не дивно для когось, впливає на ціну меду. І потрави наші безкінечні та бездумні. і використання препаратів, які не можна , Бездумна і безконтрольна обробка полів фунгицідами, інсектицідами, гербіцидами, якщо і не привела до падежу бджоли,   теж можуть мати вплив на мед, і так далі....

Знову повертаємось до репутації...  А нам ще вчитись і вчитись, як її мати, і зберегти... Всім ланкам виробництва, зберігання та продажу...

Вчора на пасіці в мене була агрофірма ,як тільки я заявив, що бджоли себе неадекватно поводять, а вони ночью кропили, Слава Богу все обійшлось і падежу небуло, хоча налякались всі і я ,і вони. Обробка полів гірбицидами та іншими хімічними препаратами має особливу дію на бджолу, ця дія знижую імунітет і провокує виникнення захворювань, пасічники ж борються з наслідками, хоча першопричина хімічна дія на бджолу, застосування припаратів проти кліща це теж дія на бджолу в тому числі, тому якість препаратів проти кліща має бути виражена у безпечності до бджоли. Антибіотики це та міра застосування, як недостатність знання біології організму в цілому, тож антибіотики використовують "мудрі" і там-ті теж, я ж завжди говорю якщо до вас на пасіку приїде пасічник якому забракували партію меду, та в знак свого обурення спричине вам боляче, знайте це все через вашу тупість, яка непробиваєма та нерушійна.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Тут ситуація наступна, якщо пасічники готові плати за послуги заготовачів в середньому 2-6 грн. бувають більші і невзмозі об'єднантися, то тут нічого не поробиш, якщо хочуть вищу ціну об'єднуються у великі партії і спілкуються напряму з експортерами, тоді 4-5 грн. отримують додатково.

І ще мені подобається теза, що бджільництво нам потрібно розглядати, як бізнес навіть маючи сторонній дохід і тоді все буде сприйматися простіше.

Я не пойму к чему вы написали это под моей цитатой?, А. Райкин отдыхает. 

Проехали....

Поделиться сообщением

6 часов назад, Джаз сказал:

Какую фирму, максимум сторож. Серьезные заготовители на форумах не сидят и не тролят на уровне 10-го класса. 

Вы сейчас Асалтана очень обидели)))

Поделиться сообщением

6 часов назад, Володимир Джос сказал:

Оце і паршиво, що ви заробляючи на пасічниках, їх зневажаєте, і вам до одного місця, розоряться вони, чи щось подібне... І щодо наших реалій, то мені придумувати нічого не потрібно, я тут живу... Змова, це кримінальний злочин.   А із злочинцями, які втратили репутацію, зазвичай не працюють. Але, як я наголошував - не в нас. На жаль...  Щодо перекваліфікації Вашої...  Ви яку фірму представляєте?  Чи є власником?  "кранєприкладаємим"  це було б цікаво... 

Я більше не збираюсь тут з вами вести дискусії...Мені огидно..Звичайний представник "хапбізнесу". І наякі статки не знівелюють повадки гопника.

Пасічник, заготівельник, експотрер...ланки одного ланцюга... Одні виробляють, інші перепродують... Всі зацікавлені в співпраці, і прибутку.  А ви, не знаю, експортер, заготівельник. чи взагалі троль, який тут веселиться,  показуєте, що вашій ланці на інших класти. Все рівно нікуди не подінуться, і їх можна гарненько обвести навколо пальця.

Запитаю ще раз. Хтось знає, кого представляє "любитель меду"?   На форумі людей не багато, але якщо  він хоча б з форумчанами "пролетить", то може якась звилина зарухається, що треба співпрацювати, а не зневажливо грабувати тих, завдяки кому заробляєш.

Поки писав, Ви  цю думку вже оприлюднили...

Вы на пчелах зарабатываете,мы на пчеловодах,на нас экспортер.Все всегда на ком-то и чем-то зарабатывают.

Знаете в чем парадокс? По сути,я же всего навсего пишу простые истины,что никто никому на поворотах заносить опу не будет.И если пчеловод хочет зарабатывать,то нужно немного пошевелится,напрячься.Никто никому ничего не должен.И именно это не нравится публике на данной платформе.Даже если пчеловод напишет,что в ваших пустых карманах виноват не экспортер с заготовителем,а сами пчеловоды вы точно так же на него набрасываетесь.Здесь нужно только сладкие оды пчеловодам петь иначе тролль и оскорбления))

PS.Даже если бы знали,какую я представляю фирму,то вся ваша неприязнь закончилась,огласи я хотя бы на гривну дороже средней цены.

Поделиться сообщением

5 часов назад, виталий херсон сказал:

И чего такие злые? Что мед не знают?

Скорее наоборот,что-то пчеловоды бушуют)

Поделиться сообщением

23 минуты назад, Любитель меда сказал:

Вы сейчас Асалтана очень обидели)))

А он не троль :) 

Поделиться сообщением

8 часов назад, Любитель меда сказал:

Да,да,да...бедные и несчастные.Пчеловодство,судя по прибывающим в полку,самый не прибыльный бизнес :umora:

Прибывающих? Я б поспорил с этим. Много продают свои пасеки, смотрите объявления!

Поделиться сообщением

1 година тому, Любитель меда сказав:

Та то вони від того, що

1 година тому, Скептикъ сказав:

продают свои пасеки

Поделиться сообщением

5 часов назад, Володимир Джос сказал:

А яка різниця, аналіз робиться кожному окремо, а здаєте разом і отримуєте те що заробляє заготовач.

Поделиться сообщением

Вы на пчелах зарабатываете,мы на пчеловодах,на нас экспортер.Все всегда на ком-то и чем-то зарабатывают.

Знаете в чем парадокс? По сути,я же всего навсего пишу простые истины,что никто никому на поворотах заносить опу не будет.И если пчеловод хочет зарабатывать,то нужно немного пошевелится,напрячься.Никто никому ничего не должен.И именно это не нравится публике на данной платформе.Даже если пчеловод напишет,что в ваших пустых карманах виноват не экспортер с заготовителем,а сами пчеловоды вы точно так же на него набрасываетесь.Здесь нужно только сладкие оды пчеловодам петь иначе тролль и оскорбления))

PS.Даже если бы знали,какую я представляю фирму,то вся ваша неприязнь закончилась,огласи я хотя бы на гривну дороже средней цены.

Повністю згідний, але саме пасічники, які найбільш жаліються на ціну і є Вашими клієнтами в більшості, мої хороші знайомі, як і я намагаємося завжди рахувати і в цих розрахунках заготовачам місця немає.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Любитель меда сказал:

Ну молодцы, как в анектоде шла по улице и от всех ... А вообще если серьезно у нас ничего хорошего то чего у вас должно быть хорошо. Накачаем меда потом поговорим, а сейчас разговаривать не о чем.

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Повністю згідний, але саме пасічники, які найбільш жаліються на ціну і є Вашими клієнтами в більшості, мої хороші знайомі, як і я намагаємося завжди рахувати і в цих розрахунках заготовачам місця немає.

Даже здесь есть пчеловод,который яро агитировал за 2 уе,нам сдал меньше,чем за 50 грн.Но так и дальше продолжал рассказывать о бойкоте из-за цены.

И я искренне желаю Вам в этом успеха :hi:

1 час назад, виталий херсон сказал:

Ну молодцы, как в анектоде шла по улице и от всех ... А вообще если серьезно у нас ничего хорошего то чего у вас должно быть хорошо. Накачаем меда потом поговорим, а сейчас разговаривать не о чем.

Ну,почему? Потихоньку уже работаем.Не так как хотелось,но и за это спасибо.

Поделиться сообщением

9 часов назад, miro сказал:

В мене на пасіці є лише один "антибіотик" - пропилен плівка 200-ї щільності, аби щось підозріле попало одразу туди, вечером ,на хутір, півлітра солярки і лікування пройшло, то вже роками на пасіці спокій і тишина, але скажу чесно, якщо десь виявляється недуга одразу шукаю матку і знищую, створюю безрозплідний період та забираю на відкачку корма, але на своїй пасіці антибіотиків незастосовуватиму ніколи.Ну і пасіку треба триматьи завжди свобідною від паразитів, у нашому випадку це кліщ.

Раніше і я був упевнений в чистоті власного меду, тому що принципово ніяких ліків, крім боротьби із кліщем не використовую.

Але зараз став розуміти, що отримати "бомбу" у власний мед дуже просто. Наприклад, сусіди розвели антибіотик з водичкою і дали курам для профілактики. А бджілки п'ють звідти водичку також...

І ще багато таких шляхів...

Поделиться сообщением

Сегодня говорил с одним из экспортеров. Сказали мне, (по дружески) ,что цена на подсолнух будет 28-30 гривен. И держать такую цену будут до последнего. ... 

Поделиться сообщением

33 минуты назад, Triton сказал:

Сегодня говорил с одним из экспортеров. Сказали мне, (по дружески) ,что цена на подсолнух будет 28-30 гривен. И держать такую цену будут до последнего. ... 

Цю "дружеску" таємницю знає вже вся Україна...:(

Поделиться сообщением

Здав ріпак по 43 грн. сьогодні .

тара 10 л відра поїхало на польщу . Гроші за тару повернули.  Правда мала партія 300 кг.  Невідомо як буде надалі. В Польщі ціна 75 грн. Кг за ріпак. Вечором дзвінок від місцевого перекупа чи не хочу здати бо ціна буде падати до 24 грн. кажу здав по 43 :blink: ну дуже він здивувався.

Изменено пользователем mary@sko

Поделиться сообщением

1 час назад, mary@sko сказал:

Здав ріпак по 43 грн. сьогодні .

тара 10 л відра поїхало на польщу . Гроші за тару повернули.  Правда мала партія 300 кг.  Невідомо як буде надалі. ...

По статье за контрабанду если и привлекут, то не Вас, а перекупов, не переживайте. Максимум свидетелем.

Изменено пользователем Gring

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти