Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 36 052 сообщения

Только что, miro сказал:

у мене правильні,а мед весняний по 150-160грн. літр, з акації 155грн. півлітри, падевий 200грн. півлітра, правильним клієнт має бути:)

Якщо у вас по  такій ціні мед купляють надо на кочовку не бджіл вивозить

а  привести до вас 2 тони акації

Скільки часу я буду продавать по 100 грн півлітри  :hmm:

Тільки сметану прийдется с дому вести

Изменено пользователем AVA

Поделиться сообщением

54 хвилини тому, miro сказав:

у мене правильні,а мед весняний по 150-160грн. літр, з акації 155грн. півлітри, падевий 200грн. півлітра, правильним клієнт має бути:)

Отже не все так погано, сподіваймося на краще і воно буде.

Поделиться сообщением

та ну, якась надто скучна тема весь час про ціну на мед:)

Поделиться сообщением

Цитата

падевий 200грн

а як Ви визначаэте що мед падевий?

Поделиться сообщением

Ну що піддам жару в ціні на мед. Хто здав мед по 30 грн, але пасіку не зареєстрував заплати штраф в 35000 грн. Ось так у нас в районі піднімають (ой опускають) ціну на мед. Що там Стретович що говорив? 5b196b591cb2d_IMG_20180607_1616211.thumb.jpg.1880d8deaacb837af29f930e69754329.jpg

Поделиться сообщением

В 06.06.2018 в 20:04, Wladimir_K сказал:

Вже на цей час є ціна менша 32 грн., а до серпня ще є фактично 2 місяці і 25-28 це ціна у заготовачів, а у експортерів ціна в районі 30-32, зазвичай різниця між цінами у експортерів завжди є 5 грн.

До 1-2 грн. важко спрогнозувати, на все впливає ще погода і курс валют.

Чи вважаєте 32 доброю цифрою?

Що по 32 чи навіть 35 власний мед не планую продавати.

Я тоже по такой цене на планирую продавать. Я имею ввиду что вряд ли цена на мед будет меньше чем указана в контрактах для тех кто брал деньги в долг, если конечно все не кинуться продавать мед по 25-28грн, чего тоже скорей всего не произойдет. А то что сейчас опустили цену ниже некуда, так это для того что-бы потом цена 32-35 казалась высокой.

Поделиться сообщением

48 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

5b196b591cb2d_IMG_20180607_1616211.thumb.jpg.1880d8deaacb837af29f930e69754329.jpg

А наша служба займається брехнею та залякуванням. Ст 64 із даного закону виключили. Завтра подзоню і буду вимагати спростувати недостовірну (брехливу) інформацію.

Цитата

Розділ XI
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

{Статтю 64 виключено на підставі Закону № 2042-VIII від 18.05.2017}

Поделиться сообщением

Мужики, почём сотовый акациевый продаёте? Или рамка 145- я(+- 2 кг.) такого почём продаётся?

Поделиться сообщением

1 час назад, mits сказал:

Мужики, почём сотовый акациевый продаёте? Или рамка 145- я(+- 2 кг.) такого почём продаётся?

9$/кг , але в ньому ще є і малина , ріпаку точно немає , рамки повністю запечатані , середня вага 1,7кг

Поделиться сообщением

47 минут назад, Георгий14 сказал:

9$/кг , але в ньому ще є і малина , ріпаку точно немає , рамки повністю запечатані , середня вага 1,7кг

Не плохо. Это Украинцы покупают? :ay: На вощине, или пчёлы сами строили? 

Поделиться сообщением

10 хвилин тому, mits сказав:

Не плохо. Это Украинцы покупают? 

Купляють, але дуже мало... Я цього сезону тільки дві рамочки продав весняний і весняний з акацією 1,8 і 1,7 - по 250 грн.

Поделиться сообщением

12 хвилини тому, mits сказав:

На вощине, или пчёлы сами строили? 

Особисто я на 145 рамку клею вощину... без вощини вона має бути в півтора рази дорожча... її і так беруть мало, а без вощини то взагалі дохлий номер був би... А от стільниковий в міні-рамках - там да - без вощини... поставив під липу, та схоже з липою буде проліт цього року...

Поделиться сообщением

3 часа назад, sirica89 сказал:

Если конечно все не кинуться продавать мед по 25-28грн, чего тоже скорей всего не произойдет. 

Кинутся, ещё как кинутся. Нашего брата ничего не учит. Знаю пару человек, которые готовы сдавать почем возьмут, из- под медогонки. На мои доводы крутят у виска))) . И объединяться в кооперативы по их словам не заставишь под дулом пистолета

Поделиться сообщением

19 часов назад, Олег8 сказал:

альтернатива заработать деньги, а не воздух сотрясать с этим медом. Или на меде сидеть по 2 года в ожиданиях цены... да как бы из нас в украине рабами не сделали...

Экспортеры лучше бы прошли курсы повышения квалификации вместе с заготовителями  как мед продавать, а не за бесценок отдавать его, вместо того что умные физиономии корчить и философствовать на форуме, рассказывая как наши корабли бороздят просторы вселенной. 

Не слишком ли вам ,пчеловодам ,кто-то что-то должен?Вы бы не сидели 2 года на попе ровно,а сами прошли курсы повышения квалификации.Вас же не устраивает цена на мед,вот и займитесь альтернативами заработка.А то привыкли годами в ждуна играть и рассказывать,кто и что вам должен.

Поделиться сообщением

20 часов назад, Володимир Джос сказал:

Одне "оно" хоче заробити на життя, щоб зимою ноги не протягти

Да,да,да...бедные и несчастные.Пчеловодство,судя по прибывающим в полку,самый не прибыльный бизнес :umora:

Поделиться сообщением

8 часов назад, Бджолопотам сказал:

Купляють, але дуже мало... Я цього сезону тільки дві рамочки продав весняний і весняний з акацією 1,8 і 1,7 - по 250 грн.

250 грн за кг , чи за всю рамку ? 

8 часов назад, mits сказал:

Не плохо. Это Украинцы покупают? :ay: На вощине, или пчёлы сами строили? 

Так , українці - Польща знов тимчасово прикрилась... І так , на вощині . 

Поделиться сообщением

19 часов назад, Виктор С сказал:

Раб с соц.пакетом, регламентом рабочего времени и человеческими условиями работы и т.д. За 2500-3000 plz не так уж и плохо.

Там,кстати,еще и работать нужно.В отличии от украинских реалий,поляк знает,за что он платит,не проволыните на перекурах рабочее время.Да и хорошо там,где нас нет.В прямом смысле слова.А зная менталитет нашего человека- и там заноет,какие вокруг все не такие и не такое :umora:

19 часов назад, Виктор С сказал:

Ненадо вешать лапшу!!!

Вы еще здесь? Золотая Польша вас ждет!))

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Любитель меда сказав:

Не слишком ли вам ,пчеловодам ,кто-то что-то должен?Вы бы не сидели 2 года на попе ровно,а сами прошли курсы повышения квалификации.Вас же не устраивает цена на мед,вот и займитесь альтернативами заработка.А то привыкли годами в ждуна играть и рассказывать,кто и что вам должен.

Ніхто нікому не винен...  Все набагато простіше... Є бізнес, і є шобла, яка зазвичай називається -мафія.  В бізнесі працюють якісь економічні закони, і продавець, чи закупник оптовий, зацікавлений в розвитку того  напрямку, на продукції якого він заробляє...  А збіговисько швидкобагатіїв, які домовились між собою, як гарно кинути цілу галузь господарства, з можливим розоренням виробників. Щоб одноразово хапнути побільше, та шукати, де б ще кого "взути".  Змова такого гатунку зазвичай в світі карається.  І дуже серйозно карається... Але ми на жаль, не "світ" , а територія,  яка вже пару десятків років контролюється мафіозними кланами.

Тому нормальної конкуренції нема. Тільки більш впливовий мафіозі(експортер), може вказати  іншим,  за яку суму він дозволяє купляти продукцію (в нашому випадку мед), у виробників. 

До речі, цей "медолюбитель" з якої фірми, знає хтось?  Не завадило б його перекваліфікувати. Я б особисто не хотів здавати мед  такій людині. Всі повинні заробляти - це аксіома життя. Але щоб на мені заробляло "хамовите оно", якось не хочеться...

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Ніхто нікому не винен...  Все набагато простіше... Є бізнес, і є шобла, яка зазвичай називається -мафія.  В бізнесі працюють якісь економічні закони, і продавець, чи закупник оптовий, зацікавлений в розвитку того  напрямку, на продукції якого він заробляє...  А збіговисько швидкобагатіїв, які домовились між собою, як гарно кинути цілу галузь господарства, з можливим розоренням виробників. Щоб одноразово хапнути побільше, та шукати, де б ще кого "взути".  Змова такого гатунку зазвичай в світі карається.  І дуже серйозно карається... Але ми на жаль, не "світ" , а територія,  яка вже пару десятків років контролюється мафіозними кланами.

Тому нормальної конкуренції нема. Тільки більш впливовий мафіозі(експортер), може вказати  іншим,  за яку суму він дозволяє купляти продукцію (в нашому випадку мед), у виробників. 

До речі, цей "медолюбитель" з якої фірми, знає хтось?  Не завадило б його перекваліфікувати. Я б особисто не хотів здавати мед  такій людині. Всі повинні заробляти - це аксіома життя. Але щоб на мені заробляло "хамовите оно", якось не хочеться...

Видите,простую истину знаете,и идете сначала по верному пути,но на моменте заработка что-то у вас не складывается.Здесь есть Владимир,который уже миллион рас здесь расжовывал пчеловодам суть формирования цены.Но простые истины,почему-то плохо доходят.Не хочется в это верить.Никак.

Я в этом направлении работаю больше 15 лет.Как-то одним разом и годом  "хапнути побільше, та шукати, де б ще кого "взути" не завершилось.И проще простого,в оправдание своей лени,придумать мафиозные кланы,шоблы и "впливових мафіозі(експортер)" , а потом ожидать к себе нормального отношения.

Очень интересно,как вы меня собрались "перекваліфікувати" ? :umora: И это тут вы все такие умные и не зависимые,а в реале хоть к ранам прикладывай :umora:

Поделиться сообщением

13 минут назад, Володимир Джос сказал:

Якщо по аватарці і по стилю - то це звичайний троль - і на кого працює , - правдиво точно не скаже :umora:

Поделиться сообщением

36 минут назад, Любитель меда сказал:

Действительно, приезжаешь на пасеку в 6 утра и сидишь на попе ровно до 14 часов, пообедал 20 минут и до 5-7 часов вечера опять сидишь стул полируешь. И как мы потом можем вообще возмущаться что цена маленькая, мы ж ни хрена не делаем.

Скоро ульев накупим с которых мед сам течет и вообще зажремся. Хотя наверно нет, с такими ценами на мед вряд ли, особенно когда всякое мурло начинает умничать заниматься мне пчеловодством или нет. :ay:

Поделиться сообщением

Оце і паршиво, що ви заробляючи на пасічниках, їх зневажаєте, і вам до одного місця, розоряться вони, чи щось подібне... І щодо наших реалій, то мені придумувати нічого не потрібно, я тут живу... Змова, це кримінальний злочин.   А із злочинцями, які втратили репутацію, зазвичай не працюють. Але, як я наголошував - не в нас. На жаль...  Щодо перекваліфікації Вашої...  Ви яку фірму представляєте?  Чи є власником?  "кранєприкладаємим"  це було б цікаво... 

Я більше не збираюсь тут з вами вести дискусії...Мені огидно..Звичайний представник "хапбізнесу". І наякі статки не знівелюють повадки гопника.

Пасічник, заготівельник, експотрер...ланки одного ланцюга... Одні виробляють, інші перепродують... Всі зацікавлені в співпраці, і прибутку.  А ви, не знаю, експортер, заготівельник. чи взагалі троль, який тут веселиться,  показуєте, що вашій ланці на інших класти. Все рівно нікуди не подінуться, і їх можна гарненько обвести навколо пальця.

Запитаю ще раз. Хтось знає, кого представляє "любитель меду"?   На форумі людей не багато, але якщо  він хоча б з форумчанами "пролетить", то може якась звилина зарухається, що треба співпрацювати, а не зневажливо грабувати тих, завдяки кому заробляєш.

17 хвилин тому, Георгий14 сказав:

то це звичайний троль - і на кого працює , - правдиво точно не скаже :umora:

Поки писав, Ви  цю думку вже оприлюднили...

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Володимир Джос сказал:

Ви яку фірму представляєте?

Какую фирму, максимум сторож. Серьезные заготовители на форумах не сидят и не тролят на уровне 10-го класса. 

Поделиться сообщением

44 минуты назад, Джаз сказал:

Какую фирму, максимум сторож. Серьезные заготовители на форумах не сидят и не тролят на уровне 10-го класса.

Ну раз сторожа стали за доход хозяев переживать.... Можно предположить что не всё так плохо с ценой на мёд будет как здесь пытаются втюхать)))

Поделиться сообщением

1 час назад, Любитель меда сказал:

И чего такие злые? Что мед не знают?

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти