Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 36 050 сообщений

53 минуты назад, Олег8 сказал:

але і обставини змінюються... Зараз є альтернатива, все розпродати і їхати в польшу, чехію і тд.  Раніше таких варіантів не було...

Альтернатива?Какая? Быть рабом за 2500-3000 злотых?Время больших заработков в Польше закончилось.

Поделиться сообщением

Мені воно не треба, просто констатую факт...Їдуть і від нас здорові мужики, пасічники теж. Працюють водіями - далекобоями по всій Європі. Мають чістими не менше тисячі долларів, та збережені нерви .

Поделиться сообщением

У нас місцевий заготівельник з райцентру оголосив колезі ціну в 27 грн за сонях. Мовляв, так казали приймати, бо контрактів у експортерів вигідних немає, Аргентина перебила своїм дешевим медом...

Поделиться сообщением

Только что, Sashko сказал:

У нас місцевий заготівельник з райцентру оголосив колезі ціну в 27 грн за сонях. Мовляв, так казали приймати, бо контрактів у експортерів вигідних немає, Аргентина перебила своїм дешевим медом...

А кажуть пасічники не дружать з інтернетом , он до заготівельника сказка про дешевий Аргентинський мед на другий рік тільки дійшла.:umora:

Поделиться сообщением

44 хвилини тому, Любитель меда сказав:

а оно передумало

Ось так і живемо... Один одному "оно"... Одне "оно" хоче заробити на життя, щоб зимою ноги не протягти,  інше "оно" теж хоче заробити, відпочити на Мальдівах, збудувати палац, та дітей в Гарвард відправити вчитись, прикупивши  там житло, щоб в кампусах не мучились... 

Вхопити швидко, багато і зараз...А завтра хоч трава не рости...

Поделиться сообщением

1 час назад, Любитель меда сказал:

Альтернатива?Какая? Быть рабом за 2500-3000 злотых?Время больших заработков в Польше закончилось.

альтернатива заработать деньги, а не воздух сотрясать с этим медом. Или на меде сидеть по 2 года в ожиданиях цены... да как бы из нас в украине рабами не сделали...

Экспортеры лучше бы прошли курсы повышения квалификации вместе с заготовителями  как мед продавать, а не за бесценок отдавать его, вместо того что умные физиономии корчить и философствовать на форуме, рассказывая как наши корабли бороздят просторы вселенной. 

Поделиться сообщением

1 час назад, Sashko сказал:

А Ви сумнівалися, 25-28.

Поделиться сообщением

Раб с соц.пакетом, регламентом рабочего времени и человеческими условиями работы и т.д. За 2500-3000 plz не так уж и плохо.

Обычно у нас так говорят " мудрые" бизнесмены которым уже не хватает дураков которые на них бы батрачили .?

Ненадолго вешать лапшу сдесь!!!!

Изменено пользователем Виктор С

Поделиться сообщением

16 минут назад, Олег8 сказал:

а не за бесценок отдавать его, вместо того что умные физиономии корчить и философствовать на форуме

Их это сделать можим только мы когда сдавать будем не за 1- 1,5 $, а за 2$ как говорили все блогеры и форумчани, а как 1,7 начали давать так все и побежали, экспортеры смекнули и теперь получайте 1$, а как надо им будет они чуток повысят и все побегут сново, а учиться им продавать мед дороже им не зачем они заработали свою разницу и их это устроило и так каждый год.   

Поделиться сообщением

Время больших заработков в Польше закончилось.

Ненадо вешать лапшу!!!

Поделиться сообщением

Декілька днів тому менеджер "Натурального меду" з м. Запоріжжя,  Оксана, назвала мені ціну: сонях , ріпак - 32-35гр.різнотрав'я (?) -40-45гр. акація-70 гр. макс.за ідеально монофлорній.Ніхто з ознайомлених мною колег не зацікавився.

Поделиться сообщением

12 минут назад, Винодел сказал:

Декілька днів тому менеджер "Натурального меду" з м. Запоріжжя,  Оксана, назвала мені ціну: сонях , ріпак - 32-35гр.різнотрав'я (?) -40-45гр. акація-70 гр. макс.за ідеально монофлорній.Ніхто з ознайомлених мною колег не зацікавився.

Основному пасічники, більше здають мед користуючись застарілим даними, всі пам'ятають ціну 50 і її знову очікують і на пам'яті 2017 р., коли ціна з 35 виросла до 50.

А тепер буде інша психологія, ціна понизиться ще далі в район з першою цифрою 2 і тоді коли буде мінімальне зростання почнуть здавати, так було в кінці 2016 початку 2017 р., здавали по смішних 28-30.

Хоча бажаючих займатися бджолами зменшиться в рази, факт незаперечний, так само як і збиток тих хто купував пакети.

Поделиться сообщением

Хто пояснить -чому?Про відповідь на питання :"Коли буде зростання? ", навідь не мрію.І ще цікавить , частина заготовачів купували по 51гр..вони на цих оборудках "прогоріли"? .Не те, що б я за них дуже переживав , але й без них може буде гірше для нас.

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Основному пасічники, більше здають мед користуючись застарілим даними, всі пам'ятають ціну 50 і її знову очікують і на пам'яті 2017 р., коли ціна з 35 виросла до 50.

А тепер буде іншапсихологія, ціна понизиться ще далі в район з першою цифрою 2 і тоді коли буде мінімальне зростання почнуть здавати, так було в кінці 2016 початку 2017 р., здавали по смішних 28-30.

ціна за літр молока 15-18грн., літр сметани 35-45грн., 1кг сиру 40-50грн., прицеп гною 800грн.,а ціна на мед 1кг -32грн.:hmm:, походу на тьолок заглядатись почну:umora:

Поделиться сообщением

В цьому році неврожай на мед.Багато пасік полягло від отруєння.Їсти мед люблять всі,а пасічників не так вже й багато.Невідомо який взяток дасть соняшника (не завжди добрий).На мою думку,особливо переживати за збут не варто.Відносно ціни:контракти ніхто не бачив, заробити хочуть всі.Недавно нафта також була по 20 доларів за а барель,але полегшення я не відчув.Звертаюсь особливо до молодих: якщо маєте пасіки,то працюйте,не вибачайте в панічний настрій.Якщо хочете розширюватися-добре все порахуйте і розраховуйте на власні гроші бе збитків для сімейного бюджету .старайтеся мати декілька джерел доходу, тоді спокійно переживаємо всяку кризу.

Поделиться сообщением

4 минуты назад, miro сказал:

ціна за літр молока 15-18грн., літр сметани 35-45грн., 1кг сиру 40-50грн., прицеп гною 800грн.,а ціна на мед 1кг -32грн.:hmm:, походу на тьолок заглядатись почну:umora:

ціна молока 15 -18 грн??? звідкіля ви?

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Олег8 сказав:

хіба Ви не бачите, області, міста, всі знають звідки я, і я не скриваюсь , така у нас ціна на домашнє молоко

Поделиться сообщением

7 минут назад, Олег8 сказал:

Це роздрібна ціна молока :umora:,  хоча тема не про молоко:ah:

Поделиться сообщением

4 минуты назад, miro сказал:

хіба Ви не бачите, області, міста, всі знають звідки я, і я не скриваюсь , така у нас ціна на домашнє молоко

це на базарі, чи така ціна, якщо здавати заготівельникам?

Поделиться сообщением

19 минут назад, Олег8 сказал:

це на базарі, чи така ціна, якщо здавати заготівельникам?

якщо здавати заготівельникам то 3.50 грн 1л

Поделиться сообщением

6 минут назад, olegx478 сказал:

якщо здавати заготівельникам то 3.50 грн 1л

37 минут назад, miro сказал:

то до чого це порівняння??? тоді так і треба казати, молоко 3,5, мед 32 і т.д. а не перекурчувати факти.

у нас до речі, наскільки чув молоко зараз вже по 3 грн не охотно беруть.

Поделиться сообщением

8 хвилин тому, Олег8 сказав:

то до чого це порівняння??? тоді так і треба казати, молоко 3,5, мед 32 і т.д. а не перекурчувати факти.

у нас до речі, наскільки чув молоко зараз вже по 3 грн не охотно беруть.

корови у вас неправильні:ah:, а у нас 15-18грн., смачне таке ,як випєш  одразу сила прибуває:umora:, а сметану то взагалі....................

Поделиться сообщением

59 хвилин тому, Віктор60 сказав:

.старайтеся мати декілька джерел доходу,

Тоді це не професійне заняття бджільництвом, а хоббі. :( 

Поделиться сообщением

7 минут назад, miro сказал:

корови у вас неправильні:ah:, а у нас 15-18грн., смачне таке ,як випєш  одразу сила прибуває:umora:, а сметану то взагалі....................

то що це получається, бджоли у нас всіх не правильні:)

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Олег8 сказав:

то що це получається, бджоли у нас всіх не правильні:)

у мене правильні,а мед весняний по 150-160грн. літр, з акації 155грн. півлітри, падевий 200грн. півлітра, правильним клієнт має бути:)

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти