Перейти к содержанию
  • Объявления

Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 36 305 сообщений

1 час назад, Володимир Джос сказал:

Гарний варіант... В моїй місцевості бочок таких не продають, а з пересилкою дуже  дорогі вийдуть... Минулорічний заготівельник казав, що можливо буде варіант, що привезуть свої бочки...  Поживемо-побачимо...

В Николаеве продаются бочки  б\у совсем не дорого, пересылка, в Херсон тоже не будет очень дорогой, особенно  конусные.

Поделиться сообщением

Я купил 10 бочек по интернету на месте по приемлемой цене- долго искал но нашел Ничего невозможного нет.Затаримся медом и переждем єто смутное времяЧетіре года назад скупщики ездили по полям-искали мед и давали нормальную ценуТак и сейчас-работаем на склад и ждем лучших ценНам на кочевке по таким ценам сдавать смешноА мед когда ищут-принимают даже 3-х летний-проверено на себе.

Поделиться сообщением

2 часа назад, AVA сказал:

Думаю багато пасічників купили б бочки одночасно з продажою меду

забирали в мене в цьому році продукцію, так залишили ще й частину своїх безкоштовно, мабуть щоб я на наступну здачу до кого іншого не сприснув,

вже пішли смс-ки нагадування про себе

Поделиться сообщением

4 часа назад, AVA сказал:

инвентарь и тд.

а ще шаланди двухетажні, пана я не бачив, а холопи щось гнівно на мене зиркають, мабуть пан нервує, калькулятор ввімкнув, рахує, що по чому!!!! треба рушницю перевірить і патрони протерти, буду відстрілюватись до останнього.

Поделиться сообщением

Я купил хорошие бочки по 400 грв а скупщики свои продают  по700 .Мед хотят дешево а тару  в 2 раза дороже нам продать

Поделиться сообщением

Три роки заготовач Бартніка з Кам*янського регулярно за місяць-два до соняха привозив бочки під мед і жодного разу не ставив умову, коли я маю здавати йому мед.А сьогодні по телефону сказав,якщо я візьму бочки, то буду зобов*язаний здати йому мед до 1січня наступного року,бо він підписав такий документ.Колеги,хто працює з Бартніком- чи його заготовачі теж висовують такі вимоги що-до сдачі меду в інших регіонах.

Поделиться сообщением

А хто що чув про сходняк?

Поделиться сообщением

2 часа назад, Пасічник+ сказал:

Три роки заготовач Бартніка з Кам*янського регулярно за місяць-два до соняха привозив бочки під мед і жодного разу не ставив умову, коли я маю здавати йому мед.А сьогодні по телефону сказав,якщо я візьму бочки, то буду зобов*язаний здати йому мед до 1січня наступного року,бо він підписав такий документ.Колеги,хто працює з Бартніком- чи його заготовачі теж висовують такі вимоги що-до сдачі меду в інших регіонах.

Поки Ви не підписали з ним ніяких договорів то ніякої відповідальності не несете.  Навіть якщо наобіцяєте йому здати до 1 січня, а потім передумаєте. Вони ж беруть зразки меду на аналізи по одній ціні, а потім кажуть що аналізи нормальні тільки ціна вже буде нижча.

Поделиться сообщением

11 часов назад, Wladimir_K сказал:

На рахунок 25 у заготовачів цифра, скажімо у серпні досить близька до правди, єдине, що може змінити ситуацію це загальний неврожай меду з соняшника і витримка пасічників, але позиційно, тоді ціна лишиться на рівні 33-36 і для мене це менш ймовірний сценарій.

В этом году, у тех кто берет в долг деньги на пасеку, в договоре прописана цена на мед 32 грн. Так что 25 маловероятно))) В прошлом году была цена 35.

Поделиться сообщением

10 минут назад, sirica89 сказал:

В этом году, у тех кто берет в долг деньги на пасеку, в договоре прописана цена на мед 32 грн. Так что 25 маловероятно))) В прошлом году была цена 35.

Вже на цей час є ціна менша 32 грн., а до серпня ще є фактично 2 місяці і 25-28 це ціна у заготовачів, а у експортерів ціна в районі 30-32, зазвичай різниця між цінами у експортерів завжди є 5 грн.

До 1-2 грн. важко спрогнозувати, на все впливає ще погода і курс валют.

Чи вважаєте 32 доброю цифрою?

Що по 32 чи навіть 35 власний мед не планую продавати.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Пасічник+ сказал:

Да примерно так и говорил только чтобы сдал до ноября 2018

Поделиться сообщением

3 минуты назад, mixaskm сказал:

Да примерно так и говорил только чтобы сдал до ноября 2018

Останні роки роздавали наскільки знаю в більшості нові бочки, а мед в основному їм пасічники не здавали, а повертали бочки вже в іншому стані, тому тепер так на скільки розумію.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

А хто що чув про сходняк?

Я слышал только про отходняк.

56 минут назад, Wladimir_K сказал:

Що по 32 чи навіть 35 власний мед не планую продавати.

Ваш прогноз: снова цену 1 бакс будут держать полтора года, как ранее цену 28 грн?

Поделиться сообщением

15 минут назад, InVinoVeritas сказал:

Я слышал только про отходняк.

Ваш прогноз: снова цену 1 бакс будут держать полтора года, как ранее цену 28 грн?

Оптимістично 1 євро і як мінімум 10 місяців, але знаючи вміння заготовачів, то на місцях будуть купувати однозначно дешевше, якщо соняшник всіх "ощасливить".

І на цей час ми цей мінімум маємо, але поки немає стабілізації ціни, а попереду медозбір з основного медоносу.

Поделиться сообщением

1 час назад, Wladimir_K сказал:

а попереду медозбір з основного медоносу.

Только некому его использовать, после прошедшей зимовки. И погода буксует в медовых регионах.

Поделиться сообщением

4 часа назад, Пасічник+ сказал:

сказав,якщо я візьму бочки, то буду зобов*язаний здати йому мед до 1січня наступного рок

В 2015 году при закупке в августе 36 у этого заготовителя (хотя у других  бартниковских была закупка 38)тоже раздали тару.

А потом в декабре команда то "шефа"-мед в таре фирмы забрать по 30.Самые стойкие свой выковыряли ,сколько успели.

Дам бесплатный совет,купите себе бочки и не задавайте глупых вопросов.

Тара должна быть СВОЯ. 

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

між цінами у експортерів завжди є 5 грн.

Та не,тут 

5 часов назад, Пасічник+ сказал:

заготовач Бартніка з Кам*янського

меньше 10 бывает редко.:umora:

Поделиться сообщением

Нереально зараз спрогнозувати оптову ціну (особливо в нашій державі).Це моя думка і я нікому її не нав'язую.Співчуваємо тим,хто вклав кредитні або позичені гроші в розвиток пасік - не завжди надії супроводжуються. Якщо па(сіка є-змушені ми обійти так,як треба.Буде мед,то буде і ціна.Хочу звернутися до наших аналітиків- не варто заганяти в депресію пасічне товариство.

Поделиться сообщением

13 минут назад, Віктор60 сказал:

.Співчуваємо тим,хто вклав кредитні або позичені гроші в розвиток пасік - не завжди надії супроводжуються. 

Стара пластинка....

Поделиться сообщением

19 минут назад, Віктор60 сказал:

Нереально зараз спрогнозувати оптову ціну (особливо в нашій державі).Це моя думка і я нікому її не нав'язую.Співчуваємо тим,хто вклав кредитні або позичені гроші в розвиток пасік - не завжди надії супроводжуються. Якщо па(сіка є-змушені ми обійти так,як треба.Буде мед,то буде і ціна.Хочу звернутися до наших аналітиків- не варто заганяти в депресію пасічне товариство.

Це точно, співчуваю також. Бо пасіка є тепер збитковим промислом, багато від пасік вже повідмовлялися, розпродали все, і поїхали на заробітки. Особисто я іх підтримую, не в нашій країні займатися цією справою. Потрави бджіл, постійні нерви, ціна на мед низька, і буде нижче долара скоріш за все. 

Изменено пользователем Скептикъ

Поделиться сообщением

3 часа назад, Скептикъ сказал:

Це точно, співчуваю також. Бо пасіка є тепер збитковим промислом, багато від пасік вже повідмовлялися, розпродали все, і поїхали на заробітки. Особисто я іх підтримую, не в нашій країні займатися цією справою. Потрави бджіл, постійні нерви, ціна на мед низька, і буде нижче долара скоріш за все. 

Поправьте, коллеги, если ошибаюсь, но практика показала: при опте в 2 доллара количество пчелосемей Украины увеличивается бурно, при полутора понемногу, при падении ближе к доллару начинает замирать, стагнировать, деградировать. Постоянную цену меньше доллара выдержат лишь любители с несколькими ульями и профессионалы, работающие на другие продукты пчеловодства (что крайне непросто) либо пчеловоды, имеющие другие виды доходов (не пчеловодство), чтобы продержаться. Но такая цена в масштабе нескольких лет подряд скорее будет характерной  для очередного мирового кризиса. В периоды между кризисами скорее будет плясать в диапазоне покупательной способности сегодняшних доллара-полутора:IMHO1:. К сожалению, вынужден согласиться с коллегой Скептиком, особой привлекательности для вложения средств пчеловодство Украины сегодня и в ближайшем будущем не представляет.

Изменено пользователем Ногаец

Поделиться сообщением

8 часов назад, sunflower сказал:

В 2015 году при закупке в августе 36 у этого заготовителя (хотя у других  бартниковских была закупка 38)тоже раздали тару.

А потом в декабре команда то "шефа"-мед в таре фирмы забрать по 30.Самые стойкие свой выковыряли ,сколько успели.

Дам бесплатный совет,купите себе бочки и не задавайте глупых вопросов.

Тара должна быть СВОЯ. 

Та не,тут 

меньше 10 бывает редко.:umora:

Питання: Хто йому здає? І Бартнік від тої ціни, що дає пасічнику своїм заготовачам платить додатково 3.5-4 грн., а вони ще зазвичай собі ще 1-2 грн. додають, а окремі ще більше.

І хто тут винен, чи хтось пасічників їм заставляє здавати.

Поделиться сообщением

4 часа назад, Ногаец сказал:

Поправьте, коллеги, если ошибаюсь, но практика показала: при опте в 2 доллара количество пчелосемей Украины увеличивается бурно, при полутора понемногу, при падении ближе к доллару начинает замирать, стагнировать, деградировать. Постоянную цену меньше доллара выдержат лишь любители с несколькими ульями и профессионалы, работающие на другие продукты пчеловодства (что крайне непросто) либо пчеловоды, имеющие другие виды доходов (не пчеловодство), чтобы продержаться. Но такая цена в масштабе нескольких лет подряд скорее будет характерной  для очередного мирового кризиса. В периоды между кризисами скорее будет плясать в диапазоне покупательной способности сегодняшних доллара-полутора:IMHO1:. К сожалению, вынужден согласиться с коллегой Скептиком, особой привлекательности для вложения средств пчеловодство Украины сегодня и в ближайшем будущем не представляет.

Ви не праві, якщо Ви маєте прямий вихід на експорт за кордон і мед тут лише купуєте, Вам глобально немає різниці, яка ціна на опті, Ви маєте фактично сталий дохід, коли ціна висока і коли низька, а ціна низька б'є саме по пасічниках.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Скептикъ сказал:

Пасічники рідко моніторять ціни, ціною цікавляться, коли здають мед, тому більшість буде активно збирати мед з соняшника, а вже тоді і все почнеться...

На цей час багатьом місцевим пасічникам говорив про низьку ціну на соняшник, у відповідь, що ти нам тут розказуєш, торік була 35 а потім і 50.

І ще такі періоди у нас вже були, пасічників, стало трохи менше, але не критично, щоб меду стало менше чи бджіл, тому все відносно.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Пасічники рідко моніторять ціни, ціною цікавляться, коли здають мед, тому більшість буде активно збирати мед з соняшника, а вже тоді і все почнеться...

На цей час багатьом місцевим пасічникам говорив про низьку ціну на соняшник, у відповідь, що ти нам тут розказуєш, торік була 35 а потім і 50.

І ще такі періоди у нас вже були, пасічників, стало трохи менше, але не критично, щоб меду стало менше чи бджіл, тому все відносно.

але і обставини змінюються... Зараз є альтернатива, все розпродати і їхати в польшу, чехію і тд.  Раніше таких варіантів не було...

Поделиться сообщением

38 минут назад, Олег8 сказал:

але і обставини змінюються... Зараз є альтернатива, все розпродати і їхати в польшу, чехію і тд.  Раніше таких варіантів не було...

Не завжди, у декого сім'ї і відповідний стан здоров'я і вік.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти