Перейти к содержанию
Griva

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

В теме 26 989 сообщений

3 часа назад, mary@sko сказал:

32-35 без док і аналіз це Львівська обл. 

І сміх і гріх...

Пропонують 38 з аналізами. Сказав щоб дзвонили коли ціна підніметься.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Джаз сказал:

Наступит день и прикроется ваша лавочка, тогда и почитаете о 2$, рыдая от собственной скупости.:hi:

Если завтра прикрыть эти "лавочки", осенью мёд будет дешевле сахара. Шо дальше?

:hi:

Поделиться сообщением

34 минуты назад, Gring сказал:

А дальше на рынок выйдут другие .... которые будут довольные более скромной маржой.... 

Поделиться сообщением

3 часа назад, chernega сказал:

.......   заховаю  в закрома Родіни. А далі як буде....

В мене взяток ще не закінчився, але вже видно пустої тари не буде:umora:

Поделиться сообщением

6 часов назад, Gring сказал:

МЫ займёмся МЕДОВУХОЙ  :az::az: :az:.... а Вы на контракты :(:evrika::dntknw: ----------- будите колотить такой дорогой сахар.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Gring сказал:

это наверное акация или может,рапс,? еще если и сонях так даст,  то точно будет дешевле:umora:. будете  яблоками на базаре торговать, а не медом:wave: у меня майский уже по 2дол расписан, а сонях- если выкачаю то может лет 10 стоять, места хватает.:hi:

Поделиться сообщением

50 хвилин тому, охотник пчел сказав:

сонях- если выкачаю то может лет 10 стоять, места хватает

Стояти він зможе, але діастаза через 3 роки впаде до 0, а ОМФ - зросте в 5-20 разів. Ми такий мед не беремо, Ви зможете продати його своїм вірянам на базарі.:hi:

Поделиться сообщением

40 минут назад, asaltan сказал:

Стояти він зможе, але діастаза через 3 роки впаде до 0, а ОМФ - зросте в 5-20 разів. Ми такий мед не беремо, Ви зможете продати його своїм вірянам на базарі.:hi:

Вы можете его и не брать, а другие с радостью заберут

Поделиться сообщением

Чесно кажучи вже задовбали ці "страшилки" від перекупів і недоекспортерів!!! Коли мед потрібен то беруть і з мухами і з мишами і без аналізів а коли не треба то видумують всякі омеефи і тп.

Поделиться сообщением

25 минут назад, Борис01 сказал:

Чесно кажучи вже задовбали ці "страшилки" від перекупів і недоекспортерів!!! Коли мед потрібен то беруть і з мухами і з мишами і без аналізів а коли не треба то видумують всякі омеефи і тп.

Замечательный у Вас товар:blink:

Нормальный экспортер с таким связываться не будет. Не путайте свой местечковый контрабас с нормальным экспортом.

Поделиться сообщением

46 минут назад, Борис01 сказал:

Я вже тут в цій темі говорив, скажу ще раз. Що якби не булоб отих поганих як Ви кажете експортерів,то незналиб Ви що робити зі своїм медом. У нас виходить так, якщо хороша ціна то всерівно треба більше бо поганий експортер потрібен давати більше, і якщо ціна упала то теж він поганий,бо зажерся. Тоді дайте відповідь коли експортер хороший?

Поделиться сообщением

21 минуту назад, Укроп сказал:

Я вже тут в цій темі говорив, скажу ще раз. Що якби не булоб отих поганих як Ви кажете експортерів,то незналиб Ви що робити зі своїм медом. У нас виходить так, якщо хороша ціна то всерівно треба більше бо поганий експортер потрібен давати більше, і якщо ціна упала то теж він поганий,бо зажерся. Тоді дайте відповідь коли експортер хороший?

И какая цена для вас хорошая ?Например акация,сколько должна стоить у экспортеров? 

Поделиться сообщением

38 минут назад, Укроп сказал:

Що якби не булоб отих поганих як Ви кажете експортерів,то незналиб

нехай працюють чесно, а не по договорнякам,:IMHO: тільки появляеться якась фірма яка дае більше, вони її дусять. знаю це 100відсотково . а тута зараз бачу перекупів більше чим бджолярів, напевно в них роботи нема, чекають жовтої халяви.

Поделиться сообщением

6 часов назад, asaltan сказал:

здавав вже 3 річний  пару разів ,то навіть аналізи не брали. 

Поделиться сообщением

2 часа назад, Борис01 сказал:

Повністю підтверджую.
Пам'ятаю, як 3-4 роки тому разом з заготовачами матюкалися, витягуючи з клуні трирічні зацвівші мішки. Великий експортер, один з найкрупніших. І нормально, навіть аназіз пройшов. Ціна (в доларах) була більша  на порядок.
А зараз крупна партія, бочки, стерильність та інше євро - ніякому дідьку не треба. Тільки й гутарять, що "давайте ще дешевше".

Поделиться сообщением

1 година тому, Gring сказав:

Замечательный у Вас товар:blink:

Взагалі то товар у мене якісний не те що Ваші ціни.

Всі тільки й стараються виї...ти селянина як не на вазі так на ціні!

1 година тому, Укроп сказав:

то незналиб Ви що робити зі своїм медом.

Медовуха завжди в ціні!

Ничего личного (с)

Поделиться сообщением

Бойкот здачі меду 2018. Буде ціна 50+ будем здавати думаю таку інформацію потрібно розповсюдити на ютуб каналах наших пасічників колег. 

Цього року що акція така 32 грн. При тому що більшість товарів піднялась в ціні мед хочуть за безцінь скупити. 

Поделиться сообщением

12 минут назад, mary@sko сказал:

Бойкот здачі меду 2018. Буде ціна 50+ будем здавати думаю таку інформацію потрібно розповсюдити на ютуб каналах наших пасічників колег. 

Цього року що акція така 32 грн. При тому що більшість товарів піднялась в ціні мед хочуть за безцінь скупити. 

осенью курс 30+ будет Вам мёд 50+/--

Поделиться сообщением

3 часа назад, Укроп сказал:

Це від ментальності української.

На цей час спостерігається чітка тенденція переверобництва меду у світі, щось подібне було в 2014/2015 р., тоді наступне підняття ціни було в кінці осені 2016 р., а пасічники його почали відчувати на початку зими 2017.

Як буде розвиватися ситуація приблизно вже можна бачити, якщо не буде ніяких погодніх катаклізмів, експортери під сонях 2018 р. ще знизять ціни, до рівня по моїх відчуттях 28 грн. за кг. (може бути трохи нижче так само і вище, але не суттєво і це буде "дно" ціни), якщо врахувати, що потрібно оплачувати послуги заготовачів.

В те, що не будуть здавати по такій ціні, особисто не вірю, у кожного будуть свої причини і свої пояснення, але здавати будуть і експортери будуть закупляти за свої на склад.

На зиму, якщо ціна і буде рости то напевне відносно курсу і в середині зими потрібно буде дивитися, який медозбір в інших країнах і тоді можливо для нас буде позитивний момент, поживемо побачимо.

В осінь на складах експортерів буде достатній запас меду, щоб навіть не піднімати ціну певний час, якщо і ціни контрактів зростуть, думаю кількість експортерів так само і "акул-пасічників" на 2019 р.  зменшиться і якщо зима буде як завжди ціни на бджіл такої, як цьогорічне не буде.

Свій мед 2018 р. оптом подавати не планував ще з  весни, продав трохи пакетів, а далі у мене є можливість продавати в роздріб, ну і збирають пилок.

Поделиться сообщением

19 минут назад, mary@sko сказал:

На днях забирали мёд, около 8 тонн, по 40. Люди недополучили около 80000- 90000грн. наслушавшись агитаторов "БАйкот! Навеснi буде 2$!"

Ничего личного (с)

Поделиться сообщением

18 часов назад, Gring сказал:

А я не говорил "все" :umora: Пуганые, не напрягайтесь.

Поделиться сообщением

Підкажіть, яка зараз ціна різнотрав'я в роздріб на банки?

Изменено пользователем Владимир Д

Поделиться сообщением

Тільки що, Укроп сказав:

Я вже тут в цій темі говорив, скажу ще раз. Що якби не булоб отих поганих як Ви кажете експортерів,то незналиб Ви що робити зі своїм медом.

Ну ви й сказонули! Треба навпаки тим людям чи компаніям, які експортують, думати, чим би вони займались, якби не український мед. До речі, тут недавно було інтерв'ю директора біхайв. Він сказав, що український мед корисний і якісний. Щоправда потім уточнив, що український мед випускає супер компанія біхайв у своїх найсучасніших ла-бла-бла-бораторіях. А українські бджоли і пасічники постачають лише сировину. А ще поплакався, що Україну сприймають, як країну третього світу. З таким ставленням нас завжди будуть сприймати як сировинний додаток, з якого можна викачувати дармові ресурси. Чомусь все, що імпортується в країну, росте в ціні. Навіть не зважаючи на відносне укріплення гривні, дорожчає, наприклад бензин, газ. А все, що вивозиться - знецінюють, щоб потім перепродати за світовою ціною, а різницю покласти собі. Так цього року відбулося з горіхами, - горіховий ринок в Україні взагалі повністю непрозорий і контрольований мафією - це визнають самі горіхові експортери. При цьому вони самі ж кажуть, що попит на горіхи постійно зростає. Подібне і з медом. Не вірю я в ці байки про світову кон'юнктуру. Ціна може коливатись в межах кількох відсотків, а всі ці стрибки означають, що задіяні неринкові механізми ціноутворення (монополізм, змова, витіснення конкурентів). І ще не зрозуміло, чому ціни у нас переводять в доларах, якщо основний споживач Європа, де ціни в євро. Я скільки не читав, у них всі ціни в євро. 

Поделиться сообщением

13 минут назад, Arius сказал:

Ну ви й сказонули

Есть такое состояние души как "батрак" и " хозяин".Так вот "батрак" свою жизнь без "хозяина" не представляет.

3 часа назад, Gring сказал:

На днях забирали мёд, около 8 тонн, по 40. Люди недополучили около 80000- 90000грн. наслушавшись агитаторов "БАйкот! Навеснi буде 2$!"

Ничего личного (с)

Хороша байка для очень наивных про беднейшего пчеловода с такой партией ,который был вынужден сдать по чем дают.Наверно в магазине за хлебушек задолжал:umora::umora:

Поделиться сообщением

11 часов назад, asaltan сказал:

Да не травите эту басню Вы отродясь не распознаете ни каким анализом какого года мед.И сами принимаете не зависимо от года,потому как распознать просто нереально,от слова СОВСЕМ НИКАК

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти