Перейти к содержанию

Мастерская пчеловода


Рекомендуемые сообщения

Полотно пилы(лента) толщиной менее миллиметра и шириной не более 5-ти мм. Возможно пол-киловатного асинхронника и хватит для нормальной скорости пиления.

Хватит, там мощности большой не нужно, а полотна не проблема-продают, в интернете много адресов есть.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хватит, там мощности

Я понял, это не для промышленного пиления.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Добрый день! Это не совсем по теме но хотелось бы услышать ответ. Купил деревянный брус на крышу теперь возник вопрос чем лучше его обработать: олифой; антисептик (если да,то какой лучше) отработкой и т.д.? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На крышу любой антисептик луше будет чем олифа. Хорошо бы еще и протвопожарные свойства ему. А вообще, когда разбирали больницу дореволюционной постройки, я взял мауэрлат пропитанный чем то вроде креозота. Он там пролежал больше 100 лет, пережил само здание. И второе здание, где я уложил его на самое ответственное место - тоже переживет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На крышу любой антисептик луше будет чем олифа. Хорошо бы еще и протвопожарные свойства ему. А вообще, когда разбирали больницу дореволюционной постройки, я взял мауэрлат пропитанный чем то вроде креозота. Он там пролежал больше 100 лет, пережил само здание. И второе здание, где я уложил его на самое ответственное место - тоже переживет.
Мышьяком? Тащат в дом всякую гадость, вот откуда Вы знаете, что ничего плохого в нем нет? Раньше и в ведрах оцинкованных чай варили и трубы свинцовые были и мышьяком лечились..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мышьяком? Тащат в дом всякую гадость, вот откуда Вы знаете, что ничего плохого в нем нет? Раньше и в ведрах оцинкованных чай варили и трубы свинцовые были и мышьяком лечились..

:dntknw: Дай Бог нам такую экологию, какая была при Колачевском.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На крышу любой антисептик луше будет чем олифа.

Сегодня купил антисептик "СЕНЕЖ" огнебио деревозащитный препарат Московского производства.Продавцы в специализированном магазине посоветовали.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ну щож, в підтримку теми і я похвалюсь майстернею.Всі станки самопальні.

post-2264-1279369021_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Всі станки самопальні.

Самопальні станки робляться під конкретні потреби. Тому вони і кращі заводських - універсальних.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Столяркою займаюсь давно, станки і інструмент є всякий, а от бджолярський це мій перший сезон, так що приймайте новака. Зимою коли постало питання виготовлення корпусів спецом збацав торцовку (фірмова є але пропил короткий) Так от точність в заготовках до 0.1мм, кути 90 витримує супер.Рекомендую:

post-2264-1279437176_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можливо хтось знає гарне посилання на сайти з архівами креслень або має вдома на компютері, хотілося б глянути на креслення поличок, кухонних столів, лавочок...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Столяркою займаюсь давно, станки і інструмент є всякий, а от бджолярський це мій перший сезон, так що приймайте новака. Зимою коли постало питання виготовлення корпусів спецом збацав торцовку (фірмова є але пропил короткий) Так от точність в заготовках до 0.1мм, кути 90 витримує супер.Рекомендую:
Похожий зробив тіль на кутниках15х15 точність невелика, тому що столярний кутник бреше, наскільки зміг підігнати приблизно 90гр. Але мене цілком задовільняє.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну щож, в підтримку теми і я похвалюсь майстернею.Всі станки самопальні.

З такими агрегатами мона швидко розширити пасіку! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можливо хтось знає гарне посилання на сайти з архівами креслень або має вдома на компютері, хотілося б глянути на креслення поличок, кухонних столів, лавочок...
Зайди до "мастеровых" ( http://forum.woodtools.ru/ ).,там точно знйдеш.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хорошая тема. :ay: Ну очень мне понравилась шлифовальная машина с вала печатной машинки. Позже покажу свои станки. Есть горизонтальная циркулярка с болгарки, есть вертикальная циркулярка "Протон" и токарный самодельный. Но я не знал что есть такая тема а вот сегодня случайно наткнулся. Спасибо всем. :vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но я не знал что есть такая тема а вот сегодня случайно наткнулся.

Надеемся увидеть много интересного, может и себе что-нибудь сделаем из вашего. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Привіт всім бджолярам.Зараз роблю медогонку 100% екологіну.Якщо треба можу викласти процес з фотками. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт всім бджолярам.Зараз роблю медогонку 100% екологіну.Якщо треба можу викласти процес з фотками. :ay:
А чому ж не цікаво? Викладайте. Якщо буде достатньо матеріалу, можна навіть окрему тему зробити. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моя медогонка. Передмова:Прийшла пора качати мед,ВПЕРШЕ В ЖИТТІ!!!.Позичив в сусіда медарку і ... пішов робити свою.Медарка 63р.на 10 років старша від мене,коротше старе ржаве відро. Ітак сам процес.Зразу скажу нічого нового я не придумав, звичайна дерев`яна медогонка, так би мовити робота для душі,на пару днів відволікся від дверей,вікон :ole_ole: По матеріалам: будівельні шпильки м10,м8-2шт.,гайки,шайби відповідно. полоса оцинкована 30*1.5*4м.п. підшипники №18-3шт.,№100-2шт.В мене їх було б.у. від різного електроінструменту(амортизація одначе). Матеріал на діжку: модрина(листвинница рус.) вологостійка,несмолиста,легша ніж дуб. На лсті ДВП креслим коло D620мм,ділим на 24 сектора(чим більш к-ть тим кругліш діжка вийде),ширина клепки вийшла 81мм,довж. =700,товщина=20мм.З отриманого сектора робим шаблон для кута кромки. На фуганку робимо ось такі заготовки: Я кромку пропускав на вертикальнофрезерному але можна й на гиблярці під кутом.Тут є один нюанс: потрібно виставити ножи так щоб кромка виходила чуть дугоподібна тобто склавши до купи дві клепки по краям повинно світитись.Цей зазор ліквідується обручами, інакши потрібно буде ще посередині третій. З допомогою тимчасових обручів збираємо діжку: Стягуєм стяжкою, виміряєм вже точну довжину полоси мінус 3см. Приварюєм до полоси втулку і гайки: post-2264-1281291251_thumb.jpg Ставимо постійні обручі, вирівнюємо низ і затягуємо болти. Перевертаєм і з допомогою конусної фрези ручним фрезером робимо ось такий паз: Циркульом в середені паза вимірюєм шість рівних частин, це йбуде точний радіус дна. Попередньо склеївши в щит вирізаєм лобзиком дно.З допомогою тієї ж фрези фрезеруєм кромку дна: Промащуєм краї воском,вставляєм в паз дно й затягуєм обруч. Обрізаєм верх,знімаємо фаски на верхніх і нижніх кромках (все таж фреза) і можна квасити на зиму капусту, а можна продовжити дальше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, чомусь не всі фото завантажились:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Передмова:Прийшла пора качати мед,ВПЕРШЕ В ЖИТТІ!!!.Позичив в сусіда медарку і ... пішов робити свою.Медарка 63р.на 10 років старша від мене,коротше старе ржаве відро. Ітак сам процес.Зразу скажу нічого нового я не придумав, звичайна дерев`яна медогонка, так би мовити робота для душі,на пару днів відволікся від дверей,вікон opr06KBF.gif По матеріалам: будівельні шпильки м10,м8-2шт.,гайки,шайби відповідно. полоса оцинкована 30*1.5*4м.п. підшипники №18-3шт.,№100-2шт.В мене їх було б.у. від різного електроінструменту(амортизація одначе). Матеріал на діжку: модрина(листвинница рус.) вологостійка,несмолиста,легша ніж дуб. На лсті ДВП креслим коло D620мм,ділим на 24 сектора(чим більш к-ть тим кругліш діжка вийде),ширина клепки вийшла 81мм,довж. =700,товщина=20мм.З отриманого сектора робим шаблон для кута кромки. На фуганку робимо ось такі заготовки: Я кромку пропускав на вертикальнофрезерному але можна й на гиблярці під кутом.Тут є один нюанс: потрібно виставити ножи так щоб кромка виходила чуть дугоподібна тобто склавши до купи дві клепки по краям повинно світитись.Цей зазор ліквідується обручами, інакши потрібно буде ще посередині третій. З допомогою тимчасових обручів збираємо діжку: Стягуєм стяжкою, виміряєм вже точну довжину полоси мінус 3см. Приварюєм до полоси втулку і гайки: Прикрепленное изображение Ставимо постійні обручі, вирівнюємо низ і затягуємо болти. Перевертаєм і з допомогою конусної фрези ручним фрезером робимо ось такий паз: Прикрепленное изображениеПрикрепленное изображение Циркульом в середені паза вимірюєм шість рівних частин, це йбуде точний радіус дна. Попередньо склеївши в щит вирізаєм лобзиком дно.З допомогою тієї ж фрези фрезеруєм кромку дна: Прикрепленное изображение Промащуєм краї воском,вставляєм в паз дно й затягуєм обруч. Обрізаєм верх,знімаємо фаски на верхніх і нижніх кромках (все таж фреза) і можна квасити на зиму капусту, а можна продовжити дальше...
0,молодец ще не перевилися в нас бондарі я би купив таку медарку як би жили по ближче и діло не в тім що нравиться , а в тім що в мого прадіда була тільки не зберегли.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А скільки коштуватеме як що зробити тарою для меду наприклад 40кг :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А скільки коштуватеме як що зробити тарою для меду наприклад 40кг :(
Я не орієнтуюсь в цінах, цей бондарний витвір зробив вперше, я більше по столярці. Все поїхав в Березів, дороблю в суботу викладу готову медогонку. post-2264-1281332665_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не орієнтуюсь в цінах, цей бондарний витвір зробив вперше, я більше по столярці. Все поїхав

Замечательно! Слава нашим мастерам! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не орієнтуюсь в цінах, цей бондарний витвір зробив вперше, я більше по столярці.

хорошая работа :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...