Перейти к содержанию

Рейсмус


Рекомендуемые сообщения

13 години тому, Фомич сказав:

При каких оборотах вала, работают Ваши ножи?

На валу три ножа. Діаметр вала майже 100мм. Максимальні оберти на валу 6000, але працюю на 4500 і навіть буває на 3000, бо чистота обробки практично не відрізняється. А от ресурс ножів і підшипників суттєво зростає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Ворон сказав:

Ви можете в себе зрізати будьщо,завод їх придумав не для краси,ав мене техніка безпеки на першому місці,шкода мені свого тіла і кінцівок,кожен вправі поступати як вважає за потрібне,люди їздять без тормозів машинами,машина краще їде.:ah:

Виробник страхує свою задницю від п'яних і дурних. Але при такій довжині пазів при слабкому чи неохайному зажимі ніж вивільниться з вала і так дасть по передній плиті, що скалки будуть летіти зі швидкістю кулі з рушниці. Бачив я такі наслідки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.11.2018 в 12:35, язичник сказал:

Виробник страхує свою задницю від п'яних і дурних. Але при такій довжині пазів при слабкому чи неохайному зажимі ніж вивільниться з вала і так дасть по передній плиті, що скалки будуть летіти зі швидкістю кулі з рушниці. Бачив я такі наслідки.

Це рейсмус,а ви описуєте фуганок,опять переплутали одне з іншим.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Ворон сказав:

Це рейсмус,а ви описуєте фуганок,опять переплутали одне з іншим.:hi:

У мене два в одному, тому й описую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

уважаемые коллеги кто-то пользовался рейсмусом  титан брс 20-330?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Доброго дня всім. Є рейсмус Джет 12. І у мене є проблема з заточуванням ножів. Воно і не проблема, але сам цього не робив ніколи і  "запороть" гарну річ якось не хочеться. Поряд майстрів не знайшов. Тому прошу допомоги: мо хто візьметься, або підкажіть до кого звернуться. Дякую. Є дві пари.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, K.S.M. сказал:

Доброго дня всім. Є рейсмус Джет 12. І у мене є проблема з заточуванням ножів. Воно і не проблема, але сам цього не робив ніколи і  "запороть" гарну річ якось не хочеться. Поряд майстрів не знайшов. Тому прошу допомоги: мо хто візьметься, або підкажіть до кого звернуться. Дякую. Є дві пари.

У ласкаві є фірма яка точить ножі 1.50см я їм вже два роки відправляє ножі на заточку

Якщо цікавить контакти в мене є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, targal сказал:

У ласкаві є фірма яка точить ножі 1.50см я їм вже два роки відправляє ножі на заточку

Якщо цікавить контакти в мене є

Дякую.Цікавить. В особисті закиньте, будь-ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, K.S.M. сказал:

Дякую.Цікавить. В особисті закиньте, будь-ласка.

Скинув

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня колеги! Купив в цьому році рейсмус JET JWP-12(на макіту зажав грошей). Коли протестував його, то вийявилося, що він нерівномірно знімає. На всю ширину вала різниця в 0,4-0,5 мм:blink:. Можливо хтось з таким стикався і порадить куди дивитись в першу чергу? На ножі чи столи? Чи може бути що це брак різьби на шпильках по яких пересувається сам вал? Буду вдячний за пораду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Виталик К. сказал:

Доброго дня колеги! Купив в цьому році рейсмус JET JWP-12(на макіту зажав грошей). Коли протестував його, то вийявилося, що він нерівномірно знімає. На всю ширину вала різниця в 0,4-0,5 мм:blink:. Можливо хтось з таким стикався і порадить куди дивитись в першу чергу? На ножі чи столи? Чи може бути що це брак різьби на шпильках по яких пересувається сам вал? Буду вдячний за пораду

Регулировка гайками на направляющих шпильках решает эту проблему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, FaBos сказав:

Регулировка гайками на направляющих шпильках решает эту проблему.

А що це можливо? Я думав що то гайки не регулюючі, а контрящі. У вас такий же рейсмус? Просто якби була б толкова інструкція, а то тільки 2сторінки і то в основному про техніку безпеки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Виталик К. сказал:

А що це можливо? Я думав що то гайки не регулюючі, а контрящі. У вас такий же рейсмус? Просто якби була б толкова інструкція, а то тільки 2сторінки і то в основному про техніку безпеки

Да рейсмус такой же.  Был перепад около 1мм. Устранил гайками. Проверьте под крышкой(левая) звезды на цепи подачи что бы постоянно были затянуты, там звездочка внутри болт он должен быть затянут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, FaBos сказав:

Да рейсмус такой же.  Был перепад около 1мм. Устранил гайками. Проверьте под крышкой(левая) звезды на цепи подачи что бы постоянно были затянуты, там звездочка внутри болт он должен быть затянут.

Дякую, подивлюся.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12/25/2018 в 12:32, Виталик К. сказал:

Доброго дня колеги! Купив в цьому році рейсмус JET JWP-12(на макіту зажав грошей). Коли протестував його, то вийявилося, що він нерівномірно знімає. На всю ширину вала різниця в 0,4-0,5 мм:blink:. Можливо хтось з таким стикався і порадить куди дивитись в першу чергу? На ножі чи столи? Чи може бути що це брак різьби на шпильках по яких пересувається сам вал? Буду вдячний за пораду

 

В 12/25/2018 в 16:30, Виталик К. сказал:

Просто якби була б толкова інструкція, а то тільки 2сторінки і то в основному про техніку безпеки

Вот инструкция https://sm-tools.com.ua/files/JET_JWP-12.pdf

А в комплекте рейсмуса идет специальная приспособа для регулировки ножей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.12.2018 в 12:32, Виталик К. сказал:

Доброго дня колеги! Купив в цьому році рейсмус JET JWP-12(на макіту зажав грошей). Коли протестував його, то вийявилося, що він нерівномірно знімає. На всю ширину вала різниця в 0,4-0,5 мм:blink:. Можливо хтось з таким стикався і порадить куди дивитись в першу чергу? На ножі чи столи? Чи може бути що це брак різьби на шпильках по яких пересувається сам вал? Буду вдячний за пораду

Описувати боротьбу з цим дефектом складно, тому якщо цікавить - пораджу, тел. 067 6816970

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.12.2018 в 22:23, Олег Р сказав:

Описувати боротьбу з цим дефектом складно, тому якщо цікавить - пораджу, тел. 067 6816970

Дякую, ще руки не дошли бороться. Якщо все ж виникнуть складнощі - обовязково подзвоню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.12.2018 в 21:22, Фомич сказав:

 

Вот инструкция https://sm-tools.com.ua/files/JET_JWP-12.pdf

А в комплекте рейсмуса идет специальная приспособа для регулировки ножей

Так інструкція у мене схожа. Але там немає нічого про цей дефект. І чогось думається мені, що справа не в ножах. Але їх подивлюсь в першу чергу. Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Один з ножів може мати "виліт" з якогось кінця вала більше на  отих 0.5 мм і  буде такий ефект.:IMHO: перевірити регулювання ножів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Міхал-69 сказал:

Один з ножів може мати "виліт" з якогось кінця вала більше на  отих 0.5 мм і  буде такий ефект.:IMHO: перевірити регулювання ножів.

В JET ножі встановлюються за допомогою приспособи, яка є в комплекті і гарантує паралельність ножів по валу, але (зі своєї практики) сам вал відносно плит стоїть не паралельно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Олег Р сказал:

В JET ножі встановлюються за допомогою приспособи, яка є в комплекті і гарантує паралельність ножів по валу, але (зі своєї практики) сам вал відносно плит стоїть не паралельно.

 

Для регулировки этого положения тоже есть специальные места...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Брониславович сказав:

Для регулировки этого положения тоже есть специальные места...

Уточніть, будь ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, Виталик К. сказал:

Уточніть, будь ласка.

На левом винтовом валу есть гайка ( с контргайкой) которая определяет положение левой стороны корпуса вала. Раскантриваем и регулируем одинаковую толщину готовой заготовки по ширине .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Купил новые ножи, на рейсмус метабо дш 330, 2 дня проработали(по 2 часа максимум) и по доске пошли риски. Доску обрабатывал без единого сучка, пыли тоже не было. Так что имейте ввиду, что нету уже того качества у метабо, а цена(высокая) осталась.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, mits сказал:

Купил новые ножи, на рейсмус метабо дш 330, 2 дня проработали(по 2 часа максимум) и по доске пошли риски. Доску обрабатывал без единого сучка, пыли тоже не было. Так что имейте ввиду, что нету уже того качества у метабо, а цена(высокая) осталась.:(

Наверно китаёзы склепали 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...