Перейти к содержанию

Поліетиленова плівка і бджолосім'я


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Укроп сказал:

Я вивожу частину пасіки 30 сімей,постійно в ліс на медозбір. Там мурах не один міліард. Не бачив щоб вони через сітку, лізли у вулик. Можливо то мурахи лісові, і вони не шкідливі?

Аналогично.  улья с сеткой в дне. вывез в лес . рядом огромные муравейники. никаких проблем. охрана пчёл работает.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, Укроп сказав:

Я вивожу частину пасіки 30 сімей,постійно в ліс на медозбір. Там мурах не один міліард. Не бачив щоб вони через сітку, лізли у вулик. Можливо то мурахи лісові, і вони не шкідливі?

Є і у мене якісь цікаві здоровенні чорні як смоль. По одній доріжці по огорожі кудись бігають. А у вулик найчастіше з крилами селяться. Оті  не не те що сітку , а, прокляті, навіть й дахи ухитряються обходить...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Є і у мене якісь цікаві здоровенні чорні як смоль. По одній доріжці по огорожі кудись бігають. А у вулик найчастіше з крилами селяться. Оті  не не те що сітку , а, прокляті, навіть й дахи ухитряються обходить...:dntknw:

Соль Вам в помощь:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, bvvvvd сказав:

Соль Вам в помощь:umora:

Я знайшов засіб від них. Про це написав у відповідній темі . Мурах приваблюватиме все те,що висипається через сітку з вулика.

Ось тут: http://tochok.info/topic/11742-муравьи/?do=findComment&comment=722319

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Я знайшов засіб від них. Про це написав у відповідній темі . Мурах приваблюватиме все те,що висипається через сітку з вулика.

В мене сітка тільки в куках,але нічого не сипеться,тому не привабює.:hi:

IMG_20140525_081548.jpg.7088b7f2a8270f37dab872da32cfa552.jpg

IMG_20140525_081631.jpg.e0e02592dfa048b811ec3615586908e4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарне дно. "Ріжки" чьому в середині?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Niland сказав:

Гарне дно. "Ріжки" чьому в середині?  

В мене на них спирається загороджувач,хоча можна зробити і зовнішні.

IMG_20140616_214922.jpg.74c1551b904731ab4ea2b9c95d6434c0.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

Ризикована ідея, на мою скромну думку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

В приміщенні, вода тече з льотка. 

В мене так вийшло випадково , всі днища що роблю останні роки свтчаті , але є і глухі що робив ще раніше, от і я їх викристовую як резервні , минулого року по інерції запер в зимівник разом зі всіма. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

однаково, тільки дно доведеться додатково від плісняви чистити :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

Григорій Легкий так зимує.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Конструктор сказав:

В приміщенні, вода тече з льотка. 

В мене так вийшло випадково , всі днища що роблю останні роки свтчаті , але є і глухі що робив ще раніше, от і я їх викристовую як резервні , минулого року по інерції запер в зимівник разом зі всіма. 

Цікаво, а вижили?

8 годин тому, Север сказав:

Григорій Легкий так зимує.

 

Не показує...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

Навіть не уявляю що з глухим буде,  тут сітка на все дно і цвіте - шо стінки, шо зверху рамки, навіть саме дно по краях під сіткою. При тому що в приміщенні сирості не спостерігалося. Мать', в цьому році буду без плівки, просто з утеплювачами, або проведу експеримент, частина з плівкою, частина без.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, medhon сказав:

Навіть не уявляю що з глухим буде,  тут сітка на все дно і цвіте - шо стінки, шо зверху рамки, навіть саме дно по краях під сіткою. При тому що в приміщенні старості не спостерігалося. Мать', в цьому році буду без плівки, просто з утеплювачами, або проведу експеримент, частина з плівкою, частина без.

Є така думка, що  дупло, де зимують бджоли навколо покривається льодом. І це стає схожим , як зимівля під плівкою. Я , правда, заперечую це. Проте, така думка все ж існує...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво, а вижили?

Вижили , в другій половині зими виявив свою помилку і зняв плівку. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, medhon сказав:

Навіть не уявляю що з глухим буде,  тут сітка на все дно і цвіте - шо стінки, шо зверху рамки, навіть саме дно по краях під сіткою. При тому що в приміщенні сирості не спостерігалося. Мать', в цьому році буду без плівки, просто з утеплювачами, або проведу експеримент, частина з плівкою, частина без.

При зимівлі в приміщенні з сіткою в самому приміщенні   має бути рух повітря  :IMHO:.

У вас вся волога залишилась у вуликах , тому в приміщенні і було сухо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

Мої бджілки в павільоні зимують під плівкою багато років. Результат хороший. Ні мокроти, ні плісняви немає. Подібне питання обговорювалось якось взимку. На підтвердження довелося задокументувати такий підхід до зимівлі фотографіями. На відео, знятому на початку березня, видно стан дна вулика після зимівлі.

 

DSC_0451_mini-а.jpg

DSC_0443_min-аi.jpg

DSC_0448_min-аi.jpg

DSC_0449_min-аi.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Надоело каждые два года менять  плёнку на ульях 

купил сегодня силиконовую 

полотно 1,5 метра - 200 мкр 

Цена 70 гривен за погонный метр 

Интересный станок у продавца на Барабашке 

Счётчик  метража 

20210131_133527 (640x480).jpg

20210131_144542 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Мико сказал:

Надоело каждые два года менять  плёнку на ульях 

купил сегодня силиконовую 

полотно 1,5 метра - 200 мкр 

Цена 70 гривен за погонный метр 

Интересный станок у продавца на Барабашке 

Счётчик  метража 

Плёночка помогла набрать 68000 лайк :ay::veselo::ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.08.2020 в 10:35, ДобровоЛ сказал:

Цікаво почути думку тих, хто пробував зимувати без сітки в дні і з плівкою... :ah:

Отлично зимуют. У меня ни одного дна с сеткой нет. Главное нижний леток полностью открыть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Гурович сказав:

Отлично зимуют. У меня ни одного дна с сеткой нет. Главное нижний леток полностью открыть.

На вулиці чи в зимівнику? 

У мне вкрай негативний досвід із такою схемою зимівлі. Із рамок просто течуть потоки води. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Гурович сказал:

Отлично зимуют. У меня ни одного дна с сеткой нет. Главное нижний леток полностью открыть.

Вулики фальцеві чи безфальцеві?

Підрамковий простір яких розмірів  , чи може корпус пустий під низ підкидаєте ? Ці всі нюанси грають роль .:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, Мико сказал:

 

20210131_144542 (640x480).jpg

Я так понял это на 700 ульев?:)

Пожалуйста покажите отрезаный, готовый холстик. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Sanich сказал:

На вулиці чи в зимівнику? 

У мне вкрай негативний досвід із такою схемою зимівлі. Із рамок просто течуть потоки води. :dntknw:

На улице. По рамкам ничего не течёт, хотя капли воды на плёнке по границе клуба и дальше к стенкам, присутствуют. Но я считаю это хорошим признаком , мёд чем то растворять нужно по любому, а если присутствует подсолнух, то без этой воды вообще никак.

 

22 минуты назад, uam_63 сказал:

Вулики фальцеві чи безфальцеві?

Підрамковий корпус яких розмірів  , чи може корпус пустий під низ підкидаєте ? Ці всі нюанси грають роль .:IMHO:

Улья безфальцевые, стенка 25 - 30мм, подрамочное 30мм, ничего под низ не подставляю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...