Перейти к содержанию

Поліетиленова плівка і бджолосім'я


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Користуюсь фольгованою плівкою, придбаною у Вереда, третій рік. Дуже задоволений. Що до самоклейки для заставних, використовую звичайний фольгоізол + степлер (дешево і сердито).
та в мене теж дешево і сердито, але ж він не міцний, приліплений до соту бджолами за 2-3 "відривання" рветься фольгоізол, можливо із-за того, що пристеплекріплений тільки по краям. А до пінопласту приклеїти його нічим не вдалося. Маю намір спробувати: плівку-самоклейку замість фольгоізолу на пінопласт наклеїти в уже використовуваних і з усіх сторін обклеїти пінопласт в новозроблених заставних. Ну, і ще є варіанти. А чи є варіант приклеювання біоспленової плівки від Вереда Л.І., він говорив, що використовують клей ХЕНКЕЛЬ, а їх там вібір багаточисельний.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

З розмови по телефону: Л.І.Веред формує замовлення на виробництво https://www.youtube.com/watch?v=4Xw4tP-0OPI. Кому є потреба долучайтесь: чим більше наберем замовленнь тим менша ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З розмови по телефону: Л.І.Веред формує замовлення на виробництво https://www.youtube.com/watch?v=4Xw4tP-0OPI. Кому є потреба долучайтесь: чим більше наберем замовленнь тим менша ціна.
так потрібно знати деталі - розміри, мінімальна партія і ,відповідно - ціна.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З розмови по телефону: Л.І.Веред формує замовлення на виробництво https://www.youtube.com/watch?v=4Xw4tP-0OPI. Кому є потреба долучайтесь: чим більше наберем замовленнь тим менша ціна.
так потрібно знати деталі - розміри, мінімальна партія і ,відповідно - ціна.
Маю попередню відповідь на орієнтовну ціну 85 грн за рулон шириною 50 см на 50 м. Л.І.Веред публікував свій телефон,
0961271593.
маємо можливість прямого спілкування. Я надіслав СМС, в якому замовив 2 рулони. Він реєструє прізвище замовника та обсяг його замовлення. Після формування певного обсягу розміщуватиме замовлення виробнику. (Зі слів Л.І.Вереда). Можливо Леонід Іванович читає тут то прошу відповісти на питання: чим її приклеїти до інших матеріалів не тільки у бджільництві. Адже якщо є така можливість то це істотно розширює спектр її застосування і в мене особисто обсяг закупки істотно збільшиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы взял рулончик такой пленки. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю попередню відповідь на орієнтовну ціну 85 грн за рулон шириною 50 см на 50 м. Л.І.Веред публікував свій телефон,

Jivec,50 метрів, і всього за 85 грн.? :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так понял речь идет о майларе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запишите меня на 1 рулон пленки. :wave:
Я прикупил бы 2(два) рулона :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я прикупил бы 2(два) рулона :af:
Мій клич в темі "Долучайтеся кому потрібна плівка."
Запишите меня на 1 рулон пленки. :wave:
Записують тут -
0961271593
див повідомл № 52 в темі
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я прикупил бы 2(два) рулона :af:
Мій клич в темі "Долучайтеся кому потрібна плівка."
Запишите меня на 1 рулон пленки. :wave:
Записують тут -
0961271593
див повідомл № 52 в темі
Тільки що записався :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сейчас погуглил-"Биоспленовая пленка". Гугл не в курсе дела :blink: .....Выдает только результаты по Точку и Бджолярскому кругу. :dntknw:

Что мы хоть покупаем? Не проще спасательных одеял купить? Дороже. Зато проверенно......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таки зклопотав для себе - дехто з форумчан нарекли мене іміджмейкером по просуванню власного бізнесу Вереда Л.І. - це ознака того що ця справа добра. 25 м.кв. за 85 і навіть 100 грн це по 3.40 - 4 грн за 1 м.кв. - за такої ціни - так, я готовий бути іміджмейкером будь чийого власного бізнесу. Мав коротку розмову Л.І. Вереда по телефону: я тільки з Польші, плівку замовлятимемо після формування обсягу, виробляють Бразилії. Ціна прив'язана до долара і в гривні може змінюватись. В Умані на зустрічі буде. Попрохав його зайти при нагоді в цю тему та привезти зразок в Умань. А чим клеїти не спитав. Ленід Іванович, та якщо вона така теплозберігаюча то я нею всі стіни обклею тільки скажіть чим її клеїти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сейчас погуглил-"Биоспленовая пленка". Гугл не в курсе дела :blink: .....Выдает только результаты по Точку и Бджолярскому кругу. :dntknw:
Что мы хоть покупаем? Не проще спасательных одеял купить? Дороже. Зато проверенно......
Ещё никто не продаёт. Приняли рекламную инфу, знакомимся с применением и эффектом, беседуем с пчеловодами, применявшим плёнку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сейчас погуглил-"Биоспленовая пленка". Гугл не в курсе дела :blink: .....Выдает только результаты по Точку и Бджолярскому кругу. :dntknw:
Что мы хоть покупаем? Не проще спасательных одеял купить? Дороже. Зато проверенно......
Лично у меня пчелы круглый год под полиэтиленовой пленкой.Все искал,что-то лучше.Пробовал"зеркальный"целлофан,в который заворачивают цветы :ah: ,лучше,чем пленка,но рвется :( .А здесь,только прочитал о биоспленовой пленке,сразу понял-это самое то ;) .С пленкой начал работать с легкой подачи Мироненко М.В.(Бортника)и не думаю останавливаться.Нравится,одним словом :ay: .Для моего региона какраз годится :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чим клеїти не спитав.

Навіщо її клеїти, чи я щось пропустив?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ещё никто не продаёт. Приняли рекламную инфу, знакомимся с применением и эффектом, беседуем с пчеловодами, применявшим плёнку.

Jivec, Цікаво, а яка її товщина? А то я щось теж, очевидно, не знайшов.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чим клеїти не спитав.

Навіщо її клеїти, чи я щось пропустив?
Мені не вдалось підібрати клей для приклеювання фольгоізолу до пінопласту, тому мене цікавить чи можна чим приклеїти таку плівку до нього для теплих заставних та і ціна дозволяє розширити спектр застосування.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та і ціна дозволяє розширити спектр застосування.

Jivec, Що правда,- то дійсно так. Ціна підходяща, але що воно буде коштувати вже через тиждень?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чим клеїти не спитав.

Навіщо її клеїти, чи я щось пропустив?
Мені не вдалось підібрати клей для приклеювання фольгоізолу до пінопласту, тому мене цікавить чи можна чим приклеїти таку плівку до нього для теплих заставних та і ціна дозволяє розширити спектр застосування.
Взял изолон 5 мм (специально для утепления пчел берут), он на самоклейке, пленку отодрал, и приклеил на заставную - красота, никакой мороки и тепло! ИМХО
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чим клеїти не спитав.

Навіщо її клеїти, чи я щось пропустив?
Мені не вдалось підібрати клей для приклеювання фольгоізолу до пінопласту, тому мене цікавить чи можна чим приклеїти таку плівку до нього для теплих заставних та і ціна дозволяє розширити спектр застосування.
Взял изолон 5 мм (специально для утепления пчел берут), он на самоклейке, пленку отодрал, и приклеил на заставную - красота, никакой мороки и тепло! ИМХО
а яка ціна такого ізолону на самоклейці?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Мені не вдалось підібрати клей для приклеювання фольгоізолу до пінопласту,
Підібрав - поліуретан, сіро-синього кольору. Клеїть все до всього намертво і еластичний.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені не вдалось підібрати клей для приклеювання фольгоізолу до пінопласту,
Я то же не смог подобрать.... :dntknw: вот теперь думаю-может монтажной пеной попробовать?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот теперь думаю-может монтажной пеной попробовать?

извините вставлю 5 коп. может попробовать жидкие гвозди? вроде пена по составу не эко продукт. сам пользуюсь много лет фольгоизолм креплю степлером ,степлер регулирут так ,что бы не добивал .не было случая чтобы заставная вышла из строя по причине крепления ,как правило пчела находит "дефект"в фольге и дальше по тексту...гораздо надежней показала пленка металлизированная вот ее крепить степлером не очень. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вот теперь думаю-может монтажной пеной попробовать?

извините вставлю 5 коп. может попробовать жидкие гвозди? вроде пена по составу не эко продукт. сам пользуюсь много лет фольгоизолм креплю степлером ,степлер регулирут так ,что бы не добивал .не было случая чтобы заставная вышла из строя по причине крепления ,как правило пчела находит "дефект"в фольге и дальше по тексту...гораздо надежней показала пленка металлизированная вот ее крепить степлером не очень. :hi:
А что, пенопласт или фольгоизол-эко?
Жидкие гвозди испытывал-ерунда..Степлером к пенопласту-как то.....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...