Перейти к содержанию

Про громадські организації в бджільництві


Bombus

Рекомендуемые сообщения

Де моя вчорашня відповідь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де моя вчорашня відповідь?

Що ви там писали?. Можливо щось сайтом, але зазвичай у користувачів не буває рпоблем такого роду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де моя вчорашня відповідь?

Що ви там писали?. Можливо щось сайтом, але зазвичай у користувачів не буває рпоблем такого роду.
Спробую відновити. Вельмишановний пане dievka! Ваше вміння навішувати ярлики і вказувати кому замовкнути, кому йти додому і тому подібне, і взагалі Ваш стиль спілкування мені дуже нагадує той сталінізм від якого Ви самі ж і відхрещуєтесь. І не беріть на себе сміливість виступати від імені всіх пасічників. На щастя вони не всі такі як Ви. Судячи з вашого пасічничого стажу і кількості вуликів я чекав від Вас виваженої оцінки і аргументованих висновків. А так ,вибачте, якийсь А Б Ы Р В А Л Г тай годі. Всетаки з повагою .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановний пан Struk 07. Не знаю, що Ви чекали, але моя оцінка наших “громадських діячів” від 19.11.07 виважена. Аргументи Вам чудово відомі і Ви знаєте , що С.Мілов має рацію. Я, вообще то,высказал ЛИЧНОЕ отношение к трудам Милова С.Н. и к деятельности наших общественных коррупционеров. Вы, в менторском тоне,с “високим почуттям людської гідності” ведете дискуссию в формате “САМ ДУРАК”. С моими оценками Вы согласны, а стиль подачи Вас раздражает. На предмет “вміння навішувати”- найдите здравое зерно в письмах ивана убийцы. А куда идти, поверьте,-дома лучше. От имени пчеловодов без доверенности и полномочий никогда не заявлялся, чего и Вам желаю ( а Вы имеете грех учить всех духовности не получив «лицензию»). Приятно, что у нас одинаковое отношение к украинским “діячам” от пчеловодства. Призываю Вас и всех “небайдужих” активнее встать на защиту наших интересов. Бог с нами. Слава Украине. Коллеги, читайте МиловаС.Н. Думайте, не будьте равнодушны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

якийсь А Б Ы Р В А Л Г тай годі.

Не, ну определенно, народ по ночам штудирует Булгакова! :D :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На прохання засновників ще одного видання для бджолярів, а саме журналу "Бджола.Здоров"я.Апітерапія" розміщую на Точку їхнє колективне звернення. Власне воно надруковано на першій сторінці цього журналу. ЗВЕРНЕННЯ засновників журналу «Бджола. Здоров 'я. Апітерапія» до бджолярів, апітерапевтів, науковців фармації, медичних працівників та всіх, кому небайдуже бджільництво, кого хвилюють проблеми здоров'я та довголіття Усеукраїнська читацька громадо! Розпочинаючи слобожанське видання бджолярів та апітерапевтів, ми прагнутимемо обговорювати спільно з вами, наші читачі, всі проблеми бджільництва та апітерапії, шляхи їх вирішення, розповідатимемо про новітні розробки з виробництва продуктів бджільництва, зокрема маточного молочка, прополісу, про особливості виробництва апіпродуктів, відстежуватимемо питання їхнього збуту. Нас особливо цікавитиме громадська думка про можливості подальшого розвитку бджільництва і апітерапії, збільшення бджолосімей, прибутковість пасік, про те, якою має бути допомога бджолярам і апітерапевтам із боку держави, про своєчасний захист їхніх прав. Для нас важливо відновити міцний взаємозв'язок між наукою та практикою бджолярської справи, виробництвом апіпродуктів бджільництва, зокрема пивних напоїв та медовух. Провідна мета журналу - переконати широкі верстви населення в корисності споживання продуктів бджільництва, піднести суспільний престиж професій пасічника та апітерапевта. Запрошуємо всіх небайдужих і зацікавлених у розвиткові бджільництва та апітерапії до співпраці, бажаємо всім громадянам України здоров'я та довгих років життя. З повагою — віце-президент Асоціації апітерапевтів України О. І. Тихонов, голова Спілки пасічників Слобожанщини О. О. Стригін, директор Гадяцького воско-вощинного заводу О. В. Данилов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот зарекался больше не коментировать ничего, что выше "Бесед на точке" находится - так нет же. Что я за человек? :dntknw: Ну, в последний раз и все. Просто такая маааленькая примарочка. Намечик такой. Вот вчера форум посетил ув. Гайдар, сегодня читаем как нас ждут на консультациях в Харькове. Скоро растает снег и предложений по продаже пакетов не будет числа. Все это здорово. Только где закупщики главной продукции? И по нормальной цене! Где? И что толку от суперклеточек, маточек, пакетиков - если директор "Бартника" говорит пчеловодам: Ваш мед никому не нужен! Ну если хотите, по ... грв возьму. И выходит, что кто только на простом пчеловоде "бизнес" не делает. Не могу не вспомнить идею Л.Д.Кучмы, в его бестселере "После майдана" . Он там обосновывает низкие цены на закупку зерна у крестьян тем, что если дать больше - они разжиреют, станут ленивыми и не будет технического прогресса. А этого допускать нельзя. :) Прошу извинить, если что не так. :IMHO1::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яка ціна Вас влаштує? У нас роздрібна ціна на якісний місцевий мед від 30 до 40 гр за 1 літр. Соняшниковий привозять зі східних областей і продають оптом по 7 -8 гр за 1кг. Я свій мед вже майже весь продав не виходячи з хати. В цьому році як ніколи -- майже тона меду продана ще до початку зими. Та і в минулі роки теж залишків не було . В моїх знайомих пасічників, які також не мають точок продажу, смтуація аналогічна. Я розумію , що це не об"єм для пасіників зі сходу. Але налагодити збут доброго меду в межах 1.5- 2т без точок реалізації по достойній ціні це реально. Із залишків - а це , в основному, ріпаковий мед я виготовляю варені і ставлені медові вина, які все більше користуються попитом .Тож нам. пасічникам, самим потрібно якомога більше продавати меду та інших продуктів бджільництва , а запорукою цього мусить бути їх висока якість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соняшниковий привозять зі східних областей і продають оптом по 7 -8 гр за 1кг.

А в чем вам привозят мед? Допустим, у меня сейчас он в 200л бочках. Как Вы будете с ним "работать"? Он уже почти как камень. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Соняшниковий привозять зі східних областей і продають оптом по 7 -8 гр за 1кг.

А в чем вам привозят мед? Допустим, у меня сейчас он в 200л бочках. Как Вы будете с ним "работать"? Он уже почти как камень. :dntknw:
Я особисто цим не займаюсь, але знаю. що налагоджено обмін тари. Мені з Кривого Рогу хлопці привозили мед в 20ти літрових пластмассових бочках -- я його домішую до свого і варю медовуху. а ще цей мед я даю восени своїм бджолам замість цукрового сиропу. Такі бочки продають у нас в магазинах по 27 гр. В них кришка на всю ширину - легко працювати навіть з закристалізованим медом. Є вони на 30, 50, 80, 100 і 150літрів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу звернутися до всіх небайдужих від імені Стрийського районного товариства бджолярів любителів, яке очолює пан Брик Ігор Дмитрович. В 2005 році в м.Стрий Львівської обл. було урочисто відкрито музей - виставку бджільництва Карпатського краю. В даний час на приміщення музею претендує один із банків міста. Справа дійшла до суду , який відбудеться 5 го грудня в м. Львові вул. Личаківська 81 о 9тій годині. Прохання прийти хто зможе і прийняти участь в акції на підтримку збереження музею - єдиного на західних теренах. Від нашого братства обов"язково будуть хлопці з Хоругвою І Прапором. Закликаю всю пасічничу громаду нашої країни стати на захист і не дати знищити прекрасний музей . Давайте не на словах , а на ділі покажемо нашу згуртованість, взаємодопомогу і підтримаємо в біді пасічників Стрийщини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Діло звичайно важливе і потрібне, але одними такими акціями проти банку не попреш - тут крім громадкості треба ЗМІ підключати і в першу чергу толкові адвокати потрібні. Ви ж знаєте нашу судову систему...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Діло звичайно важливе і потрібне, але одними такими акціями проти банку не попреш - тут крім громадкості треба ЗМІ підключати і в першу чергу толкові адвокати потрібні. Ви ж знаєте нашу судову систему...
Ми якраз і є громадскість. Про все інше повинні подбати безпосередньо власники музею, тобто пасічнича громада Стрийщини і Львівської обл. Але ми повинні підтримати їх. Представники нашого Братства будуть у Львові в середу, хоч їхати прийдеться 180 км. І не потрібно здаватися без бою, мовляв "не попреш". Інакше ми перестанемо поважати самих себе, не говорячи вже про наших дітей.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І не потрібно здаватися без бою, мовляв "не попреш".

Я й не закликав здаватися! Ви мене напевно не так зрозуміли... Я мав на увазі, що юридична сторона дуже важлива, а одними гаслами справі не зарадиш. Тому ми і суди програєм, бо на один ентузіазм і надіємось... Якщо буде змога, обов"язково підійду. Але все залежить від обставин на роботі... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю я эти посты и не понимаю. Если музей находится на законных основаниях в здании, заключен договор на аренду помещений, платится арендная плата, за коммунальные услуги - то какие проблемы? Только суд может решить кто прав. Struk 07 приведет общественность под лозунгом - хоть не платим - но и не отдадим. Другая сторона - пришлет юриста, который на документах покажет кто прав в этой истории. Struk 07 , пожалуйста, сообщите чем закончился суд. Я, к сожалению, приехать поддержать музей не смогу. С уважением.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если музей находится на законных основаниях в здании, заключен договор на аренду помещений, платится арендная плата, за коммунальные услуги - то какие проблемы?

Проблеми в тому, що районний суд Мукачева, Закарпатської області може відмінити указ Президента, а про музей і говорити нічого, при тому що все він має, і все він платить. Так що законна основа для існування, нічого не говорить про прийняття законного рішення суду. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Совсем недавно, с месяц - полтора, мелькала в прессе инфа про подобный конфликт в Киеве. Помещение под пчеломагазин отбирали бизнесмены. Тоже лунали заклыки поддержать и так далее. Меня часто критикуют за политический оттенок моих постов, но Вам не кажется довольно символичной ситуация: музей пчеловодства отбирает банк? :) В стране, где бывший банкир стал почетным председателем пчеловодной организации. :) Можете сразу перенести мой пост в рубрику "Байки". Мое нестандартное мышление предлагает Вам такой выход. Послать гонцов к Януковичу. Попросить его убить двух зайцев - помочь громаде в регионе, где он не пользуется популярностью и поднять свой имидж, таким образом и второе - щелкнуть лишний раз своего оппонента по носу. Показав на деле , а не на словах заботу о пчеловодах. :dntknw::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

bombus Проще послать гонца к Кощею Бессмертному. У Янека сейчас болит голова как сохранить шахту для Ахметова. И в этом году благодаря Янеку мы не получили субсидий на пчел. А ворон ворону глаз не выклюет. Так что Янек не поможет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що приїхав від стін суду.post-3-1196849711_thumb.jpg Поспілкувався зі Струком. Я прийшов до висновку, що Є дійсно дієві товариства, які не чекають милості ні від держави, ні від "високих" бджільницьких структур, не чекають що до них приїдуть оптовики, чи хтось їм наладить збут меду, а дійсно вирішують свої проблеми громадою. Доглядають бджіл, варять медовуху, сіють медоноси, виготовляють реманент. Одним словом люди діють, спілкуються, живуть повноцінним життям. Я думаю що нам вдастся з часом більш детальніше розповісти про діяльність таких товариств. Так що громадські організації в Україні є і досить дієві. До того ж на всій територіі держави. Вони підтримують між собою звязок, але по певним причинам ще не вийшли в НЕТ,. Я думаю що це з часом наладиться і принесе користь багатьом. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я прийшов до висновку

:) Я понял Ваш "намек". Как хорошо, что нашелся человек так легко и быстро убедивший Вас в пользе всевозможных организаций. Мы с вами помним Ваше недавние мнение по ним. Надеюсь мы еще встретимся с Вами на подобных сборах, не дайте только погаснуть восторгу, Вас переполняющему. Помочь выйти в "нет" уже звучало как-то от моего скромного имени... Видно не на том языке предложенно было. :ah: Тем не менее - шануемся. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я понял Ваш "намек".

Я радий. Думаю він Вас не образив... :hi:
Как хорошо, что нашелся человек так легко и быстро убедивший Вас в пользе всевозможных организаций.

Так, звичайно що найщлася така людина. Тим більше що живе спілкування не замінить ніякі доводи по Інтернету - в повідомленнях на форумі не видно блиску очей і не відчувається аура людини.
Мы с вами помним Ваше недавние мнение по ним.

Звичайно я не забув і в мох поняттях місцеві організації були філіалами центральних, тому і відповідне ставлення до них. А вчора я побачив людей захоплених своєю справою, привітних і наповнених непоказним ентузіазмом.
Надеюсь мы еще встретимся с Вами на подобных сборах, не дайте только погаснуть восторгу, Вас переполняющему.

Це було б непоганно - живе спілкування... я вже писав... Від "восторгу" я далекий, бо дотримуюсь заповіді "Не сотвори собі кумира", але вірю в щирість тих людей, з якими вчора спілкувався.
Помочь выйти в "нет" уже звучало как-то от моего скромного имени... Видно не на том языке предложенно было.

Перепрошую за неуважність, здається дійсно така пропозиція від Вас звучала. Мовних бар"єрів для мене нема. Я народився в Росії і непоганно володію російською. Причиною могла бути тільки зайнятість. Вашу думку знаходжу правильною і коли зконтактую з тими хлопцями з місцевих товариств, обовязково запропоную їм технічну підтримку в питанні виходу в Інтернет(якщо в них по цьому питанню тільки технічні проблеми). :hi: Головне нам всім, як у нас кажуть, не шукати гудза(не искать чёрную кошку в тёмной комнате...), а дійсно гуртуватися і підтримувати один одного - в єдності сила. Шануймося, бо ми того варті! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кілька хвилин назад мав телефонну розмову з головою товариства пасічників м. Стрий Ігорем Дмитровичем Бриком. Він повідомив, що судове засідання по справі музею знову відбудеться 16 січня. Допомогу їм обіцяють ряд депутатів місцевих рад різного рівня, а також партія "Свобода". Розгляд справи може затягнутися на невизначений термін. Ігор Дмитрович дуже дякує всім за підтимку. У Львові під стінами суду були представники Волинської, Тернопільської, Івано - Фрранківської, Львівської, Закарпатської областей. Головний редактор "Українського пасічника" був присутній в залі суду. Були розгорнуті 6 Хоругв пасічничих спільнот як Спілки пасічників України так і Братства бджолярів України. Від "Форуму" прийшов пан Петро. Місцеві ЗМІ також висвітлювали цю подію. Ця акція продемонструвала, що пасічнича громада в Україні є, і що з нею потрібно рахуватися. Прості перехожі підходили до нас і тисли руки , розпитували про суть справи і виражали свою підтримку. Ще раз хочу подякувати всім за підтримку і запрошую на відвідини експозиції музею в м. Стрий. P.S. Ігор Брик записав адресу "Форуму" і , напевно, скоро стане його читачем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З 9 по 14 вересня цього року в Мельбурні проходив ХХХХ вий Конгрес Міжнародної Федерації Бджільничих Асоціацій АПІМОНДІЯ, який зібрав бджолярів з більш як 100 країн світу. Пропоную ознайомитися з матеріалами цього форуму. Інтерв"ю членів української делегації австралійському радіо SBS: http://www.radio.sbs.com.au/language.php?h...3&inlang=in Офіційний сайт http://www.apimondia2007melbourne.com/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прес- реліз української діаспори в Австралії (з фото) http:www.catholicukes.org.au/tiki/tiki-read_article.php?articleId=519 Офіційний сайт Бджолиної ферми "Медяна роса" www.medjanarosa.com/ua/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как человек, который во всем ищет немножко веселого , не могу не отметить это место :)

Від "Форуму" прийшов пан Петро. Місцеві ЗМІ також висвітлювали цю подію.

А вообще - все мило и трогательно :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Про громадські организації в бджільництві

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...