Перейти к содержанию
Авторизация  
teplov

Матки Бакфаст Инструментально осеменённые.

В теме 167 сообщений

Желание - это самое главное в этом деле!!! А вот практика дело наживное!!! Я полностью поддерживаю Юрия!

Памятаєте тост з фільму " Кавказька полонянка". Прекрасно ,коли бажання і можливості співпадають ,але коли це не співпадає і я почну махлювати , тоді що головне бажання чи можливості.
Я полностью поддерживаю Юрия!

Підтримуєте в чому?

Поделиться сообщением

Підтримуєте в чому?

В его стремлениях! Сам мечтаю освоить ИО... Но есть только желание, а где купить станок и найти хорошего учителя... Не получаеться...

Поделиться сообщением

В его стремлениях! Сам мечтаю освоить ИО... Но есть только желание, а где купить станок и найти хорошего учителя... Не получаеться...

Приз, Підказують, що апарат для реалізації є в Гайдара. А підучиться можна і в інституті бджільництва, може хоч цього вони навчать? Бо інакше для чого він той заклад існує?! А я теж Юру підтримую у його потугах. Хай пробує! Успіхів і побільше перемог. :ole_ole::hi: Изменено пользователем lddo

Поделиться сообщением

Приз, . А підучиться можна і в інституті бджільництва,
А відколи,і кого підучив інститут ІО

Поделиться сообщением

А відколи,і кого підучив інститут ІО

Дочинец, Та там колись цим "бавилась" ціла кафедра. А чим там зараз займаються? Може вже й банани розводять... чи лапті плетуть. Я й не здивуюсь.

Поделиться сообщением

Чому ви думаєте що хтось вам і мені повинен.
Якщо він нам нічого неповинен,то тоді навіщо такий інститут.

Поделиться сообщением

Вдумайтесь в свої слова- трутень різний но чистопородний.Якщо різний то точно не породистий

Пахомич,трут по своиму происхожденю,может быть разный(по линиям) но принадлежать определенной породе(расе) и если производная,порода Бакфаст,значит к написанному у Вас,сомнений не должно возникать!!! От Вас,веет только скептикой! Где Ваши результаты? Кроме инбредной матки о которой все только и слышат! У человека получается-радейте за ближнего и Бог Вам воздаст! Извините,если резко. :wave:

Поделиться сообщением

Станок можна купити ,а вчителя знайти можуть одиницію.Я так говорю впевнено тому,що такі спеціаліспи потрібні в дуже малі кількості ,це закритий клуб .Якщо зайдете через чорний хід значить вам повезло .Через парадні ні мене ні вас проводити ніхто не буде.Проривайтесь через чорний

Я Вас ничему не прошу. У меня есть товарищи и коллеги, которые могут помочь. Я эти коллеги готовы делиться своим опытом, а не сидеть (как некоторые) в темной комнате и не дай Бог, кто-то в щелочку будет подсматривать...

Поделиться сообщением

А підучиться можна і в інституті бджільництва, може хоч цього вони навчать? Бо інакше для чого він той заклад існує?!

:ae::umora::umora: ось післязавтра і побачим чого там можна підучитись ;):umora:

Поделиться сообщением

А підучиться можна і в інституті бджільництва, може хоч цього вони навчать? Бо інакше для чого він той заклад існує?!

:ae::umora::umora: ось післязавтра і побачим чого там можна підучитись ;):umora:
А что будет ? :dntknw: Собрались в институт ? ;)

Поделиться сообщением

А что будет ? opr06K94.gif Собрались в институт ? wink.gif

як кажуть не кажи гоп ;) як щось буде розкажу пока не має про що...

Поделиться сообщением

Давно не чув вашого голосу.Думав ,що у вас рояться бджоли ,но мабудь дуже помилився (можливо бджіл???? но раз так то і маточників нуль ) і ще одне на памятку - працювати і махлювати різні речі .Якщо ви можете запліднювати, тоді заплідніть темну матку жовтим трутнемі і я перед вами знімаю капелюха і горю "панове я вибачаюсь", а так я рахую ,що ви водите людей за ніс.

:ay::umora::umora::umora: Извените,нет времени фильтровать Вашу "мутную воду",ходите в шляпе! Изменено пользователем kudla14

Поделиться сообщением

Извените,нет времени фильтровать Вашу "мутную воду",ходите в шляпе!

Я на ваш випад відповів , але мене стерли. Тримайтесь.

Поделиться сообщением

teplov, у Вас переповненна/вимкнена приватна пошта. Ви отримали переказ?

Поделиться сообщением

Извените,нет времени фильтровать Вашу "мутную воду",ходите в шляпе!

Я на ваш випад відповів , але мене стерли. Тримайтесь.
Пахомич, предупреждение. Терпение - оно ж не безграничное....

Поделиться сообщением

Шановний хіба це мої слова Вашу "мутную воду" .Значить мене можна . Хто лохує тому можна ,а хто чинить спротив того в бан.

Поделиться сообщением

Шановний хіба це мої слова Вашу "мутную воду" .Значить мене можна . Хто лохує тому можна ,а хто чинить спротив того в бан.

Так Вы сделайте своё предложение и люди попробуют Ваших ИО маток. А то от Вас рассказов много, а вот по делу...

Поделиться сообщением

Я думаю ,що перед баном ви дасте мені вимовити останнє слово. Думаю і Паланочка прийме мою сповідь перед стратою ,адже я маю право.

Поделиться сообщением

Так Вы сделайте своё предложение и люди попробуют Ваших ИО маток. А то от Вас рассказов много, а вот по делу...

Я готовий вам відіслати цю матку для дослідження .Мед тягають по агресивності не більше чим в карпатянки є жовтизна ,но є сугубо сірі.Якщо виведете маток і спаруєте з своїми тутнями то можливо і вийде щось толкове ,або безтолоч.

Поделиться сообщением

Я думаю ,що перед баном ви дасте мені вимовити останнє слово. Думаю і Паланочка прийме мою сповідь перед стратою ,адже я маю право.
Читаем название темы, обращаем внимание на то, в каком месте форума она находится и ....прекращаем хулиганство. Хотите поведать свою точку зрения - откройте свою тему, ведь Ваши сообщения мало соответствуют данной теме. Неужели не видно? Ничего личного.

Поделиться сообщением

. Неужели не видно? Ничего личного.

Зідний повністю і в цю тему навіть не загляну.

Поделиться сообщением

Доброго дня! Юра, спасибо, маток получил. Завтра буду подсаживать, надеюсь погода не подведет! :):hi:

Поделиться сообщением

Как идут дела с матками? Когда первые отправки? :hi:

Поделиться сообщением

Перших 50 маток вже відіслав. Місцеві ще добре підчистили, та вони і раніше заказували. В себе замінив частину. Хоч я і трохи раніше почав запліднювати чим планував, та все рівно не встигаю. Основна маса буде через дві неділі. Проблема підсадити маток, бджола в нуклеусах вже доволі стара. Зараз займаюсь тим що звільнюю та міняю місце положення нуклеусів, та і не так вже їх і багато в мене. Поки, днів десять буду реалізовувати не повірених на кладку. До речі не хотів би хто змінити замовлення на не повірених? Віддам по 100 гривень. Вони всі практично відкладають заплідненні яйця. Просто вам легше підсадити декілька штук, чим мені 10 кожен день. До речі замовлення з цієї теми вже по трохи почав виконувати. :hi:

Поделиться сообщением

А если не проверенные не начнут яйцекладку, поменяете? :hi:

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
Авторизация