Перейти к содержанию

Карта пасек Apiary Map


datura01

Рекомендуемые сообщения

И я уже на карте  :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Теж розмістив свої точки на карті, проте думаю чи не полегшую роботу деяким "спеціалістам" вузького профілю в галузі експропріації експропріаторів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

агрохолдинг Мрія  планує створити сайт  цитую :-

"Пропозиція номер один.
Хочемо створити карту із посівами медоносних культур на які можна вивозити пасіки.
Розмовляв із нашими ITішниками, вони готові це зробити, але просять конкретизувати Технічне завдання, тобто те що там має бути.
Адреса поля з його контурами, площа, культура, сорт, період цвітіння, які препарати коли заплановано вносити, необхідна кількість бджолосімей, кількість наявних, "вакансії", контактні дані...
Кнопка подати заявку і форма для подання:
Назва кооперативу/юр.особи/ ПІБ пасічника, адреса поштова, e-mail, контактні тел. кількість бджолосімей що вивозиться?, порода?, період заїзду/виїзду на поле...

прошу обговорити дану пропозицію 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, mukola-s сказал:

прошу обговорити дану пропозицію

Якщо "Мрія" дійсно планує вкладати гроші у розробку та підтримку такого сайту, то вона очевидно має власні фінансові очікування від такої карти, ніхто не буде витрачатися без результату.

Головне питання, чи розраховує "Мрія" платити за запилення або ж просто заманює пасіки ближче до полів. Якщо просто заманює - то толку від карти самій "Мрії" не буде, бо ніколи медова пасіка за безоплатно не стане на поле з метою не отримати мед, а запилити поле (для якісного запиленні потрібна велика скупченість бджолосімей, меду на всіх не хватить). А підтримувати сайт лише задля того, щоб ми приїхали по мед довго не будуть.

Якщо ж аграрії доросли до розуміння взаємовигідної співпраці з нами і будуть стимулювати гривнею створення промислових пасік запилювального напрямку, то я тільки можу привітати таку ідею.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Mаксим сказав:

Якщо "Мрія" дійсно планує вкладати гроші у розробку та підтримку такого сайту, то вона очевидно має власні фінансові очікування від такої карти, ніхто не буде витрачатися без результату.

Головне питання, чи розраховує "Мрія" платити за запилення або ж просто заманює пасіки ближче до полів. Якщо просто заманює - то толку від карти самій "Мрії" не буде, бо ніколи медова пасіка за безоплатно не стане на поле з метою не отримати мед, а запилити поле (для якісного запиленні потрібна велика скупченість бджолосімей, меду на всіх не хватить). А підтримувати сайт лише задля того, щоб ми приїхали по мед довго не будуть.

Якщо ж аграрії доросли до розуміння взаємовигідної співпраці з нами і будуть стимулювати гривнею створення промислових пасік запилювального напрямку, то я тільки можу привітати таку ідею.

  Мрія сьогодні іде на контакт з пасічниками пропонує реальні варіанти співпраці але тільки через громадські обєднання на сьоголдні    агрохолдинг поставив умови -"хочете співпрацювати обєднуйтесь"    обирайте свій варіант співпраці а далі узгодження .    Вони небажають навязувати комусь   умови       а  працювати будуть в першу чергу з тими громадами де   є активні люди які  не тільки можуть працювати але і  мають бажання  працювати.  І   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...