Перейти к содержанию

Подсолнух


sika4

Рекомендуемые сообщения

Цвіте процентів 30-40 соняху, на кожній квітці 2-3 бдоли, на вагах стабільний мінус.
Цвіте четвертий день на вісах +5 кг
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, у кого вже пішов нектар із соняха? Як взяток? Прогноз на цілий місяць заспокійливий, - хоч тепло буде . А мо’ хто вже й качнув? :UA::veselo:
В суботу буду пробувати, на вагах 43 кГ, наставки відкачаю - нічим добавляти. В бк пока доставлю всим четверті корпуси. В день 3-4 кГ пока підносять.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На бурьяны пчела пошла , работают - залюбуешься , рамку наклонишь , а нектар вытекает , АЛЕ запаха медового на пасеке нет , побелки нет , и вощину , естественно , не тянут . Вот таки , дитки , заробитки -та я ничого , а кума вс ...... :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня любоваться пока нечем за 3 дня 2,5 кг, вощину правда строят, дал всем по три 145 за 2 дня отстроили. Вчера после обеда поднялся ветер ,начали лезть с сотохранилище ,а там ещё 300 рам не задействованых и задействовать не буду Буду строить 145 Помошники порезали всю рутовскую на 145 А ставить незачем Может с началом цветения подсолнуха и задействую часть суши Остальную на перетопку :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня любоваться пока нечем за 3 дня 2,5 кг, вощину правда строят, дал всем по три 145 за 2 дня отстроили.
Ужас. Все цветет, а весы минус 3,5 кг. после окончания липы. Подсолнечник начал массово свести, к разнотравию.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подсолнух частично зацвел, много разнотравья цветет, а рамках почти пусто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цвіте процентів 30-40 соняху, на кожній квітці 2-3 бдоли, на вагах стабільний мінус.

einar, А може то у Вас самозапильний? І таке буває зараз. :blink:
Цвіте четвертий день на вісах +5 кг

sergo, Щодня? :dntknw::ay:
В суботу буду пробувати, на вагах 43 кГ, наставки відкачаю - нічим добавляти. В бк пока доставлю всим четверті корпуси. В день 3-4 кГ пока підносять.

Лавр, Все, з причіпом і до Вас! :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня любоваться пока нечем за 3 дня 2,5 кг, вощину правда строят,

Мико, А попередні взятки, Миколо, щось же дали?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

metrolog,

Подсолнух частично зацвел, много разнотравья цветет, а рамках почти пусто.

Фомич, А може мені й не виїзджати з липи?... :dntknw::helpme:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико, А попередні взятки, Миколо, щось же дали?
Та викачав трiшки акацii. по 8 кг на сiмью i все . Нещодавно раздавав вощину i забрав лишнi корпуси ,вiдкачав з синяка i шалфею 30 кг. Мед темний i дуже виразний смак. От такi цей рiк медозбори. :dntknw: А сонях викинув де не де маяки. Скоро почне цвiсти/ Вологи досить/ Бджiл тiльки у вуликах малувато як поменi :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вiдкачав з синяка i шалфею 30 кг

Мико, Я у 2005 році взяв був чистий синяк,- ліпшого меду не пам'ятаю. Але він був світлий, типу липи. Але ж і пахучий! Та і сім'ї виросли прямо на очах, а от шалфею не довелось спробувати. Може це він і дав забарвлення та і запах у нього повинен бути сильний. Що ж до соняху, - є надія на гарний взяток. У всякому разі погода за прогнозами для цього підходить. Тож поїхав шукати місце кочівлі. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що ж до соняху, - є надія на гарний взяток. У всякому разі погода за прогнозами для цього підходить. Тож поїхав шукати місце кочівлі.

Поставив посеред плантації соняха у фермера за 14 км від свого постійного точка, навпроти Броварів. Хоч навезли туди з півсотні бджолосімей, але ж недалеко. Прогноз погоди на два тижні непоганий,- ночі не нижче 14 С . Вдень теж гарний прогноз, і дощ теж обіцяють, що на сонях необхідний, як і на гречку.:dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що ж до соняху, - є надія на гарний взяток. У всякому разі погода за прогнозами для цього підходить. Тож поїхав шукати місце кочівлі.

Поставив посеред плантації соняха у фермера за 14 км від свого постійного точка, навпроти Броварів. Хоч навезли туди з півсотні бджолосімей, але ж недалеко. Прогноз погоди на два тижні непоганий,- ночі не нижче 14 С . Вдень теж гарний прогноз, і дощ теж обіцяють, що на сонях необхідний, як і на гречку.:dntknw:
А чому в Требухів не поїхали там достатньо соняха.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
А чому в Требухів не поїхали там достатньо соняха.

sergo, Фермер же знайомий! :az: Але не качав, простояв два тижні , сонях почав уже відцвітатися, тож сьогодні переїхав за Гоголів. Там цвіте десь вже з тиждень малоголівковий сонях. Кажуть його там до 500 га! :ay::blink:
Там цвіте десь вже з тиждень малоголівковий сонях.

Доречі, це було на межі з Требуховим. Сонях там , доречі, з требухівського господарства. А хто підкаже з чого беруть зараз бджоли розово-синій пилок? Причому, досить багато його до гнізда поступає. Може з червоної конюшини?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто підкаже з чого беруть зараз бджоли розово-синій пилок?

Можливо із Синяка.
Може з червоної конюшини?

З конюшини пилок темно коричевого, майже чорного кольору.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо із Синяка.

Sanich, Якось стаяв я на синяку. А от за колір обніжок не згадаю. А от сонях чомусь цього року ще не печатають, хоча це вже друга кочівка на ньому цьогоріч, але без качки. А мед зрілий - не витікає при струшуванні. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто підкаже з чого беруть зараз бджоли розово-синій пилок?

Можливо із Синяка.
Може з червоної конюшини?

З конюшини пилок темно коричевого, майже чорного кольору.
Іван-чай такий дає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто підкаже з чого беруть зараз бджоли розово-синій пилок?

Можливо із Синяка.
Може з червоної конюшини?

З конюшини пилок темно коричевого, майже чорного кольору.
Іван-чай такий дає.
Так він ніби вже перецвів... принамні в мене... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так він ніби вже перецвів... принамні в мене...

Бджолопотам, Може бути. Бо нектар попадався зелений в чарунках. А саме тільки хаменерій (іван-чай) має зелений колір нектару. А що ж до соняха, - кінець сезону по ньому. Навіть пізні посадки в таку жару нічого не дадуть. У мене контрольний теж пішов нв пониження. :dntknw::dntknw: Буду качати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А хто підкаже з чого беруть зараз бджоли розово-синій пилок?

Можливо із Синяка.
Може з червоної конюшини?

З конюшини пилок темно коричевого, майже чорного кольору.
Розово синій беруть з осоту, у мене пару га. по березі річки, то кожен рік носять рано такий пилок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Розово синій беруть з осоту, у мене пару га. по березі річки, то кожен рік носять рано такий пилок.

Wladimir K, Дякую, але, видно, це той осот, зрозуміло, що розовий, а не жовтий, тобто - польовий. Таке можливе. Треба буде самому прослідкувати за бджолами на ньому. Днями, після качки, мабуть вже втретє переїзджатиму на сонях.Такого ще не пам'ятаю... :dntknw: Переїхав за наводками Приза . Ось вже й розмістився. Тут якраз добре видно моє цьогорічне придбання,- прцеп "Пасічний" моєї конструкції виробництва м. Б Церква (т. менеджера Жені - 096 772 48 34). Здається, дуже вже потрібне придбання всього за 8 680 грвн. Спину мою добре зберігає та і час, а особливо нерви при переїздах. За годину після закріплення вуликів без посторонньої допомоги можна й переїжджати. Може брати на борт до 15 багатокорпусників. А ось як зі взятком на цьому останньому соняху (пересівали його після граду),- то й не знаю. Далекувато їздити.post-6465-1408296930_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Їздив сьогодні окружною дорогою до Борисполя. Бачив уже кілька полів соняху,що квітували. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В наших краях теж, на окремих полях розцвів, бджілки працюють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

В этом году стали на подсолнух, цветет с двух сторон поля, а привесы 0000 Похоже что все чаще будем попадать на гибрид. :angry: Будем переезжать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В этом году стали на подсолнух, цветет с двух сторон поля, а привесы 0000 Похоже что все чаще будем попадать на гибрид. :angry: Будем переезжать.
Так, Денис Сергеевич. Мабуть вже потрібно і нам використовувати військову тактику . Тобто взяти пару вуликів та зробити розвідку-боєм. А вже тоді й кочувати...:umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...