Перейти к содержанию

Розыск краденого у пчеловодов


trutnev

Рекомендуемые сообщения

Сам винен- визнаю., але найбільше вразило те, на скільки оперативна в нас міліція :                                                         - після виклику - приїхали через 4 години, вірніше -приїхав . Слідак , який не зміг навіть розрізнити слід вантажного авто від легкового.Я вражений, ще був напрямком його думок та питань до мене , як потерпілого........Ольга Герасимьюк   зі своєю програмою  "Без табу" відпочиває.:)))))))))))

Маючи юридичну освіту та досвід в проведенні транспортних експертиз , я навіть вказав йому напрямок руху кожного авто, та визначив розмір взуття двох  злодіїв.,зробив відповідні фото , та знайшов ще багато чого цікавого- але все марно .....Нашій міліції не людей захищати - а картоплю від короладського жука хіба що)))))  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я бы в жизни не взял рамки с медом даже на шарика. Своих болячек на пасеке хватает. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

...Нашій міліції не людей захищати - а картоплю від короладського жука хіба що)))))  

Тю, а хіба Ви цього раніше не знали? Я Вас умоляю:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Сьогодні обнаружив що вкрали 5 моїх сімей разом з вуликами. Оскільки живу в квартирі  в м. Ірпінь Київської обл. то всі мої сімї знаходяться на черкащині в тестя який також пасічник. А минулого року, весною після обльоту, привіз 2 сімї так як вирішив пролікувати спину бджоловжаленням і потрібно було кожного дня брати бджіл для процедури. Оскільки в квартирі вулики ж не поставлю то розмістив їх прямо у лісі під містом. Знайшов гарне місце і розмістив їх там. А далі трохи захопився бо сімї росли весною як на дрожжах, перед акацією обєднав, отримав вперше мед із акації з домішкою малини, її тут у лісі море(баночка якого доречі ще стоїть рідкою).Потім сімї розбив на відводки і попідсаджував маток карніки(одну бакфаста взяв на пробу), підготовив до зими і в такому вигляді відправив у зиму56c9b062a6031_011120151861.thumb.jpg.5aeВобщім якщо хтось десь случайно побачить то ось мій телефон 0956161430.  Вулики всі саморобні таких напевно більше ніде не має. Виготовляв їх сам із досок які вибирав із європоддонів на роботі. Вулик на 14 рамок який складається із чотирьох безфальцевих мінікорпусів висотою 77.5 мм. 4 таких корпуси один на оден виходить під даданівську рамку, а два то під магазинну. Верхні корпуса (надставки 2 по 6 рамок) на фото видно

56c9b24b2a210_011120151851.thumb.jpg.19fОсь цей стояв повний сушю 300 та 145 рамками

Атакож один був з бджільми звичайний десятирамочний на фото справа56c9b2d936db0_011120151881.thumb.jpg.c24 Ще два пустих новеньких(думав після обльоту переселю в чистенькі корпуса) повні новими рамками з заселеною проволкою. Добре хоть ненавощені(планував навощувати перед постановкою у гніздо). Вобщим вигребли все, даже пакет стояв збоку куди я складав всякий мусор, кульочки холстіки тощо , той і того превіряли чи я нічого там не залишив.

01112015187[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Бджоляка сказал:

Сьогодні обнаружив що вкрали 5 моїх сімей разом з вуликами.

Печалька... Наш брат до чужого, особенно которое лежит неосторожно, никогда не был равнодушен. Удачи в поисках. А дальше так.:hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минуту назад, Бджоляка сказал:

Сьогодні обнаружив що вкрали 5 моїх сімей разом з вуликами. Оскільки живу в квартирі  в м. Ірпінь Київської обл. то всі мої сімї знаходяться на черкащині в тестя який також пасічник. А минулого року, весною після обльоту, привіз 2 сімї так як вирішив пролікувати спину бджоловжаленням і потрібно було кожного дня брати бджіл для процедури. Оскільки в квартирі вулики ж не поставлю то розмістив їх прямо у лісі під містом. Знайшов гарне місце і розмістив їх там. А далі трохи захопився бо сімї росли весною як на дрожжах, перед акацією обєднав, отримав вперше мед із акації з домішкою малини, її тут у лісі море(баночка якого доречі ще стоїть рідкою).Потім сімї розбив на відводки і попідсаджував маток карніки(одну бакфаста взяв на пробу), підготовив до зими і в такому 

В міліцію звертались? як що ні то треба обовязково. Я вважаю, що шанси є знайти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, konsul сказал:

В міліцію звертались? як що ні то треба обовязково. Я вважаю, що шанси є знайти.

Однозначно в поліцію... і не усно, а заяву з фотографіями. В мене того року обікрали пасічного будиночка, забрали пачку вощини і інші дрібниці .....- знайшли, Правда дали рік умовно злодію, але чудак оминає мою пасіку десятою дорогою...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був сьогодні на пасіці - виявив що злодії і в мене побували. Одного замка збили, на інших дверях виламали скобу, а от третій замок не піддався:umora:

Правда злодії якісь дивні, лежало пів пачки вощини, пасатижі, викрутка, димар і т.д.  - нічого цього не взяли. Мабуть приходили за медом. Взяли дві баночки з трутневим гомогенатом і 4-5 листків білого пінополістиролу :dntknw:

Буду займатись над встановленням сигналізації, поруч живе  сусід (за 400 метрів) - вразі чого - прибіжить...

Для початку почнемо з цього - так сказать - бюджетний варіант

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Бджолопотам сказал:

Був сьогодні на пасіці - виявив що злодії і в мене побували. Одного замка збили, на інших дверях виламали скобу, а от третій замок не піддався:umora:

Правда злодії якісь дивні, лежало пів пачки вощини, пасатижі, викрутка, димар і т.д.  - нічого цього не взяли. Мабуть приходили за медом. Взяли дві баночки з трутневим гомогенатом і 4-5 листків білого пінополістиролу :dntknw:

Буду займатись над встановленням сигналізації, поруч живе  сусід (за 400 метрів) - вразі чого - прибіжить...

Для початку почнемо з цього - так сказать - бюджетний варіант

 

Прибіжить- це дуже розмито. Ви себе спитайте, чи будете ввечері бігти 400 метрів на якийсь чужий для Вас дзвін. Мені здаеться, що краще оринтуватись на охорону яка приїздить за 5-10 хвилин на авто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Бджолопотам сказал:

Правда злодії якісь дивні, лежало пів пачки вощини, пасатижі, викрутка, димар і т.д.  - нічого цього не взяли. Мабуть приходили за медом. Взяли дві баночки з трутневим гомогенатом і 4-5 листків білого пінополістиролу :dntknw:

Буду займатись над встановленням сигналізації, поруч живе  сусід (за 400 метрів) - вразі чого - прибіжить...

гадаю що якісь підлітки. але лишнє краще заберіть. скоріше за все повернуться.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, Два капитана сказал:

Прибіжить- це дуже розмито. Ви себе спитайте, чи будете ввечері бігти 400 метрів на якийсь чужий для Вас дзвін. Мені здаеться, що краще оринтуватись на охорону яка приїздить за 5-10 хвилин на авто.

Прибіжить, бо це відповідальна людина (колишній ЗЕК, багаторічний стаж:umora:), якщо його  я по прошу... насправді він став віруючий і багато мені допомагає, вулики заносить\виносить в зимівник, дрова ріже, хоче там шмат мені стіни відремонтувати - мужик - :ay:

А машиною їхати далеко (пасіка в лісі) і така як зараз погода, то автомобілем взагалі доїхати НЕМОЖЛИВО

13 минуты назад, олександр сказал:

гадаю що якісь підлітки. але лишнє краще заберіть. скоріше за все повернуться.:IMHO1:

Ну на зиму то можна зайве забрати, а от весна-літо - там же весь реманент, інколи по 100 літрів меду стоїть кілька днів. Просто не зажди виходить мед забрати... коротше кажучи живем як на вулкані...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

  

12 минуты назад, Саша@ сказал:

  :umora:Давайте о рамках.

Так Ви і так про рамки все знаєте.А про крадіжки то я чесно в себе не бачив таких вуликів як в Кіровограді.Стояли вони 15 шт всі великі масивні, а знизу були якісь скоби і по під всі вулики проходив трос який був намотаний на акацію  і закритий на замок.

Я бачив в лежнIв дена зьомнi .Так вони iх до кiлкив  пiвметрових ,забитих в землю ,саморiзами прикручували .Крадii хапали вулик i одразу бросали, бо ноги вже  покусанi бджолами з вулика без дна 

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

В мене в цьому році 2 матки вкрали, одну на початку літа, а другу декілька днів тому. 

Проговорився "доброму" товарешу-бджоляру (пенціонер), що маю італійку і якщо перезимує то дам (безкоштовно) пару маток (баків безкоштовно вже давав). Показав я йому італію Ф1 в нуклеусі, а ввечері в ньом виявив(в той же день міняв своїх маток) , що у матки "виросли ноги". Пасіка стоїть в полі 3-4 км від села, я був відсутній тільки в обідню перерву.

Нехотілось думать на свого знайомого, так як він в минулому вчитель + мисливець, інтелігент так би мовити, але тільки він знав, що в мене є пізні матки і в яких бур'янах знаходяться нуки.

Мені тих маток не шкода, але сам факт крадіжки неприємний, тим паче я своїм сільським колегам роздавав по 1-2 маток безкоштовно, кожен міг попросить матку, якщо форс-мажор і я давав безплатно або "скільки даси". 

Наступного року ніяких подарунків "своїм"вже робить не збираюсь, бо бачу робить добрі справи в нас дуже не цінять.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ВАДОС сказал:

В мене в цьому році 2 матки вкрали, одну на початку літа, а другу декілька днів тому. 

 

Наступного року ніяких подарунків "своїм"вже робить не збираюсь, бо бачу робить добрі справи в нас дуже не цінять.

 

У Толика Котилевского ,тоже украли матку .Надо документы проверять у приезжающих на пасеку ,смотреть не раклы ли приехали и материал племенной не обязательно показывать . Я вот тоже призадумался на счёт своей племенной ,что считал сроившейся .Может тоже украли ,часто на ютубе показывал её.  Допоказывался .Пока на НП ездил ,часто ,время достаточно матку найти и поцупить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, ВАДОС сказал:

В мене в цьому році 2 матки вкрали, одну на початку літа, а другу декілька днів тому. 

Проговорився "доброму" товарешу-бджоляру (пенціонер), що маю італійку і якщо перезимує то дам (безкоштовно) пару маток (баків безкоштовно вже давав). Показав я йому італію Ф1 в нуклеусі, а ввечері в ньом виявив(в той же день міняв своїх маток) , що у матки "виросли ноги".

 

20 минут назад, Мико сказал:

У Толика Котилевского ,тоже украли матку .Надо документы проверять у приезжающих на пасеку ,смотреть не раклы ли приехали и материал племенной не обязательно показывать . Я вот тоже призадумался на счёт своей племенной ,что считал сроившейся .Может тоже украли ,часто на ютубе показывал её.  Допоказывался .Пока на НП ездил ,часто ,время достаточно матку найти и поцупить 

Читаю і згадую слова своєї бабусі, не хизуйся, щоб заздренні очі не наврочили, живи не виділяючись  між оточуючими, тримайся середини. 

Ніби то часи змінюються , а люди всеодно є добрі і злі і навряд  щось їх може змінити...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ВАДОС сказал:

В мене в цьому році 2 матки вкрали, одну на початку літа, а другу декілька днів тому. 

Проговорився "доброму" товарешу-бджоляру (пенціонер), що маю італійку і якщо перезимує то дам (безкоштовно) пару маток (баків безкоштовно вже давав). Показав я йому італію Ф1 в нуклеусі, а ввечері в ньом виявив(в той же день міняв своїх маток) , що у матки "виросли ноги". Пасіка стоїть в полі 3-4 км від села, я був відсутній тільки в обідню перерву.

Нехотілось думать на свого знайомого, так як він в минулому вчитель + мисливець, інтелігент так би мовити, але тільки він знав, що в мене є пізні матки і в яких бур'янах знаходяться нуки.

Мені тих маток не шкода, але сам факт крадіжки неприємний, тим паче я своїм сільським колегам роздавав по 1-2 маток безкоштовно, кожен міг попросить матку, якщо форс-мажор і я давав безплатно або "скільки даси". 

Наступного року ніяких подарунків "своїм"вже робить не збираюсь, бо бачу робить добрі справи в нас дуже не цінять.

 

Ну если-бы нуклеус с маткой пропал я бы поверил, или за руку поймали того кто это сделал. А так могло быть с ней что угодно, тут в семьях матки пропадают иногда и не можешь понять куда так что все возможно. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, aleksanderche сказал:

Ну если-бы нуклеус с маткой пропал я бы поверил, или за руку поймали того кто это сделал. А так могло быть с ней что угодно, тут в семьях матки пропадают иногда и не можешь понять куда так что все возможно. :IMHO: 

Згоден. Важко повірити, що хтось поліз в нук красти матку. :IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, aleksanderche сказал:

Ну если-бы нуклеус с маткой пропал я бы поверил, или за руку поймали того кто это сделал. А так могло быть с ней что угодно, тут в семьях матки пропадают иногда и не можешь понять куда так что все возможно. :IMHO: 

тут сам факт проінформованості наводить на думку, що "Саме той, що знав - то й і вкрав". Іншими словами - якби не розказав йому то і не подумавби на нього. Бабусі були праві. А сам факт крадіжки нічим не підтверджується. Не пойман - не вор. Так що потрібно заспокоїтись і роздавати матки і далі. А той хто вкрав, ще прийде. Підсуньте йому замануху - тільки ж не племінну, ну далі самі фантазуйте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.02.2016 в 15:00, Бджолопотам сказал:

Був сьогодні на пасіці - виявив що злодії і в мене побували. Одного замка збили, на інших дверях виламали скобу, а от третій замок не піддався:umora:

Правда злодії якісь дивні, лежало пів пачки вощини, пасатижі, викрутка, димар і т.д.  - нічого цього не взяли. Мабуть приходили за медом. Взяли дві баночки з трутневим гомогенатом і 4-5 листків білого пінополістиролу :dntknw:

Буду займатись над встановленням сигналізації, поруч живе  сусід (за 400 метрів) - вразі чого - прибіжить...

Для початку почнемо з цього - так сказать - бюджетний варіант

 

не знаю правдачи ні може байка ,одим моряк поставив дома гудок з корабля як сигналізацію ,прийщов з походу а там труп ,у злодія сердечко не витримало ,дали 5років за не навмисне вбивство ,так що будьте уважні до таких дій 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ВАДОС сказал:

В мене в цьому році 2 матки вкрали, одну на початку літа, а другу декілька днів тому. 

Проговорився "доброму" товарешу-бджоляру (пенціонер), що маю італійку 

 

Не спеши с выводами......  не пойман не вор...                                                                                                                                                                                                                      А что до этих итальяшек то они ну слишком шустрые..в нуках плодные взлетают..... мог и придавить....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не хочу обидеть ни Вадоса, ни Мико, но больше всего похоже на паранойю.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, aleksanderche сказал:

Ну если-бы нуклеус с маткой пропал я бы поверил, или за руку поймали того кто это сделал. А так могло быть с ней что угодно, тут в семьях матки пропадают иногда и не можешь понять куда так что все возможно. :IMHO: 

Так в сім'ї зрозуміло, що сам придавив тай нема, а в міні нукі, та там в мене нема що давить.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Fabro сказал:

Не хочу обидеть ни Вадоса, ни Мико, но больше всего похоже на паранойю.:az:

Коли показуєш два нуки, двом різним людям, в різний час і протягом доби з цих нуків іспаряються матки то важко якось віриться що матки злетіли, придавились і т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ВАДОС сказал:

Коли показуєш два нуки, двом різним людям, в різний час і протягом доби з цих нуків іспаряються матки то важко якось віриться що матки злетіли, придавились і т.д.

Як і важко повірити у тупість того хто вирішив матки поцупити. Врахуй, що це для тебе всі нуки знайомі в лице. А я не впевений, що на чужій пасіці з першого разу запам"ятав би де що сидить. :dntknw: Все може бути, але...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Sanich сказал:

Як і важко повірити у тупість того хто вирішив матки поцупити. Врахуй, що це для тебе всі нуки знайомі в лице. А я не впевений, що на чужій пасіці з першого разу запам"ятав би де що сидить. :dntknw: Все може бути, але...

Якраз при вході в нук.парк вони й загубилися, тільки один с права, а інший з ліва стояв.

Я описав факт події і що в ній багато співпадінь, але можливо все, але процент того дуже низький.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Розыск краденого у пчеловодов

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...