Перейти к содержанию

Розыск краденого у пчеловодов


trutnev

Рекомендуемые сообщения

но и тем кто пособляет.

О чем же и речь! Люди доведены до такого уровня жизни, что и забухать уже не за что! Вспомните застойные 70- 80-е. У кого-нить метал трогали? Вы видели людей роющихся в мусорниках? Может кому не хватало дерева на ульи? Или кто-нибудь переживал какое имя носит Донецкий университет? А сейчас второй день решает верховная рада! А точки по приему метала курировал бывший прокурор области - недавно, случайно, застрелившийся в тире из ружья. Но этот эпизод все видели по телику. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но мы могли бы быть выше всего этого и простить их всех

Если у Вас обворуют квартиру - будьте выше всего этого и простите их. Воры идут на воровство сознательно. Это не кусок хлеба, который можно съесть. Ему нужно не только украсть, но и найти покупателя и сбыть ему ворованное. Наказание за воровство должно быть неотвратимым и жестким. Только тогда вор начнет немного задумываться, а стоит ли ворованное поломанных рук и ног и отбитых почек?
Люди доведены до такого уровня жизни, что и забухать уже не за что!

Не юродствуйте. В связи с кризисом и цены на металлолом упали. А кто воровал и пил, тот и сейчас ворует и пропивает ворованное.. "Вы видели людей роющихся в мусорниках?" Те же бомжи и алкоголики, которых раньше вывозили на 101 км или топили в баржах в Днепре.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А кто воровал и пил, тот и сейчас ворует и пропивает ворованное..

Не знаю, я бутылки собирал и сдавал, в свое время. Хватало. :dntknw: А вот кому бы я начистил его репу, так это Кендзору, который сейчас, по телеку, на всю Украину кричит с трибуны: Чемодан, вокзал, Россия! Рука не дрогнула бы.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот кому бы я начистил его репу, так это Кендзору, который сейчас, по телеку, на всю Украину кричит с трибуны: Чемодан, вокзал, Россия! Рука не дрогнула бы.

Наверно надо перейти в другую тему, а то,говорят, настроение пасечника передается пчелам и после зимовки Ваши карпатки будут такие же агрессивные как африканские в южной америке.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

настроение пасечника передается пчелам

Вы правы. Что-то я расходился. Надо было просто сломать ему руку и сбросить в колодец. :) Ничего, Марет нас поймет и простит и сбросит во флейм. У него то пчелы облетелись. А у нас... Зима, холода и прогноз погоды неутешительный до конца марта. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Во народ разошёлся! А началось с подставок под ульи. В теме на чём стоим есть , от Петровича рацуха. Я одну сделал из обрезков дубовых досок, когда летом вывезжал на подсолнух, доложу вам очччень ГУД!!! :ay: Может если перевести свои пасеки на такие подставки, исчезнет проблема, и ненадо никого бить и калечить. Ведь написано "Возлюби ближнего своего, как самого себя"(кстати по моему разумению самая тяжёлая заповедь) :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ничего, Марет нас поймет и простит и сбросит во флейм. У него то пчелы облетелись. А у нас... Зима, холода и прогноз погоды неутешительный до конца марта.

Да так удачно в "Работе форума" эта тема про воровство пропадала... :umora::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
да в милиции пообещали,что это дело техники

Приемщики металла своих клиентов не сдают. Подставки по цене металла выкупите, этим все и кончится. Никакие подставки 700гр. не стоят, чтобы дело можно было передать в суд. Поэтому его и заводить не будут. А если бы сдали воришек, то звездюлей дать, так чтобы месяца 4 полежал с поломаной рукой, ногой, и скулой - тогда бы он и друзьям заказал, что бы не крали подставки.
Так оно и получилось,только с той разницей,что отдали молча и бесплатно.Теперь не знаю ставить или пускай на кирпичах и стоят.Хочу сказать другое эта тема на форуме полезна тем,что поделившись с коллегами и получив поддержку с разных уголков нашей необьятной немного проще смотришь на все эти вещи. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может не много не в тему но о воровстве. Украли из авто голову с приёмника, ну а где искать всем извесно. Вот на радиорынок в поиск. Прошолся по рядам, испробовал всё что поступило, не оказалось. Ответ продавцов придите дня через три всплывёт. Точно всплыло. Уплатив за голову денюжку, лучше уйти так как купить новый, дороже обойдётся. А о том что ктото когото сдаст???????? Ответ один каждый зарабатывает как может.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо на инвентаре большими понятными буквами писать чье это и по какому телефону звонить. Так, глядишь, репу почешут прежде чем взять. Вообще от воровства намного легче предохранятся, чем от диверсии (поджога например).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Одна известная всему миру пчеловодка серьйозно пострадала--с ее пасеки украли 8 ульев с пчелами.Хотите знать,кто она? Кролева Елизавета 11.Королевская пасека размещалась в Шотландии и насчитывала 7 десятков ульев.Уоровали,скорее всего,еще в мае месяце,но кинлись только теперь.Пасеку никто не охранял и не охраняет.Стоимость каждого из умыкнутого ульем с пчелами--5 тыс.фунтов стерлингов.Почему такая высокая цена?В Великобритании наблюдается большой мор пчел.Поэтому цена на мед и пчелосеьи удвоилась.Посочувствуем коллеге.Как посетовал пчеловод королевы,шансы найти злоумышленника мизерны,почти нулевые.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, а у Буша на ранчо большая пасека?)))) Если бы у меня ульи 5 килофунтов стоили - поставил бы в кадое дно закладку с ГПС и ГСМ модулями. Сэкономили полторы сотни фунтов, а потряли....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сэкономили полторы сотни фунтов, а потряли....

Так у людей ,токо токо воровать начинают, поди забыли что это такое..
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

с ее пасеки украли 8 ульев с пчелами

Надо бы по разным форумам посмотреть у кого количество ульев стало больше на 8. Может найдутся. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неплохо было б проверить,кто из форумчан в мае в Шотландию мотался.Если был там,значит он и отстегнул по 5 тыс.за королевских полосатых (или,быть может,черных?) :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...

Стаття з журналу Український Пасічник 5/2010 Вкрали монастирських бджіл та вулики Дорогі читачі журналу «Український пасічник». Щиро вітаю вас зі світлим празником Христового Воскресіння! Бажаю вам, щоб воскреслий Ісус дарував щастя, здоров'я, злагоду у ваших сім'ях, родинах, і щоб Боже благословення зсилав для вас кожного дня. Щоб бджоли приносили вам багато запаш¬ного меду, який буде на здоров'я споживати вся ваша родина. Нехай ваші чесні труди воскрес¬лий Ісус помножить і винагородить сторицею у майбутніх ваших поколіннях, які будуть зай¬матися цією благородною справою пасічника. Звертаючись до вас, думаю, що ви також маєте право знати, що є ще такі люди, які негідні називатись цим гідним словом -пасічник. Тому що пасічник - це благородний, чесний, правдивий супроти Господа і людей. І справжній пасічник мусить вірити в Господа, щоб люди мали довіру в його чесній праці. Звертаючись до вас, хочу описати одну подію, і напевно не одному чесному пасічнику буде боляче у душі, якщо він є насправді гідний свого покликання. Хочу коротенько описати про нашу пасіку, яка належить Свято-покровському жіночому монастиреві сестер Студійського Уставу, що у м. Львові. На пасіці налічувалося 16 бджолосімей, які були роз¬ташовані у селі Неслухів Кам'янка-Буського району. Хоча цього року для бджіл була важка і довга зима, попри те із зимівлі бджоли вийшли всі живі і здорові. І кожний пасічник знає і відчуває, яка то є велика радість на душі. Але, на превеликий жаль, це побачила і злодійська рука. Напередодні Страсного тижня (від п'ятниці до понеділка з 26-29 березня, тому що точний день не вста¬новлено) 7 бджолиних сімей було викрадено разом із вуликами. На місці злочину виявлено повідривані дашки від вуликів. Зараз я звертаюся до цієї особи, яка вчи¬нила цей злочин, бо красти церковне майно, це є поступок Юди, який обкрадав Христових апостолів, а пізніше вторгував ще ЗО срібняків за зраду Ісуса. Кінець цієї історії знають усі. Звертаюся до тебе, не стягуй Господньої кари для себе, батьків, дітей та на майбутні покоління своєї родини, бо ангел Господній уже стоїть при дверях твого дому з мечем у руці, щоб відплатити тобі за цей каре гідний вчинок. Закликаю до твого здорового глузду - опам'ятайся, поки ще не пізно. Запам'ятай що ти придбав не чесно мале, по справед¬ливості від тебе буде взято велике, бо ти втратив більше, ніж вкрав, обікравши себе, свою родину від благодаті Божої. У Пасхальну ніч ми молилися за тебе, бо не знаю, з якою совістю ти сідав за цю Великодню трапезу, споживаючи паску. Звертаюся до твоїх близьких. Хочу промо¬вити до серця твоєї матері. Зупиніть свого сина, наверніть його на правдиву дорогу життя, якщо ви його ще до сих пір не виховали на християнських засадах. Ви ще маєте час, бо будете давати звіт за виховання своїх дітей удень судний. Звертаюся до твоїх дітей, благайте свого батька, щоб відвернув прокляття від вашого майбутнього, тому що за це доведеться ще розплачуватись і вам. Просіть його, щоб він робив гідні вчинки, через які на вас буде сходити Боже благословення. Пам'ятай, що той мед, який ти будеш отримувати від монастирських бджіл, буде гірким для тебе все твоє життя, ти не будеш мати спокою ні вдень, ні вночі і будеш терпіти муки на тілі, а ще більше на душі. Звертаюся до усіх, хто не є байдужим до добрих вчинків. Відізвіться, якщо комусь щось відомо про долю монастирської пасіки. Може хтось щось бачив, чув. Не будьте байдужими до таких дій. Бо сьогодні він вкрав у монастирі, а завтра він прийде до вас. Сусіди, знайомі, вас Господь винагородить за надану вами допомогу і благословить. Наприкінці, ще раз звертаюсь до тебе, опам'ятайся - бо за тебе моляться єпископи, священики, монахи і монахині по усіх монас¬тирях. Я вірю, що Господь промовить до твоєї совісті. І ще, візьми до рук Святе Письмо, від¬крий «Діяння апостолів», главу 5 і прочитай, бо я тебе не страшу. У цій історії Ананія і Сапфіра приховали своє, а ти вкрав те, що належить церкві. Для мене ця подія стала великим уроком. Тому що кожна людина, яка віддана своїй справі, буде стовідсотково вкладати все своє вміння, свої старання. Так само і я, із молитвою і радістю у душі, вкладала якусь частинку чогось живого, щоб цим самим послужити для своїх спів сестер, ближнім, знайомим. Так, як добрі батьки плекають, доглядають, вихо¬вують своїх дітей, так кожний майстер своєї справи знає, що то таке є, коли вкладаєш себе у справу добру. А тут приходить злодій і вик¬радає діло рук твоїх. Тепер ми можемо собі уявити, як така справа мається супроти Гос¬пода. Коли Господь нас породжує, плекає, виховує, і очікує від нас плодів добрих, а злодій - диявол приходить і викрадає те, що йому не належить, як це болюче є для Господа. Тому що ми для Всевишнього є такими дорогими, що він не пожалів за нас свого Сина, щоб нас повернути і відкупити своєю дорогоцінною кров'ю на хресті. На завершення хочу попросити вас, дорогі читачі журналу, помоліться одне «Богородице Діво» за навернення цієї особи, і щоб вона розкаялася і повірила у Боже милосердя, бо на небі буде більша радість за навернення одного грішника, тому що добрий пастир залишає дев'яносто дев'ять овець і йде шукати одну, яка загубилася. З молитвою і повагою схм. Леонтія, інокиня святопокровського жіночого монастиря, Р.8. Звертаємося до пасічників, які купували пакети бджіл не з пасіки власника, а у ящиках, які їм пропонували і були привезені додому. Просимо повідомити про продавців таких пакетів сестру Леонтію за телефоном: 097-083-57-20. Бо після першої крадіжки було вчинено повторну. У першому випадку викрадено бджолосім'ї разом з вуликами, а в другому забрано тільки рамки з бджолами з трьох вуликів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Украли какие нить алкаши или нарики, которые не читают ни Уп ни Библии, поэтому все эти обращения- ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Украли какие нить алкаши или нарики, которые не читают ни Уп ни Библии, поэтому все эти обращения- ...
Так і є. Ми таких в своєму крузі називаємо "чупакабрами". Шкода тільки їхніх дітей, онуків і т.д., які будуть відповідати за їхні діяння...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звертаємося до пасічників, які купували пакети бджіл не з пасіки власника, а у ящиках, які їм пропонували і були привезені додому. Просимо повідомити про продавців таких пакетів сестру Леонтію за телефоном: 097-083-57-20. Бо після першої крадіжки було вчинено повторну. У першому випадку викрадено бджолосім'ї разом з вуликами, а в другому забрано тільки рамки з бджолами з трьох вуликів

Зверніть увагу на те що схм. Леонтія звертається і до тих хто можливо купував цих бджіл
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звертаємося до пасічників, які купували пакети бджіл не з пасіки власника, а у ящиках, які їм пропонували і були привезені додому. Просимо повідомити про продавців таких пакетів сестру Леонтію за телефоном: 097-083-57-20 begin_of_the_skype_highlighting              097-083-57-20      end_of_the_skype_highlighting. Бо після першої крадіжки було вчинено повторну. У першому випадку викрадено бджолосім'ї разом з вуликами, а в другому забрано тільки рамки з бджолами з трьох вуликів

Зверніть увагу на те що схм. Леонтія звертається і до тих хто можливо купував цих бджіл
Одна річ якщо це зроблено під заказ, друге коли людина купує не знає. Пропоную у "чупакабр" нічого не купувати, вони і перестануть красти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не в обиду....но "если бог не созиждет ..."??? дальше по тексту... надо было выждать денек-другой-(успокоиться) и не раскидываться проклятиями. а то как-то... ..."благословляйте обижающих..." п.с. пастушок Давид конечно догонял медведя, укравшего овцу и разрывал ему пасть...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зверніть увагу на те що схм. Леонтія звертається і до тих хто можливо купував цих бджіл

На них більший гріх ніж на тих, хто крав. Ті що крали з ними все ясно, вони хочуть випити, або уколотися, вони не своїм розумом живуть, їх розум затьмарений. Ті ж що купували, знають що купують і в кого купують і свідомо ідуть на гріх. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вкрали монастирських бджіл та вулики

Вулики досить характерні з закругленими дашками. При нагоді викладу фото. Може хтось пізнає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На Дніпропетровщині вкрали цілу пасіку
"Тим часом правоохоронці радять бджолярам бути пильнішими" Хз а шо може зробити бджоляр в даній ситуації? Один проти трьох- не у всіх чорний пояс, вистрелити з чогось- якщо влучить- його (бджоляра) посадять, якщо ні- можуть вистрелити у відповідь... От їх знайшли і показали по Тв.. цікаво, а часто не знаходять?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Розыск краденого у пчеловодов

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...