Перейти к содержанию

Розыск краденого у пчеловодов


trutnev

Рекомендуемые сообщения

Да від таких крадіїв, хз як захищатися :dntknw: ,хібащо по кілька чоловік чергувати, це не наріки з алкашами,які на халявне (не охороняєме) зазіхають, покищо у нас таких випадків не було, тьху три рази.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вивіз цей рік 10 сімей на рапс не далеко від села 3 км напериживався , пасіка ж не охороняється на акацію завіз уже тільки 4 думаю як вкрадуть то хоть не всі Прошлий рік стояли на Гречці то рамки повиймала якась сво...,слава Богу вулики не тронули.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошлий рік стояли на Гречці то рамки повиймала якась сво...,слава Богу вулики не тронули.

Медовые рамки выняли? Может то фермр с поля свой процент снял? А почему бригадой не кочуете?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таких талантів всюди повно.Вони на відміну від нас знають як швидше медку качнути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В самый "злой" улей провода запустить и провести кнопку в удобное место. Пусть грузят...если смогут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Одно время повадились огороды "чистить" прямо во дворах. Пришлось купить старенкий дробовик. От греха подальше (занимался в молодости спортивной стрельбой) зарядил солью. Несколько раз в воздух выстрелил при случае и по улице быстро слух прошел, что я дурак и сразу стреляю. Уже много лет как продал ружье, а двор "обходят" до сих пор. Все это я к тому, что психологическое воздействие - самое сильное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Медовые рамки выняли? Может то фермр с поля свой процент снял?

Вийняли з одного вулика з верхнього корпуса 2 рамки медові небагато але не приємно :( Думаю що грибники взяли
А почему бригадой не кочуете?

Справа в тому що немає в мене таких в селі товаришів з якими можна булоб на кочівлю їхати :ak: Рада душа в рай та гріхи не пускають :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі ця стаття про монастирську пасіку дуже з негативної сторони показала віру і доброчинність її автора. Віруючі люди так навіть не думають, не лише не говорять, а тим паче не трублять через ЗМІ. Деякі невіруючі більш скромні і лояльні до чужого лиха, ніж ці віруючі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свод, мы живём в несовершенном мире несовершенных людей. Верующие (в т.ч и автор статьи)- такие же несовершенные люди, как и мы все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свод, мы живём в несовершенном мире несовершенных людей

Особливо якщо це пострадянський світ де нормою було "взяти" не своє. Згадаймо засадничий ленінський лозунг "Грабуй награбоване". І на сьогодні ця норма існує, як в моралі суспільства так і в юриспуденції. Ніхто з нас не може на законних підставах захистити своє майно, свою приватну власність. "Владарі" разом з бандитами та грабіжниками волають: "Дозволяти народу мати зброю неможна". Питання чому? Відповідь :"Та він же почне стріляти". А кого буде відстрілювати наш роботящий народ? Та цих же "власть імущих" та бандитів. Одні і другі бояться нас. От тільки ми ще не доросли до своєї сили. Незважаючи на приклад "Майдану".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

В мене цієї весни медокачку сперли з даху сарая, ще прадідівська емальована, добре що ще одна від іншого діда лишилася, привіз з іншої області. А от водяний насос (для роїв, видно не знали навіщо така машинерія) і декілька баняків (на 20л. – ще радянські) лишилися. Явно цілеспрямовано брали. Мо хто чув по Калинівці (Вінницька обл.) про таку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора у с. Вучкове було викрадено 18 нуклеусів по 4 місця.Викраденя було у Плиски Василя Михайловича. Прозьба до всіх пасічників:НЕ КУПУЙТЕ КРАДЕНОГО.Злодії сама стара із професій і на мій погляд щоб в нас не крали- нам від них не купляти ,а вних потреби в бджолах не буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора у с. Вучкове було викрадено 18 нуклеусів по 4 місця.Викраденя було у Плиски Василя Михайловича. Прозьба до всіх пасічників:НЕ КУПУЙТЕ КРАДЕНОГО.Злодії сама стара із професій і на мій погляд щоб в нас не крали- нам від них не купляти ,а вних потреби в бджолах не буде. Сообщение отредактировал Ярослав - Сегодня, 10:35

Нуклеуси немаленькі. Потрібна машина. Село прохідне, чи кутове? Я так уявляю, що досить віддалене і як кажуть "глухе" ( у смислі віддаленості від цивілізації). Якщо неправильно думаю то виправте. Тож так просто чужим тут орудувати невдастьця. Треба шукати по своїх. А люди всіх "своїх" добре знають. У нас такі проблеми вирішуються елементарно. Ідеш до участкового, пишеш заяву та "зацікавлюєш" певним способом міліціянта. Він "перетрясає" отих "своїх" і результат майже завжди позитивний.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нуклеуси найшли в лісі опустошені.я помилився ,без спеціаліста не обійшлося,,.Комусь захотілось чистопородної Вічківської матки.Івсежтаки прозьба НЕ КУПУЙТЕ В ЗЛОДІЇВ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нуклеуси немаленькі. Потрібна машина. Село прохідне, чи кутове? Я так уявляю, що досить віддалене і як кажуть "глухе" ( у смислі віддаленості від цивілізації).

Село "прохідне", розтягнуте вздовж траси на Хуст, 6 км від Міжгір"я. Вздовж траси тече ріка РІка і з двох сторін дягнеться пасмо гір. Пасіка знаходиться не далеко від траси і розміщена на схилі гори. Внизу стоїть ряд вуликів, а на схилі мікронуклеуси, за ними вже ліс.
всежтаки прозьба НЕ КУПУЙТЕ В ЗЛОДІЇВ.

Знати б хто злодій... З Василем особисто знайомий через чоловіка сестри. Прикро що таке в нього сталося! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабудь прийдеться Сайгу таки використовувати ,,, по периметру колючку і на вуглах точки з бліндажами,, плюс пара вовкодавів по двору у плиски постійно хтось дома мабудь у ночі сталося але там були собаки 2 або три ,,,,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тих паскуд знайшли та посадило в СІЗО що зробили шкоду у Плиски в Вучковому маток собирались комусь під заказ в Росію пихнуть тобто діяли ціле спрямовано Так буде з кожним .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тих паскуд знайшли та посадило в СІЗО що зробили шкоду у Плиски в Вучковому маток собирались комусь під заказ в Росію пихнуть тобто діяли ціле спрямовано Так буде з кожним .....
18 нуклеусів, вже по сумі тягне на відкриття кримінальної справи. Треба лише доказати суму збитків, а тоді вже і компенсацію через суд вибивати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 нуклеусів, вже по сумі тягне на відкриття кримінальної справи.

Тільки матки по цінах Гайдара - 18х4х100 - 7200 грн.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Вот и у меня украли улик с семьей. Ориентировочно 2.05.11-4.05.11. post-1969-1305064957_thumb.jpg Пасека находится Днепропетровская область, юг Широковского района, с.Радевичи. В милицию заявление написал, но шансов найти очень мало, если кто увидит пишите в ЛС или abv@gala.net

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот и у меня украли улик с семьей. Ориентировочно 2.05.11-4.05.11. post-1969-1305064957_thumb.jpg Пасека находится Днепропетровская область, юг Широковского района, с.Радевичи. В милицию заявление написал, но шансов найти очень мало, если кто увидит пишите в ЛС или abv@gala.net
Вы поспрашиваете у пацанов , у бабушек может они что подскажут , :IMHO1: стянули местные , далеко не понесли
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже десь роки 2, як переглянуто суму, з якої відкривається кримінальна справа. Якщо раніше це було 800 з лишком гривень, то зараз всього 60. То ж і за вкрадений димар можна посадити Реально знаю випадок, коли людина отримала судимість за крадіжку ножиць в магазині - якраз тільки ввели нову межу відповідальності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы поспрашиваете у пацанов , у бабушек может они что подскажут

Поспрашивал у пчеловодов, никто ни чего не знает. Думаю что 1.05.11 был поминальный день, в село приехало много разных людей и кто-то из местных навел. Пчелы назад не прилетали, значит где-то увезли в соседнее село, поэтому и написал заявление в милицию, пусть участковый поспрашивает, может и отпугнет кого-то.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы поспрашиваете у пацанов , у бабушек может они что подскажут

Поспрашивал у пчеловодов, никто ни чего не знает. Думаю что 1.05.11 был поминальный день, в село приехало много разных людей и кто-то из местных навел. Пчелы назад не прилетали, значит где-то увезли в соседнее село, поэтому и написал заявление в милицию, пусть участковый поспрашивает, может и отпугнет кого-то.
Может быть и так и увезли , а может хитрость применили для облёта по месту , если местному продали , а он купил то кто же признается :umora: , спросите у пацанов не стесняйтесь денег предложите соседским , в общем заинтересуйте :IMHO1: результат должен быть
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а может хитрость применили для облёта по месту

Що ж то за хитрість така? Хіба селітра...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Розыск краденого у пчеловодов

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...