Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Кочівля - північ України

В теме 112 сообщения

А тут - з вуликами.

Це перший виїзд.А зараз на причепі 15 рутів, пока в два корпуси.

IMG_1485.JPG

IMG_1484.JPG

причіп-зсувка корпусів.shs

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

В 05.07.2018 в 21:33, бігунець сказал:

Проїхався до бджіл на кочовий точок, буквально місяць простояли в холосту. Собі приносили, якийсь мізер відклали. Мабуть навіть не буду ті літрів 100 відкачувати, хай мішають з соняхом. А сонях починає зацвітати. Тепер думаю і хочу спитати вашої поради, як найкраще зробити:

Можна залишити бджіл на місці. До соняха, де вже розцвіло % 10 кілометра два. Десь за 1 км в іншу сторону інвестори розчистили запущені землі і посіяли сонях. Найраніше там зацвіте десь неділі за 2, ще частина як мінімум за 3. От тільки земля там пісок і торф.

Перевезти за 12 км. Одне поле там зацвітає, ще дві зацвітуть за днів 10-12. Земля - хороший суглинок.

Що ж робити: перевозити, чи ні?

Земля до этого была не оброботана ,вот и после урожай давать хорошо должна .Я бы повез если не далеко ...:IMHO1:

Поделиться сообщением

1 час назад, koste сказал:

Земля до этого была не оброботана ,вот и после урожай давать хорошо должна .Я бы повез если не далеко ...:IMHO1:

Сьогодні перевіз частину вуликів на нове місце.. Так як добиратися далеко, тож не міг завчасно розвідати. Перевіз зарані, поки що жодна рослина не зацвіла. Частина залишилася, побачимо.

Поделиться сообщением

Вот и хорошо !:)

Поделиться сообщением

В 23.01.2017 в 00:25, бігунець сказал:

Житомирська обл. Овруцький район

Доброго часу доби.

Готую пасіку для кочівлі на верес . Пункт призначення "Личмани".

Вас там заливають дощі останні 3 тижні, як і нас на Вінничині?

Добрі умови створюються для цвітіння, на мою думку.

Поделиться сообщением

Так. Всі сподіваються, що в цьому році верес нарешті дасть мед.

Поделиться сообщением

В 29.07.2018 в 08:16, бігунець сказал:

Так. Всі сподіваються, що в цьому році верес нарешті дасть мед.

Вологи для нього вже вистачить чи ще потрібні дощі до початку цвітіння?

Орієнтовно на 20.07. початок медозбору?

Дякую.

Поделиться сообщением

Щось верес у цьому році не поспішає зацвітати, а той, що зацвів поки що без бджіл. Тож і я не поспішаю вивозити. Десь, орієнтовано, через неділю.

Поделиться сообщением

В 05.06.2018 в 21:31, ДобровоЛ сказал:

Підготував причеп. Бджоли в корпусниках на ньому й зимували. Рано-раненько їду на липу. Дякуючи модернізації, яку застосував, дивлячись на польських "сам скльоцав" - обійшовся без жодного помічника. Середня висувка виїжджає на підшипниках. Всього завантажено 15 багатокорпусників.

IMG_1324.JPG

IMG_1328.JPG

Не понял. Вы сами склёпали?  Как по мне то это Белоцерковское производство.:IMHO: Правда они колёса с иномарок ставят а здесь что то типа Волговских. но если для экономии им привезти свои колёса то прикрутят любые.

Поделиться сообщением

5 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

Не понял. Вы сами склёпали?  Как по мне то это Белоцерковское производство.:IMHO: Правда они колёса с иномарок ставят а здесь что то типа Волговских. но если для экономии им привезти свои колёса то прикрутят любые.

Та де у мене таке обладнання візьметься?

Точно - Біла Церква , правда за моїми кресленнями. І про колеса теж правда! :):ay:

Поделиться сообщением

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Точно - Біла Церква , правда за моїми кресленнями. 

А я у них был месяц назад. менял ося с колёсами. ихние старые отдал новые взял.

Так вот они мне рассказывали что какой то пчеловод вымахал им мозги своими чертежами. они такого ещё не делали (середина высувается) пришлось по несколько раз переделывать пока всё получилось.  Ну теперь яно кто этот пчеловод.:ay::az:

Поделиться сообщением

15 годин тому, Сергей Тюркин сказав:

А я у них был месяц назад. менял ося с колёсами. ихние старые отдал новые взял.

Так вот они мне рассказывали что какой то пчеловод вымахал им мозги своими чертежами. они такого ещё не делали (середина высувается) пришлось по несколько раз переделывать пока всё получилось.  Ну теперь яно кто этот пчеловод.:ay::az:

Та ні. Зі мною було все просто і без проблем. Та й виготовляв я його вже  й давненько -  ще до нападу російських "братів", тобто п"ятий рік пішов.  :dntknw::umora:

Але загородки оті вставні по боках - то точно лишнє. Я їх так ні разу й не використав.

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти