Перейти к содержанию

Матки УКРАИНСКОЙ СТЕПНОЙ селекции Егошина и Геруса


Рекомендуемые сообщения

Уничтожать не нужно!

Влад444, Всі 7 (сім) липневих 2014 року, придбаних особисто в Леоніда, - НЕГОДНІ!. Бльше 10 -12 рамок (а три і половини того не досягли) сімей розвити не можуть. Кладуть всі без виключення черву з громаднішими пропусками (є фото з усих 7 сімей). Ну, про злобливість я не згадую. А відводки карпаток, придбані мною разом з Призом у Баришівці на початку травня на 4-5 рутівських рамок вже дали по корпусу акації, скільки ж і липи. Треба було ставити на них четвертий корпус на сонях, - так довелось їх обідрати, щоб підсилити УС Єг. Лише на липі по дві- три рамки зумів від них відкачати. Не люблю кривити душею . Тож пишу правду. А з весни такі надії були... :dntknw: Ну , може Вам повезе ліпше... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уничтожать не нужно!

:) Влад444, Всі 7 (сім) липневих 2014 року, придбаних особисто в Леоніда, - НЕГОДНІ!. Бльше 10 -12 рамок (а три і половини того не досягли) сімей розвити не можуть. Кладуть всі без виключення черву з громаднішими пропусками (є фото з усих 7 сімей). Ну, про злобливість я не згадую. А відводки карпаток, придбані мною разом з Призом у Баришівці на початку травня на 4-5 рутівських рамок вже дали по корпусу акації, скільки ж і липи. Треба було ставити на них четвертий корпус на сонях, - так довелось їх обідрати, щоб підсилити УС Єг. Лише на липі по дві- три рамки зумів від них відкачати. Не люблю кривити душею . Тож пишу правду. А з весни такі надії були... :dntknw: Ну , може Вам повезе ліпше... :dntknw:
щось Ви запутались ,матки 2014 року липневі ненаростили силу сімей -може 2013 року :) Коли я водив степову від Єгошиних мені весь час везло!!! :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щось Ви запутались ,матки 2014 року липневі ненаростили силу сімей -може 2013 року

TOLIA, Вибачте, звичайно ж 2013! Перегрівся я. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

щось Ви запутались ,матки 2014 року липневі ненаростили силу сімей -може 2013 року

TOLIA, Вибачте, звичайно ж 2013! Перегрівся я. :ah:
Є такий Саша Глущенко з Боярки ,може Ви знайомі ,так ось він брав весною у мене сім*ї степової ,матки дочки від єгошинок і одну взяв єгошинку ,запитайте його враження!Вибачте ,але я неможу повірити ,щоб всі сім маток були нікудишні!Я нів*якому разі незахищаю матковода !Але....Мені степова подобалась ,я знею пропрацював майже 10 років ,але зафорів і змушений значно скоротитись і перейти на більш спокійнішу породу ,хоча і єгошинка в мене небула занадто їдюча. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вибачте ,але я неможу повірити ,щоб всі сім маток були нікудишні!
І в мене дуже великі сумніви щодо цього. Якась інша причина. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дочка Егошинки как в прошлом году так пока и в этом - лучшая на пасеке. Зная как Л.Р. относится к своему труду и подходит к нему не могу поверить в то что это его матки. Вот убивайте, но не поверю что 7 ЕГО маток не могу нарастить семьи больше 10-12 раком :dntknw: . В любом деле есть брак, часто этот брак производитель не может определить визуально. Поверю что попалась какая-то кривая/хромая/горбатая/дефектная матка, у всех без исключение такое бывает... но чтобы все как одна были такие плохие.... ну не знаю :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Єгошинка червона з вагів з раннього соняху - 32кГ вже відібрав. А жовта єгошинка в цьому році - не більше 20 кГ а по силі десь одинакові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот убивайте, но не поверю что 7 ЕГО маток не могу нарастить семьи больше 10-12 рамок . В любом деле есть брак, часто этот брак производитель не может определить визуально. Поверю что попалась какая-то кривая/хромая/горбатая/дефектная матка, у всех без исключение такое бывает... но чтобы все как одна были такие плохие.... ну не знаю

Коновал Антон, Я тридцять років пропрацював у газеті "Київська правда" і жодного разу не покривив душею.Міг , правда інколи, змовчати, але, щоб говорити неправду людям... Свідками є вся область. Тож, повірте. А дехто й бачив ці вулики, коли забирали у Приза маток Рауша вночі з 6 на 7 липня на метро " Дорогожичі". Правда , самі розумієте, відкрити вулики на причепі я не міг. Але ще дві матки з тих, чуток кращих - лишились. Зараз на окружній дорозі Броварів на соняху. Можете переконатися, вони ще з своїми сім'ями будуть днів десять. Не відбирав у них із зими і рамки бджіл,а їх підсилював за рахунок інших.Повірте, я сам симпатизую і Л.Р., і його батькові, але це є факт. :dntknw: Хвороби,- пока Бог милував. Поряд же на причіпі стоять і інші і мною виведені матки від карпаток і кладуть розплід сплошняком, навіть і позаторішні. Ну, а одну з тих семи доглядає син ,- за 50 км від мене. Історія майже та ж. Я не нарікаю на Єг., у житті всього буває. Тим більше відомі вони, як порядні і знаючі спеціалісти, і у мене немає і толіки сумніву в цьому. А в матководстві, як на мінному полі,- чуть не так що зробив і - провал. Але факт залишається фактом. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...