Перейти к содержанию

Пчеловодство Израиля


Рекомендуемые сообщения

Делегация из Израиля возвратилась. На собрании "Слобожанского пасечника " будет доклад участника поездки в январе, скоро узнаем подробности...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А что так? Израильские пчеловоды не шмелей держат а пчел

Шановний surovyj. Якраз наші великі тепличні господарства і платять немаленькі бакси, тобіш шекелі, за шмелів, які постачають ізраїльські пасічники нам. Там ними вже давно займаються. А у нас ця галузь запущена. Добре відомо,що шмелі у теплицях на томатах набагато ефективніші бджіл.
А учить нас, в общем, то в пчеловодстве, тем более из Израиля, я думаю и не надо. Без обид.

А наш Тарас Шевченко дуже гарно сказав золоті слова, - "Свого научайтеся і чужого не цурайтеся..." А чи ж Ви, шановний metrolog , проти цього? Усе цінне треба вивчати. На старість буде знахідкою. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Делегация из Израиля возвратилась. На собрании "Слобожанского пасечника " будет доклад участника поездки в январе, скоро узнаем подробности...

Могли бы и "На точку" рассказать осчастье пчеловодном в государстве израилевом. Ведь там ("Слобожанщине")будет несколько десятков участников, а здесь -то поболее. Правда один товарищ обещал рассказать о счастье в кибуцах.Да видно не досуг. Ну ничего, обещанного ждут 3 года.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Делегация из Израиля возвратилась. На собрании "Слобожанского пасечника " будет доклад участника поездки в январе, скоро узнаем подробности...

Могли бы и "На точку" рассказать осчастье пчеловодном в государстве израилевом. Ведь там ("Слобожанщине")будет несколько десятков участников, а здесь -то поболее. Правда один товарищ обещал рассказать о счастье в кибуцах.Да видно не досуг. Ну ничего, обещанного ждут 3 года.
Підтримую Вас тезко... Нагнали апетиту розмовами, а тепер :dntknw: Так що просимо :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И шмелей тоже.

Я бы шмеля разводил, но кто ж меня научит. Этот шмель израильский, обходится аж в 5ть бакинских за шт. В этакой картонной упаковке с круглой дырочкой, в которой шт 100 шмелей израильских. На один га устанавливают шт. 7 таких коробочек. Под томаты выделено гдето около 40га. В течении сезона, по моему 4 раза принимаем в Борисполе этих едрёна батона еврейских шмелей. Вы представляете? И зачем та пасека в 1000 ульев?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я хотів би дізнатися з перших вуст про оподаткування пасічників. Краєм вуха чув що в державі Ізраіль по закону ти повинен с кожного вулика ( незалежно від його дохідності ) сплатити 60 гривень на наші. Але на ці гроші, окрім відрахувань в держказну, содержуть голову спілки пасічників, секретаря, і ще якогость спеціаліста ( який курує початківців). Журнал Бджолярский круг я виписав і думаю там буде опис поїздки, та невідомо чи це момент там висвітлюватиметься? Чи може це все не правда і це запалена уява якогось покусаного кліщем варроа нашого пасічника.??? :baby::baby::baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краєм вуха чув що в державі Ізраіль по закону ти повинен с кожного вулика ( незалежно від його дохідності ) сплатити 60 гривень на наші. Але на ці гроші, окрім відрахувань в держказну, содержуть голову спілки пасічників, секретаря, і ще якогость спеціаліста ( який курує початківців).

Якраз перечитую пости експерта по Ізраілю, і не тільки:
сегодня выяснялся с боссом.:Он платит около 7 долл по курсу за семью в общ. пчеловодов. таких как мы, около 30 производителей. на страну. Любителей до 200 семей около300 человек.

ще цікаво:
выяснил вопросы защиты рынку медового в Израиле. как пример , что-бы понятней было завез мед в Израиль и хочу продать его . Я должен заплатить по 13 шекелей с каждого кг.Продать оптом в Яд Мордыхай я могу только по 17 шекелей.(доллар сейчас-3,6 шекелей) Если фасовать и иметь все условия можно продать по 24 шек. В магазин тебя не пустят. По- этому прросто так этот бизнес здесь не "оседлать" кто то может и завозит . но какова его цена должна быть изначально. Я не считал ,не знаю сколько стоит перевозка и другие расходы продавца. так кусочек информации -как защищают медовый бизнес в Израиле.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в рамках ярмарки такое выступление пока не запланировано.

Я неправильно зрозумів повідомлення пана Ізмайлова ( №1117 ), тому по даному факту приношу вибачення. Стосовно поїзки до Ізраілю потрібно, на мою думку, або аргументувати ненадання інформації, якщо на це є підстави, або надати інформацію в повному обсязі без зволікань - сьогоднішні засоби це дозволяють. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я успел немного пообщаться с Наташей на тему Израиля. - Очень сильные климатические отличия Израиля от наших привели появлению приемов пчеловодства , которые не имеют практической ценности в наших условиях... - Продуктивность семей ниже наших на порядок ... - Основной доход - опыление ... - Очень много подкормок... Можно будет продолжить после выступление , но выражение "Я в шоке от..." звучало не однократно. Нам надо больше ценить свои достижения и гордиться ими ... :IMHO1:

Стосовно поїзки до Ізраілю потрібно, на мою думку, або аргументувати ненадання інформації, якщо на це є підстави, або надати інформацію в повному обсязі без зволікань - сьогоднішні засоби це дозволяють. opr06K93.gif

Человек вернулся из поездки 25 декабря, а тут праздники...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можно будет продолжить после выступление , но выражение "Я в шоке от..." звучало не однократно. Нам надо больше ценить свои достижения и гордиться ими ... :IMHO1:
Я знаю о пчеловодстве в Израиле со слов своих покупателей. Кто прожил в Украине, (эмигранты 1-2 волны) знают о пчеловодстве больше, чем пчеловоды в Израиле, мне так показалось. И в подтверждение своих представлений ( нам не чему учиться у пчеловодов Израиля) хотелось бы получить информацию от более компетентного человека чем обыватель потребитель меда. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пора создавать тему - пчеловодство Израиля. Я в очередной раз собираюсь по работе в коммандировку в Израиль. Может у кого есть контакты тамешних пчеловодов, с кем можно встретится и пообщаться на темы ихнего пчеловодства. Ато был там раз 6 или 7, а вот к пчеловодам ниразу не попадал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может у кого есть контакты тамешних пчеловодов, с кем можно встретится и пообщаться на темы ихнего пчеловодства. Ато был там раз 6 или 7, а вот к пчеловодам ниразу не попадал.

Свяжитесь с Работником на ОПФ- большего спеца по теории и практике пчеловодства Израиля вряд ли найдёте :IMHO1:
нам не чему учиться у пчеловодов Израиля

Норма нагрузки на одного израильского пчеловода- 500 п/с. Неужели неинтересно, как они борются с роением, например, или- делают отводки, или- каждый год меняют 100% маток? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Свяжитесь с Работником на ОПФ- большего спеца по теории и практике пчеловодства Израиля вряд ли найдёте

Он живет в Израиле?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

делают отводки, или- каждый год меняют 100% маток

шось по цьому пункту у всіх заморських друзів темний ліс. Наче б то і пасіки грандіозні, а як це все пошагово устаканюється - не зрозуміло? :dntknw::dntknw::dntknw: я спостерігав на Пахарем з алтаю. він як би вже так само працює а цей нюанс поки що не вирішив. та й тема у північних "братьєв" наших більших ( по кількості) є, називається " особливості канадської технології по російськи"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

шось по цьому пункту у всіх заморських друзів темний ліс.

Все є :) Просто в Ізраілі- міняють маток в жовтні- листопаді. В Канаді- часто роблять відводки в квітні на автралійських та новозеландських матках. Тому- є ньюанси, яких нема в Україні-Росії.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто в Ізраілі- міняють маток в жовтні- листопаді

як це вплине на роїння в наступному році у нас, перезимувала матка це вже не молода сиголітка яка майже не роїться.?
В Канаді- часто роблять відводки в квітні на автралійських та новозеландських матках

ну при закупці 12-ть гривень в це таже дивитись не треба не те що намагатись спробувати, шкурка вичинки не вартує
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як це вплине на роїння в наступному році у нас, перезимувала матка це вже не молода сиголітка яка майже не роїться.?

Матка виведена в жовтні- листопаді роїться майже так само, як і цьогорічні... інакше б вони цього не робили... :IMHO:
ну при закупці 12-ть гривень в це таже дивитись не треба не те що намагатись спробувати, шкурка вичинки не вартує

Відводок з плідною маткою, який на початку травня займає корпус на 230- це плюс одна бджолосім"я на соняху. В Канаді, наскільки я зрозумів, основний взяток- липень-серпень (хоч і не сонях :).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це плюс одна бджолосім"я на соняху

ну давайте порахуємо: 1-у квітні вони новозеланських купляють по 160 грн, 2-з сім*ї качають 80 кг. ( оптова у них 32 грн) загальний дохід 2560 грн. - тобто матка вартує того щоб її купувати 3-основні сім*ї не рояться при такому підході. одним словом одні вигоди , от тільки одни нюанс - поки пасіка росте все це має сенс а як треба тримати її на одному рівні, наприклад ти розвився до 1000 сімей і далі рости не хочеш або не можеш, і пакети в тебе не беруть, тобто всі 1000 сімей і всі на мед.????? :dntknw:
жовтні- листопаді

це треба завозити маток з того ж Ізраїлю бо в нас таких умов нема, та й перевірки це потребує чи дійсно вона не роїться??? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Он живет в Израиле?

Працює пасічником на промисловій пасіці в Ізраілі, але і в Росії буває наїздами.
це треба завозити маток з того ж Ізраїлю бо в нас таких умов нема,

Это не страшно. Страшно то, что в один адрес фирма должна отгрузить 200маток и только тогда она может попросить за них 20 гринов. этих маток используют , что бы сбросить на них первый" лишний" расплод, а уж потом на своих, годных, делается замена. да и заказываются такие матки очень заранее. Ну зачем вам 200 ранних матки, Разговор не о чём.

До адміністрації: У нас є розділ Пчелы в интернете Там є цікаві теми: Бджільництво за кордоном, Досвід бджоляра з Канади.. чи не було б доцільно розмолвляти по бджільництво в різних країнах в одному розділі, в окремих темах? :dntknw:
одним словом одні вигоди , от тільки одни нюанс - поки пасіка росте все це має сенс а як треба тримати її на одному рівні, наприклад ти розвився до 1000 сімей і далі рости не хочеш або не можеш, і пакети в тебе не беруть, тобто всі 1000 сімей і всі на мед.?????

А в чому нюанс? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в чому нюанс?

та в тому що все одно відводки а потім об*єднання ( мабуть) а це виходить вийшло з зими 1000 сімей до них треба ще 1000 днищь корпусів і кришок. і того в обслузі 2000 сімей . Одним словом я ніяк в їхньому підході не натраплю на правильний шлях . Тобто не можу зрозуміти як цей пазл скласти щоб пасіку тримати стабільно на рівні 1000 продуктивних сімей на головному медозборі. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

та в тому що все одно відводки а потім об*єднання ( мабуть) а це виходить вийшло з зими 1000 сімей до них треба ще 1000 днищь корпусів і кришок. і того в обслузі 2000 сімей .

Робити відводки- не обов"язково...Ну да- тримають вони запасних маток, це само мобою. Міняють маток, наприклад так: Давлять матку і дають зрілий маточник. Міщак- відразу, Работник- протягом 3-х днів. Потім через 2 тижні- контроль яйцекладки. Якщо нема- знову маточник. Якщо знову нема- сім"ю розформовують. Работник пише, що вихід нових маток- 80-90%. Для збереження кількості б/с й формують відводки від кращих б/с ... Теоретично- все зрозуміло... Чому в нас (чи в росіян) не виходить працювати по канадському чи ізраільському- тому що
Теорія і практика зовсім різні речі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Израиль и Канада это разные страны... В Израиле нет зимы , расплод есть постоянно, сейчас около трех рамок ( почти все улья типа Рутта с магазинами )... Давайте дождемся доклада тех кто там был, затем будем обсуждать...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До адміністрації: У нас є розділ Пчелы в интернете Там є цікаві теми: Бджільництво за кордоном, Досвід бджоляра з Канади.. чи не було б доцільно розмолвляти по бджільництво в різних країнах в одному розділі, в окремих темах?

Повністю погоджуюсь. Займемося цим.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Израиль и Канада

В мене є пропозиція. Давайте скинемся на таку ж поїздку представників БК в Канаду. :baby::ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене є пропозиція. Давайте скинемся на таку ж поїздку представників БК в Канаду.

Скиньтеся, краще, мені. :umora: Я обіцяю викласти всю інформацію і відео на протязі тижня, як повернуся. :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...