Перейти к содержанию

Сильфия


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Вже бачив заквітчану сильфію. Осінь...

Так, прекрасний пізній медонос. Сьогодні бачив, як бджоли біля сильфіїї цілий день кучкувались.:ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...
В 23.04.2015 в 20:55, Vas1l сказав:

Лучше корнями, у меня семена взошли только на второй год. пишите в личку кому нужно, накопаю и могу выслать Новой почтой из Киева. :hi:

Так, від коріння і Іван-чай ,ваточник , також і сильфія  краще приживаються. Але на їх доставку та посадку мороки значно більше за сівбу насінням. :IMHO:

 

В 05.01.2014 в 13:37, Фенчак сказав:

У нас цього добра багато, мiсцева назва "Гарпiчовка" цвiте у вереснi, здаэться. Росте вона бiля рiчки на намулистих грунтах. Бабулька розказувала що корiнь в неi як картопля i вони це споживали в iжу

То про топінамбур у неї була мова.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого-то еще ее семена есть? Могу выменять, купить. Корневища конечно вообще хорошо, но как написали выше - заморочливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, bravuy сказал:

Корневища конечно вообще хорошо, но как написали выше - заморочливо.

Особливо зараз:umora:.  В мене його досить багато росте але насіння наврядчи вийде зібрати. Якщо нагадаете мені в листопаді то обовязково назбираю!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

допоможіть знайти насіння сільфії пронзенолистої. Може хто знає, хто має його або продає по адекватній ціні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В інтернеті має бути. Сказали б раніше то трохи для розсади назбирав би. Але потрібно пророщувати в обробленій землі, по не угіддях в мене не проросло. Має висоту під 3 м. Коли вкорінюється бур'ян не загроза. Зацвітає в серпні, бджоли на ній крутяться. 

 

IMG_20180801_181125.jpg

IMG_20180801_181114.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Adler сказав:

допоможіть знайти насіння сільфії пронзенолистої. Може хто знає, хто має його або продає по адекватній ціні?

Трохи запізно Ви звернулися, місяць назад можна було зібрати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо хтось має насіння сільфії, або може зібрати в наступному році - я буду закуповувати.

Звоніть або пишіть на вайбер 093 199 25 33

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 03.12.2018 в 13:09, Pchelosad_Z сказав:

Якщо хтось має насіння сільфії, або може зібрати в наступному році - я буду закуповувати.

Звоніть або пишіть на вайбер 093 199 25 33

 

 

В 29.11.2018 в 13:14, Adler сказав:

допоможіть знайти насіння сільфії пронзенолистої. Може хто знає, хто має його або продає по адекватній ціні?

 

В 22.01.2018 в 22:02, bravuy сказав:

У кого-то еще ее семена есть? Могу выменять, купить. Корневища конечно вообще хорошо, но как написали выше - заморочливо.

якщо ще цікавить насіння можу вділити, сьогодні знайшов. але не пам"ятаю чи цьогорічне чи тогорічне. кого цікавить пишемо в приват і відразу куди і кому відправляти, щоб не затягувати відправлення. в мене вже листя по 10 см. зеленіє на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.04.2019 в 12:19, Cfif сказав:

Конечно камыш ваточника задавит. Да он и сам вымокнет. Сильфию луше посеять в таких местах.

ви висівали чи коріння пересаджували?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, СЄРЖ сказал:

ви висівали чи коріння пересаджували?

У меня вообще сильфия не растёт.я тут опираюсь на опыт знакомых.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Cfif сказав:

У меня вообще сильфия не растёт.я тут опираюсь на опыт знакомых.

якщо ваша ласка, розпитайте в знайомих про деталі. на пасіці вздовж огорожі ростуть кущами але сильно не розростаються. сьогодні знайшов насіння то трохи розтикав біля стариці, побачу що і як. але цікавить як в ваших знайомих, можливо щось нове взнаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, СЄРЖ сказал:

якщо ваша ласка, розпитайте в знайомих про деталі. на пасіці вздовж огорожі ростуть кущами але сильно не розростаються. сьогодні знайшов насіння то трохи розтикав біля стариці, побачу що і як. але цікавить як в ваших знайомих, можливо щось нове взнаю.

Спасибо, но у меня сухие супеси -не для сильфии.

У знакомых всё просто. огород идёт в сторону речки. в конце огорода лужок с наклоном и заканчивается прямо у стены камыша. Так вот сильфия высевается для корма и в определённом месте в самом низу луга идёт война сильфии и камыша. вот и всё.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Cfif сказав:

Спасибо, но у меня сухие супеси -не для сильфии.

У знакомых всё просто. огород идёт в сторону речки. в конце огорода лужок с наклоном и заканчивается прямо у стены камыша. Так вот сильфия высевается для корма и в определённом месте в самом низу луга идёт война сильфии и камыша. вот и всё.

дякую, в городі гарно сильфія росте, а ще + волога :ay:. ще раз дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...