Перейти к содержанию

Вінницький Точок


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Так, було цікаво побачити і послухати реальних фанатів своєї справи. Все зовсім по-іншому сприймається, ніж віртуально. :ay: Подяка пану pulupu за гостинність, апітерапевта, чай і цукерки. :hi: PS. (Sanich, дяк за lift туди і назад :wave:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч тривала 4 год а пролетіло наче 5 хв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустріч тривала 4 год а пролетіло наче 5 хв.
Ну от, а дехто сумнівався в доцільності звходу... Молодці! Початок зроблено! Слава Україні! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також хочу подякувати Sanichу що дійсно зібрав нас, та pulup за місце . Перша зустріч пройшла дійсно - "в теплой и дружественной обстановке" як любили поговорювать в недалекі часи. Будемо чекати ще зустрічей. Думаю, що бажаючих найдеться більше. пи.си. Шкодую, що якось всі про Хвотку першої зустрічі забули якось....от дійсно умна мисля приходить....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже приэмно було побачити колег вживу.Я дуже вдячний органiзаторам Санiчу та Володимиру i всiм присутнiм,а то якось не правильно,в iнших (регiонах) ,не люблю цього слова,нехай буде в областях пасiчники збираються а Вiнницькi нi. Вважаю початок вже э.Слава Украiнi!!! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отже, перша зустріч Точківців Вінниці і області відбулася! На зустрічі були присутні 10 пасічників. Для першого разу- непогано. :IMHO1: Велика подяка Володимиру (pulup) за надане приміщення та створені умови. :ay: Далі буде!
Мои поздравления,как говорится--господа,лёд тронулся! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зустрічею задоволений. Нарешті і у Вінниці пасічники саморганізувалися! Особлива вдячність автору ідеї! Неочікувано для себе зустрів знайомих пасічників. Порадував належний професійний і освітній рівень учасників нашого точка. Особливо хочу відзначити Миколу Петровича Горбаня - відомого на Вінниччині пасічника, генератора ідей, чудову і чуйну людину, патріота України. Сродіваюся, що наступні зустрічі будуть більш прагматичніші і також цікаві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Коли планується зустріч в березні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Коли планується зустріч в березні?
Я буду радий в будь-який день. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли планується зустріч в березні?
Я буду радий в будь-який день. :az:
Та наразі така ситуація, що трохи не спонукає до зустрічі. Скажіть, якщо я помиляюся.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та наразі така ситуація, що трохи не спонукає до зустрічі. Скажіть, якщо я помиляюся.

Санич так шо складать лапи та помирать...Життя тече ж. Вонив в свою грязну політику граються, а ми чому страдати повинні!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та наразі така ситуація, що трохи не спонукає до зустрічі. Скажіть, якщо я помиляюся.

Санич так шо складать лапи та помирать...Життя тече ж. Вонив в свою грязну політику граються, а ми чому страдати повинні!
Ну, може й так. що інші скажуть? Весна цього року рання, тому на вихідні ільшість може бути зайнята роботами. Може увечері, після роботи?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечера, на жаль не слідкував за форумом, провтикав збір форумчан... Хотів би також до вас приеднатися... Коли буде наступна зустріч? Обовязково прийду...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго вечера, на жаль не слідкував за форумом, провтикав збір форумчан... Хотів би також до вас приеднатися... Коли буде наступна зустріч? Обовязково прийду...
+ 1 :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Та наразі така ситуація, що трохи не спонукає до зустрічі. Скажіть, якщо я помиляюся.

Санич так шо складать лапи та помирать...Життя тече ж. Вонив в свою грязну політику граються, а ми чому страдати повинні!
Я за!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Всім привіт, так як там на рахунок зібратися та поспілкуватись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Мав сьогодні розмову з Володимиром - pulup. Пропонуємо зустрітися в суботу 1-го Листопада. Якщо буде до 15 чоловік, то зустрінемося в тому самому місці у Володимира. Якщо більше то на невеликий оргвнесок знайдемо конференцзал. Тема зустрічі - пропонуйте. Я б поспілкувався на тему організації вентиляції під час зимівлі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось негусто з бажаючими. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду обов'язково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо буду. Останім часом багато форс мажорних обставин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробую долучитися до товариства.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я теж можливо приеднаюсь ,на відсотків 90. Sanich Я можу вас запевнити що трутні воду не носят, тому що вони не живуть у тих сімях в яких вони вивелися. Що живуть трутні у не своїх сімях ,я пересвідчився особисто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема про "вентиляцію" актуальна. А на яку годину зустріч?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема про "вентиляцію" актуальна. А на яку годину зустріч?
Дуже актуальна. Пропоную її зробити основною. Зустріч на 10 годину, якщо немає заперечень.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Парни, а есть кто из самого города Винница?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...