Перейти к содержанию

Биология пчелиной семьи


Рекомендуемые сообщения

В 31.10.2019 в 17:15, ДобровоЛ сказал:

 У нас реклама теж підвладна деяким параметрам і місце для неї є окреме. Ви перечитайте Правила. А то можете й в баньку попасти.:IMHO:

Шановний дядьку Добровол, до Вас маю особисте запитання. Підскажіть мені, як член Ради Форуму, чи можу я на своєму сайті використовувати свої ж викладки, які я зробив на форумі, як на мене є цікаві меседжі. Прошу врахувати, що мій сайт перекладається на англійську та китайську мови, що стане рекламою для форуму "На точкУ", тим більше, що обговорення своїх розділів я планую на сторінках форума. 

До речі, прошу ознайомитися з моєю новою статтею  в розділі "блоги", про інстинкти, що керують поведінкою бджіл. 

З повагою!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, К.Д.Пащенко сказав:

Шановний дядьку Добровол, до Вас маю особисте запитання. Підскажіть мені, як член Ради Форуму, чи можу я на своєму сайті використовувати свої ж викладки, які я зробив на форумі, як на мене є цікаві меседжі. Прошу врахувати, що мій сайт перекладається на англійську та китайську мови, що стане рекламою для форуму "На точкУ", тим більше, що обговорення своїх розділів я планую на сторінках форума. 

До речі, прошу ознайомитися з моєю новою статтею  в розділі "блоги", про інстинкти, що керують поведінкою бджіл. 

З повагою!

Ці питання в компітенції адмін @Sanich . Що ж до авторського права - то воно залишається за вами.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...