Перейти к содержанию

Млин для пудри


Фенчак

Рекомендуемые сообщения

Тоже долго мучился с этим вопросом, по скольку подкармливаю канди. Болгарки, фрезы ручные, пылесосы и т.д. долго не живут, тем более если пасека большая и пудры нужно много. Плюс ко всему на маломочных агрегат это долгий процесс - помол, да и фракция крупновата порой получается. Сделал ДКУ с прямым приводом на базе асинхронного двигателя мочностью 3 кВт 3000 об/мин. С затворным механизмом. Затвор закрыл, всыпал кило, 40 секунд погоняло, затвор открыл, кило пудры высыпалось, операцию повторил. За пару часов работы мешок сахара перемолол. Пудра как пыль, пчёлы кристаллы на дно не выбрасывают.
А фото Вашого виробу можливо подивитися?? :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та купити в магазині чи інтернеті млинок для зерна молоточкового типу- перебиває зерно на борошно, а цукор на пудру будь-якої фракції, тільки міняй сітки з потрібними отворами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та купити в магазині чи інтернеті млинок для зерна молоточкового типу- перебиває зерно на борошно, а цукор на пудру будь-якої фракції, тільки міняй сітки з потрібними отворами
У Вас є досвід використання таких млинів, чи це Ваші теоретичні міркування. Із знайдених тут млинів жоден не перемелює зерна на муку (тим паче цукор на пудру): http://gospodar.biz/magazin/zernodrobilki/...am-za-chas.html Можливо цей. Але ж Італія, а отже і ціна: http://video.bigmir.net/show/343379/ Поділіться, якщо знаєте більше.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене подрібнювач такого типуhttp://www.youtube.com/watch?v=VnqHiskV3mU, але зроблений власноруч і більш охайно. Копіював з совкового подрібнювача. Потужність трифазного двигуна 3квт, 2800об/хв. Ширина барабана 50-60мм.Всі інші дані гляну протягом пари тижнів, коли буду міняти сітки для подрібнення кукурудзи на дерть. Колись на замовлення перебивав навіть свіжі плоди шипшини- насіння відносно легко відділяв від смачної соковитої оболонки Ось іще одна схожа дробаркаhttp://agropro.biz/novograd-volinsksilmash-pat/podribnjuvach-zerna-i-koreneplodiv-dz-01/~idp/24899/uk/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Поділіться, якщо знаєте більше.

Для 10-15 сімей достатньо й простої кофемолки, перебиває до самих дрібних часток. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Озадачился вопросом приобретения дробилки сахара.В инете ничего подходящего не нашел.Может плохо искал?

Прийдется  заказывать самодельную на основе мощной болгарки у мастера который занимается изготовлением зерно-дробилок......цена вопроса 3700 грн.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ved сказал:

Озадачился вопросом приобретения дробилки сахара.В инете ничего подходящего не нашел.Может плохо искал?

Прийдется  заказывать самодельную на основе мощной болгарки у мастера который занимается изготовлением зерно-дробилок......цена вопроса 3700 грн.....

Дуже цікаво.

Ціна разом з болгаркою?

Фото готового виробу буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Solo сказал:

Дуже цікаво.

Ціна разом з болгаркою?

Фото готового виробу буде?

Да.Болгарка 2000 грн

3700-2000=1700 грн

Фото сделаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ved сказал:

Озадачился вопросом

Люди делают пудру в зернодробилке, меняют(добавляют) сетку и тд. и тп. Помониторь инет. Кстати, у Коноплина Андрея можно посмотреть в ютубе агрегат самодельный.

Болгарка хоть и рабочий вариант, но если пудры нужно очень много, то как по мне не камильфо.Если что, могу помочь с видео для наглядности в личку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Fabro сказал:

Болгарка хоть и рабочий вариант, но если пудры нужно очень много, то как по мне не камильфо

Мешка три-четыре в год думаю хватит....

2 минуты назад, Fabro сказал:

Люди делают пудру в зернодробилке, меняют(добавляют) сетку и тд. и тп

Мелко не получается да и сетка забивается.....такая у меня инфа....

3 минуты назад, Fabro сказал:

у Коноплина Андрея можно посмотреть в ютубе агрегат самодельный.

Сам делать не буду....ну не мастер я "на все руки":)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, ved сказал:

Забрал дробилку для сахара

А есть фото снизу? И фото ножей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

А есть фото снизу? И фото ножей?

Нет....я и эти через ж...пу сделал:)  предупреждал что фотографировать не люблю и не умею ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора купив до зернодробарки дрібну сітку, буду пробувати молоти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

 

В 28.12.2016 в 21:29, Серж 82 сказав:

Вчора купив до зернодробарки дрібну сітку, буду пробувати молоти.

Пора думати про пудру для канді.

Яку заводську зернодробарку порекомендуєте  для виготовлення пудри?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, dust сказав:

Яку заводську зернодробарку порекомендуєте  для виготовлення пудри?

Я користуюсь ще дідівською саморобною для подрібнення зерна. 2 рази перепускаю цукор, а потім пересичую через дрібне сито. Залишки теж перепускаю і знову на сито.

Сітку на дрібну не міняю. Товариш казав, що дрібна сітка у нього на сучасній дробарці забивається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, blondex сказал:

Я користуюсь ще дідівською саморобною для подрібнення зерна. 2 рази перепускаю цукор, а потім пересичую через дрібне сито. Залишки теж перепускаю і знову на сито.

Сітку на дрібну не міняю. Товариш казав, що дрібна сітка у нього на сучасній дробарці забивається.

Потрібно добре просушити цукор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Саморобна є,  але дуже вже грубий помол виходить і забивається часто сітка, подача цукру погано регулюється і т.д. і т.п.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, dust сказал:

 

Пора думати про пудру для канді.

Яку заводську зернодробарку порекомендуєте  для виготовлення пудри?

Брав на калинці -ІКОР -1 (движок 1,5 кв, 3000 обертів), докупив дрібненьку сітку, і подачу цукру даю маленьку

31 минуту назад, dust сказал:

Саморобна є,  але дуже вже грубий помол виходить і забивається часто сітка, подача цукру погано регулюється і т.д. і т.п.

Не вистачає обертів,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас на форумі є шановний "БОРОДА-1",який справді робить чудове КАНДІ-цікаво узнати як він меле цукор?

А млинок у нього повинен бути для всіх зацікавлених  -  цікавий!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, РУТ-61 сказал:

У нас на форумі є шановний "БОРОДА-1",який справді робить чудове КАНДІ-цікаво узнати як він меле цукор?

А млинок у нього повинен бути для всіх зацікавлених  -  цікавий!!!

він у якісь темі описував свій млинок не памятаю де

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, targal сказав:

він у якісь темі описував свій млинок не памятаю де

Згоден,але млин  все рівно цікавий, хотілось би  більш детально, я  думаю всім цікаво  кого  ця тема дійсно цікавить...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, РУТ-61 сказал:

Згоден,але млин  все рівно цікавий, хотілось би  більш детально, я  думаю всім цікаво  кого  ця тема дійсно цікавить...

  В 14.10.2017 в 22:49, Fabro сказал:

Якщо не секрет яким аппаратом робите пудру (заводський,самопал). Дякую!

деінтегатор- такого типу самопал...

458516694_5_1000x700_dezintegrator-saharnaya-melnitsa-rekord-recordnagema-dnepropetrovskaya-oblast_rev001 (1).jpgзайдіть в його тему  Ринок різне

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не дивлячись на те що в свій час закінчив Харківсьий політех-для мене   не зрозуміле ,що таке -ДЕІНТЕГРАТОР-

І взагалі не вірю що ця машина -самопал,то біш -кустарна.

Як кажуть у нас на УКРАЇНІ--- видно пана по халявах!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене більше цікавить вартість готового девайсу . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...